Главная
Магазин У "Fes'a"
Форум
Правила
Ласкаво просимо,
Гість
. Будь ласка,
увійдіть
або
зареєструйтеся
.
1 година
1 день
1 тиждень
1 місяць
Назавжди
Увійти
Новини:
Війна!
ПРАВИЛА
Початок
Допомога
Увійти
Реєстрація
Первый Украинский ножевой форум - НОЖиК
»
Потрошки про все
»
Увлечения и хобби
»
Кава, чай
»
Чай
« попередня тема
наступна тема »
Друк
Сторінок:
1
2
3
[
4
]
Всі
Вниз
Автор
Тема: Чай (Прочитано 11217 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
vobler
Эксперт
Повідомлень: 7392
Розташування: г Сумы
Время создает нас
Re: Чай
«
Reply #75 :
31 Липня 2025, 23:04:49 »
Я зелений в основному п.ю. Купляю на розвіс, різні сорти . Заварюється по 3-4 рази, більше треба посуд спеціальний. Є з різними добавками, типу жасміну і інші. До Пуер пару разів товариш пригощав. То треба вміти готувати. Але різниця дуже велика
Записаний
мои работы:
http://www.knife.com.ua/forum/index.php?board=683.0
Big Ben
Активный участник
Повідомлень: 525
Розташування: Генічеськ-Борзна
Re: Чай
«
Reply #76 :
15 Вересня 2025, 11:27:08 »
Зрозумів смак і аромат зеленого чаю після того, як почав заварювати його методом проливу. Хоч і час займає зате відчуття та ефект неперевершені!
Записаний
Друк
Сторінок:
1
2
3
[
4
]
Всі
Нагору
« попередня тема
наступна тема »
Первый Украинский ножевой форум - НОЖиК
»
Потрошки про все
»
Увлечения и хобби
»
Кава, чай
»
Чай