Первый Украинский ножевой форум - НОЖиК

Понемногу обо всем => Увлечения и хобби => Курение => Тема начата: Nehai от 21 Сентябрь 2020, 11:36:47

Название: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 21 Сентябрь 2020, 11:36:47
Курю зараз в основному сигарети Winston з ментолом, в основному тоненькі, але буває купую і звичайні та без ментолу. Років 4 вже.
Рашійше курив Camel років 12. На Вінстон перейшов, бо Кемел не робить з ментолом.
Однак помітив, що якість Вінстона чималенько впала, як без ментолу куплю то зовсім ніякі.
Нещодавно спробував купити пачку блакитного Кемела - може хоч дорожчі будуть кращими, і просто припух від якості  {kh} - наче газонної трави туди набили.
В зв'язку з цим в черговий раз промайнула думка про набивання сигарет самому.
Тому прошу поради в досвічених у цьому питанні товаришів. (_3)
Які гільзи використовувати?
Яка машинка для набивання краща?
Який тютюн кращий?
Коротше - чим більше інформаціїї - тим краще, бо я в цьому питанні зовсім "нульвий". :(
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: break от 21 Сентябрь 2020, 12:28:54
Тютюн, як і натуральне вино - кожен урожай унікальний. Хоча б тому, що погода різна, а в теплиці табак не вирощують. Тому навіть з однієї плантації табак різних врожаїв і різного періоду збору буде відрізнятись. Для великих виробників це неприйнятно, цигарки повинні бути однаковими. Вирішується це просто - з листя роблять папір, просочують або вимивають зайве, кришать і "насолоджуйтесь".
Два роки тому пробував вирощувати тютюн. Меріленд, Вірджінія (з циферками, не пам'ятаю), щось з орієнталів. Зробив мікс і трохи палив, по настрою.
Мороки вище даху, особливо з сушкою і ферментацією. Зважаючи, що знаня - тільки те, що надибав в інтернеті, а досвіду нуль, дві третини урожаю пішло в сміття (це з того, що плюс-мінус нормально вижовтив).
Та все ж, порівняно з магазинними - земля і небо. Все зовсім інше. І незважаючи на вміст нікотину близько 1...1,5 відсотки (якщо орієнтуватись на характеристики замішаних мною сортів), а це в 10 разів більше, ніж те, що пишуть на пачці, куриться як сині цигарки. І дим приємний. Тільки другу підряд не хочеться, після другої ноги підгинаються...
З самокруточного пробував Макбарен, порівняно з своїм не зайшло  :)
В цьому році щось посіяв, та погода плюс часу не дуже було і все посохло  :(
Можливо на весні спробую знову, тим більше, що з сортами наче визначився, а відходи в 90% не лякають - з куща виходить мінімум сотня цигарок...

Машинка сама дешева типу такого -
(https://images.ua.prom.st/570564401_w640_h640_mashinka-dlya-nabivki.jpg)
Гільзи - "шо було", стандартного розміру (не 100мм і не слім), з фільтром. При не самій щільній набивці в гільзу влазить 1 грам тютюну.
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: Nehai от 21 Сентябрь 2020, 13:29:33
Дякую! {tnx}
Ну про тютюн зрозуміло. Треба пробувати.
Гільзи також, мабуть, треба пробувати.
А от про набивні машинки читав багато і більш-менш зрозумілої відповіді для себе, чи краще проста поршнева, чи  роторна з ручкою, поки не знайшов.
Мабуть куплю собі на пробу Mascotte Classic Design
(https://i.ibb.co/4TdXZT6/50be3263ddfb1.jpg) (https://ibb.co/0Mt6jMg)
Досвіду в цьому плані у мене нуль, тому зовсім дешеву машинку купувати не буду. А раптом рватиме гільзи, погано набиватиме чи ще що - то у мене зовсім охота до набивання сигарет пропаде і знову купуватиму готові.

Конкретно цікаві відгуки по таких:
(https://i.ibb.co/sjKndM1/50be2757b6f11.jpg) (https://imgbb.com/)
(https://i.ibb.co/4jwnHJM/58dcf14f9b2d5.png) (https://ibb.co/GVf4qFk)
Не дешеві, але я у місяць "скурюю" приблизно 1300-1500 грн, тому можна купити раз.
Чи воно того варте в порівнянні з недорогими поршневими поки не знаю... (_23)
PS. Електричні машинки не розглядаю, мені буде цікавим сам процес.
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: teddy.bear от 21 Сентябрь 2020, 14:16:01
Як курець самокруток з багаторічним стажем все тобі можу розповісти, дати скуштувати. Заїзжай.
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: Oliver от 21 Сентябрь 2020, 16:41:40
Колись в Німеччині користувався довгий час такою як та Mascotte. Нормально працювала. Звечора набив пачку, в портсигар склав - на наступний день маєш. Виходило приблизно вдвічі дешевше, ніж купувати цигарки. Ну і тютюн можна було брати хороший, запашний.
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: Pitbull от 21 Сентябрь 2020, 16:55:21
Гільзи я купую у Новусі Dark Horse. Машинкою користуюся найпростішою. Стосовно машинки з ручкою позитивні відгуки читав, але сам у руках не тримав. Тютюн тут https://mr-tabak.com.ua/tabak-sigaretniy/virdjiniya-gold (https://mr-tabak.com.ua/tabak-sigaretniy/virdjiniya-gold) купував - сподобався.
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: kublahanov от 21 Сентябрь 2020, 17:25:35
Примерно с нового года кручу самокрутки (не гильзы).Экономия значительная.Ароматизаторов пока опасаюсь.Табак беру здесь https://agro-ukraine.com/ru/trade/r-524/p-1/.Выбор большой,но лотерея.
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: Kirill66 от 21 Сентябрь 2020, 20:37:22
Сергей,как опытный курильщик трубок и самокруток (самокрутки курю на работе,так как на час уйти с трубкой на перекур,то можно и за проходной оказаться {))}),я настоятельно Вам советую: ни в коем случае не набивайте (не скручивайте) сигареты впрок. Объясню,если распотрошить "казёнку" и рядом распечатать кисет с самокруточным табаком,то наощуп можно увидеть-в "казенке" табак зачастую пересушенный,в кисете табак слегка влажный.В этом и весь цимес самокруточного табака,в таком состоянии у него во сто крат лучше и вкус и аромат. Если Вы накрутите загодя,то бишь набьёте,то есть риск высыхания табака в сигарете пока до неё дойдет очередь,и в таком случае потеряется и вкус и аромат. Стало быть первый закон самокрутня: цигарка должна быть свеженабитой/свежескрученной.
Так,поехали дальше. Чем самокрутки лучше забивных. В самокрутках лучше регулируется буквально всё:разновидность бумаги: Я лично использую Смокинг-Браун (http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=product/product&path=576619097_576620629_576621981&product_id=1057537 (http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=product/product&path=576619097_576620629_576621981&product_id=1057537)) их видов-тьма,длину фильтра-от 10мм до 22мм,диаметр фильтра-от 6мм до 8 мм. Я предпочитаю шестимилимитровые самокрутки,табак предпочитаю Bali Shag Halfzware и Mac Baren Halfzware.
ПС. Сергей,никогда не судите о табаке по одной-две самокрутке.Вы годами курили "казёнку",неизвестно что туда напхали,а теперь переходите на натуральный табак.К нему надо привыкнуть,на него надо "подсесть" и со временем у Вас выработается свой,собственный стиль и предпочтение.
Все атрибуты я покупаю здесь:http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=common/home (http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=common/home)
или здесь:https://embargo.ua/category/samokrutki/ (https://embargo.ua/category/samokrutki/)
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: Стечкин от 21 Сентябрь 2020, 20:45:55
А не все так просто в этом вопросе..
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: gogakot от 21 Сентябрь 2020, 23:28:26
Одно врем пользовался машинкой Gizeh и их же гильзами. Табак действительно лучше набивать перед курением. То есть с собой таскаешь пакет с табаком, машинку и гильзы. Все равно, когда табак в пакете почти закончился, он высыхает, это чувствуется.
Курил MacBaren, но если купить коробку с трубочным Dunhill, например, получаешь подарок для того, кто курит трубку, и жестянку для своего табаку.
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: Uliss от 22 Сентябрь 2020, 07:56:58
Раз пішла така тема - брат шукає кубинський тютюн. Може хтось з досвідчених порадити перевірений ресурс?
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: Nehai от 22 Сентябрь 2020, 11:36:11
Сергей,никогда не судите о табаке по одной-две самокрутке.Вы годами курили "казёнку",неизвестно что туда напхали,а теперь переходите на натуральный табак.
Это мне уже обьяснил опытный в этих делах товарищ. 8-)
Более того он сказал: "Готовься, первые недели три будешь кашлять, страшно кашлять, выхаркивая их лёгких всю ту дрянь, что зашла вместе с магазинными сигаретами. Тут никак не поможешь, это надо просто пережить."
Готовлюсь...

ни в коем случае не набивайте (не скручивайте) сигареты впрок.
А вот за этот совет спасибо! {tnx} Я бы делал как раз наоборот, набивая штук 40-50. Я вообще покупаю обычно две три пачки и они у меня в рюкзачке болтаются. По мере необходимости перкладываю в портсигар. Портсигаром я уже года 3-4 пользуюсь, как перешёл на тонкие сигатреты, бо мне удобнее сигареты в кармане джинов таскать, а пачка сигарет slim там часто мнется.

Этот опытный товарищ (Артём, спасибо  {tnx}) для начала мне посоветовал не покупать дорогие машнки, даже поршневые, не говоря уж о автоматических с ручками-крутилками.
Посоветовал для пробы взять Набір для забивання гільз Party in House Slim (https://embargo.ua/ua/product/nabor-dlja-zabivki-gilz-party-in-house-slim/)

(https://i.ibb.co/cD5fT5M/enl.jpg) (https://ibb.co/nz2dk2Z)

Но самокрутками таки заинтересовали... {23} Надо почитать-посмотреть видео, что оно такое.
Бо у меня самокрутки ассоциируются со скрученными в руках и склееныыми слюной сигаретками с самосадом. {sm}
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: break от 22 Сентябрь 2020, 12:14:06
Готовься, первые недели три будешь кашлять, страшно кашлять
не факт.
Я як палив власно вирощене - навіть натяку не було. І баришням давав спробувати "самосаду". Були здивовані, що воно горло не дере і сльози з очей не викликає  {sm}
А от з магазинними в мене є така фігня - коли трохи простуджений і закурюєш цигарку не ту, до якої звик, то можна трохи й покашляти.
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: Nehai от 22 Сентябрь 2020, 17:36:15
Отже подумав я...
Приємнійше мені палити тонкі сигарети, а вибір гільз 6 мм обмежений.
Тому буду переходити на самокрутки. Їх можна скрутити якими завгодно, лише фільтри відповідні застосовуй.
Самокрутки  дозволять ще і папір вибрати за смаком, бо папір паперу також різниця.
Пам'ятаю, що коли я з Кємела переходив на Вінстон, то одним з кандидатів був Кент-слім. І його я відкинув лише тому, що папір тих сигарет давав гидкий присмак в роті, наче портянку пожував. {kh} Коли я тютюн з того Кенту, заради цікавості, витрусив та забив у Вінсто-слім смак був гарний.

Замовим собі дві машинки під самокрутки 78 мм (мені такі звичнійші), класичну німецьку Angel:
(https://i.ibb.co/JqKXP4N/11021-enl.jpg) (https://ibb.co/hcypvjk)
та китайський напівавтомат Coney:
(https://i.ibb.co/5xxYHhC/0125100-enl.jpg) (https://ibb.co/M5580kK)

Подивлюсь, яка мені краще сподобається, та мені і буде. А другу батьку віддам, бо він самокрутки вручну крутить.
Ну і паперу, фільтрів та п'ять сортів тютюну для початку, по маленькому кисетику 20-30 грам, на пробу.
Буду вчитись крутити та пробувати різний тютюн. :)
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: Palych от 22 Сентябрь 2020, 18:10:05
Теж до вподоби Winston Slims з ментолом. Більш-менш так само "заходить" Kent. Однак теж помітив, що часто-густо замість якісного і не найдешевшого продукту дістається відвертий дрек. Поряд з постійним зростанням цін на тютюнові вироби це змушує все частіше поглядати в бік самонабивних сигарет. Можу сказати, що жодного досвіду не маю, не знаю, що воно таке (кілька скурених в різні часи самокруток з різних тютюнів не рахуються). Тому було б цікаво почути враження "неофіта"  :)...
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: Kirill66 от 22 Сентябрь 2020, 20:26:46
Замовим собі дві машинки під самокрутки 78 мм (мені такі звичнійші), класичну німецьку Angel:

та китайський напівавтомат Coney:
Они обе временно,научитесь крутить руками отдадите обе.
Эх,как то в Греции видел как один старый грек свернул самокрутку одной рукой. Я так и не понял-как он это сделал. )))
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: Kirill66 от 22 Сентябрь 2020, 20:30:25
брат шукає кубинський тютюн
А в каком виде он его ищет? В сигарах,в трубочном табаке,нарезка в чистом виде?
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 22 Сентябрь 2020, 20:31:35
Завтра ввечері заберу замовлення та буду тренуватись і пробувати.
Тут про враження відписуватимусь. 8-)
PS. Замовляв тут https://embargo.ua/ua/category/samokrutki/ через двадцять хвилин після замовлення мені передзвонили і менеджер сказав, що все зібрано і я можу забирати (замовляв самовивозом). Але я до 19:00 не встигав, тому завтра. Магазину респект  за оперативну роботу {_11} бо в моєму замовленні було позицій штук 12-15 на "попробувати різне".
PSS. Трохи змінив назву теми, бо про самокрутки я спочатку не подумав.  :)
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: ukt от 22 Сентябрь 2020, 21:06:04
Они обе временно,научитесь крутить руками отдадите обе.
-Ну, не знаю как руками точно/калиброванно самокрутки крутить, а вот машинка вполне позволяет делать однообразные цигарки определённого размера (даже без фильтра), что благотворно влияет на их совмещение с мундштуком.
Название: Re: Самонабивні сигарети
Отправлено: Uliss от 23 Сентябрь 2020, 08:18:53
А в каком виде он его ищет? В сигарах,в трубочном табаке,нарезка в чистом виде?
В сигарах - це і називається сигари, з ними проблем немає, але не цікавлять. {))} Для самокруток. Або готові сигарети.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 24 Сентябрь 2020, 12:05:20
Забрав вчора замовлення, ділюсь першими враженнями.
На простій, дешевшій машинці Angel самокрутки у мене виходять акуратнійші.
Напівавтомат мені дали один в один як на картинці, але на ньому напис не Coney а Atomik, китайці на одному станку всі марки штампують, лише назву змінюють. ))) У мене щось на ньому не виходить поки акуратно скрутити, самокрутка з нього виходить зморщена. Не подобається, що тканину постійно треба притримувати пальцем внатяг, бо якщо не притримувати вона розпрямляється і викидає тютюн з жолобу. В результаті колупаюсь з нею довше, ніж з "ручною".

Спробував поки чотири тютюна, поки вражень не багато, але все ж...
Dockers Blond (https://embargo.ua/product/sigaretnyj-tabak-dockers-blond-30-g/?utm_source=eSputnik-trigger&utm_medium=email&utm_campaign=Oformlenie_zakaza&utm_content=922411010&utm_term=Trigern%D1%96_listi) - непоганий, але слабуватий. Мене teddy.bear попереджав, що blond слабкий тютюн, але ж поки сам не спробуєш... Цих скурив штук 4...
Graff American Blend (https://embargo.ua/product/tabak-dlja-samokrutok-graff-american-blend/?utm_source=eSputnik-trigger&utm_medium=email&utm_campaign=Oformlenie_zakaza&utm_content=922411010&utm_term=Trigern%D1%96_listi) - скурив всього одну. Спочатку не вразив... Відчувається ледь-чутна кислинка, а я її не люблю. По міцності як раз для мене. Треба розпробувати...
Flandria Sauvage (https://embargo.ua/product/tabak-dlja-samokrutok-sauvage-20-gr/?utm_source=eSputnik-trigger&utm_medium=email&utm_campaign=Oformlenie_zakaza&utm_content=922411010&utm_term=Trigern%D1%96_listi) - парочку скурив. Поки не зрозумів, якийсь не виразний...
Harvest Coffee (https://embargo.ua/product/tabak-dlja-samokrutok-von-eicken-harvest-coffee/?utm_source=eSputnik-trigger&utm_medium=email&utm_campaign=Oformlenie_zakaza&utm_content=922411010&utm_term=Trigern%D1%96_listi) - скурив одну. Сподобався. Тішечки кріпкуватий, трішечки солодкуватий, приємний аромат. Ароматизація кавою відчувається лише перших одну-дві затяжки, далі не чутно. Дим приємний.
Dockers Bright Virginia (https://embargo.ua/product/tabak-dlja-samokrutok-dockers-bright-virginia/?utm_source=eSputnik-trigger&utm_medium=email&utm_campaign=Oformlenie_zakaza&utm_content=922411010&utm_term=Trigern%D1%96_listi) - скурив поки одну. Сподобався. Поки повністю враження оформити не готовий, трохи пізнійше.

В загальному для всіх - цигарка куриться довше, ніж слім сигарета. Майже вдвічі довше. І, несподівано для мене, сама не тліє. Кілька разів навіть сама затухала. Незвично...
Свіжоскручена погано тягнеться. Як полежить у портсигарі кілька годин - тютюн підсихає і тягнеться нормально.
Однотипної щільності тютюну в цигарці я поки не навчився робити, одна виходить тугійша, інша якась пухкійша. Думаю, це минеться з досвідом.

Фільтрів набрав різних марок по 15 мм довжиною.  Пробував дві, Atomik та OCB, різниці між ними не відчув. Є ще Cartel 22 мм, я їх купив бо звик до довгих фільтрів slim, поки не пробував.
Ще купив коробочку фільтрів Atomik з полоскою клею. Не пробував. Може той клей і не потрібен, і без нього цигарка тримається добре.

Замовив на mr-tabak.com.ua вірджинію голд. Мені передзвонили і сказали що на даний час тютюн закінчився, а нова партія ще не закінчила ферментацію. Буде тижня через два. Записали в чергу.

Кашлю поки у себе не спостерігаю і це мене тішить. :)

PS. Курив лише самокрутки з вчорашнього вечора, годин з семи. Тільки що закурив Winston Mentol Slim - ніякий, наче сіно з ароматом ментолу. {kh} Я власне і кинув погляд на набивні сигарети (а потім і на самокрутки) тому що ці сигарети в кіосках/магазинах зовсім погані вже десь з місяць. Я в основному цигарки в АТБ купую, але пробував купувати і в інших місцях - все однаково. Чи то партія така зайшла, чи то "покращення технологій". Скорійше за все останнє, бо таке "покращення" спостерігаю вже кілька років, з кожним роком все "гарнійше і гарнійше". {))}

PSS. Спробував  Dockers Bright Virginia тому додав враження.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 24 Сентябрь 2020, 17:30:39
Тільки що на роботі скрутив по парочці кожного сорту собі до вечора.
Папір теж значення має.
З товщим, 21 г/м2 всі цигарки виходять рівненькі та красиві. Але з тоншим, 14 г/м2, смак все ж кращий. То добре відчувається. 8-)
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Kirill66 от 24 Сентябрь 2020, 23:39:08
Сергей,Вы купили табак именно тот который спросом не очень пользуется. Немцы очень сильны в трубочном табаке,но самокруточный-не ахти. У бельгийцев табак вообще жесть,как тот так и этот. Свою достойную и твердую нишу в самокруточном табаке заняли датчане.Попробуйте Мак Барен Хальзвар, http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=product/product&path=576619097_576620628_576621979&product_id=1069306 (http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=product/product&path=576619097_576620628_576621979&product_id=1069306)
и Бали Шаг Хальзвар http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=product/product&path=576619097_576620628_576621979&product_id=1054184 (http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=product/product&path=576619097_576620628_576621979&product_id=1054184). Это достойные табаки. Дания и этим все сказанно.Кстати,какой то из Бали Шагов был некогда любимым табаком Джонни Депа. Могу поррекомендовать еще Кэмел,у нас он есть в Краматорске ну или в Фортуне можно заказать. Там хоть и написанно-сделано в Польше-брехня.Поляки только фасуют,добавляя свои дрючки и оглобли,но тем не менее синий Кэмел довольно хорош.
Кстати,а Вы говорили что если пальцем не придержать табак,то он высыпается из машинки. Надо было брать вот такой-с крышечкой.http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=product/product&path=576619097_576620604_576621974&product_id=1060462 (http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=product/product&path=576619097_576620604_576621974&product_id=1060462)
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 25 Сентябрь 2020, 12:34:42
Я такую машинку, с крышечкой тоже взял. Эту https://embargo.ua/product/mashinka-dlja-samokrutok/?utm_source=eSputnik-trigger&utm_medium=email&utm_campaign=Oformlenie_zakaza&utm_content=922411010&utm_term=Trigern%D1%96_listi
Вот как раз на ней у меня получается лучше.
табак именно тот который спросом не очень пользуется
Так я ж пока не разбираюсь...  {sm} Не попробуешь - не узнаешь.
__________________
И фильтры 22 мм мне понравилсь больше, с ними удобнее крутить, удобнее сигарету держать. А до самого фильтра я самокрутку всё одно не докуриваю, "не влазит".
PS. Заметил - самокруток курю меньше, чем сигарет  (_19). Покурил и дольше не хочется.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Uliss от 25 Сентябрь 2020, 13:23:56
2 Kirill66
Так що по кубинському самокруточному? ;)
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 25 Сентябрь 2020, 14:08:13
Попробуйте Мак Барен Хальзвар... и Бали Шаг Хальзвар
За советы спасибо!  {tnx} Обязательно попробую рекомендованные Вами. Правда, смотрю, они все крепкие...  {23}
Синий Кэмел позиционируют как "крепкий"... Сейчас не пойму, я и сигареты то крепкие не курю лет 15 уже. Желтый Кэмел, я так понял, послабее по крепости? Как он по вкусу? {dr}
Мне Вирджиния "зашла", она вообще мягкой вроде считается, не?
Из пяти купленных мне однозначно понравился только один - Dockers Bright Virginia.
Остальных больше не куплю, как-то всё не то. Уж по штук пять каждого скурил.
Посему напишу свои впечатления неофита.
Dockers Blond - действительно очень мягкий, вообще никакой . И тухнет цигарка быстрее всех, задалбываешься подкуривать.
Flandria Sauvage - средне-мягкий. Слегка отдает...  {23} бумагой, что ли... и при куренни второй половины цыгарки начинает щипать язык. {kh}
Graff American Blend - тоже щиплет язык. Есть кислинка и какой-то непонятно-неприятный привкус. Но получше первых двух.
Harvest Coffee - пожалуй самый крепкий из всех пяти, что я попробовал. Неплохой, но вот ароматизация это зло! Поначалу почти не чувствуется, но потом начинает надоедать и чувствуется всё сильнее и приторнее аж до тошноты. Имею ввиду не курение одной цигарки, а нескольких, если курить только этот табак. С каждой самокруткой противнее. Курить можно, но чередовать с чем-то другим, без ароматизаторов.

Очень хочу попробовать Голд Вирджинию с отечественных плантаций. Но придется ждать, я писал выше почему.
... и Mac Baren Virginia Blend.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: ukt от 25 Сентябрь 2020, 15:25:31
И фильтры 22 мм мне понравилсь больше, с ними удобнее крутить, удобнее сигарету держать.
-А с мундштуком не пробовали? Ещё удобней держать будет. С ним правда мороки добавляется, но есть и свои плюсы.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Kirill66 от 25 Сентябрь 2020, 16:21:48
самокруток курю меньше, чем сигарет  . Покурил и дольше не хочется.
Все правильно,натуральный табак-более никотинонасыщаемый. Я свои любимые Лайки Страйк полторы пачки выкуривал в день,перешел на самокрутки-13-15 максимум.

Так що по кубинському самокруточному?
Натурального кубинского самокруточного не существует. Разве что на "тамошнем" рынке у бабки Хуаниты в мешках {gig}. Есть натуральный сигарный табак с острова Ява,фирмы Сэмюэль Гэвис.
Посмотри здесь:http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=product/product&path=576619204_576620885_576622086&product_id=1065183 (http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=product/product&path=576619204_576620885_576622086&product_id=1065183)
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 25 Сентябрь 2020, 16:38:12
А с мундштуком не пробовали?
Пробовал. Сигареты еще. Не нравится  {sm}
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: VSk от 25 Сентябрь 2020, 18:15:00
По ходу темы. Что такое ферментированный табак? Чем отличается не ферментированного.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Kirill66 от 25 Сентябрь 2020, 18:27:45
Что такое ферментированный табак?
Много букоф писать. Почитайте.https://svoitabachok.ru/fermentaciya-tabaka/ (https://svoitabachok.ru/fermentaciya-tabaka/)
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Uliss от 25 Сентябрь 2020, 19:36:49

Натурального кубинского самокруточного не существует.
А не самокруточний існує? Чи теж міф? ))) Прошу вибачення, я зовсім не в темі, і хоч убий не відрізняю самокруточний від тютюна для люльки і т.п. {no}
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: VSk от 25 Сентябрь 2020, 20:00:06
2. Kirill66 Спасибо, доступно и понятно.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Wowan m от 25 Сентябрь 2020, 20:32:37
Для самокруток более мелкая нарезка. Около 1 мм. Сигарета не гаснет. На трубку крупная как чай листовой.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Wowan m от 25 Сентябрь 2020, 20:39:48
Был за границей гастарбайтером. Курил сигареты. перешел на набивные. Табак голд вирджиния. Было дешевле. Приехал домой . Начал курить сигареты. Настолько противно было. Месяц привыкал. Привык.)
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Kirill66 от 25 Сентябрь 2020, 22:51:41
А не самокруточний існує
Я как то брал тот табак-Samuel Gawith Cigar Leaf,его можно и в самокрутку. Нарезка позволяет.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: AWAlone от 26 Сентябрь 2020, 08:35:57
Крутить самокрутки-набивать из Мак Барена экономически невыгодно и неоправдано.Пачка 40 грамм(примерно ок.20 сигарет) 125 грн.Гмм...
"Captain Black" стоит 160 грн пачка,без лишних телодвижений получаем удовольствие.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 26 Сентябрь 2020, 09:05:03
Я прикинул, у меня на цигарку 6 мм 78 мм длиной уходит 0,6-0,7 грамма табака. Откуда 40 грамм на пачку сигарет? (_19)
Да и ХЗ что даже в Капитан Блек напхано...
PS. Кисет Мак Барен 40 г. стоит 164 грн.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: break от 26 Сентябрь 2020, 10:24:20
ХЗ что даже в Капитан Блек напхано
8-)
там хімії більше тютюну.
І при щільній набивці в самокрутці 8Х80мм один грам тютюну. Якщо брати український табак - виходить вдвічі дешевше від фабричних.
Dockers Bright Virginia, наприклад, вийде вдвічі дорожче. Та крутити можна тонкі самокрутки, забивати не щільно, і 50мм довжини вистачить, щоб накуритись.Що вийде 1:1. За те то таки хоч не продукт целюлозно-паперової промисловості  :D
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Kirill66 от 26 Сентябрь 2020, 14:00:56
В Капитан Блек вообще химия. Чем чище табак,тем он качественнее и стало быть дороже. Я сейчас добиваю последнюю пачку Олд Холборн,это табак премиум класса.Ни в Украинских,ни в Российских ресурсах его нет-очень дорогой выйдет. Прислали из Италии,там он стоит 6.40 евро,что на наши-223грн (30гр),если закуплять и продавать то будет еще дороже. Так что тут либо Мак Барен,либо Бали,ну еще иногда делаю свои смеси на основе трубочных табаков.Это вообще-шедевр.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 28 Сентябрь 2020, 14:06:52
Розпробував Harvest Coffee. Перестав відчуватись як міцний та приторно-противний... {dr}
По іншим чотирьом думка не змінилась: Dockers Bright Virginia -  {_11}, інші три -  {kh}. Але доведеться докурювати, не викидати ж...
І мабуть треба було цілитись на 70 мм, а не на 77 мм, це я погарячкував... {dr}
Я помітив, що рідко докурюю до фільтра, довжини 70 мм цілком достатньо, щоб накуритись. У мене цигарки (фільтр в т.ч.) лишається міліметрів 20-25, коли я накурююсь. Жалко тютюн з "чинариками" викидати.
Чому 77 мм мене не дуже влаштовує: мій портсигар, яким користуюсь вже років три-чотири, розрахований на сигарети 110 мм, короткі погано тримаються, бо резинки розраховавні на 80 мм. А в переважну більшість портисигарів, що можна купити, влазять сигарети до 74-75 мм. Ну так щоб зручно було.
Маю на увазі антикварні портсигари, бо я віддаю перевагу саме їм, якось не поважаю я сучасний ширпотреб цього плану. Так от актикварнний мельхіор, сріблена латунь, alpacca та срібло розраховані або на довгі та товсті папіроси (Російська імперія та СРСР), або на сигарети без фільтру 75 мм (европейські портсигари). На 80-міліметрові як промайне в продажі, то ціна  {_18}.
Поки замовив собі такий ширпотребний портсигар:
(https://i.ibb.co/fMzhV9m/26v-enl.jpg) (https://ibb.co/gyL5bds)
Мені подобається дизайн Volkswagen Т1, ну от приємний він мені чисто візуально {_09}, хоч взагалі Фольксів я не мав.
Фарба, мабуть, швидко обдереться, але на перший час вистачить, а там і із антикварних щось може трапиться в біль-менш приємному мені дизайні, стані та ціні...
___________
Замовив сьогодні ще одну машинку, ручної скрутки для 70-міліметрового паперу. Можна крутити і на довшій, але доводиться тоді обдирати пучок тютюну, то стирчить з "носика". А я балуваний, люблю комфорт. До того ж, відчуваю, що батько захоче у мене забрати саме ручну "самокруто-крутилку".
Ну і на спробу по кисету Mac Baren Cool Mint Choice (https://embargo.ua/product/tabak-dlja-samokrutok-mac-baren-cool-mint-choice/?utm_source=eSputnik-trigger&utm_medium=email&utm_campaign=Oformlenie_zakaza&utm_content=922411010&utm_term=Trigern%D1%96_listi) та Mac Baren Virginia Blend (https://embargo.ua/product/tjutjun-dlja-samokrutok-mac-baren-virginia-blend/?utm_source=eSputnik-trigger&utm_medium=email&utm_campaign=Oformlenie_zakaza&utm_content=922411010&utm_term=Trigern%D1%96_listi)
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Palych от 28 Сентябрь 2020, 17:28:03
Harvest Coffee. 30 грамів за 104 грн. Це приблизно на 30 самокруток довжиною 70 мм? Тобто півтори пачки  {23} Це точно економічно виправдане рішення? 
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 28 Сентябрь 2020, 17:44:40
Справа не лише в грошах.
На початку теми я писав, що основне, що мене спонукало на крок "самокрутокуріння" - мерзенна якість сигарет останніх років. І чим далі - тим гірше.
Економіку я поки не прораховував. І тютюн не важив. Теба зважити.
Але 0,6-0,8 грама на сигарету 77 мм - це орієнування на рекомендації досвічених товаришів щодо сигарет 8 мм діаметром, без фільтра! В середньому по 0,7 грама, це на 42 сигарети.
Скільки там писали вище, коштує Captain Black? () Або той же Harvest в сигаретах?..
У 70-міліметрові тютюну менше піде.
Зрідка скурюю сигарету-другу Вінстона ментол слім, в основному добиваючи потроху останню свою пачку. І, я лише п'ятий день на самокрутках, але Вінстон мені вже здається як солома. {kh}
А є ж ще і Вірджинія Голд з українських плантацій. І ціна там 100 грн за 100 грам тютюну! {_13}
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: маньяк от 28 Сентябрь 2020, 17:49:50
Паління взагалі не можна виправдати економічно, То є бзік, на зразок хобі.
А тут вже, "кто во что гаразд".
Я пробував майже все,хіба шо на сигари не підсідав.
Найбільше подобалась люлька, саме гидотне - цигарка.
Так склалися зірки (гроші,лінь, нестача бажаного), шо зупинився поки шо на Айкосі.
Але люлька та МакБарен ЧеріЧойс досі згадую добрим словом. В самокрутках теж його використовував.


П.С. Сергій, в мене здається шось лишилось для цього діла. Щойно бачив фільтри. Може і папір є. Можу віддати. Йому вже правда роки зо три, як не більше, але шо маю...
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: gogakot от 28 Сентябрь 2020, 19:46:05
Тю на вас! Зачем спорить сколько грамм табаку в сигарете? Принимаем за неизменное условие, что папиросная бумага 1 сигареты не учитывается, она действительно должна весить сотые доли грамма. Остаётся взвесить на ювелирных весах пачку табаку до и после скручивания сигареты - получаем массу табаку в самокрутке. Ну и взвесить пачку сигарет до выкуривания сигареты и пачку сигарет + бычок, добитый до фильтра. Могу завтра выдать массу табака в 1 сигарете Мальборо Тач 6 мг.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Gesandt от 29 Сентябрь 2020, 11:18:39
2Kirill66, від закордонних друзів вам теж дяка! Бо просять тютюн м'якенький, щоб до самокруток з маріхуаною додавати. А я давно не палю, то й не знаю, про що мова йде
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 29 Сентябрь 2020, 12:17:23
Сергій, в мене здається шось лишилось для цього діла. Щойно бачив фільтри. Може і папір є. Можу віддати. Йому вже правда роки зо три, як не більше, але шо маю...
Дякую, але доставка НП дорожче обійдеться, або десь про зустріч домовлятись, Ваш та свій час гаяти... Ну може якщо папір якийсь прикольний чи незвичний - можна було б спробувати. А фільтри навряд чи - я слім курив і фільтри для самокруток використовую Ф6 мм. В основному люди ж смалять "дорослі", Ф8 мм.

А так - мені по дорозі з роботи додому магазин Ембарго - ТЦ Аркадія на вул.Борщагівській. Крутнутись по Індустріальному мосту та заскочити в нього - 20 хвилин.

Зачем спорить сколько грамм табаку в сигарете?
Та мы не спорим. -) Мы просто просматриваем экономические аспекты перехода на самокрутки.
Об этом ниже.

2 Palych
Ще щодо економічної складової.
Я Winston Slims Mentol курив по штук 16-18-20 в день. Тобто переважно трішечки менше пачки, а бувало і пачку.
Зараз кручу 15 цигарок (по три кожного сорту тютюну) раз у два дні - цілком вистачає, щоб накуритись. Ну, буває, на роботі пару-трійку під кінець другого дня ще додаю. Тобто проштучно курю вдвічі менше. :)
Не думаю, що у інших людей по другому, он і Арсен (Kirill66) писав те ж саме.
Тому переважувати скільки тютюну на одну сигарету великого змісту не бачу. Нехай буде з 30-грамового кисету (а вони ж і 40-грамові є) за 100 грн буде 40 шт. сигарет - навіть на кількості виходить вдвічі дешевше.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 02 Октябрь 2020, 15:31:43
Вчора зважив самокрутки.
Фільтр довжиною 15 мм важить 0,06 г. , довжиною 22 мм - 0,07 г.
Вагою паперу можна знехтувати.
Отже:
- цигарка Ф6 мм, довжина 77 мм - 0,62-0,76 г.
- цигарка Ф6 мм, довжина 70 мм - 0,58-0,66 г.
Параметри варіюються в залежності від ступеня набивки, я ще не навчився однотипно набивати. {sm}
___________
Зараз у мене на автоматичній машинці самокрутки виходять красивіші. І швидко. Мабуть призвичаївся єю користуватись.
А на ручних наче і не довго, але кривуваті та "перетиснені" (і внаслідок погано тягнуться) бувають в 50% випадків. {_09}
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 02 Октябрь 2020, 21:32:22
2 Uliss
До речі, не знаю наскільки правда, але - Кубинский табак, ферментированный, неароматизированный, сигаретная нарезка. (https://mr-tabak.com.ua/tabak-sigaretniy/gavana)
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Kirill66 от 02 Октябрь 2020, 23:42:32
не знаю наскільки правда
Вот-вот, натуральный кубинский табак - 110грн (3.88$) за100гр ? Может  из семян кубинского табака выращенный где-то в Украине,такое может быть,даже запросто. Но только не импортированный из Кубы или даже из Европы.
 Что бы не вляпаться под развод, (в чем мы-украинцы поднаторели так, что скоро с цыганами за первое место бороться будем) я бы рекомендовал купить на этом сайте так называемые пробники.Упаковочки по 20-25гр. Они обязаны высылать такое.
Как там говорят-дешевая рыбка-плохая юшка-а НДС?,а таможенный сбор?,а за пересыл? а себе на кармашек? по идее закупочная цена на эту кубинскую махру должна быть не более тридцатки нашими.
 
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: break от 03 Октябрь 2020, 10:13:05
не знаю наскільки правда
так там же на сайті прямо написано -
Цитировать
Мы занимаемся выращиванием и производством сигаретного и трубочного табака, более семи лет. На территории нашей страны
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Arma от 03 Октябрь 2020, 19:30:44
от-вот, натуральный кубинский табак - 110грн
там не написано кубинский, там написано гавана, а это название сорта, при чем после названия обычно цифры стоят, их гаван много, нормальный сигарный сорт, я в Чернигове растил без проблем, болеет только часто. По вкусу он может быть и как кубинский и как конский навоз - это от почвы, удобрений, погоды и много еще чего зависит. Так что написана правда, но пробовать надо обязательно, только пробник и потом купленный килограмм могут по вкусу отличаться сильно :)
 Сигарные сорта у нас кстати очень не плохо растут. Ориенталы обычно никакие, а сигарные вполне и по весу и по качеству.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: break от 03 Октябрь 2020, 21:06:37
Ориенталы обычно никакие, а сигарные вполне
8-)
Не знаю, як сигарні, та коли я сіяв, то Меріленд/Віржінія в мене листя повиростало 35х60см і "дерево" метри три в висоту з "комлем" сатриметрів 5. Берлі трохи менше. А орієнтали - по плече і чахленьке. І хворіли орієнтали мабуть якоюсь заразою, бо половина листя на рослині сохла...
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Arma от 04 Октябрь 2020, 00:52:39
 Опять же смотря какая вирджиния - 27-я, украинская, здоровенная, а голд немецкую вполне с ориенталом спутать можно - мелкая. Сигарные сорта они от вирджиний производные, так что то же кроме датского все крупные. Ориенталы я имел ввиду что вкуса не дают, они по идее именно для придания смеси вкуса, но в наших условиях растет просто табак, хоть вылеживай, хоть ферментируй , хоть песни ему пой, просто табак, от вирджинии не отличимый, ну и к болезням склонны, смысла особого не обнаружил. Барлеи то же разные,  я как то 38-й нашел и больше не перебирал - спееет быстро, листы огромные, не болеет ничем - от добра, добра не ищут, штатовских пару сортов пробовал - болеют.  Из сигарных боливия наиболее урожайная, стойкая ко всему и вкусная, гавана, с которой начали , то же не плохая, но по стойкости к заболеваниям слабенькая, внимательно с ней надо.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 07 Октябрь 2020, 02:23:35
Отже завтра буде два тижні, як я перейшов на самокрутки.
Маю дещо написати, бо враження, уподобання,  смаки та навички трохи змінились.
Навички скручування.
Кручу на нарівавтоматичній машинці, показував ТУТ (http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=61953.msg1087557#msg1087557). Навчився крутити рівненько та гарно, на вигляд не гірші за магазинних.
Чим краща за ручну:
- швидше скручується цигарка;
- зручно в лоток насипати порцію тютюну на 4-5 цигарок та вкинути фільтри - не просипається тютюн;
- цигарки виходять рівнесенько;
- в лотку зручно зберігати кілька пакетиків з папером різного кольору. Бо я поки роблю самокрутки з 3-5 тютюніа та порівнюю. Різний папір - щоб не плутати.
Чим гірша:
- таки матерію потрібно постійно притримувати пальцем, трохи відволікся до паперу і фільтр та валик тютюну з жолоба викинуло в лоток;
- заокруглене дно не зручне - на столі рівно не стоїть, ковзається, на колінах також;
- тоненьку цигарку "суперслім" не скрутиш. Або у мене поки просто не виходить, або треба поставити валик у положення "менше 6 мм". В стандарті там два положення "6 мм" та "8 мм";
- ручна втроє компактніша.
Я ручну 77 мм віддав батьку. Правда він поки до неї не звик, по старому надає перевагу скручувати вручну. Та і, чесно, самосад з додаванням "палок" із стебла та кореню крутити на ній важко.
Ручну 70 мм лишив собі. Буде на підхваті.
Тютюн.
Коротко напишу враження про всі, що спробував.
Ті тютюни, що купив перший раз всі не знайшли...
Graff American Blend - так і не звик до його кислинки, до того ж при курінні другої половини цигарки він гірчить.
Flandria Sauvage - також гірчить і щипає за язика. Ще і присутній неприємний смак чи то паперу, чи то ганчірок... {kh}
Віддав ці два кисети батьку. Той поставився до них доволі скептично, трава, мовляв...
Dockers Bright Virginia - смак сподобався, але я, мабуть, втягнувся і він мені здається заслабким.
Harvest Coffee - непоганий на смак, але має особливість, якщо він підсохне, то також починає гірчити. Поки вологий, з кисету, гірчинки нема. Ну і трохи набридає ароматизатор кавовий, він, правда, при палінні не відчувається, лише пахне до запалювання цигарки.
Dockers Blond - слабенький зовсім, не відчуваю його...
Думаю ці три змішати.  {dr} Може з трьох щось толкове вийде. Але, треба додати ще чогось міцного, бо суміш буде слабкувата...
Друга моя покупка тютюну:
Mac Baren Cool Mint Choice - класний аромат та смак  {_11}. Ментолу там ніфіга не відчувається, на відміну від магазинних, а відчувається м'ята в суміші з чорносливом. Приємний і незвичний. І хоч слабкий, але час від часу купуватиму, я люблю м'яту.
Mac Baren Virginia Blend - Приємніша за Вірджинію від Докерс. Хоч також слабкувата...
Третя закупка, дякую, Арсене  {tnx} (Kirill66):
Camel синій - гарний тютюн. Міцність "саме те" для мене. Приємний запах чорносливу, який, про те не відчувається при палінні. Коли підсохне здається міцнішим. Купуватиму в подальшому. {y}
Camel жовтий - схожий на попередній, але слабший.
У обох Кемелів класні кисети, із zip-lock  застібкою, завдяки чому в кисеті тютюн зовсім не пересихає.
Mac Baren Halfzware - "зайшов" мені найкраще -  {_11}. Не супер міцний, але і не мякенький, як Вірджинія. В саму "плепорцію". Помірний запах чорносливу, ніяких гірчинок та щипання язика, що у вологому, що у підсохшому стані. Купуватиму точно.
Bali Shag Halfzware - чудовий тютюн поки вологий, з кисету. Густий аромат чорносливу, приємний на смак.  Ніяких неприємних смакових відчуттів. Про те після підсихання здається мені міцнуватим. Може то "поки". До речі, саме цей сорт палить Джонні Депп () , я "пробивав" це питання з цікавості.
Загальні враження.
Курити тютюн приємніше ніж магазинні цигарки. Приємний дим, помітив, що деякі люди озираються, якщо проходжу повз них з цигаркою. І огиди на їхніх обличчях я жодного разу не помічав. {gig}
І дешевше - я на попередній сторінці писав вагу сигарет Ф6 мм.
Дуже подобається, що можна тримати цигарку в губах - дим не їсть очі! {_13} На відміну від магазинних сигарет, навіть "слімс" із фільтром 35 мм після горіння другої половини сигарети, якщо тримаєш у губах, то хоч окуляри для плавання одягай - дим їсть очі страшенно.
І кашлю у себе я так і не діждався. І це тішить! (_22)
Процес скручування цигарок приносить задоволення і душевний спокій, чи що...  {dr}
Я лінькуватий, тому зазвичай кручу повний портсигар 18 шт. Звичайно ті цигарки, що використовуються пізніше смак втрачають. Але...  {sm} Поки мені так зручнійше, може потім буду лише свіжескручені палити.
PS. Портсигар з логотипом WV T1 я так і не купив. В магазині покрутив в руках, поклацав... І поклав назад. Дуже вже мені він на консервну банку здався схожим по враженням. Пусту консервну банку - легенький, тоненький, на замку дротинки діаметром десь 0,3 мм у якості пружин...   {kh} І фарба - у мене в кишені сріблення на портсигарах стирається, що ж буде із фарбою. #8
І як у воду дивився - того ж вечора трапився мені на Віоліті портсигар саме під розмір самокруток, такий що, зачепив формою, малюнком, загальним виглядом... Срібний, правда, тому дуже недешевий. Зараз чухаю ріпу, брати чи ні... (_24)
PSS. Абсолютно випадково глянув на цигаркові тютюни у Великій Кишені. ВСІ марки дешевші, ніж в Ембарго на 15-30 грн за кисет... А Кемели взагалі на 40 грн.  {wh}
Мені жінка каже, щоб ще глянув у Мегамаркеті, мовляв там може бути ще дешевше...
Дякую за увагу! =)
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Kirill66 от 07 Октябрь 2020, 17:14:25
В стандарті там два положення "6 мм" та "8 мм";
Сергей,ищите вот такую машинку, для супер слим,их есть в СДФ (Фортуна).
(http://fortunacigars.com.ua/catalog/image/data/items/1060489_1.jpg)
Машинка для сигарет Duo Roller Переключатель позволяет выбрать режимы Slim (для тонких сигарет) и Super Slim (супер-тонкие сигареты)

Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 29 Октябрь 2020, 17:10:13
Пройшов місяць, як я перейшов на самокрутки.
Спочатку пробував різні тютюни. З того що пробував найбільше сподобались Mac Baren Halfzware, Camel синій та жовтий і Bali Shag Halfzware, сама в такій послідовності по падінню вподобань. Між Кемелами великої різниці нема, синій міцнійший та запашнійший.
Але потім мені прийшо 100 грамів Вірджинії Голд та 100 грамів Вірджинії Голд (Ром) з https://mr-tabak.com.ua/tabak-sigaretniy/...
Після Кемелу та Хальцварів здалася слабкуватою. Спочатку... Але купив же 200 г, то мусив курити.  {gig} Десь після десятка тих і тих цигарок тютюн я розпробував.  {_11} Подобається. Різниці між чистою Вірджинією і Вірджинією-Ром майже нема. Ароматизатору ніякого не чутно. Вірджинія-Ром лише трошки запашнійша і саму крихітку, майже на рівні підсвідомості міцнійша та має трохи якравійший аромат, що у вигляді тютюну, що коли куриш.
Ну а зважаючи на ціну 100 грн з 100 г - взагалі супер!
Хочу замовити собі ще деяку кількість цієї Вірджинії, на цей раз побільше. Поки приготують та пришлють, то як раз і наявний тютюн скінчиться.
_______________
Фільтри можна використовувати будь які. Різниці між ними не побачив, хоча пробував різні, марок 6. Купив одну сотню Atomic із клеючою стрічкою - не варто їх купувати. Як змочувати клей, то частенько на нього липне тютюн і заважає естетично оформити самокрутку. А як не змочувати - смислу нема. В любому випадку фільтри без клею тримаються у цигарці не гірше.

Папір також не має різниці який. Орієнтуватись треба лише по щільності - чим щільнійший папір, тим простійше скрутити рівненьку, красиву цигарку. Але і тим більше вірогідність, що відчуватиметься смак паперу. Для мене оптимальна щільність 13-15 г/м2, максимум що нормально куриться - 19 г/м2. Купив на пробу одну пачечку паперу щільністю 25 г/м2 (бо красивого шоколадного кольору  {))}) - ледве докурив.
Із самого початку купив 12 пачечок паперу для цигарок 78 мм. Потім розпетрав, що 70 мм цілком достатньо, частенько не докурюю, не влазить. Але папір викидати жалко, тому "добиватиму" поки не скінчиться.

Машинки.
Писав, що спочатку купив ручну та автоматичну для цигарок 78 мм. Ручну потім подарував батькові. Собі купив ручну на 70 мм, з двома відділеннями для паперу та фільтрів, таку:
(https://i.ibb.co/dfcQh57/0125502-elenpipe-enl.jpg) (https://ibb.co/WH3cT2s)
https://embargo.ua/product/mashinka-dlja-samokrutok-c-boksom-atomic/
І також не прижилась - у мене красивійші цигарки виходять, коли кручу на напівавтоматичній. І мені зручнійше на ній крутити. До того ж там є конструктивний недолік - на одному валу постійно вискакують фіксуючі штифти, вото то не ламається, але напрягає постійно їх притримувати пальцем, або вставляти, коли випаде.
Тому саме цю машинку подарую комусь, кому вона потрібна, як кажуть БЕЗВОЗДМЄЗНО.
Кому треба - пишіть тут в темі.
Сам маю зараз дві напівавтоматичні, таку:
(https://i.ibb.co/5xxYHhC/0125100-enl.jpg) (https://ibb.co/M5580kK)
для цигарок 78 мм довжиною і таку:
(https://i.ibb.co/pvrHmJK/zwijarka-papierosowa-w-pudelku-0125011-metalowa-czarna-70-mm-7142-enl.jpg) (https://ibb.co/Gv3ZhcM)
для 70-міліметрових.
На першій якщо крутити короткі цигарки, то тютюн з кінчика цигарки частенько розсипається, ще і доводиться відщипувати пучок тютюну, що з неї стирчить. Мені не зручно, тому і купив чорну машинку для коротших.
Як скурю весь папір довжиною 78 мм то першу машинку мабуть продам за півціни. Або подарую комусь.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: kublahanov от 31 Октябрь 2020, 19:35:00
Якщо машинка ще вільна,прийму з вдячністю.Буде запасна на роботі.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: kublahanov от 31 Октябрь 2020, 19:59:45
Доречі,придбав розвісні тютюни,досить цікаві,але для мене слабоваті.Можу подарувати на пробу.Ізмир,опал-заявлені як турецькі,блек кавендиш-ніби італійский.Можна мішати з вірджинією.Якщо сподобаються,дам контакти продавців.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 31 Октябрь 2020, 20:33:28
Машинка вільна. {y}
Давайте в ПП реквізити - в понеділок відправлю.
Можу подарувати на пробу
Не відмовлюсь. {sm} Лише попрошу підписати де який.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Kirill66 от 01 Ноябрь 2020, 17:21:17
Ізмир,опал-заявлені як турецькі,
А где Вы брали Измир и Опал?
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: kublahanov от 01 Ноябрь 2020, 19:48:16
Брал здесь https://apkua.com/agroboard/i-382851/turetskij-tabak-izmir-basma-opal/ .Измир очень лёгкий,но можно курить без мешки,что странно для ориенталов.Возможно бадяженый.Опал понравился.Хотя энциклопедия такой сорт табака не знает.Загадка...
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Kirill66 от 02 Ноябрь 2020, 13:17:02
Дело в том что это всё ориентальные табаки.А они выращиваются и в Турции и в Болгарии,Греции и т.д. Скорее всего Опал,это болгарский ориентальный табак. В том то и дело,что в чистом виде Измир,Басма,Дюбек в чистом виде не найдешь.Нигде. У меня в Турции друзья и родичи живут,так даже те руками разводят.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 03 Ноябрь 2020, 12:56:29
Самокруточна машинка поїхала до kublahanov, подробиці в ПП. =)
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 05 Ноябрь 2020, 11:41:29
Прихали до мене вчора три пакетика тютюну від kublahanov  {tnx}
Звичайно, всі три я вже встиг спробувати, по парі самокруток кожного.
Кавендіш - незвична нарізка, прикольний запах самого тютюну, по міцності саму крихітку легший за вітчизняну Вірджинію Голд. Цікавий, сподобався, можна час від часу курити.
Ізмір та Опал обидва світлі тютюни, мабуть неферментовані. Нарізка дууже довга (листя, мабуть велике) і дуже м'яка. В обох трапляються "поліна" гілок, і чималенькі, до пари сантиметрів довжиною.
Ізмір - легкий, непоганий, без неприємних післясмаків. Час від часу, також, курити можна.
Опал - ніякий зовсім.  (( "Шо курив - шо радіо слухав" © Не мій тютюн. Мабуть підмішаю його до Хальцвару Мак Барен, бо він мені занадто міцним здається, після того, як я перейшов на Вірджинію Голд.
____________________
Докупати поки не думаю, бо до мене вже їде уподобаної мною вітчизняної Відржинії Голд та Вірджинії Голд Ром по 300 г. Ще і на пробу взяв 100 г Вірджинії Голд Коньяк.
Мені цього надовго вистачить.
____________________
Змішав на пробу 1:1 Mac Baren Halfzware та Mac Baren Cool Mint Choice, бо перший мені міцнувавтий, а другий, навпаки, занадто легкий. Суміш вийшла по міцності "саме те", зберігши чорносливову нотку Хальцвару та м'ятну нотку Кул Мінт. Але з'явилась неприємна кислинка, якої у обох тютюнів окремо немає. (_19)
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 09 Ноябрь 2020, 12:03:11
Про економічні аспекти паління самокруток.
Якщо палити Вірджинію Голд від mr-tabak.com.ua (https://mr-tabak.com.ua/)/
Ціна тютюну 100 гривень за 100 грамів.
Тютюн достойний, особисто мені кращий на смак від Вірджиній Мак Барен, Докерс та Графф. Bali Shag Rounded Virginia (https://embargo.ua/product/tabak-dlja-samokrutok-bali-shag-rounded-virginia/) я не пробував.  {sm}
Приймаємо по 0,7 г на цигарку => 100 г це 143 цигарки = 7,15 пачки сигарет. Тобто одна пачка коштуватиме 13,90 грн.  {_26-} Ціна паперу 7-12 грн за 50-60 шт, ціна фільтрів 28 грн за 250 шт - фігня.
__________________
Ще такий інтимний, та доволі несподіваний ньюанс.
Впевнений курці знають, що буде коли покурити сигарету не після сексу, а до (). Маю на увазі безпосередньо "сигарета=>секс", без проміжку часу між ними.
Хто не знає - встає неохоче і "боєготовність" не на найкращому рівні. Треба почекати хоч хвилин з 20-30. Ну в усякому випадку у мене так бувало {_09}, тому після сигарети завжди беру тайм-аут на півгодини. Про всяк випадок.
Так от несподівано для себе я вияснив, що при палінні самокруток з натурального тютюну про це можна забути. Додавши слово "зовсім".
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: break от 11 Ноябрь 2020, 11:19:27
Якщо палити Вірджинію Голд від mr-tabak.com.ua/
придбав у них тютюн.
Зараз от зважив самокрутку. Пуста гільза - 0,16г. Готова цигарка так, як я палю - 0,82г (одна була забита, її і зважив).
Пачка гільз 500шт - 90грн. Тютюну на 500шт - 330г, що виходить 420грн за 500 цигарок. В розрахунку на пачку - 16,8грн.
Навіть якщо до того приклеїти машинку і портисаг - все одно вийде дешевше фабричних. Це з готових гільз.
Ще прикол в тому, що самокруток на день максимум 10, а фабричних іноді пачки не вистачало і часто забиваю "половинки"...
Так що
економічні аспекти
{_11}
п.с. в будь-якому випадку краще, звісно, не палити взагалі.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Pitbull от 11 Ноябрь 2020, 20:38:03
Придбав на пробу польську Вірджинію Голд тут https://agro-ukraine.com/ru/trade/m-1065113/prodam-tabak-sorta-virdzhiniya-srednej-kreposti/ (https://agro-ukraine.com/ru/trade/m-1065113/prodam-tabak-sorta-virdzhiniya-srednej-kreposti/). Досить непоганою
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Gans-otto от 27 Ноябрь 2020, 19:47:01
По поводу Вирджинии. Покупал табак наших производителей. На прошлой неделе взял здесь, у Олега Бобыря Вирджинию из Южной Дакоты https://m.facebook.com/profile.php?id=100028903924780 (https://m.facebook.com/profile.php?id=100028903924780)
Вот небо и земля. У Олега этот табак просто на другом уровне - гораздо вирджинистее, чем украинский.
Хотя до этого мне и украинский вроде нравился )))
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Gans-otto от 04 Март 2021, 16:21:50
Досталось пара килограммов неплохого табаку. Может кто посоветует, как его лучше сохранить, чтоб не высох и не сопрел?
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: VSk от 04 Март 2021, 17:05:40
Купил табак у
https://agro-ukraine.com/ru/trade/m-1065113/prodam-tabak-sorta-virdzhiniya-srednej-kreposti/. Досить непоганою
убил бы эту суку.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: ukt от 04 Март 2021, 17:09:23
Подробности мотивов предполагаемого убийства?
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: VSk от 04 Март 2021, 17:20:37
Треть пыль с мелкой крошкой, применение которой кроме как сыпать от ментовских собак я не придумал. Вкус  {23}, китайские армейские за тридцать гривен мабудь лучше.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: ukt от 04 Март 2021, 17:34:15
Понятно...Под конец сезона у продавцов такое сплош и рядом- нормальное сверху выбрали, остаётся всякая сыпь с пылью которую и впаривают(не пропадать же добру). В общем хорошо что я там ничего не взял, звонил буквально позавчера. Самое паршивое в такой ситуации что закончился запас, покупаешь- а там дрянь. Какой табак там брали?
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Oliver от 04 Март 2021, 19:10:31
Дядьки, кидайте курити  :) Ну нахер цих уродів годувати.
Повірте, то тільки здається що кинути складно. Головне - добре налякатись  {gig}, а страх - то велика сила 8-)
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: ukt от 04 Март 2021, 19:44:54
Бросить курить легко/не легко- это кому как. Мне- легко, а некоторым и вправде надо пугаться и всякими пластырями спасаться. Или ногу сломать... {gig}
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Oliver от 04 Март 2021, 23:56:02
Перелом ноги - зовсім не причина кинути курити. Я на витяжці відлежав місяць, курив скільки влізе  {))}
Треба щоб інфаркт влупив - тоді да, стає страшно і різко починає хотітись жити  {))}
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: ukt от 05 Март 2021, 07:27:58
Ну, я намекал на нашего Шефа {gig}. Курить обычный табак он бросил таки и перешёл на электронку после излома колена. Инфаркт был бы конечно более весомым аргументом.... {))} Но многие предпочитают бросать не сразу, а постепенно, последовательно так сказать.  {sm}
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Nehai от 05 Март 2021, 12:27:47
2 VSk
Валера, я покупаю здесь https://mr-tabak.com.ua/tabak-sigaretniy/
Весьма рекомендую {_11}, говна не присылали ни разу.
Нарезка у них довольно не мелкая, 1-1,5 мм шириной.
На пробу брал разные, больше всего зашли сорта Вирджиния Голд без ничего, Ром и Коньяк. Их и курю в основном.
Брал ещё Яблоко (так себе), Ментол (тоже так себе, ментола нифига не чувствуется) и Чернослив (самый мерзкий из всех {kh}). Этих осталось грамм по 50-70, по одной-две сигареты в пару дней кручу из жадности, чтобы не пропадоло. {))}
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Fes от 05 Март 2021, 15:32:59
Курить обычный табак он бросил таки и перешёл на электронку после излома колен
Угу, ровно на год. И то только потому, что хирург запретил - типа не сростется.
Сейчас курю и табак, и электронку. Сигарет меньше, чем до того, но все же...
И самое интересное - мне НРАВИТСЯ курить именно табак и никаких нехороших последствий (отдышка, кашель, проч) не ощущаю, хотя стаж курения... Многие из форумчан меньше прожили  :)
ЗЫ - табак покупаю в Хмельницком, проблем нет, по вкусу мой, могу дать координаты.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: ukt от 05 Март 2021, 15:39:41
Давайте координаты, думаю это будет многим интересно.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: tericon от 05 Март 2021, 15:40:53
А як його зберігати і якими пачками купувати? Скільки часу в квартирних умовах він лежить без істотних втрат смаку?
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Fes от 05 Март 2021, 17:05:44
Замовляю кіло, розсипаю по жерстяних герметичних банках (з під чаю і подібних) - вистачає місяця на три з гаком, за цей час смак не змінюється.
Нюанс - банки треба засипати до верху, відкриту банку (з якої береш тютюн) треба трішки зволожувати щоб той самий тютюн не пересихав.
От і все.

Беру тут (https://agro-ukraine.com/ru/trade/m-871862/prodam-tabak-malboro-shvejtsarskoe/)
Про "ідеальну нарізку" не брешуть, про бонус-подарунки також.
Але ціна трохи зросла.

ЗІ - оце гівно (тиць (https://domtabaka.com.ua/blog/22-jelitnyj-tabak-s-vershiny-gory-fudzijama.html)) не беріть ні в якому разі!
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: ukt от 05 Март 2021, 18:21:10
Как раз у той подруги что камрад VSk убить хотел!
убил бы эту суку.
По Дому табака- там был нормальный, но конец сезона даёт знать и может сами они какашку закупили и теперь распродают чтоб не пропало- хз. В комментах там всякое есть- и положительное, и отрицательное (а так- как повезёт). А табак в агро берли брали?
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Pitbull от 05 Март 2021, 20:07:25
Все, что я у той дамочки брал было нормальным, потому и советовал. Правда, потом я попробовал табак от Олега Бобыря и перешел на него.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Fes от 05 Март 2021, 22:40:41
Последний мой заказ получен неделю назад - табак великолепный! {_11}
Может в консерватории что-то не так? ;)
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: ukt от 05 Март 2021, 23:03:16
Может VSk был не достаточно учтив и галантен при заказе? {))}
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: VSk от 06 Март 2021, 11:29:03
Да, ладно. Может еще в Винницу приехать надо было, я даже макароны  {gig} умею правильно есть.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: ukt от 06 Март 2021, 13:35:15
Ну, другие может как раз в Винницу и ездят- вот у них и всё ок. 8-) По правильному едению макарон надо отрезать в отдельную ветку, это имхо офтоп выходящий за рамки обсуждения данной темы. {23}
А вообще складывается впечатление что кому досталось сверху мешка- тот и доволен, а кому со дна выгребли остатки- тому не сладко.
Название: Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
Отправлено: Fes от 06 Март 2021, 13:54:04
Это не Винница, а Зарванци.
Я лично никуда не ездил - мне домой присылали. Три покупки - все вери гуд {_11}
Таки в консерватории что-то не так... :)