Автор Тема: 1. Перші кухонники  (Прочитано 5094 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

pticadrozd

  • Гість
1. Перші кухонники
« : 05 Липня 2012, 23:57:48 »
   Доброго здоров'я шановним форумчанам!  =)
   Читаю форум майже два роки, в який мене залучив наш камрад  SergDM, та який є моїм братом (_21). Старшим братом  {_14}, ... мабуть цим все сказано  (__3).
Ножами, точніше - загалом, історією, та всім, що з цим пов'язано цікавлюсь з дитинства. Врешті решт, протягом багатьох років викристалізувалась любов ( кохання ?..  {23} :) ) до зброї, історії зброї, та всім, що з цим пов'язано. Першими ножами почав займатись ще в пізньошкільному- ранньостудентському віці  :). Одним із ножів, що дожив із початку 90-х років мирулого століття - я поділюсь із вами.. Зараз просто немає до нього доступу, т.я. я в іншому місті, тому я поділюсь із ним наступним разом...
   Але ця червоточина залишилась, як я собі думаю, мабуть на все життя.... {_09}
   Тому зараз, після майже 20-літнього забуття та з поштовху рідного брата, спробую шановному товаристу показати свою першу роботу. Для того, щоб оновити в пам'яті навички та застосувати нові знання, що добув на сайті ( і чого це все було неможливе 20 років назад  {smelly})...
Робота ця - два кухонника. Ідеї,  щиро зізнаюсь, я вкрав укогось із нашого сайту  {_09}, потім коли посав малювати ескізи на папері, я зрозумів, що краду в когось ідею.. Думаю, що з тих, хто впізнає свої задумки, - пробачать новачку {_09}?
   Так от, нарешті до діла..
   Сталь на клинках, як то кажуть, - від Дяді Васі, тобто реально - від сусіда по гаражу, який мені віддав полоску нержавійки зі своїх совітських запасів, які всі ми колись робили до кінця свого життя  :). твердість металу однозначно по моїх суб'єктивних відчуттях не більше 55-57 одиниць, більше навряд чи, але для кухонника - саме то що тра 8-), якщо не рубати тими ножами ногу кабана  :).
   Руків'я - із старого стільця, які колись називали віденськими, через свої гнуті ніжки та спинки. Це бук, мабуть 50-літній, якщо не більше, судячи з того, що сусід мій викидав на смітник його, повідомивши лише, що той стілець прожив життя більше ніж він... Є свої плюси, як то - добре висушена деревина, але є й мінус - обмежений розмір дерев'яхи... Руків'я пропитане данішем та поліроване карнаубою - може це хоч трохи спасе на кухні ножі від суворих буднів  :)
   Але як для перших потугів - шкода було псувати нормальні заготовки.. Треба, щоб руки згадали, що до чого та що за чим  :).
   Нарешті - больстери...З цими - окреме питання, т.я больстери - це текстоліт, пластик, з якого колись в радянські час навіть робили меблі  :). Використав я його тому, що ножі - все таки кухонники, і можуть побути у воді до ранку (кинути в мийку використаний ніж ввечері, а посуд помити зранку - це, блін  {_18}, норма...).

   Головною проблемою, причому на обох ножах - було зробити больстер, т.я. товщина клинка складає 2,0-0,7мм. Та й зведені клинки до 0,2мм. Тому такі отвори зробити під клинки - поки що для мене - проблематично... Тому, якщо розглядатимете "інтимні місця" біля стику клинок-больстер - я вже відчуваю Ваші табуретки {sw2}. Але не все так так страшно на фото - клинки блікують, тому гріхи за рахунок дзеркала подвоюються...Знаю, це не виправдання, але хоч щось скажу в свій захист  {_09}.

   Пробуємо, оцінюємо, кидаємось меблями  :), головне - не бийте по губах :).
   На флейті я не граю, але вчитись мені, ще й вчитись - і по ножах, і у фотомистецтві, та й загалом - це ж мій перший пост {_09}.
   Хочу почути Ваші конструктивні поради та критику, наприклад  - як зробити більш акуратними отвори в больстері, коли товщина клинка десь в межах 1,5-2мм. Ну й - ще багато чого, що підкаже погляд зі сторони. Знаю, що фултанг для кухонника був би доцільнишим, але ж треба спробувати всі метОди...
   Тому,дивимся:



Offline Igor-ok

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1244
  • Розташування: Киевская область.
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #1 : 06 Липня 2012, 00:16:29 »
Мне нравятся! Аккуратная работа!
http://www.hobbithouseinc.com/personal/woodpics/
галерея пород древесины.

Offline mergen-71

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5024
  • Розташування: Украина ,г.Бахмут
  • Будь внимателен к мыслям - они начало поступков.
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #2 : 06 Липня 2012, 00:29:56 »
Нравятся ,аккуратненько  {_11},может  {dr} рукоять квадратновата на шефе (( ,но Вам видней...как в руке лежит...Пластик на 2ом  {dr} на винипласт похож...

Offline Garun

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1972
  • Розташування: Украина. Владимир - Волынский
  • Дорогу одолеет идущий.
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #3 : 06 Липня 2012, 05:54:37 »
Рукоять на шефе визуально коротковата,  на уорнклиффе тыльник малость пошире нужно. Ну а в целом зачет. Что касается посадки в больстер, то на фотках ничего не видно но вообще делают так: - собирают стружку (пыль), смешивают с эпоксой и садят на нее больстер. Щелей нет никаких!

pticadrozd

  • Гість
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #4 : 06 Липня 2012, 07:37:06 »
на уорнклиффе тыльник малость пошире нужно.
- тут проблема, як потім виявилось, була в структурі деревини... щось типу бородавки.. прийшлось сточити, тому й  тильник вийшов затонкий. Це помітно навіть мені, новачку, але вже рукоятка сиділа на клинку, тому збивати та ставити нову, я уже не хотів. Стосовно ж стружки від матеріала больстера, щоб підмішати до епокси - так і робив, але - треба ще вчитись :), точніше - правильно підібрати консистенцію клею. Перший раз, мабуть, загустий клей вийшов, тому й не заповнив шви... Тому - будемо на майбутнє виправляти 8-)

pticadrozd

  • Гість
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #5 : 06 Липня 2012, 07:45:02 »
рукоять квадратновата на шефе (( ,но Вам видней...как в руке лежит...Пластик на 2ом  {dr} на винипласт похож...
Стосовно квадратності руків'я "шефа" - то це спецом  :), хотів для себе вияснити, чи зможу зробити багатогранне руків'я з чіткими гранями. Ідея не моя - таких я вже багато бачив, тому стояла задача - вдосконалити навички.А загалом - в руці сидить нормально 8-)
А больстер... Так, можливо це вініпласт, його по різному називають...

Offline axelT

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2645
  • Розташування: Erkrath - Киев
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #6 : 06 Липня 2012, 08:52:01 »
За такую первую работу критиковать и делать замечания-предложения не буду. -)
 {_11} {_11} {_11}
Молодец! Респект! =)
Обращайтесь ко мне на любом языке - я постараюсь Вас понять

Offline serg_if

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6778
  • Розташування: Станіславів
    • мої роботи
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #7 : 06 Липня 2012, 09:05:39 »
Гарний початок!
"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"

Offline ssrocker

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 422
  • Розташування: Киев
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #8 : 06 Липня 2012, 11:36:09 »
может  {dr} рукоять квадратновата на шефе (( ,но Вам видней...как в руке лежит...
У меня первый шеф был с похожей рукоятью, очень удобно  {_11}

вася12345

  • Гість
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #9 : 06 Липня 2012, 11:54:27 »
Хорошее начало, так держать

Offline alexfab

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 789
  • Розташування: Украина-Днепропетровск
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #10 : 06 Липня 2012, 18:12:05 »
Шикарный набор! {_11} Моя жена за такой комплект готовила бы мне и днём и ночью. Придётся сделать...

Offline SergDM

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1219
  • Розташування: м. Хмельницкий
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #11 : 06 Липня 2012, 22:08:06 »
Ну, нарешті я побачив твої ножі тут. Мою думку ти вже чув: як для перших - то прекрасно {_11}. Досвід приходить з кожним наступним. Так що, не зупиняйся ;)
Слава Україні! Героям слава!!!

Offline Zahha

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1649
  • Розташування: Івано-Франківськ
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #12 : 06 Липня 2012, 22:17:01 »
На початок дуже добре {_11} Вітаю!
Місяць спалахнув -
полум"ям холодним
на сталевім лезі.

Offline Dmitriy.K

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 276
  • Розташування: Васильків, Україна
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #13 : 07 Липня 2012, 14:08:51 »
А рученята- то пам'ятають! Гарне повернення в лави ножеманів. Вітаємо {con}

Offline ksandr_2007

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1216
  • Розташування: г. Винница
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #14 : 07 Липня 2012, 14:53:48 »
Молодець {_11} Гарні помічники вийшли 8-)
...если посмотреть сверху, то снизу кажется, шо збоку ничего не видно...

matvey

  • Гість
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #15 : 08 Липня 2012, 18:57:00 »
приемні помічники {_11}

Offline Вася Васин

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 716
  • Розташування: Черкассы
  • Japan
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #16 : 17 Липня 2012, 20:22:41 »
Просто супер молочага =)

Offline Eretik99

  • Олег
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2558
  • Розташування: Хмельницький
  • Слава Україні!!! ми всі різні :-)
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #17 : 17 Липня 2012, 21:30:42 »
Ножі сподобались !! {_11}
 {con} =)
Добре слово краще, ніж готові гроші.
Добрим словом мур проб'єш, а лихим і в двері не ввійдеш.
Шабля ранить тіло, а слово — душу
На ласкаве слово не кидайся, а за грубе не гнівайся
І від солодких слів буває гірко.

Offline Баламутище

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 757
  • Розташування: Никополь
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #18 : 17 Липня 2012, 21:48:11 »
хороши , шеф очень понравился
але ....  база подводных лодок на проводе ....


AKS

  • Гість
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #19 : 19 Липня 2012, 21:32:47 »
Качество изготовления клинков хорошее, да и рукояток тоже. Но вот форма рукояти на малом...- не совсем, как по мне.
По поводу полировки на кухонниках - лучше делать сатин, меньше царапается, да и чуток меньше прилипают продукты. Вот на малом, думаю это овощничек, можно и полировочку.
Пропилы в больстере - кто как делает, можно и ножевочным полотном, и бормашинкой с последующей подгонкой надфилем.
Вымачивание ножей в мойке нужно присекать! Своих домочадцев, на конец то, приучил мыть, вытерать и на магнитную планку.
В целом, после столь долгого перерыва, очень не плохо. {_11}
Вопрос - на чем клинки выводились?

Offline Leo Lexx

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 4102
  • Розташування: Київ
  • Ми,українці, народ роботячий...
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #20 : 20 Липня 2012, 16:55:46 »
кухоннички -бомба! аккуратно и душевно (__3)

Rocket1989

  • Гість
Re: 1. Перші кухонники
« Reply #21 : 21 Липня 2012, 16:18:56 »
Цитувати
Хочу почути Ваші конструктивні поради та критику, наприклад  - як зробити більш акуратними отвори в больстері, коли товщина клинка десь в межах 1,5-2мм. Ну й - ще багато чого, що підкаже погляд зі сторони. Знаю, що фултанг для кухонника був би доцільнишим, але ж треба спробувати всі метОди...
Женские пилочки для ногтей вам в помочь)) Работа на 5 с махоньким плюсом)