Майстерня > Моя мастерская

Столярний куточок

(1/8) > >>

gogakot:
Чому саме куточок?
Тому що це вже на 75% облаштований куточок гаражу, в якому зручно займатись столярними роботами. Розмір 4х3,5 метрів, вигороджений у гаражі 4х9 метрів, стіни обшиті QSB на на риштуванні + пенопласт, підлога - фанера 24 мм на лагах + пенопласт. Стеля - ЕППС 30 мм, не завершена поки що. Ну й освітлення таке {no}, але буду працювати над цим та іншим. Ну й вид з вікна, інколи потрібно відкрити віконце і подивитись назовні з кружечкою чаю або кави.


[вложение устарело и удалено администратором]

Mihail:
Чи самі робили верстак? Виглядає гарно, класично.

gogakot:
Ніт, верстак замовляв у місті Чортків. Є там фірма, яка виробляє верстаки. Контакти є у мережі або можу дати у приватному повідомленні.
Відразу скажу - не ідеал, але ж прорахувавши вартість матеріалу для його самостійного виробництва, трудомісткість, зрозумів що за свій перший верстак краще заплатити тим, хто цим займається професійно.
Має багато недоліків - наприклад не дуже важкий для ручного строгання, занизький для мого росту, тобто потребує підкладинок під ноги, хиткі ноги, не дуже зручні верстачні гвинти з невеликим шагом різьби і цих недоліків можна рахувати й рахувати.
Однак він виконує свої функції.
Наступний (наступні) буду робити або власноручно, або знову ж таки замовляти у цих майстрів за власними кресленнями, оскільки все, що пропонують в мережі з готових - дуже дорого.

Fes:

--- Цитата: Mihail від 19 Квітень 2020, 17:16:56 ---верстак
--- End quote ---
Верстат

darkness75:
2 Fes - ні, тут саме верстак. Верстат - це російською станок. А верстак (англійською bench) - це є стіл для столярних/слюсарних робіт.
2 gogakot - а можна мені теж контакти виробника верстаків? І ще запитання - OSB на стінах чим обробляли?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version