Автор Тема: Наручные часы.  (Прочитано 61499 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Mr.Grey

  • Гість
Re: Наручные часы.
« Reply #125 : 24 Травня 2009, 01:06:40 »
А еще есть браслет, который не закусывает волоски на руках  - он тоже денег стоит.
А еще задняя крышка прозрачная, что бы медитировать глядя на красивый механизм - оба сабжа тоже денег стоят.
И циферблат красивый и аккуратно сделаный, на который приятно взглянуть - он тоже денег стоит.
Как и корпус.

Вот и набегает сумма...

Offline СТЕРХ

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5691
  • Розташування: Киев
  • Евгений 098-861-59-70
Re: Наручные часы.
« Reply #126 : 24 Травня 2009, 01:08:29 »
у каждого свои понятия про дешовые часы (максимальная цена) и дорогие (с какой отметки начинаются). Для меня сапфировое стекло - понты, так как обычное стекло удовлетворяет, да и ставится, наверное, только на механику.
А вообще правильнее разделить часы на электронные (кварцовые) и механические, для электронных часов 1000грн - уже не дешево, для механики пределов цены практически нет.
Я выбираю часы под свой стиль жизни - по-бронячей и в то же время не дорогие, чтоб жалко не было, если потеряю.  
"Hавеpняка не пpилетит к нам добpый чаpодей.
Самим нам нужно сохpанить планету для людей!"

галерея работ: http://sterkh.io.ua/album

Offline СТЕРХ

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5691
  • Розташування: Киев
  • Евгений 098-861-59-70
Re: Наручные часы.
« Reply #127 : 24 Травня 2009, 01:10:10 »
китайци тоже красивые часы уже делают, с прозрачными крышками и циферблатами, а по качеству сами понимаете
"Hавеpняка не пpилетит к нам добpый чаpодей.
Самим нам нужно сохpанить планету для людей!"

галерея работ: http://sterkh.io.ua/album

Mr.Grey

  • Гість
Re: Наручные часы.
« Reply #128 : 24 Травня 2009, 01:12:02 »
Вот именно. Качество тоже стоит денег  :D
Причем цена растет нелинейно  {sw2}

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наручные часы.
« Reply #129 : 24 Травня 2009, 01:20:57 »
Для меня сапфировое стекло - понты, так как обычное стекло удовлетворяет,
А кроссовки, которые служат дольше китайских - для тебя тоже понты?
А гарантированная водонепроницаемость - тоже понты?
да и ставится, наверное, только на механику.
Ответ не правильный.
Я выбираю часы под свой стиль жизни - по-бронячей и в то же время не дорогие, чтоб жалко не было, если потеряю.  
Ну, с таким подходом ("чтоб жалко не было, если потеряю") вообще не стоит покупать качественных вещей. 8-) Ножей в том числе - пользуйся пластиковыми, взял мешок - и теряй на здоровье :D
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Наручные часы.
« Reply #130 : 24 Травня 2009, 01:36:18 »
От завелись, понты-не понты... Есть уровень разумного, есть смысл брать сапфировое стекло, жишоки и т.д. и это имеет определенный потолок цены, выше идет уже для души, и тут платишь просто за красивую вещь, а кого-то прут часы с красивой механикой и они могут на них пялится только потому шо они есть, кто-то покупает часы ради ценника (машины тоже часто так берут определенные люди, вернее не люди уже), кому-то на часы плевать, особенно если они могут только время показывать (наф они тода нада?)... К чему ся глупая полемика? :)

До же по телефонам - есть придел разумного. Кому нужен просто аппарат для связи - 1110 и больше не нада! Если нада больше, есть модели и они не дорогие. Все. Остальное, что дороже, оно такое же только корпуса другие - отето уже для души, хотя тут больше влияние потребительской культуры навязываемой через рекламу...

Тоже самое обувь. Есть более дорогие и менее дорогие модели, часто отличие только в одном - в материале. Например кожа обычная и из жопы неблизко обитающей твари... цена разная, удобство одно, в чем разница? В имидже - понтах. Есть предел разумного и есть когда хочется что-то что тешит и греет тебе самолюбство, душу или еще чего...


Кстати, понты не есть плохо, пока человек думает головой...  :)
« Останнє редагування: 24 Травня 2009, 01:39:20 від ja)d. »

Мова – душа народу

Offline СТЕРХ

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5691
  • Розташування: Киев
  • Евгений 098-861-59-70
Re: Наручные часы.
« Reply #131 : 24 Травня 2009, 08:36:15 »
Для меня сапфировое стекло - понты, так как обычное стекло удовлетворяет,
А кроссовки, которые служат дольше китайских - для тебя тоже понты?
А гарантированная водонепроницаемость - тоже понты?
да и ставится, наверное, только на механику.
Ответ не правильный.
Я выбираю часы под свой стиль жизни - по-бронячей и в то же время не дорогие, чтоб жалко не было, если потеряю.  
Ну, с таким подходом ("чтоб жалко не было, если потеряю") вообще не стоит покупать качественных вещей. 8-) Ножей в том числе - пользуйся пластиковыми, взял мешок - и теряй на здоровье :D

я то думал сапфировое стекло что-то невероятное )))
а подобные (может такие же) часы у моего отца
http://www.watch-shop.com.ua/index.php?p=shop&show=showdetail&fid=255713&categ=28&parent=0&navop=0&area=1
водонепроницаемость для меня важна
http://www.watch-shop.com.ua/index.php?p=shop&show=showdetail&fid=251154&categ=31&parent=28&navop=28&area=1
дорогими не считаю, без понтов :D, все надо
а вот это настоящие понты!
http://www.watch-shop.com.ua/index.php?p=shop&show=showdetail&fid=319250&categ=28&parent=0&navop=0&area=1
Ох да... на счет "не жалко" погарячился, надо было сказать чтоб плакать не хотелось, словно не часы потерял, а машину разбил
вот мои часы
http://www.watch-shop.com.ua/index.php?p=shop&show=showdetail&fid=304276&categ=31&parent=28&navop=28&area=1
от часов за 15000 кроме золотого корпуса, браслета, сапфирового стекла, отличий не нашел ))) ;)
кросовки - стремная обувь, надо реально шарить, чтоб не купить ***, ношу обувь экко, покупаю в плато, когда распродажи. И ксати не угодали - у меня не мобильный не нокиа ))). Покупаю только проверенные вещи, так получается что это вещи именитых производителей (не путать с брэндами)
"Hавеpняка не пpилетит к нам добpый чаpодей.
Самим нам нужно сохpанить планету для людей!"

галерея работ: http://sterkh.io.ua/album

b88

  • Гість
Re: Наручные часы.
« Reply #132 : 24 Травня 2009, 08:58:27 »
підтримаю  стерха!

особисто я без годинника не можу, але толку платити великі гроші за годинник теж не бачу... наразі юзаю дешевого нонейма  - показують досить точно... перед тим був касіо - при падінні розбив їх...

всі речі мають певну цінову межу, там де перестаєш платити за додаткові опції, за якість і починаєш платити за панти.... я ніколи не переходжу цю грань... речі повинні просто працювати! і не варто перетворювати життя на культ речей - що нам нав'язується з ящика... {cenz}

наразі собі планую взяти знову касіо з дешевшої цінової лінії... (300грн максимум і то думаю в 200-250вкладусь)  {wh}

а по ремішку який не вириває волосся - мені і такий не вириває  )))

на рахунок сапфірового скла - за три роки юзання свої попередні касіо тільки раз сильно поцарапав - замінив скло за аж 20грн! і вийшов годинник як новий  (_18)

ну що вам сказати - ну не фетишист я та й усе... речі мають бути, прості, надійні і щоб не тяжко з ними розставатись було ;)

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наручные часы.
« Reply #133 : 24 Травня 2009, 09:16:55 »
Ну, добре, типа погоджуся.
Але тільки в тому випадку, якщо знайдете мені годинник, що відповідає моїм вимогам.
1. Аналоговий показ (стрілки)
2. Сапфірове скло (варіанти "замінити як пошкрябав" - не годяться, див. далі)
3. Водозахист до 100 м.
4.Три маленькі циферблати - усі зв"язані з секундоміром (ну, я так хочу, бо доволі часто користуюсь)
5. Власне секундомір.
6. Календар
7. Титановий корпус та браслет - інші варіанти не підходять, носив, не подобається.
8. Годинник повинен буди круглим і невеличким - до 12 мм завтовшки. Більші - мені незручно.
Що з вищеназваного підходить під категорію "понти"?

Знайдіть такий годинник за, на вашу думку, розумну ціну (здається до 1000 грн) і я скажу, що ви праві в усьому {_21}
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наручные часы.
« Reply #134 : 24 Травня 2009, 09:21:21 »
Хотів додати про точність, але передумав (бо 2-3 секунди за півроку назвете понтами точно 8-), хоча мені подобається)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

b88

  • Гість
Re: Наручные часы.
« Reply #135 : 24 Травня 2009, 09:51:06 »
скажу своє імхо - для чого потрібен годинник? - щоб показувати час - суб'єктивну категорію яку придумало саме ж людство...

того на питання:
Цитувати
Що з вищеназваного підходить під категорію "понти"?
для себе можу виділити такі функції:
Цитувати
2. Сапфірове скло (варіанти "замінити як пошкрябав" - не годяться, див. далі)
3. Водозахист до 100 м.
7.Титановий корпус та браслет - інші варіанти не підходять, носив, не подобається.
я за свій годинник дав 120грн - він показує час, має псевдошкіряний ремінцеь , має три маленькі циферблати - секундомір і показує дату. з ним можна купатись і приймати душ  :) за 3 міс користування на склі ні одної царапини...

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наручные часы.
« Reply #136 : 24 Травня 2009, 10:06:03 »
А я хочу в часах купатись - це понти? Для того й водозахист 100м - що воно означае я вище написав.
Сапфірове скло - ну не подобається мені годинник, в якого скло пошкрябане (так само, як і светр в дірках, порепані чоботи і т.д). Як би в мене стояло звичайне скло (навіть кришталеве) - воно б уже давно було "в сіточку"
Титановий корпус та браслет - що робити, якщо вони мені більш зручні за усякі шкіряні та сталеві? Менша вага - для мене також суттєво. Взуття ми теж підбираємо за зручністю - чи на так?
Так де понти?

І цей годиник показує саме час і нічого більше - суб'єктивну категорію яку придумало саме ж людство... 8-)
 
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наручные часы.
« Reply #137 : 24 Травня 2009, 10:09:04 »
за 3 міс користування на склі ні одної царапини...
В мене також жодної царапини, тільки користуюсь я ним більше трьох років. Побачимо, що ти скажеш через три роки, а не через три місяці 8-)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

b88

  • Гість
Re: Наручные часы.
« Reply #138 : 24 Травня 2009, 10:17:18 »
все у цьому світі суб'єктивно... об'єктивність - це великий міф...

на рахунок взуття так за зручністю... тільки комусь зручні кеди за 50грн, комусь туфлі за 1000грн... і зручність взуття - тут некоректне порівняння - адже зручність взуття одна з основних його характеристик... а от вже з чого зроблене взуття і тд і тп отут вже підуть понти...

а взагалі до купівлі того ж годинника (та й будь-яких речей) я підходжу з боку теорії
 корисності... годинник за 3000грн не принесе мені стільки ж  корисності як годинник умовно за 500грн і ще багато речей за 2500грн... (_11)

а через 3 роки я думаю що у мене буде інший годинник... ))) попередній був 3 роки - раз серйозно поцарапав об виступаючий гострий камінь - замінив скло за 20грн ;)

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наручные часы.
« Reply #139 : 24 Травня 2009, 10:32:44 »
Все суб"єктивно - нема питань. Але я казав саме про "понти", які ви зі Стерхом обвели ціновою межою - що, на мій погляд, є некоректним.

І підхід у кожного різний - я вибираю речі нет так, щоб потім міняти. Попередній годинник я відносив сім років і тривіально розбив. Скільки проживе цей - не знаю, але я впевнений, що він сам не вийде з ладу, не пропустить воду, час (саме для чого девайс і існує) буде показувати вельми точно. Крім того я відчуваю задоволення від користування надійним швейцарським продуктом.
Для "стрьомних" ситуацій в мене є інший, дешевий. 8-)

І ще трішки - от спробуйте розповісти людям, які користуються ножами за 10 грн - навіщо ви всі купуєте ножі за шалені (на їх погляд) гроші? Вони вас зрозуміють? Так саме і з годинниками, телефонами, шкарпетками, авто тощо :D
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

trayan

  • Гість
Re: Наручные часы.
« Reply #140 : 24 Травня 2009, 10:41:08 »
Не мучайтесь, вот комплект, на разные случаи  :)

CASIO Sea-Pathfinder     &     Eberhard    Champion Chronograph
« Останнє редагування: 24 Травня 2009, 11:08:54 від trayan »

Offline ярослав

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8950
  • Розташування: Рівненська обл., м.Костопіль.
  • МОРГ – место отдыха разочарованных граждан.
    • Мій сайт.
Re: Наручные часы.
« Reply #141 : 24 Травня 2009, 10:48:43 »
Підтримуємо вітчизняного виробника - "Клейнод"  :D

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наручные часы.
« Reply #142 : 24 Травня 2009, 11:01:09 »
Не мучайтесь, вот комплект, на разные случаи  :)
Да я как-то и не мучился - у меня подобный комплект плюс еще парочка китайцев и японцев 8-)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

trayan

  • Гість
Re: Наручные часы.
« Reply #143 : 24 Травня 2009, 11:02:41 »
Мне и этих много.

Offline СТЕРХ

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5691
  • Розташування: Киев
  • Евгений 098-861-59-70
Re: Наручные часы.
« Reply #144 : 24 Травня 2009, 11:22:54 »
Фес
мля! жоден годинник касио не задовольняє Ваші вимоги....
і з сапфіровим склом є і у титановому корпусі і 100м водонепроникності і хронограф (нафіга він Вам ((, але я б теж хотів :D), чи мали на увазі три стрілки - годинну, хвилинну, секундну, то на моєму теж є (( ))) (__3)
а всего в одному годиннику не має
Тоді справді за 1000грн не купиш.
Погоджуюся, що ці вимоги не понти, оскільки дійсно мають якісь функції, а не як золотий годинник - вказує на заможність власника і все

гадаю ми один одного зрозуміли
"Hавеpняка не пpилетит к нам добpый чаpодей.
Самим нам нужно сохpанить планету для людей!"

галерея работ: http://sterkh.io.ua/album

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Наручные часы.
« Reply #145 : 24 Травня 2009, 11:34:31 »
Краще я поясню, які в мене стрілки й циферблати (бо в означеннях заплутаємося точно)
Основні стрілки - хвилини/години - великий циферблат.
Маленькі циферблати - секундна (основний час), десяті долі секунді, години (пов"зані з секундоміром)
Дві великі, "секундні" за розміром, стрілки (запускаються й зупиняються примусово кнопками) на великому циферблаті - секундна й хвилинна секундоміру. Тобто маємо секундомір, який міряє секунди, хвилини (великий циф), десяті секунди й години (меленькі цф) Стрілок загалом - 7 шт, а реально - нічого зайвого, просто зручно, усим користуюсь майже щодня.

А взалалі - порозумілися (__3)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Mr.Grey

  • Гість
Re: Наручные часы.
« Reply #146 : 24 Травня 2009, 11:43:12 »
Раньше таскал Тиссот ПР50 на ремешке.

Теперь они "запасные" - на пляж там сходить и т.д.

в прошлом году на юбилей прикупил такие:


Часы брал для себя с интервалом в 5 лет - на юбилеи :)
В первых был элемент понта  :_)
Вторые в 10 раз дороже, но ради понта не брал, смысла нет - у нас такое кол-во китайского палева на руках, что обычный человек не поймет разницы, тем более, если это нержавеющая сталь.

Надо бы еще кварцевые защищенные купить - но денег на нее жалко  :D

Offline gladius

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 582
  • Розташування: Мариуполь
Re: Наручные часы.
« Reply #147 : 24 Травня 2009, 12:14:54 »
с появлением мобильных тлф перестал носить подаренные друзьями касио,которые работали(сейчас лежат в столе) очень даже хорошо,в принципе,характер работы не позволяет носить на руке часы(велика вероятность повредить),а по карманам их прятать не хочу,поэтому пришлось от них отказаться

по цене на часы-каждому своё : был такой случай :на дне рождения моего племянника зять решил включить умняка-пристал с разговором к мужу кумы о его часах(хотя в них них... не шарит ),я ,увидев часики,в беседу даже не вмешивался(часы Омега),когда зять узнал их цену,его аж скрутило-2500 евро,куплены не в Украине, (хозяин часов вежливо уклонялся от ответа,но вмешалась кума ),на вопрос ЗАЧЕМ ТАК МНОГО последовал ответ "часы моя болезнь" 
Si vis pacem para bellum

Offline OldRiy

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7300
  • Розташування: Донецк
Re: Наручные часы.
« Reply #148 : 24 Травня 2009, 12:38:28 »
Была у меня омега титановая, плоская, но с одним циферблатом, очень их любил, куда подевалась - не знаю ((

Offline СТЕРХ

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5691
  • Розташування: Киев
  • Евгений 098-861-59-70
Re: Наручные часы.
« Reply #149 : 24 Травня 2009, 12:42:56 »
Цитувати
ЗАЧЕМ ТАК МНОГО последовал ответ "часы моя болезнь"
правельный ответ )))
"Hавеpняка не пpилетит к нам добpый чаpодей.
Самим нам нужно сохpанить планету для людей!"

галерея работ: http://sterkh.io.ua/album