Автор Тема: Чай  (Прочитано 11217 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline vobler

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7392
  • Розташування: г Сумы
  • Время создает нас
Re: Чай
« Reply #75 : 31 Липня 2025, 23:04:49 »
Я зелений  в основному п.ю. Купляю на розвіс, різні сорти . Заварюється по 3-4 рази, більше  треба посуд спеціальний. Є з різними добавками, типу жасміну і інші. До Пуер пару разів товариш пригощав. То треба вміти готувати. Але різниця дуже велика  {_11}

Offline Big Ben

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 525
  • Розташування: Генічеськ-Борзна
Re: Чай
« Reply #76 : 15 Вересня 2025, 11:27:08 »
Зрозумів смак і аромат зеленого чаю після того, як почав заварювати його методом проливу. Хоч і час займає зате відчуття та ефект неперевершені!