Автор Тема: Кто балуеться в Online игры?  (Прочитано 7441 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #50 : 04 Квітня 2012, 17:26:29 »
Одночасно прокачуй по дві гілки кожної нації. Наприклад - СРСР чи Німці гілку на важкі танки і середні, тому що часто модулі такі самі бувають, тож швидше проходити будеш. До 4-5 рівня екіпаж не варто качати, просто "проходити" їх і все. На 5 рівні варто екіпаж максимально прокачувати, бо він складе основу екіпажу Вашого майбутнього топового танка. З 5 рівня при продажі танка екіпаж висажуйте і переучуйте...
Тетрах залиште для фарму і фану і екіпаж можете прокачати. Решту маленьких танчиків продавайте і беріть вищі за рівнем.

Offline SASHA

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4844
  • Розташування: Киев
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #51 : 04 Квітня 2012, 22:19:02 »
Та якщо чесно, то я качаю усі гілки СРСР, хоча "качаю" - це вже перебільшення. Хвилин по 15..20 на день можу пограти, а потім набридає. В основному після вечері заходжу, бо на повний шлунок спати не ляжеш.

ДУЖЕ сподобалось грати артилерією  8-) Але коли мій танчик третього рівня ставлять проти шостого..сьомого, то шанси на те, щоб їх хоча б пошкодити досить невеликі...

Offline daa13

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 558
  • Розташування: Днепропетровск
  • Бадминтон самый быстрый ракеточный вид спорта
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #52 : 05 Квітня 2012, 00:14:53 »
SASHA 
третього рівня ставлять проти шостого..сьомого

Тут нужно смотреть состав команды в начале боя. Если ты внизу списка команды, то не торопись уезжать с базы, чуток подожди, посмотри кто куда поехал, и уже из за спины более сильных действуй. Разумеется рулят точки побития танков (уязвимые места), они есть у каждого танка. НЕ ТРАТЬ СВОБОДНЫЙ ОПЫТ на начальных этапах игры уровня до 5 го можно смело проходить на том, что заработаешь в бою. Смотри, что может быть переставлено на следующую технику (т.е. пригодиться и в будущем) и старайся это прокачать на технике ранних уровней, что бы при переходе на технику более высокого уровня сразу воспользоваться этими модулями. Установка топовой пушки возможно и затратная вещь, но себя целиком оправдывает (лучше пробивает, ты больше зарабатываешь серебро и опыт). Особо понравившиеся виды техники можно не продавать оставляя в ангаре, зарабатывая на них серебро и прокачивая экипаж.
Я перед покупкой нового танка читаю о нем на форуме, иду сразу на 3 последние страницы обсуждения и получаю нужную информацию, зачастую вопросы повторяются, так что нет необходимости лопатить всю ветку, к тому же после каждого патча в технике что то меняется и то что рекомендовалось на первых 10 страницах может значительно меняться на последних десяти. Кроме форума есть много обучающего материала который выкладывается на сайте игры в виде Гайдов - это короткие сюжеты об игре, тактике и стратегии сражений на танках представленных в игре. Они в значительной мере позволяют понять суть происходящего на поле, узнать об уязвимых точках техники и прочих тонкостях игры.
По поводу арты очень рекомендую обратить внимание на СУ-26, очень достойная арта на которой провел не мало боев и получал большое удовольствие.
По прокачке техники рекомендую по возможности копить игровое серебро, зачастую разработчики игры делают акции приуроченные к каким то событиям великой отечественной войны, да и просто что бы поддержать интерес к развитию и привлечению игроков, во время акций можно купить технику и снаряжение в половину дешевле.
Удачи на полях сражений.
"Нетерпимість до поглядів іншого - головна причина розвалу...." (Fes)

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #53 : 06 Квітня 2012, 11:30:27 »
В мене на СУ26 аж 1000 боїв! Суперска арта... Доречі єдина в якої башня крутиться, тобто немає потреби рухати усім корпусом. Моя сама любима)))

Offline Buzzer

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1309
  • Розташування: Kiev
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #54 : 06 Квітня 2012, 12:05:42 »
Спецы по WoT, интересно ваше мнение по распределению новых навыков и умений для экипажей, к примеру КВ-3, ИС и СУ-5 ? =)

Offline daa13

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 558
  • Розташування: Днепропетровск
  • Бадминтон самый быстрый ракеточный вид спорта
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #55 : 06 Квітня 2012, 19:40:39 »
К спецу себя не отношу, могу порекомендовать почитать форум и ветки непосредственно касающиеся техники которая Вас интересует. Сейчас идет акция http://worldoftanks.ru/news/999-allied_offensive/  тут неплохо описаны умения. Я пока только распределил умения на арте 212 и "китайце".
"Нетерпимість до поглядів іншого - головна причина розвалу...." (Fes)

Offline Mad Head

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 411
  • Розташування: Сумы
  • Дмитрий
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #56 : 06 Квітня 2012, 22:27:40 »
Crossfire http://cfire.mail.ru/ (__6) Мне нравится. На сколько знаю из той же серии что и танки, только шутер.
Человек может все, пока не начинает что-то делать.

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #57 : 10 Квітня 2012, 10:35:05 »
То Zona007
До спеців себе також не відношу... {_09}
Щодо нових навиків... Мені ДУЖЕ сподобалось "Братство" - але має бути прокачаним в усіх членів екіпажу. І якщо у Вас ще й стоїть вентиляція то рівень володіння усіма навиками в танкістів (окрім командира) складає 121%. Що є ДУЖЕ відчутним...
На ТТ варто в першу чергу прокачувати ремонт і пожарогасіння, але якщо у вас є кілька допскілів доступними то рекомендую зробити як я - зразу відкрив усім братство, ремонт і пожежогасіння. Далі по членах екіпажу - командиру (орлине око), механіку (плавний хід), наводчику (плавний хід башні), радисту (радіоперехват) і заряжаючому (безконтактна боєукладка). Допмодулі восновному стоять - досилатель, вентиляція і просвітлена оптика.
На арті - маскування, а далі на вибір, оскільки ремонт і пожежогасіння там не найактуальніші. Допмодулі - сітка, посилені приводи наводки і на вибір - вентиляція, чи ще щось.
На СТ - братство, ремонт, а далі ОБОВ"ЯЗКОВО по членах екіпажу - командиру (орлине око), механіку (плавний хід), наводчику (плавний хід башні), радисту (радіоперехват) і заряжаючому (безконтактна боєукладка). Допмодулі - досилатель, просвітлена оптика, вентиляція.

Оновлення:
World of tanks нік LEVUS. Клан VENI, VIDI, VICI
Моя техніка в ангарі станом на сьогодні:
ИС7, ИС4, ИС3, КВ3, КВ, T43, T50-2, Tetrarch, Tiger ІІ, VK-3001-(P), Type 59.
« Останнє редагування: 10 Квітня 2012, 10:41:21 від Vadym »

Offline Buzzer

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1309
  • Розташування: Kiev
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #58 : 10 Квітня 2012, 11:27:20 »
Vadym, спасибо ! Буду думать... (__5)

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #59 : 10 Квітня 2012, 14:34:31 »
Доречі, скоро буде виходити новий патч 0.7.3! Тож усім хто бавиться в "Танчики" рекомендую купити в ангар КВ, КВ 3, і ИС 4. Оскільки після патчу замість цих танків будуть додані нові, а ці будуть підняті на 1 рівень, ну і звичайно Ви ще й по халявному слоту отримаєте...

Offline Buzzer

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1309
  • Розташування: Kiev
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #60 : 10 Квітня 2012, 19:11:57 »
Да, топовый КВ-3 стоит в ангаре, ждет апдейта 0.7.3. )). Сейчас на нем редко выезжаю, усиленно качаю ИС.

Offline daa13

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 558
  • Розташування: Днепропетровск
  • Бадминтон самый быстрый ракеточный вид спорта
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #61 : 10 Квітня 2012, 22:06:18 »
У меня все необходимые танки уже давненько стоят в ангаре и ждут патча, не катаю на них, даже модули уже переставил.
"Нетерпимість до поглядів іншого - головна причина розвалу...." (Fes)

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #62 : 11 Квітня 2012, 09:01:35 »
В мене КВ, КВ3 і ИС4 чекають патча ще з минулого квітня... ))) На ИС4 час від часу правда катаюсь...

Offline Vladyslav Chulan

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3607
  • Розташування: Закарпатская обл.
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #63 : 11 Квітня 2012, 13:21:16 »
Я в таку гру граю інколи http://ad1a.tankionline.com/ru/
І в СS1.6 теж граю,І в соурс іколи
« Останнє редагування: 11 Квітня 2012, 13:25:34 від Wlad »

KTO

  • Гість
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #64 : 25 Квітня 2012, 11:25:27 »
а я засел немного в http://www.qwasd.ru/strategies/otryad-kseno/
красивая флеш, пошаговая такая. чем дальше тем бодрей. если где непонятно прохождение,то смотрите ролики на ютубе.

Offline Buzzer

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1309
  • Розташування: Kiev
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #65 : 03 Травня 2012, 12:15:16 »
В мене КВ, КВ3 і ИС4 чекають патча ще з минулого квітня...
Дождались-таки).
Обновление 0.7.3 стало доступно для скачивания. Все игровые кластеры работают в штатном режиме.
Жду вечера, поскорее посмотреть на обновленные танки и новые карты.

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #66 : 03 Травня 2012, 12:56:23 »
Тільки не вздумайте качати патч з неофіційних ссилок. Я спробував, прийшлось весь клієнт зносити і тепер завантажую повний клієнт 0.7.3

Offline daa13

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 558
  • Розташування: Днепропетровск
  • Бадминтон самый быстрый ракеточный вид спорта
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #67 : 03 Травня 2012, 22:30:08 »
Любители ВОТ интересно услышать ваше мнение о патче 0.7.3 .
"Нетерпимість до поглядів іншого - головна причина розвалу...." (Fes)

Offline Buzzer

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1309
  • Розташування: Kiev
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #68 : 04 Травня 2012, 08:52:31 »
Особо времени не было еще, но пару десятков боев вчера провел. Для меня пока самое яркое впечатление - обновленный КВ-3. Откатал на нем правда пока всего боев 10 (без топ-двигла и топ-рации), и все равно после него на топовый ИС садиться перехотелось). Что порадовало - на нем теперь можно делать чудеса, даже находясь внизу списка). Отдельно радовали маты соперников 10 левела в чате, после того как их снаряды отскакивали от меня, как горох (дважды получил "Стальная стена"). Думаю, после установки топ-двигла получится конфетка, а не танк.
На новые карты пока попадал по 1 разу на каждую. Нужно изучать. Прикольно было наблюдать (и участвовать) в хаотическом беге по незнакомой местности, особенно в лабиринтах "Южного берега". {))}
В общем - у меня пока впечатления положительные, будем исследовать дальше).

Может, Vadym   еще что интересного добавит ?  =)

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #69 : 04 Травня 2012, 12:42:57 »
Враження від 0.7.3? Вцілому позитивні!
Ну, цього патчу я давно чекав... Карти нові гарні (Крим і Китай), правда ще треба на них покататись добряче щоб знати усі "грибні" місця. щодо техніки - можу сказати лише за КВ3, ИС8 і ИС4 (після апу)... КВ1 і КВ2 продав зразу, тільки екіпаж висадив.
1) КВ3. На цьому танку я й так досить непогано себе почував раніше по причині того що він мав таку ж топ пушку як і ИС і ИС3. Башня у нього завжди була дуже рекошетна і зараз це ще покращилось. Як мінус - після апу його буде кидати в бої з топ технікою, де ти не завжди умісний... Але, якщо руки прямі, то і там можна когось болісно вкусити. Доведу екіпаж до 100% і продам мабуть.
2) ИС8. По динамічних характеристиках і візуально бульше схожий на попередника ИС7 ніж був колись ИС4. Дуже динамічний танк з чудовою пушкою. Його стихія підтримка рашу разом з ст! Досить довгий корпус і "картонні" боки роблять його вразливим навіть для танків нитжчих рівнів з топ пушками... Продавати не буду.
3) ИС4 після патчу дуже міцна штучка! Невисока швидкість, товста броня, велика рикошетність роблять його справжнім класичним ТТ. Продавати також не буду.

На форумах проскакувала інформація про те, що знову буде доступним для покупки танк Type 59. Отож, якщо це правда то я рекомендую усім гравцям його купити. ДУЖЕ хороший танк, прибутковий і взагалі для душі!

По мірі можливостей накопичуйте срібло в грі і під час акцій купуйте доп модулі в 2 рази дешевше, потім не пожалкуєте.

Для тих, хто грає у World of tanks, нагадаю, мій нік в грі LEVUS. Клан VENI, VIDI, VICI
Понад 11 000 боїв.
Моя техніка в ангарі станом на сьогодні:
ИС8, ИС7, ИС4, ИС3, КВ3, T43, T50-2, С 51, Tetrarch, Tiger ІІ, VK 3001 (P), Jagdpanther, Type 59.
Будуть питання по грі, чи потрібна буде допомога - звертайтесь, з радістю допоможу!!!

Offline Buzzer

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1309
  • Розташування: Kiev
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #70 : 04 Травня 2012, 12:57:21 »
Як мінус - після апу його буде кидати в бої з топ технікою, де ти не завжди умісний...
Надо конечно побольше боев на КВ-3 провести, но пока мое впечатление - на обновленном КВ-3 я стал гораздо увереннее себя чувствовать в боях с топ-техникой, чем на том же ИС-е. Ну а если ты сам в топе - вообще песня).

На форумах проскакувала інформація про те, що знову буде доступним для покупки танк Type 59.

Уже:
http://worldoftanks.ru/news/1078-gift_shop_new/
Дополнение. Танковые командиры, специальный майский пакет пополнился приятным бонусом: теперь при покупке данного пакета вместе с танком Type 59 и слотом в ангаре вам (или тому, кого вы решили одарить) будет начислено еще и 1000 единиц игрового золота.

Обратите внимание: всем, кто уже приобрел до этого момента майский пакет, в ближайшее время также будет начислено 1000 единиц игрового золота.

С 3 мая 18:00 (МСК) по 15 мая 9:30 (МСК) вы можете приобрести специальный майский пакет, который уже доступен в Премиум магазине World of Tanks.

Содержимое пакета:
Дополнительный слот в ангаре;
Китайский средний танк 8 уровня Type 59;
1000.
« Останнє редагування: 04 Травня 2012, 13:08:13 від Zona007 »

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #71 : 04 Травня 2012, 14:33:46 »
Купляй Type 59!
Ставиш на нього досилатель, просвітлену оптику і вентиляцію і буде тобі щастя!!!

Offline Buzzer

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1309
  • Розташування: Kiev
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #72 : 04 Травня 2012, 14:41:20 »
35 баксов деньги конечно не шибко большие, но потратить их на виртуальный танчик я не готов морально {))}

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #73 : 04 Травня 2012, 15:00:30 »
Я теж не був готовий... Та й постійно без преміума граю. Мені просто знайомий ним всі вуха прожужав, от я й його взяв. не жалів ні секунди!

kolokol

  • Гість
Re: Кто балуеться в Online игры?
« Reply #74 : 04 Травня 2012, 15:12:33 »
колись це була Lineage II, а сьогодні покер на Pokerstars