Мир ножей > Анатомия ножа

Якуты....ну вот зачем?!!

(1/18) > >>

Mentor:
Это может и провокационный наброс, но....объясните мне популярно, нафига ЭТО изделие нужно сейчас, в средней полосе, в 21 веке? Я просто не понимаю.
Ко мне часто обращаются с заказом на заточку якутов, причем сразу после покупки. {_18}
Это мода на диковинку? ( у меня и к некоторым моделям японских ножей подобное отношение) Старая, примитивная, но возможно утилитарная (в свое время, в определенном месте, из-за дефицита информации и влияния более прогрессивных технологий) железяка, вдруг стала предметом с эдаким налетом загадочности, ее специфичность  обросла мифами о совершенно уникальных свойствах и т.п. Но, покрутив/поточив с десяток якутов, я просто не могу взять в толк, нахиба эта нелепость нужна?! Я не видел якутов на охоте, не слышал, чтоб кто-то ими активно работал на кухне, не видел их на войне ( а там такие ужоснахи встречаются, шо закачаешся) Так для кого вы их тут делаете-то? :D

Lopar:
Відповім за себе.
Не роблю ножі на продаж, ножі з профілем клинка "якут" маю. Основне використання - на кухні дуже приємно нарізати морожене сало, виходять гарні шматочки, тонкі і зусиль не треба великих. Також дуже добре обстругувати кору з палок, саме такий профіль дозволяє легко контролювати товщину зрізу "від себе". Сподобалось рибу відділяти від хребта - якісно виходить.... і це ще не все, скажу просто - спробуйте. Єдине - не притримуйтесь "традиції" що до руків`я, це не обов`язково черенок.

demetrid:
Єдине виправдане застсування якутів, як на мене, то стругання дерева. Досить вдала для того форма. Та сама "Мора" гризе деревину гірше.
Сало мерзле якутом ще не різав :D

paskuch:
Маю та особисто користуюсь ножем якутського типу.
Вцілому абсолютно нормальний інструмент , який має певну специфіку різу, яка в свою чергу є його плюсом та мінусом одночасно.
Ну і звичайно без "моди на диковинку" не обійшлось.

bulat22:
Пару тижнів тому зібрав якута, до речі саме так, як радить камрад Lopar, не з черенком, а із більш утілітарним руків‘ям.
Особисто мені не сподобалась необхідність постійно контролювати та корегувати різ.
Але дружині ніж так припав до руки, що довелось віддати його на кухню. Щинкує ним овочі, нарізає копчену ковбасу та тверді сири.
Так шо на смак і колір...

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Перейти к полной версии