Мир ножей > Анатомия ножа

Виступ РК біля оковки - це таки помилка чи ні?

(1/5) > >>

novak:
Потрапила на очі Мора Класік №3 і я згадав те, як мені тут вказували на явну помилку в моєму другому (по рахунку) ножі, який я зробив по типу фінки.
А тепер давайте порівняємо виступ РК на моєму нож і і на Морі і спробуємо відповісти на запитання: конструктори фірми Мора спроектували ніж із явним багом і вперто продовжують так робити?
Бо в Мори№3 частина РК, що виступає внизу біля оковки, в декілька разів більша, ніж в моєму випадку. Відповідно, і порізатися об неї можна сильніше (на що вказували мені).
Не розумію. Може хтось пояснить чому шведи вирішили так познущатися над користувачами їхніх ножів?

космос:
это первый признак серийности ножа, и его небольшой стоимости.

Lopar:
Скажіть, пане Novak, даною темою Ви ставите за мету виправдатись в своїх "косяках" шляхом зсилання на відомі бренди? Чи все таки для Вас головніш за все рухатись уперед і само-вдосконалюватись? тоді і критика повинна прийматись за благо... =)

novak:

--- Цитата: космос от 14 Январь 2016, 15:15:36 ---это первый признак серийности ножа...

--- Конец цитаты ---
Какая проблема для шведов уменьшить ширину лезвия на 2-3 мм? Ну, или увеличить высоту оковки?
Или для них этот выступ таки не является чем-то ошибочным?

Lopar, я хочу зрозуміти чому для шведів не є проблемою робити ножі із таким виступом РК. Погодьтеся, що якби це була явна помилка, то перший-ліпший швед, який порізав би руку об цей виступ, засудив би компанію на пару мільйончиків компенсації (як варіант).
Тобто, якщо цей виступ у виконанні конструкторів всесвітньовідомої ножової фірми не є чимось, то може так і є?

alek:
Есть многое на свете, друг Горацио, что и не снилось нашим мудрецам.  :)

--- Цитата: novak от 14 Январь 2016, 15:29:00 ---я хочу зрозуміти чому для шведів не є проблемою робити ножі із таким виступом РК
--- Конец цитаты ---
Судя по самому первому фото, это не есть проблемой не только для шведов.  ;)
А по теме, нельзя сравнивать серийку и ручную работу. И как правильно заметили, причина - в стоимости.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Перейти к полной версии