Оружие > Закон України "Про зброю" - громадский проект

Запрошую до обговорення проекту

<< < (2/27) > >>

Fes:
Блин, ну почему не почитать это? http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=38916.0
Как могли зарубить проект, который еще не доделан и никуда не подан?  {_07}

Или и эту тему в треп превратим?  (_23)

Fes:
Вообще - хренею  {_18}
Один не может найти проект, ссылка на который висит в заглавной теме, пишет о каких-то кому-то взносах, другой говорит, что этот проект (которому три недели от роду, и в котором разработан только первый раздел) уже зарубили..

Это что - наш вклад?  {_07}

Mentor:
Мы об этом говорим?:
Комітет Верховної Ради з питань промислової та інвестиційної політики відмовився підтримати законопроект про вільний продаж травматичної зброї.
 Під час обговорення урядового законопроекту №3066 члени Комітету висловили низку зауважень.
 Було акцентовано увагу й на висновку Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради. Зокрема, експерти вважають, що додаткового аналізу та вивчення потребує питання щодо надання громадянам України, які досягли 25-річного віку, права на придбання пістолетів і револьверів (пристроїв) вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії (травматична зброя).
На думку народних депутатів, супровідні документи до законопроекту повинні містити більш детальне обґрунтування необхідності прийняття, соціально-економічні, правові та інші наслідки його практичного застосування, як того вимагає пункт 2 частини першої статті 91 Регламенту Верховної Ради.
 Раніше повідомлялося, що Кабмін схвалив законопроект про дозвіл купувати травматичну зброю.

Fes:

--- Цитата: Mentor от 15 Ноябрь 2013, 11:10:48 ---Мы об этом говорим?:

--- Конец цитаты ---
НЕТ {_26-}

--- Цитата: Fes от 15 Ноябрь 2013, 10:33:16 ---Блин, ну почему не почитать это? http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=38916.0

--- Конец цитаты ---
(_23) (_23) (_23) {_18}

Mentor:
Григорьич, ты не кипятись. Я, как человек в юриспруденции трошки разбирающийся (), знаю что есть зарегистрированый законопроект № 3066, который вчера в ВР был провален. Точно так же, разбираясь в механизмах "законотворчества" не питаю никаких иллюзий на счет того, что может быть  хотя бы принят на рассмотрение законопроект с грифом "Підготовлено Народом України". Ассоциация собственников оружия никакой реальной силой не обладает и лоббировать принятие другого/иного закона не сможет. Это  игры "толкиенистов".

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница

Перейти к полной версии