Ножовий світ > Фолдери

Підозрілий Bladetech

(1/2) > >>

Palych:
Вчора, окрилений отриманим Byrd Cara Cara (дякувати Crossf), забіг похизуватися новинкою до знайомого, який продає ножики на базарі. А він мені у відповідь: а ось я собі теж зробив новорічний подарунок:

Ну, може не абсолютно ідентичний, але дуже схожий. На лезі -Bladetech Wenger Hunter - щось, на п"яті - 440C і якась букашка, якій до павучка Spyderco бракує чи то пари ніг, чи голови. China - не написано. Заточка бездоганна, бриє аж свистить. Люфтів немає. Накладки ну дуже схожі на G-10, але на дотик трохи "зализані". Лок-бек. Спинка на вигляд ідентична до Byrd-івської, перфорована. Кліпса з "білого" металу. Переставляється. Ціна - 80 грн. ("Для Вас, Павлович - 70, по знайомству...").
Наскільки мені відомо, все "залізо" на лотку - з Харкова.

crossf:
Blade-Tech Wegner Pro Hunter Lite. Ще має бути написано "Тайвань".
http://newgraham.com/detail.aspx?ID=6139 За вісімдесят грн., а тим більше за 70 я би і собі взяв, якби можна було спочатку на нього глянути. Де вони беруться такі дешеві??? Або пірати вийшли на новій рівень, або прямі поставки з тайванського заводу в обхід головного офісу Blade-Tech:)

Thorwald:
у Житомирі :o

crossf:
Тоді самий час мені починати свої лікті кусати. Я собі Blade-Tech MLEK Lіte за 43 з копійками бакси три місяці назад взяв.

Winwolf:
О, а я вроде похожий видел в Одессе за ~150 гривен.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version