Автор Тема: Участник № 21  (Прочитано 2519 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37765
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Участник № 21
« : 20 Грудня 2008, 23:39:00 »


« Останнє редагування: 21 Грудня 2008, 00:04:06 від Fes »
"Я зранку випив самогону - бо в світі справедливості нема.."