Майстерня > Моя мастерская

Запустив нарешті пічку у майстерні

(1/13) > >>

Nehai:
Нарешті я запустив у майстерні дров'яну пічку! {!!!}
Не пройшло і трьох років з того часу як ідея стукнула мені в голову.  {))}
Електричний обігрів дорого, та і грієє слабо, та і виходиш з майстерні - виключаєш обігрівач і майстерня швидко стигне. внаслідок цього дерево відсиріває (_23), а у мене дерево то основний матеріал...
Я в цьому році навіть купив собі керосиновий обігрівач Водограй KSP-231 на той випадок, якщо знову не встигну до морозів з пічкою:

Але встиг. Водограй навіть не розпалював для проби. Нехай буде про запас. Або може продам...
Наймаруднійша справа була з встановленням труби.
Не можу поставити трубу так, щоб вона виходила через стіну: з обох боків та ззаду упритул гаражі сусідів. Спереду над воротами у мене лежать на колонах з цегли дві бетонні Т-подібні балки які є опорними конструкціями для плит покрівлі. Тому пробурити їх то я можу, але не хочу. Лишався лише дах з плит пустоток. Зробив отвір у даху, постави у нього гільзу із 159-ї труби, у гільзу провів саму димову трубу.
Труба Ф109, з стінкою 4 мм, емальована, не фарбована, а саме емальована, всередині. Краще б було поставити трубі Ф120 мм, але в себе на підприємстві такої емальованої не знайшов, просто "чорну" ставити не хотів, а нержавійку довелось би купувати, а то ніфіга не дешево. Чому краще, про це нижче.
Це труба всередині майстерні:

Гемору ще і контрукція кріплення труби додавала. Цегла стін у мене пустотіла, ні дюбелі, ні анкери не тримаються, а труба висотою 2,7 м, не рахуючи півметрового оголовку з нержавійки з дефлектором... Довелось розкошелитись на дорогі хімічні анкери та на них і кріпити "рогач" для труби. Але воно того варто - стоїть "мертво".
Пічка.
Спочатку хотів поставити класичний булерьян. Класна пічка, у мого тестя таких дві -  {_11} . Але тут засада: перше - навіть найменший має такі габарити, що в гараж моя машина з ним на влізе . Друге - для булерьяну потрібна труба Ф120 мм, а у мене 100 мм, а завужувати димохід то наражатись на дим у майстерні.
І тут пару років тому побачив я в Епіцентрі пічку під назвою Теплун - маленька, піролізна, димова труба 100 мм... Почитав про неї - для майстерні мені її теплотворності вистачить. Зібрався вже купити... А потім те, се, так і не купив....
Потім подумав, наче не рукожоп, сам можу зробити таку... І не з 3-міліметрового металу, а з товщого.
Вирізав листи, звичайно, не сам, на плазморізці добра людина вирізала з розрахунком бартером.
Збирав до купи вже сам.
Процес:

Дно 10 мм. стінки, кришка, дверця 6 мм, діаметр дверки 200 мм.
Ну і результат:

Димохід утеплений труба Ф109 чорна емальвана + Ф110 наржавійка на якій поставлено дефлектор та іскрогасну сітку. Дефлектор, правда, з оцинковки 0,7 мм зроблений, тобто на один-два сезони максимум. Але тоді у мене не було тонкої листової нержавійки. Сезон попрацює, подивлюсь як працюватиме, як все добре зроблю аналогічний з нержавійки.
Скажу зразу тяга з цим дефлектором така, що полум'я запальнички затягує в край труби навіть коли запальничка в сантиметрах 10 збоку від труби. Може і нанадто... {dr} Але побачу по роботі в подальшому.

Тепер у мене дерев'яні відходи буде куди двівати і буде тепло. :)
Всім дякую за увагу.

Maynard:
Ух ты, круто! Молодчина, нормально заморочился))
 {_11}

seraotzt:
Тепер тебе як самогонщика можна детектувати  {))}

tericon:
Нормальний апарат. В мене ніяк руки не дійдуть до гаража.

Алексей-13:

--- Цитата: Nehai від 19 Листопад 2019, 11:56:40 ---труба висотою 2,7 м
--- End quote ---
Кхм... переживаю, не высоковато? Да, понимаю, тяга и всё такое, но как обслуживать дефлектор? Лестницу ставить? И, ветер ей ничего не сделает?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version