Автор Тема: Наборы бит.  (Прочитано 3136 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline стрекач

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 551
  • Розташування: Черниговская обл.
Наборы бит.
« : 30 Вересня 2017, 12:15:26 »
Приветствую всех заглянувших. Не спешно но верно, поднимается вопрос по поводу разборки складников. Прошелся по магазинам, и ничего толкового не нашел. Что посоветуете? Где покупали? ну и т.п. :)

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наборы бит.
« Reply #1 : 30 Вересня 2017, 12:26:06 »
Наборы для ремонта телефонов типа - https://gsm-komplekt.ua/product/31145/ и т.п.
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline сержант

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4985
  • Розташування: Луганская обл.
Re: Наборы бит.
« Reply #2 : 30 Вересня 2017, 13:22:47 »
Массивные рукояти со сменными битами для постоянной работы с торксами неудобны. Так, разобрать-собрать раз в месяц складник для почистить, еще пойдут. А постоянно, много раз за день - нет. Мне лет пять назад Метролог (за что ему большое спасибо) помог приобрести ВОТ ТАКОЙ НАБОРЧИК Как часто им работаю? Ну,  ;) часто, скажем так. На 99% он меня устраивает, по качеству норм, ни в винтах, ни на них самих отвертках торксы не слизываются. Вообще было б идеалом отвертки с крутящейся вершиной рукояти. 

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наборы бит.
« Reply #3 : 30 Вересня 2017, 13:33:06 »
Так это и есть набор для ремонта телефонов  :)
Я ведь просто направление поиска указал - на том сайте (да и на других) можно найти на любой вкус.
Сам пользуюсь набором из 4 отверток торкс, 2 филипс, 1 плоская, 1 "хитрая" - все со "стационарными" рукоятями с крутящимися шляпками.
Но, блин, торксов маловато (хотя для абсолютного большинства складников достаточно)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline сержант

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4985
  • Розташування: Луганская обл.
Re: Наборы бит.
« Reply #4 : 30 Вересня 2017, 13:43:44 »
То я не супротив твоей ссылки написал  -) То просто ответ ТС на его вопрос.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наборы бит.
« Reply #5 : 30 Вересня 2017, 13:48:27 »
А я, блин, уперся в тот набор (случайно же наткнулся  (_23)) - и теперь хочется хуже, чем болит.... :D
Ищу дешевле - 2 варианта уже нашел..
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline стрекач

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 551
  • Розташування: Черниговская обл.
Re: Наборы бит.
« Reply #6 : 30 Вересня 2017, 20:30:13 »
Уже заказал, искать другие не стал, все равно в слепую, и все равно путем научного тыка. {sm} Перезвонили оперативно, любезно пообщались, СМС с реквизитами прилетела как стрела. 8-) Сервис одним словом. А как будет дело с качеством - посмотрим. Если кому интересно, могу отписаться потом.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наборы бит.
« Reply #7 : 30 Вересня 2017, 21:07:42 »
Уже заказал
Я тоже  :)
Перезвонили оперативно
А здесь у меня вопрос не по теме - почему большинство наших интернет-магазинов после оформления заказа перезванивают? ЗАЧЕМ? Ведь все указано в форме, все данные - какие еще могут быть вопросы? Дай номер счета (или вообще укажи его на сайте) - и жди оплату. Нет же, звонят - "Вы заказали... Вы будете покупать?" А на кой хрен я, блин, заказывал? Или если я отвечу "Да, буду", то мне отправят без оплаты? {_07}
Я очень много чего покупаю/покупал в Европе, Китае, США и т.д. - мне ни разу не перезванивали, а просто отправляли посылку по поступлению оплаты.
Почем такой идиотизм только у нас?  (_23)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Наборы бит.
« Reply #8 : 30 Вересня 2017, 21:15:27 »
Тому що.
У мене не один і не раз було таке -
Замовив, чекаю. Передзонюють - ви знаєте, те що ви хотіли - у нас закінчилось, але є інше і ще краще. А я не хочу краще, я може тиждень вибирав.

Так колись болгарку купляв, передзонювали з півдесятка магазинів, таки знайшов. З написом на коробці, не пам'ятаю дослівно, та по суті - "предсерійний зразок". Остання в світі, певно  {_21}
« Останнє редагування: 30 Вересня 2017, 21:21:01 від break »

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наборы бит.
« Reply #9 : 30 Вересня 2017, 21:21:16 »
ви знаєте, те що ви хотіли - у нас закінчилось
Коли так - то нема питань.
А коли все є, все зрозуміло - навіщо телефонувати?  (_23) Я одного такого ледве матом не попер, коли спитав "Навіщо дзвоните?" а він у відповідь - "Ми всєгда перезваніваєм для уточнєнія"
НА ФІГА?????? Що ви, ..ядь, уточнюєте? Що я жива людина?  (_23) А яка вам, в біса, різниця, коли все одно будете чекати гроші?
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline стрекач

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 551
  • Розташування: Черниговская обл.
Re: Наборы бит.
« Reply #10 : 30 Вересня 2017, 21:34:50 »
Правильно, Вы взрослый здравый человек, и точно знаете что хотите и т.п. А сколько всякой детворы что не попадя заказывает, это только интернет магазинам известно. А потом начинается; папа денег не дал, (практически пообещал, но я двойку вчера получил), посылка 5 дней на почте валяется и т.д. Вот они и звонят. {sm} Хотя это лишнее наверное, таки да.
« Останнє редагування: 30 Вересня 2017, 21:38:09 від стрекач »

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наборы бит.
« Reply #11 : 30 Вересня 2017, 21:40:48 »
Ну и что, что детвора заказывает? Деньги поступили - отправил товар, нет денег - нет товара. Это же элементарно!
А отправляешь наложкой - это по любому риск продавца кто бы ни заказывал.
Что в телефонном разговоре можно узнать на 100%? НИ -ЧЕ-ГО!
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline pam999

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1191
  • Розташування: чернігів
Re: Наборы бит.
« Reply #12 : 30 Вересня 2017, 22:13:25 »
Моя жінка займається інет магазином, передзвонює кожному. Бо деякі клієнти не знають: - що товар, вартістю 30грн. накладним платежем з адресною доставкою обійдеться в 2-3 рази дорожче (є такі ,що навіть не знають що він платний і плату бере НП а не ми {mem} ). - не можуть( не вміють) оплатити на картку ПБ, ні через термінал, ні через Пр24, треба покрокову інструкцію. - замовляють вагон товару на сайті, через 3-4 дні мовчанки зовсім нічого не беруть (а що в тебе на остатку на завтра  (( ). - залишають на сайті одне замовлення, беруть зовсім інше після спілкування. І це тількі ті випадки, про які я згадав, а є ще неповні реквізити на відправку, "а чи підходить моїй дитині та каша, яку я замовила"  і т.д., тому щоб не ламати собі голову, зручніше передзвонити, а вже після розмови надсилати реквізити. До речі, клієнти від передзвону на протязі 5-30 хвилин після замовлення в захваті, в магазину всі відгуки (мабуть біля 100) "відмінно".

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наборы бит.
« Reply #13 : 30 Вересня 2017, 22:30:13 »
Висновок - ми тупіші за весь світ.
Інакше не зрозуміло - як працює е-бей, алі-експрес, тощо...
І працюють же, падлюки, й розквітають з кожним днем! :D

Доречі - замовляв нещодавно аккум для камери - рахунок в формі, жодного передзвону, отримав через день.
Маг - Batteries.in.ua, відгуків "+" не "біля 100", а біля 1500 {_26-} (самі подивіться)
Також не зрозуміло - як вони працюють?  {))}
Але таких - одиниці..

Реальний висновок - ми (більшість) ще в совку, і та сама більшість (я про інет-маги) ніц не робить, щоб з нього вилізти..

ЗІ - сам маю маг - ніколи не передзвонюю  {_21}
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наборы бит.
« Reply #14 : 30 Вересня 2017, 22:36:20 »
ЗІЗІ
з адресною доставкою обійдеться в 2-3 рази дорожче
Вас бентежить стан гаманця замовника? {_07} Чи маєте надію, що він стане постійним? Ню-ню... Допомагайте й далі - і він ніколи нічому не навчиться.. І буде голосувати за Овоща  )))
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline pam999

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1191
  • Розташування: чернігів
Re: Наборы бит.
« Reply #15 : 30 Вересня 2017, 22:55:33 »
Магазин прод. товарів, постійних клієнтів за півтора роки вже зо 2-3 десятки, за свій гаманець теж дякують. 8-) З останнього замовлення: одна шоколадка, накладний платіж НП ...в нашому місті, як такому не передзвонити. {))} Населення, в більшості, ще не дозріло до автоматичного замовлення дрібних покупок, деякі навіть чекають на звонок: " так, я замовила на сайті одну одиницю того-то , а додайте мені ще 2 шт. такого і ще  6-7 інших товарів", який же їм автоматичний рахунок. {mem}

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наборы бит.
« Reply #16 : 01 Жовтня 2017, 04:05:23 »
Щось я одразу не второпав
Магазин прод. товарів
Інтернет-магазин продуктових товарів?  {_07} Шоколад - по інтернету?  {_07} (00) А хліб, ковбасу, сир - також?  {_07}
Чесно - навіть не знав про існування таких інет-магів, а також не зустрічав жодної людини, котра б замовляла їжу через інтернет.. ((
Може таким замовникам і треба телефонувати (бо щось там не так  :D), але навіщо телефонувати тому, хто замовляє батарейки, викрутки, молоток, ліхтарик або ніж, кінець-кінцем, якщо вони є в наявності(_23)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline pam999

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1191
  • Розташування: чернігів
Re: Наборы бит.
« Reply #17 : 01 Жовтня 2017, 07:41:10 »
А хліб, ковбасу, сир - також?

Ні, такого нема, всі товари довготермінового зберігання (шоколад, дитячі суміші, сгущене молоко, тушонка і т.д.). Сам ось тільки замовляв купу запчастин на машину, замовлення може висіти 2-3 години, поки не передзвониш "давайте вже реквізити, бо потрібно терміново" ( машина стоїть у майстрів, а потрібно ще туди болт, туди підшипник). Інет торгівля в нас ще не розвинена, ні з боку замовника, ні з боку магазинів, тому й оці перезвони.

Offline Amos

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1339
  • Розташування: Киев
Re: Наборы бит.
« Reply #18 : 01 Жовтня 2017, 09:35:35 »
А хліб, ковбасу, сир - також?  {_07}
Можете не верить но на той неделе сам видел как человек отправлял три батона и два украинских хлеба и еще попросил положить в коробку, правда сам оплатил доставку.

Offline влад-ч

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3782
  • Розташування: Чернигов
  • 063 71-68-263
Re: Наборы бит.
« Reply #19 : 01 Жовтня 2017, 14:33:11 »
Чесно - навіть не знав про існування таких інет-магів, а також не зустрічав жодної людини, котра б замовляла їжу через інтернет.. ((
Инет -магазинов торгующих продуктами сейчас полно
Неоднократно покупал через инет продукты от шоколада до колбасы.
Когда забирал с новой почты посылку с копченостями из Львова, мне сотрудница новой почты сказала что они весь день слюньки глотали от запаха и гадали что ж так пахнет  :D

Не знаю как хлеб, а колбасы и сыр продаются в интернет магазинах массово.

Offline os

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 270
  • Розташування: Львів
Re: Наборы бит.
« Reply #20 : 01 Жовтня 2017, 15:08:21 »
В нас у Львові є продуктовий ринок Шувар. Він має свій сайт. Жінка досить часто (як нe має можливості вискочити скупитись на базарі) на ньому замовляє різні продукти - від овочів, оліі, круп до свіжого мяса, з доставкою додому. Ціни аналогічні як і на самому базарі. Стосовно якості продуктів - років п'ять користуємось цим сeрвісом, жодного разу прeтeнзій нe було. Нe вигідно ганяти кур'єра з нeякісними продуктам .

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наборы бит.
« Reply #21 : 01 Жовтня 2017, 23:45:57 »
Все це, про що ви тут пишете, називається не интернет-магазин, а стіл замовлень (стол заказов)
Інет-маг апріорі працює автоматом (ну, повинен так працювати - як в інших країнах) і ніякі передзвони йому не потрібні. Навіть якщо товару немає в наявності або ще щось - йде листування, а не дзвінки. Замовник - коли має/знайде час - прочитає й відповість.
Дзвінок - це втручання в особисте життя. Але нам (їм) це до фені - чи не так? До лампади що замовник, наприклад, спить після нічної праці, або просто зайнятий. Чи зовсім забув телефон вдома - тоді замовлення відміняється, бо не відповів "так, таки купляю"? Було б смішно, якби не було сумно...
В тім то й справа, що понавідкривали різних онлайн-сервісів, а як воно і що - розібратись ніц. Навіщо? Воно ж і так працює. А назва - інтернет-магазин - це ж по сучасному, модно і в тренді. Блін..
Оце і є наш національний, пришелепуватий підхід... (_23) На жаль не тільки в цьому питанні..
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"