Ринок > Где купить

Как проверить барайды при покупке?

(1/5) > >>

Sasaman:
Добрый день.
Решил прикупить Boride  t2, искал, думал, копил..
И вот нашел на сайте из 3 букв продавца из Киева, который продает по сладкой цене.
Но я тех борайдов сроду в руках не держал, собственно, может кто уже покупал у него, как проверить?
Еще и я несмогу купить с рук в руки, а будет отправка почтой или покупка моим другом, который тоже не в теме..

Спасибо.
Ссылку на обьяву не даю, чтобы небыло рекламой.

Grab:
Доброго дня, Sasaman. Мав діалог з цим продавцем на прикінці літа. Хотів придбати у нього масло Boride PREMIUM STONING OIL для брусків Boride T2. Приємна ціна, самовивіз, Київ. І почалось - то його нема у місті, то він зайнятий, то він працює, то передзвонить і таке інше. Півтора тижня тривала ця епопея. Плюнув я на того продавана і замовив масло у профільному магазині у Києві - вдень зізвонився, замовлення підтвердили, ввечері під'їхав і купив. Заодно купив тестовий брусочок Байкаліту на бланку. Максимум уваги у магазині і приємне спілкування.

Sasaman:
Дякую за відповідь!
Я так декілька місяців чекав, аби купити лупи Беломо, поки не знайшов правильний інтернет магазин у Білорусі, сьогодні шостий день, після оплати- листоноша приніс лупи. З мінска до Варшави за 6 днів двома державними поштами.
По ціні десь на+- 300 грн дешеве чим на розетці.

Grab:
Будь ласка  {tnx} Купувати чи ні, то Ваш вибір. Про оригінальність брусків нічого не скажу. Мати справу з таким продаваном у подальшому мені не цікаво. Я краще заплачу трохи дорожче та куплю товар у адекватного продавця/магазина.  =)

Sasaman:

--- Цитата: Grab від 16 Листопад 2020, 22:50:17 ---Будь ласка  {tnx} Купувати чи ні, то Ваш вибір.

--- End quote ---
Дякуючи форуму, мені прислали  в ПП посилання на магвзин у Києві, де вже купляли раніше, там є нормальна таблиця з камнями і цінами, буду брати там. Може там трошки дорожче, але не наабум. Буду брати 320/400/600/1000 гріт. 800 пропущу.

Дякую!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version