Ринок > Отзывы о продавцах, покупателях и просто пользователях форума

Nehai

<< < (4/4)

Reger:
Все очень плохо,  расстроен очень очень сильно, редко заежает в гости  {))}

Ну а серьезно.
Работаю и общаюсь часто с Сергеем, по многим вопросам. Начиная от эксперементов в стабилизации какой нибудь фиговины и до космических кораблей.

Помогает советами и всем чем может. Надёжный камрад.

Рекомендую всем. =)

Sergio67:
  я человек здесь новый и Сергей первый, кто отозвался на мою просьбу о помощи!
 сразу осталось неизгладимое впечатление как о серьезном, открытом, ответственном и отзывчивом человеке! и ко всему -человек увлеченный, трудолюбивый и знающий свое дело
 побольше бы таких людей!

Паганель:
 Брав торік у Сергія накладки для "шефа". Так вийшло, що при обробці вилізла тріщина. Я обрізав накладки і доточив пальмою. Результат мене задовольнив. На фейсбуці я показав цього ножа і пояснив чому накладка з двох дерев'ях. Ніж прижився на кухні (доречі один з улюблених у моєї дружини), а я і не згадував за нього. Приходить мені 31 числа ось таке повідомлення:
 "Вітаю!
Сьогодні натрапив на просторах фейсбуку на тему, де ти показав ніж, на який використовував накладки, що брав у мене. Коричневі, з сувелі ясеню. Публікація давня.  8-) Ти там писав, що накладка тріснула, тому довелося доточувати іншим деревом.
Чому не сказав мені?!!! Може то моя вина, що тріщини не додивився... А ти промовчав...
Будь ласка, дай мені свої координати Нової Пошти, де тобі буде зручно отримати посилку. Я хочу зробити подарунок. Прошу не відмовлятись, ображусь.
Лише зорієнтуй мене по бажаній кольоровій гамі накладок тобі.
З повагою, Сергій."
 Я пробував переконати Сергія, що то не його вина, але марно. Коротше кажучи сьогодні отримав нову пару накладок.
 Я що хочу сказати - відповідальний продавець і Майстер, який дорожить своєю репутацією. З такою людиною приємно мати справу. Категорично рекомендую до співпраці. Ще раз дякую за шикарний подарунок.  =) {con} {con} {_14}

Nehai:
Дякую за теплі слова! {tnx}
Хоча і не обов'язково було про те розказувати {_09}
Нехай накладки згодяться! З тебе фото ножа. (__3)

gorrets:
 Неоднократно общался с Сергеем и по телефону и в живую, приобрёл у него чудо печку и другие его изделия, сразу и не вспомнишь всё. очень позитивный человек, всегда готов объяснить если что то не понятно.
 Сергей успехов тебе в дальнейшей работе и рекомендую всем его к сотрудничеству  {_14} {con} {_11}

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version