Мир ножей > Нож

Дерево в якості матеріала для ножа

<< < (3/3)

tacha79:
Наскільки мені відомо, то деревяні ножі вже давно є в продажу, я за столові, а не дитячі, для різання в тарілках. Деревяні гвозді також не новина, особливо для столярів, але підтримую питання "навіщо", чи сталеві не підлягають повторній переробці?

tacha79:

--- Цитата: Василий 10 от 27 Октябрь 2021, 09:06:23 ---быстро восстанавливаемое сырьё
--- Конец цитаты ---
Дійсно екологічно і швидко, спочатку виростити, потім залить екологічною хімією, потім шість годин кипятити і шість годин давити і сушити, охренеть як екологічно і головне ніяких затрат на енергоресурси.
А потім гордо сказати, так воно-ж дерево, значить екологічне як паличка для морозива.

break:
Ага.
Особливо зважаючи, що була колись така штука, як гетінакс. Який по рецептурі як раз - дерево без лігніну, геміцелюлози і водорозчинних компонентів, пресоване під тиском і просочене маслами (фенольна і епоксидна смола теж типу майже масла ()). Технології мабуть під сотню років....
Я як маленький був - пальця собі якось об поломану гетінаксову плату порізав. Воно гостре було капець.
До речі - кипятити дерево в гідроксиді і сульфаті натрію - стандартна схема отримання целюлози на бумагоробних заводах. При совці навколо такого "екологічного" виробництва був місячний ландшафт. Дохло все.

Pitbull:
Про роль дерев'яного ножа у виготовленні одеської баклажанної ікри.
"Мякоть надо рубить деревянным ножом и никаким другим. Тогда-то и получится настоящая баклажанья икра по-одесски".
"...мужчины не сдавались. Они требовали деревянный нож. Разумеется, в доме никакого деревянного ножа не было. Тогда они требовали деревянную линейку. Деревянной линейки тоже не оказывалось.

Маленький Петя робко приносил чертежный угольник, и взрослые мужчины начинали терзать полусырые синенькие Петиным угольником, сплошь испятнанным школьными лиловыми чернилами с металлическим отливом".
В.Катаєв "Катакомби"

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[*] Предыдущая страница

Перейти к полной версии