Автор Тема: Помогите выбрать и купить гравер.  (Прочитано 22429 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ukrainec65

  • Si vis pacem - para bellum
  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 107
  • Розташування: Хмельницький
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #25 : 12 Листопада 2014, 19:56:31 »
Довго вивчав питання "дремелеобразия",  у підсумку вибрав би Foredom (ніразу не реклама) -)

Offline papa karlo

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 613
  • Розташування: Нікополь
  • 0957855188
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #26 : 01 Жовтня 2015, 12:58:10 »
Есть  пользователи Foredom SR (китайца) ? хотелось бы услышать мнение пользователя.

Offline vobler

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7360
  • Розташування: г Сумы
  • Время создает нас
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #27 : 02 Жовтня 2015, 19:16:22 »
Есть .Отзыв  {_11} {_11} {_11} {_11} {_11}

Offline papa karlo

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 613
  • Розташування: Нікополь
  • 0957855188
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #28 : 02 Жовтня 2015, 20:56:18 »
Спасибо!  Где брали если не секрет?

Offline влад-ч

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3782
  • Розташування: Чернигов
  • 063 71-68-263
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #29 : 02 Жовтня 2015, 21:44:17 »
Тоже интересует?

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #30 : 03 Жовтня 2015, 12:41:56 »
Я слышал и читал не один раз, что Foredom официально сделанный в Китае, работает не хуже чем made in USA. От профессиональных ювелиров, которые каждоднено "ганяют" бормашины,  в том числе.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline vobler

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7360
  • Розташування: г Сумы
  • Время создает нас
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #31 : 03 Жовтня 2015, 19:10:57 »
Брал на полистаре, китаец фирменный, работает просто отлично. Сразу брал быстросьемный держатель для боров -необходимость.

Offline Navigator

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 598
  • Розташування: Odessa
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #32 : 11 Листопада 2015, 14:22:59 »
Есть .Отзыв  {_11} {_11} {_11} {_11} {_11}
А по какому именно отзыв? Где брали? Китайцев полно, и ценой они очень друг от  друга отличаются, не то что от оригинала. На порядок. Совет отличать их по цветам наклеек-надписей считаю ерундой. Если подделали саму машину, тяжело что ли напечатать бирочку как надо. Просто сам сейчас подыскиваю, а толком разобраться не смог.
NO KNIFE, NO LIFE

Offline vobler

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7360
  • Розташування: г Сумы
  • Время создает нас
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #33 : 12 Листопада 2015, 17:52:15 »
Брал  Foredom, уважаемый, Вы определитесь что хотите данным девайсом делать. Если дырлындеть то достаточно и  простого китайца, но учтите что у них тросики летят, подшипники  {_07}, и самое плохое-люфт в 3-4 мм (так он делается). Если же Вы человек не богатый и не любите  решать мелкие вопросы, берите Foredom.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #34 : 13 Листопада 2015, 09:51:00 »
За обеими руками. (_22)
В свое время раскошелился на 95-ватный Foredom серии S(K), made in USA - да дорого (точно не помню, 130-140$). Но купил его и пока ни разу не пожалел. Года три уж...

Наткнулся на ссылки по Форедому с Ганзы: раз и два
Обратите внимание на комментарии пользователя boroda Kostroma, он ювелир и бормашинами на жизнь зарабатывает.

PS. Да, на оригинальных Форедомовских бормашинах, кстати, никогда не пишут 220 V и мощность в Ваттах, только 230 V и мощность в HP (лошадиных силах).
« Останнє редагування: 13 Листопада 2015, 10:00:47 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #35 : 13 Листопада 2015, 10:01:59 »
До речі, про вати.
Приглядаюся до бормашинки Proxxon FBS 240/E. Так там вказано потужність 100Вт. У Форедома 95Вт, але розмір його корпусу значно більший, ніж у Проксона, який легко обхоплюється пальцями. От і цікаво: наскільки реальні ті вати?
Щоправда про двигун Проксона пишуть, що це двигун постійного струму на постійних магнітах, але...
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #36 : 13 Листопада 2015, 10:53:57 »
А китайці пишуть 200-250 Вт на такому ж як Проксон... {sm} Тільки "забувають" вказати, що то споживана з мережі на максимальних оборотах потужність, а це зовсім не потужність на валу. {_17}
Наскільки реальні вати в Форедома не скажу. Скажу тільки, що недостатку в потужності я ні разу не відчував. І в Форедома 100% заявленої потужності видається в усьому діапазоні оборотів: на моєму це 0-18000 об/хв.
У китайців а-ля Штурм/Енергомаш/Скіл/Прогресс щось близько максимуму потужності буде лише на оборотах більше 85% процентів. А коли обороти на мінімумі, то і потужність 20-40% від заявленої.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline papa karlo

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 613
  • Розташування: Нікополь
  • 0957855188
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #37 : 04 Грудня 2015, 11:34:12 »
Взял  Foredom SR(китай) в магазине "Данила- мастер".  Опробую отпишусь  =).

Grego

  • Гість
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #38 : 04 Грудня 2015, 12:47:24 »
У меня "интертул", конечно далеко не "дреммель", но намного лучше чем ничего. Как по мне мощности вполне хватает. Комплектация тоже конечно"на тебе боже что мне не гоже".

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #39 : 04 Грудня 2015, 14:52:15 »
А китайці пишуть 200-250 Вт на такому ж як Проксон... {sm} Тільки "забувають" вказати, що то споживана з мережі на максимальних оборотах потужність, а це зовсім не потужність на валу. {_17}
Так точно.  {y}
По Проксону FBS 12/EF в мене вже є конкретні дані після замірів.
Отже, виробник вказує, що потужність гравера 100Вт.
Заміри показують, що в режимі холостого ходу, при напрузі 15В машинка споживає 1.2А, а в режимі максимального навантаження (при спробі загальмувати патрон рукою), струм піднімається до 2.5-2.6А Проста арифметика дає нам 18ВА на ХХ і 38-40ВА  на максимумі. Вольтампери ще слід помножити на 0.7 і отримаємо Вати. Ніякими 100Вт там і не пахне.
Якщо ж ще врахувати ККД двигуна, втрати на підшипниках, то на валу отримаємо десь 20-25Вт на максимумі.
Отака картина з мальованими 100 Вт.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline mergen-71

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5024
  • Розташування: Украина ,г.Бахмут
  • Будь внимателен к мыслям - они начало поступков.
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #40 : 04 Грудня 2015, 15:09:43 »
Вольтампери ще слід помножити на 0.7 і отримаємо Вати. Ніякими 100Вт там і не пахне.

И каким боком  {dr} для постоянки  :D ... {sm}

Offline Михайло

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 331
  • Розташування: м.Чортків Тернопільська обл
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #41 : 04 Грудня 2015, 15:25:35 »
 Ну а як на рахунок радянських БЭТСГ-03,заявлена потужнысть 250 Вт.? Можливо  хтось  працював? В мене   в наявності сама  машинка. Та потрібно комплектувати валом   . Незнаю , чи варто з нею заморочуватися.

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #42 : 04 Грудня 2015, 15:29:08 »
mergen-71, електротехніка точно не мій профіль {sm}, тому я користувався тим, що прочитав на сайті, де обговорювалися гравери.
Зараз загляну у Вікі, ради інтересу...
Так, згоден, коефіціент 0.7 тут нідо чого   {_09}

Вношу поправку:
Отже, фірма Проксон вказує що машинка FBS 12/EF має потужність 100Вт
Насправді споживана потужність цієї машинки не більше 40Вт, а потужність на валу ще менша (40Вт слід помножити на ККД двигуна і втрати в підшипниках).
Ну, може десь 30Вт на валу буде.
Перше враження від цієї машинки однозначне: як іграшка. Далі побачимо.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #43 : 05 Грудня 2015, 21:44:04 »
...Foredom....купил его и пока ни разу не пожалел. Года три уж...
А я говорив... {wh}
Ну якщо не Форедом, то інший "горшок"... Там іграшкою і не пахне...
Хоча, думаю не все так погано ;) - я тримав такий Проксон в руках, він зовсім не справляє враження іграшки. -) То доволі серйозна бормашинка, незважаючи на Ваш розрахунки.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #44 : 06 Грудня 2015, 09:09:38 »
Nehai, та справа не в розрахунках, а в тому, що я чомусь повірив рекламній брехні продавців на форумах (був такий продавець  з ніком парадокс на рос. форумах), де говорилося, що на максимальних обертах цю машинку не те що руками не зупиниш, але і плоскогубцями. Ну і був ролик в інтернеті, де інша людина пробує спинити пальцями таку ж машинку на мінімальних обартах і каже, що це досить важко зробити. Після моїх спроб я бачу таке: легко спиняється на мінімальних обертах, навіть одним пальцем. Важче, але цілком можливо спинити пальцями і на максимальних обертах (за патрон).
Можливо я дійсно забагато очікував. Можливо, що якби на наконечник Форедома вчепити такий же патрон, як на Проксоні, то і Форедом неважко буде спинити на будь-яких обертах.
Просто, так як я тепер бачу, то сфера застосування бормашинки насправді буде набагато вужчою, ніж я очікував. От чому я назвав цей Проксон іграшкою. І не остання причина цього в тому, що фірма як мінімум вдвічі завищила таку характеристику, як споживана потужність. А це, фактично, є обманом споживачів.
Мені подобаються ті фірми, які не брешуть в характеристиках. Більш того, вказують не тільки споживану потужність, але і потужність на валу.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Gipson

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1398
  • Розташування: Запорожская обл.
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #45 : 06 Грудня 2015, 12:34:56 »

Мені подобаються ті фірми, які не брешуть в характеристиках. Більш того, вказують не тільки споживану потужність, але і потужність на валу.
Вони всі брешуть,  тому потрібно дивитися відгуки користувачів про ці пристрої.

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #46 : 06 Грудня 2015, 16:33:59 »
Gipson, фірми, які випускають промисловий ін-нт (та ж Метабо) вказують не тільки споживану потужність, але і потужність на валу, щоб можна було розрахувати режими різання.
А для хоббійного ін-ту (той же Проксон) такі дані не потрібні і, навіть, можна прибрехати. Бо хто ж перевірить? Аматор, в себе вдома?
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Jaggernayt

  • Гість
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #47 : 07 Червня 2016, 12:05:16 »
Ну що вам скажу, шановне товариство. Мав кохання я з тими бормашинками. Спочатку теж думав купити китайця, який дешевший і тим тішитись (тим більше не дуже завантажений він буде в мене роботою). Але почитав і вирішив, що все ж не варто. Зупинився на Титані ббм 24. Трохи поюзав, дав надмірне зусилля (пробував маленьку дискову пилку) і обірвав троса. Постала проблема заміни троса, купив, попробував змінити і відломав різьбу кріплення рукава - в інструкції (в кращих традиціях совка) не було вказано ні напрям різьби ні те що вона проклеєна фіксатором різьби. Довго не міг вирішити цю проблему і купив найдешевшого дремеля (600 чи 700 гривень півроку тому). Недавно товариш допомог зробити нову різьбу на титан, правда ще підігнати розміри треба. В результаті користуюсь за необхідності дремелем, а титан так неналаштований і лежить у майстерні.

Що скажу по користуванню ручним дремелем і горщиком титан - практичніший дремель, правда ще потрібно відмовитись від цангового патрону. Дремель можливо взяти й на роботу, якщо щось треба зробити чи передбачається вільніший графік роботи і в кімнаті можна пошуміти, якщо дозволяє оброблюваний матеріал. По зручності користування, легша вага нівелюється рукавом - він досить сильно заважає й знижує мобільність насадок, а про транспортабельність взагалі мовчу. По потужності, дремель не сильно поступається у потужності титану.

Jaggernayt

  • Гість
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #48 : 01 Березня 2018, 13:30:42 »
Пройшов досить тривалий час, поюзав обидві бормашинки. Дремель (той у якого від дремеля тільки напис на шильдику) благополучно і досить швикдо здох - на валу є канавка для фіксування того валу при заміні робочих витратних матеріалів (бори, диски і т.п.). От у неї дуже швидко злізувало краї, просто сирий метал, який не придатний для таких навантажень. Затиснути можна але застосовуючи тиски, коли вже просто немає як провертатись валу. Крім того необхідність оглядатись на цанговий патрон... У кума є
Титан ББМ 24 вдалось все ж запустити. Працюю ним не дуже щоб багато, але все ж використовую. Потужності вистачає, якість прийнятна. Тобто, апарат начебто непоганий. Але осад залишився, крім того не купував би через виробника (я прекрасно розумію що то китаєць, просто причепили етикетку російську, але зараз би не купував принципово), якби зараз купував бормашинку, то задушив би земноводне, яке дуже часто не дає купити хорошу річ, і купив би все ж Форедом.

Offline влад-ч

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3782
  • Розташування: Чернигов
  • 063 71-68-263
Re: Помогите выбрать и купить гравер.
« Reply #49 : 01 Березня 2018, 14:13:49 »
Сейчас пользуюсь вот такой:   http://www.minitool.com.ua/product42.html

Плюс мелкий проксон для точных работ.

Горшковая не прижилась, слишком неудобна и максимальных оборотов часто не хватает.