Перерахую зліва направо:
1. Бук Каала 151 (S30V

)
2. Якийсь штик 2 світової.
3. Саморобна копія Шайтана скелетного (метальний). Може бути ХО

4. Проста китайська фінка (сталь погана).
5. Китайська копія Екстрема Ратіо Немезіс (механізм довелось ремонтувати-паяти палочку до коромисла, але взагальному норм, сталь нормальна, написано, що N690, але я думаю, це неправда).
6.Ніж Grand Way 2286 EW - якість висока, він в Грандвея з вищої цінової категорії (40$), монтаж хороший, сталь хороша (440С), ножни хороші.
7. Китайська копія Екстрема Ратіо Кол Мошін- сталь норм (написано N690), хоча ударна в"язкість недуже (як для тактичного ножа, ними ж проводяться неделікатні роботи), особливо якщо врахувати що N690 легірована Кобальтом, а він підвищює ударну в"язкість - це доводить, що сталь не N690, але нормальна. Ручка гумова, спочатку трималась, тепер трохи ковзає по ручці. Ножни нормальні.
Думаю він ХО, купив в Інтернеті.
8. Радянський ніж для полювання-сталь супер

, незнаю яка, але ржавіюча, ніж супер, монтаж супер, зручний, але він ХО

.
9.Саморобний ніж Каратель - Каратель прийнятий на озброєння спецпідрозділів МВС РФ, в роботі ДУЖЕ незручний, але він створений не для роботи...

(ним тільки терористів різати). Специфічний ніж.В мене вийшло щось середнє між Карателем і Антитерором- Каратель пузатіший. Він ХО.
10. Просто саморобний ніж.
11. Саморобна копія Венома Екстрема Ратіо.
12. Кинжал Витязь ручна робота.
13.Стилет великий ручна робота.