Мир ножей > Покупки и советы

Допоможіть в виборі японського кухонного ножа

(1/2) > >>

mark:
Давно заглядаюсь на японські ножі в обкладках з декоративного дамаску.
Просто тому що гарно. Звичайний я й сам зробити собі можу, нічим не гірший, але до нерж ламінату мені ще як до неба.
Марок - купа, диапазон цін - еластичніший забудь який дюрекс.
Розуміння де я плачу за бренд/ім'я майстра, а де за якість - 0.0
Знайшов на олх кілька мало розповсюджених брендів типу ГрандШарп і ще щось таке.
Заявлена сталь VG-10. В обкладках. Ціна - 1000грн.
Передзвонив перепитав - на коробці написано що VG-10 60HRC, ніяка не 7Cr17, ніякої помилки не має.
Розтовмачте, будь ласка, наскільки це реально.
Чи такого не буває і ніж такого классу стартує зі ~100$ ?
Заздалегідь вдячний всім відгукнувшимся!
P.s.-не відмовлюсь від лікбезу по сучасним маркам японських кухонників.

Lopar:
Обходьте десятою дорогою подібні об`яви і "японський" ламінат...
М`які обкладки дуже швидко втрачають вигляд із за царапок, які так просто не виведеш, сталь "ріжуча" дуже рідко доходить по твердості до 56 одиниць... Ті що і справді твердіші, дик і коштують у декілька разів... А от по якості виконання, незалежно від ціни - дуже погано
Краще сотворіть самі із якісної сталі чи замовте у майстра на цьому сайті, зате якість буде гарантована.
Все сказане - ІМХО виключно. =)

СК:
Скинул ссылку в ЛС .

tericon:
Подивіться на https://www.chefknivestogo.com/
Там багато нормальних варіантів на різний смак.
З класних варіантів були hap-40 в обкладках.

Китайчат хвалять теж від 50 баксів. Але я в руках не тримав.
 З того що пробував Tojiro непогані, але все одно оверпрайсові.
Якщо ніж в роботу, то можливо є зміст попросити наших ковалів, наприклад Ясинецького зробити ламінат з Vannadis10 або 115 в обкладках з 95х18 - під 63 Hrc буде навалювати як демон.

стрекач:
Как бы не совсем по теме, но тем не менее. Покупая нож на всяких там ресурсах, Вы по любому переплачиваете за неизвестное, или того хуже сомнительное качество. Если уж решили разкошелиться для дорогого себя - то лучше у своих заказывать. Да и по качеству, все эти японцы нервно курят по сравнению с нашими мастерами.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Перейти к полной версии