Автор Тема: И я увлекся не подетски  (Прочитано 10654 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Bizzy

  • Раби до раю не попадуть
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2903
  • Розташування: Україна Одеса - Жари Польща
  • Я українець і пишаюсь цим
И я увлекся не подетски
« : 27 Березня 2011, 14:58:41 »
Хочу поделиться с уважаемыми комрадами своим увлечением. Увлекался с отрочества, американские фильмы с ревущими тачками и крутыми дядьками в них дали толчек моему мозгу в сторону американского автопрома еще в период позней перестройки. Поскольку я таки Одессит, хотя и неправильный по всем одесским понятиям, то в детстве и юнности я видел такие машины в нашем портовом городе. Каждый раз глядя на американца меня терзали смутные сомнения на счет папиного космича 412 и дядьковой зеленой копейки, про дедов запор я даже не вспоминал. Шло время, менялись города, обстоятельства, люди вокруг, а желание ездить на американце 60-х 70-х не покидало меня никогда. Наверное это называется мечта, когда ты почти или не почти а два десятка лет  хочешь одного и того же. Я твердо убежден, что мечты нужно осуществлять, в чем я преуспел недавно, с чем с вами дорогими и хочу поделится.
Я уже запостился на соответсвенном ресурсе, а чтоб тут не грузить всех фотами и историями железяк все буду писать там, а сюда буду приводить ссылки, чтоб не утежелять ни тему ни форум. Надеюсь по "ж" от администрации мне за это не достанется, ресурс не по нашему профилю, и я его не рекламирую, тем более что он не украинский (__8)
Вот ссылка на мое сокровище http://www.drive2.ru/cars/plymouth/acclaim/acclaim/bizzy/
Там описана история приобретения машины, есть ее фото , описание работ с фото , каменты всяких юзеров и иногда специалистов..
Предстоит море работы и неслабые затраты, уже вертится голова, но я знал на что иду и сворачивать не собираюсь. На данном этапе ее уже разобрали, двиг и коробку будут реставрировать пока не найду новые надо будет на чем то ездить, кузов под пескоструй и жестяные работы, потом покраска... продолжать можно до бесконечности.
От помощи и грамотных консультаций не откажусь {_14} (__3)

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #1 : 27 Березня 2011, 14:59:51 »
Ти реставрувати зібрався?

з.і. це з нього двадцять четверту волгу копіювали?

« Останнє редагування: 27 Березня 2011, 15:02:58 від ja)d. »

Мова – душа народу

Offline Bizzy

  • Раби до раю не попадуть
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2903
  • Розташування: Україна Одеса - Жари Польща
  • Я українець і пишаюсь цим
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #2 : 27 Березня 2011, 15:07:37 »
Ні, всі волги злизані з Шевроле, а це навіть з іношої корпорації  машина.
Так я збираюсь раставрувати її та трохи апнути, бо деякий контруктив в цій машині морально застарілий.

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #3 : 27 Березня 2011, 15:15:17 »
а на справжній кастом не хочеш? Хоча воно дорожче звісно....... :)

з.і. а з яких шеві 24-у волгу злизали? :)

Мова – душа народу

Offline Bizzy

  • Раби до раю не попадуть
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2903
  • Розташування: Україна Одеса - Жари Польща
  • Я українець і пишаюсь цим
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #4 : 27 Березня 2011, 15:38:13 »
Та про передерання радянських конструкторів Фес добре знає, він в загалі в машинах розбирається краще мене.
А що таке справжній кастом? Поняття безрозмірне як і його фінінсувіння. Ставити туди 600 коней, врізати посеред капоту ящик під дроселя... Я того не люблю. Що потім дивитись на неї і ремонтувати від гонки до гонки, а я не гонщик, так що воно мені не цікаво.
Ця машина з іншої опери, тут зовсім інший стиль, який мені, доречі, дуже подобається. Строгий костюм, штани дудочка, люлька, шляпа з маленькими полями, окуляри в роговій оправі... Шістедесяті... Імхо після них світ покотився в дупу! Так що ця машинка для мене символ тієї епохи, того світу, який мені імпонує, али я там жити не зможу   

Offline Bizzy

  • Раби до раю не попадуть
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2903
  • Розташування: Україна Одеса - Жари Польща
  • Я українець і пишаюсь цим
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #5 : 27 Березня 2011, 15:39:06 »
Така собі машина часу...

Offline СТЕРХ

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5691
  • Розташування: Киев
  • Евгений 098-861-59-70
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #6 : 27 Березня 2011, 15:55:54 »

ось така красуня має бути :)
Bizzy {_11}
"Hавеpняка не пpилетит к нам добpый чаpодей.
Самим нам нужно сохpанить планету для людей!"

галерея работ: http://sterkh.io.ua/album

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #7 : 27 Березня 2011, 16:02:05 »
Справжній для мене - це коли береш щось стандартне і робиш з нього щось унікальне. Всілякі там шістсот коней не потрібно. Ну, я кастом без праці над дизайном не уявляю, тому все інше у мене відноситься до розряду реставраційно-відновлювальних робіт.

В будь-якому випадку, бажаю тобі сил та натхнення :)

Мова – душа народу

Offline Bizzy

  • Раби до раю не попадуть
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2903
  • Розташування: Україна Одеса - Жари Польща
  • Я українець і пишаюсь цим
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #8 : 27 Березня 2011, 16:25:16 »
Не у мене 66 року, а не фото 65 модельний ряд. Я свій щось знайти не можу в гарному стані і саме таку модель. Їх кожен рік оновлювали, до того ж варіантів кузова 4-5 на один модельний рік, от і разберись... До того ж мій, напевно, ще канадська версія, бо спідомтр в кілометрах, та шильдіки троши інакші, хоча й вироблений в Детройті.
Я хочу максимально сберегти його істиний вигляд, це де що складніше від кастому ;) Але ксенонові фари й диксові гальма втулю, як що грошей стане.

Offline Рома

  • У Р А
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 435
  • Розташування: м.Львів
  • хохол
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #9 : 27 Березня 2011, 16:41:32 »
 Непогоджуюсь ja)d, як на мене автомобіль, особливо ретро, має шарм і красоту коли він відреставрований по максимому в оригіналі та це власне моє ІХМО.
Bizzy мрія супер, тут можна побажати тільки надхнення і терпіння, остальне приложиться.

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #10 : 27 Березня 2011, 16:48:00 »
Прикольный аппарат. Хотя мне больше по душе 50-е годы. 8-)
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline Рома

  • У Р А
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 435
  • Розташування: м.Львів
  • хохол
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #11 : 27 Березня 2011, 16:58:45 »
 Доречі, вті роки автомобілі комплектувались програвачем на вініли, отакий девайс бувби доречний до шляпи і окулярів в горошок. Тільки вініли напевно дорогущі, та ще і до свого смаку не підбереш.

Offline Balu

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 868
  • Розташування: Україна м.Чернівці
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #12 : 27 Березня 2011, 17:18:00 »
Прочитав коменти на тому сайті…  {23}  Перше питання – там рідне щось залишилось? :) Друге - скільки було не жалко віддати за мрію?  {_09} Третьою була думка – от тільки б натхнення вистачило.  {23}
 {_14}
 =)
Характер - це доля.
"Не бойтесь потерять тех, кто не побоялся потерять вас. Чем ярче горят мосты за спиной, тем светлее дорога впереди»
Омар Хайям

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #13 : 27 Березня 2011, 17:22:01 »
Денис, так я тебя поздравляю! За сбычу мечт!  (__3)

Offline serg_if

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6778
  • Розташування: Станіславів
    • мої роботи
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #14 : 27 Березня 2011, 18:03:59 »
Во блін  f.g ... І я люблю такі авто  {_09}... І теж поки що не втратив надію на щось подібне розжитись.
"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"

Offline Bizzy

  • Раби до раю не попадуть
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2903
  • Розташування: Україна Одеса - Жари Польща
  • Я українець і пишаюсь цим
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #15 : 27 Березня 2011, 18:05:52 »
жабів буду топтати ногами {_17}Як схочеш , то й у тебе буде {_14}
Юра (__3)
 на тому сайті такі коментарі.... Я, власне, не за тими коментарями його туди виклав. Там є можливість зробити щось подібне до блога про машину, до того ж на профільному сайті, це як у нас про пошагове виготовлення ножа, новачкам завжди знадобиться. Бо особисто я рухаюсь майже на осліп, допомагають ролики на ютубі, фото в неті, як би я ще англійску знав, то й деякі сайти стали б у пригоді. Важко реставрувати те, чого ніхто доти не бачив, ніде піддивитись, немає де запитати. Про половину з того що мені потрібно дізнався з ебея, бо у мене багато чого з ориганалу просто відсутнє.  Коротше кажучи забавка ще та...
По вартості проекта {23}На данному етапі я ще планують вкластися в 10, хоча морально вже готуюсь до 12.  

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #16 : 27 Березня 2011, 18:29:55 »
Непогоджуюсь ja)d, як на мене автомобіль, особливо ретро, має шарм і красоту коли він відреставрований по максимому в оригіналі та це власне моє ІХМО.

ну... я особисто не колекціонер, не люблю дихати на щось і протирати пилюку і т.д. Тому реставровані автомобілі для мене не цікаві, навіть ті, які я називаю ретро (а ретро - це не всі старі автомобілі, а деякі). Плюс я не люблю викопні технології, наприклад відсутність кондиціонеру, тощо. От і виходить, що просто щось відновити в оригіналі - це не моє, бо я не колекціонер і не вірю що колись було краще ніж сьогодні, а на старому драндулеті (і байдуже що він в ідеальному стані) їздити не хочу :)

Мова – душа народу

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #17 : 27 Березня 2011, 18:59:39 »
а на справжній кастом не хочеш? Хоча воно дорожче звісно....... :)

з.і. а з яких шеві 24-у волгу злизали? :)
ГАЗ-24 злизана з Форду.
ГАЗ-21 - шевроле БелЕйр
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Лях

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2552
  • Розташування: Кропивницкий
  • Нет ничего невозможного, просто на невозможное тре
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #18 : 27 Березня 2011, 19:10:46 »
 {_11} Начало воплощению мечты положено, теперь только вперед. Авто -  {_11}.

Offline Рома

  • У Р А
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 435
  • Розташування: м.Львів
  • хохол
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #19 : 27 Березня 2011, 20:23:55 »
Непогоджуюсь ja)d, як на мене автомобіль, особливо ретро, має шарм і красоту коли він відреставрований по максимому в оригіналі та це власне моє ІХМО.

ну... я особисто не колекціонер, не люблю дихати на щось і протирати пилюку і т.д. Тому реставровані автомобілі для мене не цікаві, навіть ті, які я називаю ретро (а ретро - це не всі старі автомобілі, а деякі). Плюс я не люблю викопні технології, наприклад відсутність кондиціонеру, тощо. От і виходить, що просто щось відновити в оригіналі - це не моє, бо я не колекціонер і не вірю що колись було краще ніж сьогодні, а на старому драндулеті (і байдуже що він в ідеальному стані) їздити не хочу :)
Скажу збоку практичності, автомобіль в який вкладають кошти і не малі, повинен себе окупити, я до того що зробивши повну реставрацію в оригіналі людина залишається в плюсі, томущо реально продати автомобіль за суму яку вложив. А автомобіль тюнінгований потребує більше затрат часу та коштів, а в результаті крім вас за ціну яку ви будете його цінити, нікому не потрібний. Ото намолов :)

Offline Bizzy

  • Раби до раю не попадуть
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2903
  • Розташування: Україна Одеса - Жари Польща
  • Я українець і пишаюсь цим
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #20 : 27 Березня 2011, 20:42:29 »
ГАЗ-24 злизана з Форду.
здається Форд Фалькон

Offline S.V.S.

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Розташування: Львов
    • Стабилизированное дерево: магазин древесины для изготовления рукоятей ножей
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #21 : 27 Березня 2011, 23:50:25 »
Bizzy
Ну что тут сказать ..Зацепило тебя не по детски   (00)
Сложное хобби ты себе приобрёл...  не початый край работы  {mem}
Хочу пожелать тебе - чтоб у тебя деньги не заканчивались  :D 
 

Offline Bezik

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5242
  • Розташування: ФРГ
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #22 : 28 Березня 2011, 00:16:30 »

Сложное хобби ты себе приобрёл...  не початый край работы  {mem}
Хочу пожелать тебе - чтоб у тебя деньги не заканчивались  :D 
 


Да, хобби для состоятельных людей.
 Сам не ровно дышу на ретро.
Но довольствуюсь только просмотром ежегодной выставки ретро автомобилей, которая проходит не далеко от моего жилища.
Так что любителям желаю хорошего просмотра , извините за качество фоток - сам фотал.  http://www.knife-time.eu/car.htm

Offline S.V.S.

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Розташування: Львов
    • Стабилизированное дерево: магазин древесины для изготовления рукоятей ножей
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #23 : 28 Березня 2011, 00:59:12 »
Но довольствуюсь только просмотром ежегодной выставки ретро автомобилей, которая проходит не далеко от моего жилища.

 {23} Когда идёшь на такую выставку - как борешься с  обильным слюнотечением {:(!)=}
Или так и ходишь - Влажный :D

Для такого хобби денег надо иметь  достаточно ... {_09}

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: И я увлекся не подетски
« Reply #24 : 28 Березня 2011, 02:13:41 »
Для такого хобби денег надо иметь  достаточно ... {_09}
Глупости. Надо иметь желание и терпение
А деньги... Было бы желание - не так их там и много нужно, как кажется
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"