Україномовний технологічний розділ > Новини

Використовуємо українські слова замість адаптованих російських!

<< < (2/8) > >>

Лука:
 {^shock} {_18}  (_23) Ну повний ипдєць!   2vladimir22 Цей розділ відкрито не для того, щоб з'ясовувати кому як "удобно" Вже наудоблялись.

Font:
Все діловодство, в тому числі технічне, за часів СРСР регулювалося нормами державного стандарту. Згідно цих норм, документація складалася виключно російською мовою. Навіть постанови кабміну так званої Української РСР друкувалися російською. Я особисто ніколи не бачив україномовної технічної документації. Якщо вона існувала, то можливо на підприємствах так званої місцевої промисловості, можливо були якісь галузеві відмінності. ХЗ.

--- Цитата: 2vladimir22 от 10 Июнь 2016, 18:45:59 --- Я  тоже не согласен...
--- Конец цитаты ---

Шановний пане 2vladimir22! Цей розділ створений як украіномовний з технічних і технологічних проблем в галузі ножівництва. Хочете обговорювати, наприклад, технологію обробки морти - вам сюди. Хочете поговорити про вашу згоду чи незгоду застосовувати українську мову - є такий розділ фопуму "Трёп", тож Вам туди. І ще. В україномовному розділі треба було писати не "... я тоже не согласен...", а "... я теж не згоден..."

Soxatyi:

--- Цитата: 2vladimir22 от 10 Июнь 2016, 18:45:59 --- я с Украины
--- Конец цитаты ---
это многое поясняет .

Igor-ok:
Морений дуб то і є морений дуб. А "морта" мені на "мертвечину" чи "дохлятину" схожа..

Fes:
Було написано

--- Цитата: Font от 10 Июнь 2016, 23:59:39 ---Цей розділ створений як украіномовний
--- Конец цитаты ---
І одразу під постом

--- Цитата: Soxatyi от 11 Июнь 2016, 00:15:45 ---это многое поясняет .
--- Конец цитаты ---
(_23)
Ну невже настільки начхати на те, про що пише ТС?  {_07} {_18}
Звісно, що "с Украины" - це все одно, що "на Украине" - тобто неповага до держави, в котрій живеш.
Але є ж мова, а не тільки "язик". Не здатні спілкуватись українською - чого лізете в цей розділ?

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница

Перейти к полной версии