Автор Тема: пара "неканонічних"  (Прочитано 2087 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
пара "неканонічних"
« : 17 Серпня 2016, 13:40:34 »
пара рукожопств- неканонічні -тому що нетрадиційне руків"я,з больстером мельхіоровим,проставкою з коріану,фіброю,без чопиків, ну і я не якут,точно  {))} : клинки шх15 116-123х22-21х3.5мм. Руків"я каталокс (механіка,-за що окреме дякую !) довгенькі-135 та 140мм,конус по довжині на одному(і ширина і довжина) 4мм,на другому 5мм. ,прості робочі піхви з шкіри РД.c5a4a3fc3ec4f9e750116609/]


За оформление фото - :warning2: (Я много раз предупреждал, что piccy.info - отягощающий фактор.)
« Останнє редагування: 21 Серпня 2016, 13:07:02 від Cynic »
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

Offline KRG Roman

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1271
  • Розташування: Украина, г. Кривой Рог
Re: пара "неканонічних"
« Reply #1 : 17 Серпня 2016, 16:06:40 »
 Та канонічні вони практично всі страшненькі. Ми від такого вже відвикли. 8-)  . Ці ножі гарненькі.

Offline ventor

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 581
  • Розташування: Харьков
Re: пара "неканонічних"
« Reply #2 : 17 Серпня 2016, 16:19:15 »
Ладные ножи {_11}
068 6108663 Александр

Offline Soxatyi

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2701
  • Розташування: Запорожье
Re: пара "неканонічних"
« Reply #3 : 17 Серпня 2016, 17:11:23 »
 Хорошие ножики, понравились. Хоть в реальном применении меня якуты и разочаровали ..  {kh} {sm}

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Re: пара "неканонічних"
« Reply #4 : 17 Серпня 2016, 19:03:08 »
дерево стругає аж бігом,м"ясо-ріже аж бігом,що ще треба ??? різати салямі,чи яблука ,чи тонку нарізку лимону ?? в полі-то не треба.це не кухонник,не слайсер. але кінцем ріже норм і ковбасу і інше.   Soxatiy -ну ви ж граблями не копаєте мабуть ? {))}ніж-для своїх цілей гарний. (__3)
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

Offline Soxatyi

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2701
  • Розташування: Запорожье
Re: пара "неканонічних"
« Reply #5 : 17 Серпня 2016, 21:03:12 »
 Ну вот разве что строгать . Да и то, если нужно просто грубо обкорнать колышек. А если нужно более-менее ровненько и чище- уже нужны кое-какие навыки, потому как благодаря строю, клинок стружку больше выламывает, а не срезает. Мясо порезать ? Ну-у..  {sm}  да, можно. Крупными кусками.  {y}
 Разумеется, это всё из личных впечатлений, ни в коей мере не претендую на истину  =) Может я неправильного якута юзал  {sm} {))}
 Пан Курінний, Ваши ножики весьма аккуратно сделаны, не примите как критику  (__3)

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Re: пара "неканонічних"
« Reply #6 : 17 Серпня 2016, 22:20:51 »
значить у вас був хреновий або тупий якут. різ у нього дуже контрольований,зведення в нуль,тому ріже він дуже гарно,і дерево добре -завдяки тій геометрії. я вже казав-салямі він не дуже ріже,якути про салямі не знали,лимони теж. я бачив ви в темі десь вже казали що якут-херня.вам там вже все висказали. тепер знову??? ви не зрозуміли форми його,то для чого це в моїй темі ? не розумію.
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

Offline Soxatyi

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2701
  • Розташування: Запорожье
Re: пара "неканонічних"
« Reply #7 : 17 Серпня 2016, 22:24:41 »
 Извините.

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
Re: пара "неканонічних"
« Reply #8 : 17 Серпня 2016, 22:37:11 »
В этом ноже не "канонична" только полировка рукояти.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline vobler

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7360
  • Розташування: г Сумы
  • Время создает нас
Re: пара "неканонічних"
« Reply #9 : 17 Серпня 2016, 22:43:27 »
Рукоять не традиционная явно, нужно мамонта  или бивень моржа поставить, на худой конец кедр столетний. А в остальном отличные ножи . {_11}

Offline Cynic

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 19274
  • Розташування: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
Re: пара "неканонічних"
« Reply #10 : 21 Серпня 2016, 13:16:17 »
нужно мамонта  или бивень моржа поставить, на худой конец кедр столетний.
Зачем?

А вот фото с тыльника - не помешало бы... (Не совсем понятно, какое сечение рукояти там.)

PS За оформление - выдал заслуженный "горчичник". (По статьям за пробелонеавистничество, и за неисправимое оформление фото.)
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!

Offline leoyas

  • Слава Україні
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6948
  • Розташування: Іршанськ
  • Героям Слава
Re: пара "неканонічних"
« Reply #11 : 21 Серпня 2016, 13:48:22 »
клинок стружку больше выламывает, а не срезает.
Тупий клинок або зі строєм клинка щось не те. Стругати - це те, що ці клинки вміють найкраще. Інші операції, з розряду "можна, але я б взяв щось більш підходяще"

Мясо порезать ? Ну-у..  {sm}  да, можно. Крупными кусками.  {y}
Та хоч на фарш. Схоже дійсно клинок тупий був {23}. По м'ясу він взагалі працює, як звичайний ніж.


п.с.: один з користувачів ножа з моїм клинком сказав якось в телефонній розмові: "я їм рибі філерую і виходить дуже класно". Як контраргумент :). Хоча я, особисто, робити це якутом не став би, я за вузькоспеціальність. Філерувати філейником, стругати деревину якутом, бушкрафтом, фінкою, рубати леуками, мачетами та іншими ножовими "бугаями", зелень шинкувати шеф-ножем, овочі чистити маленьким овочевим ножем і т.д. і т.п.. Народ зазвичай старається знайти універсального ножа і часто розчаровується, що вибраний ніж не здатен задовільнити потреби. Це не ніж такий, це просто не знайдено ніж під потреби, потрібно продовжити пошуки або зрозуміти, що даний тип ножа(або взгалі ніж) не може забезпечити конкретний набір задач на прийнятному рівні.
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Re: пара "неканонічних"
« Reply #12 : 26 Січня 2017, 16:11:37 »
...не вмію я так гарно сказати як Льоня... :)
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!