Автор Тема: Почему курить вредно, не смотря на сильнейшее давление производителей  (Прочитано 21310 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Вывод - человек мощнее лошади на пару порядков.
Для тех, кто не понимает - скажу проще - человек выдерживает сто капель и больше.
Т.е. - человек живучее лошади в СТО раз как минимум.
(С) - Сказал я, и при этом закурил очередную сигарету  {_21}
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
PS - Djek - а на фига вывешивать потроха курильщиков, но не вывешивать потроха некурящих?
Ты паталогоанатом? Ты можешь сравнить?
Так покажи сравнение легких.
К примеру - легкие человека, который курил 50 лет. Далее - легкие человека, который не курил никогда.
Способен? Или, бля, распатронаженые легкие неизвестно кого - свидетельство грядущего рака? Или, бля, легкие донецкого некурящего (что есть нонсенс) шахтера лучше? Или легкие простого человека, который не курил никогда сильно будут отличаться от того ужаса, что ты показал на фото из инета?
Все познается в сравнении - никогда не думал над этим?
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Freeman

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 903
  • Розташування: Earth. Україна . Донбасс
и при этом закурил очередную сигарету
Сигареты какие если не секрет ?  =)
  Я вот тоже закурил   {drug} ( Davidoff classic )  иначе не могу сосредоточится сидя над чертежом .



Djek

  • Гість
Роскажу від себе- в лікарні чотири роки працював. Майже всіі, хто бачив розрзані легені заядлого курильщика, кидали курити. Вони схожі на ганчірку виваляну в мазуті.
Меня подтолкнуло мнение человека видевшего 8-)
Если тебе действительно интересно, в интернете есть сравнения 8-) или тебя в Google забанили (( ;)

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Сигареты какие если не секрет ?
Bond

Если тебе действительно интересно, в интернете есть сравнения
Ну тыцни пальцем (например в сравнение - 40 лет курил, и 40 лет не курил), ибо самому эти сравнения выискивать влом.
Почему - объясняю (не совсем понятно, может быть) - я знал некурящего, который умер в 25 лет, и знал курящего, (который курил всю жизнь с 14 лет) и умер в 94 года.

"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Djek

  • Гість
Кто захочет разобраться, тому не влом 8-)
А вообще, каждый сам распоряжается своим здоровьем, как хочет (=  Нравится тебе курить - кури на здоровье  {y}

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Кто захочет разобраться
Это невозможно. К сожалению....
Нет ни одного весомого аргумента как "за" так и "против", которые бы поняли и приняли все...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
PS - а демонстрировать разложенные легкие (ка и гнилые, осыпавшиеся зубы, которые связаны якобы с курением, и т.п.) считаю откровенным свинством и пропагандой неведомо чего....

Спецом для Лука - в мене є знайомий паталогоанатом, которий легені курців виймає ледве не щодня.
Сам палить і кидати не збирається. Зможеш прокоментувати його погляд на життя?  ;)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Лука

  • Володимир
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5823
  • Розташування: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
 )))Хорохолитесь тут. Це поки смежений півник в дупу не клюнув {))}. А як клюне вже, то нетільки палити й бухати, а й какуські згодні будети їсти. Інших прикладів й не буває {_21}
О вкусах не спорят. По вкусам судят.
"Ирония-непременная эстетическая составляющая мышления"

Offline Лука

  • Володимир
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5823
  • Розташування: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
 А ще паталогоанатоми, зазвичай, алкаші і імпотенти. Каста безграничних циніків і похуїстів. І ще раз повторю думку Амосова. Якщо це являється вам основним життєвим задоволенням, то не слід від нього відмовлятися. Інакше жити буде нізачим.
О вкусах не спорят. По вкусам судят.
"Ирония-непременная эстетическая составляющая мышления"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Мені 56 років, я їжджу на велосипеді (50 км - не гак), збігаю по сходинках на 9-й поверх без задиху (це до "в гості", бо мешкаю в іншому будинку), випиваю 3 літри пива (або біля того) щодня, (іноді "фрезеруючи" більш "потужніми" напіями), палю 1,5 пачки в день, від стоячого "в штянях" не знаю, куди подііитися (майже всі баби - лялі, хочу кожну).
Може передбачиш, коли "півник в дупу клюне"? Буду вельми вдячний  (_3)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
ЗІ - Мо Амосов (дуже поважаю) був імпотент?  {_07}
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Мені 56 років, я їжджу на велосипеді (50 км - не гак), збігаю по сходинках на 9-й поверх без задиху (це до "в гості", бо мешкаю в іншому будинку), випиваю 3 літри пива (або біля того) щодня, (іноді "фрезеруючи" більш "потужніми" напіями), палю 1,5 пачки в день, від стоячого "в штянях" не знаю, куди подііитися (майже всі баби - лялі, хочу кожну).

а хтось тим часом з років сорока живе з тиском під 200, сидить на ліках, і в 53 роки помирає від гострої коронарної недостатності, або який аналогічний сценарій.

Вище правильно написали:
значит при раздаче здоровья, тройная порция досталась

так що насолоджуйся.


з.і. особисто я б заборонив рекламу цигарок і брендів, заборонив проводити спонсорські програми, і ввів би вимогу всі цигарки випускати в однакових пачках, одного кольору і стандартним шрифтом (типу аріала). А народ хай курить - мені пофігу, аби не смерділи на мене.

Мова – душа народу

Offline vado

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1194
  • Розташування: Южная Пальмира
Мне вот очень интересно,забота правительства и рады о здоровье нации бьёт через край в отношении запрещения курения,а вот в отношении старого и не очень барахла на 2-х или 4-х колёсах которое проехавши по улице затмевает солнце в клубах дыма или например у нас в Одессе(в любых других городах будут свои примеры) периодическая вонь накрывающая город,то это был Лукойл(слава богу уже пару лет не работающий)промывавший ёмкости каким-то дерьмом,или например,газовозы в нефтегавани периодически разгружающиеся и загружающиеся сжиженым газом,часть которого попадает в атмосферу и т.д. по сравнению со всем этим курение это просто детский лепет,а за якобы заботой государства проглядывают ослиные уши желания сбить бабосов с табачных гигантов,а на наше здоровье увы радетелям просто насрать 8-)
«Никому нельзя доверять, ни человеку, ни женщине, ни зверю. Но всегда можно положиться на клинок в своей руке. Верь только ему!»

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
а хтось тим часом з років сорока....
Так не треба пхати несуразності власних хромосом в життя інших і видавати це за сценарій життя для всіх - кожному своє.
І про плаіння - так само.


"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
ну дик, так ніхто і не пхає, а чесно кажуть - "може викликати...", а там уже дивися - якщо твій батько в шахті з цигарками до 80-ти років дожив, то і у тебе шанси великі - хочеш, пали скільки влазить, а якщо діда до 60-ти поклали сердечно-судинні, то теж можеш палити, скільки хочеш, але пам'ятай те, що на пачці написано.

А заборони, про які я писав вище, треба якраз для того, щоб діти не росли і не думали, що це круто і не шукали, де гламурніша упаковка, щоб потім фраєриться на перервах.

Мова – душа народу

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
http://korrespondent.net/business/economics/1396045-na-tabachnye-izdeliya-ukraincy-tratyat-bolshe-chem-na-hleb-i-moloko-issledovanie

Президент украинского аналитического центра Александр Охрименко сообщил, что по итогам первого полугодия 2012 года украинцы истратили на покупку табачных изделий [...] около 6,7% [12,4 млрд грн] всех денег, которые украинцы оставили в официальной торговой сети. Цифра выглядит очень внушительно, если вспомнить, что на покупку хлеба и хлебобулочных изделий украинцы за первое полугодия истратили всего 1,8 млрд. гривен, на покупку молока 3,5 млрд. гривен, на покупку кондитерских изделий всего 3,3 млрд. грн.

Он также добавляет, что на хлеб, молоко и шоколадки для детей, возможно, людям и не хватает средств, но на табак хватает притом, что цены на него за счет акцизов растут ускоренными темпами.

Как сообщается, за данный период украинцы истратили также почти 12 млрд грн на покупку алкогольных напитков, в то время как на покупку безалкогольных - чая, кофе, минеральной воды и соков - было потрачено 7 млрд грн.




Не дивно, що такий народ.

Мова – душа народу

Offline corsar_s

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 718
  • Розташування: Харків, Україна.
И это ж еще не посчитан табачный контрабас.
С уважением, Сергей!

Offline OldRiy

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7300
  • Розташування: Донецк
Re: Почему курить вредно, не смотря на сильнеl
« Reply #193 : 17 Вересня 2012, 21:11:12 »
табачный контрабас делается в донецке
филипп морис продает в украине меньше мальборо, чем донецкая табачная фабика

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
десь разів з десять починав курити - і не вдалося.
Не пішло воно мені, тай добре, що так. Починав і підлітком і в інституті і в армії після інституту. Особливо запам"ятався випадок в армії. Я вже тоді мав досить тверде переконання, що курити не для мене, але ж настав час спокуси. А спокуса була в тому, що пішов я служити в грудні, потрапив в Білорусь, з її морозами і от, одного разу, тремтячи від холоду в наряді, побачив, як мої колеги покурюють і кажуть, що від цього стає тепліше. Взяв в них цигарку, підкурив, затягнувся пару разів димом і... не повірите, відчув, що мої замерзлі ноги наливаються ще більшим холодом, руки також, голова починає паморочитися - просто капець!
Цигарку відразу викинув і, наскільки я пам"ятаю, більше не брав.
А то була проста ілюстрація того, як нікотин призводить до звуження судин і зменшення притоку крові. Одне не розумію: і як вони там грілися?
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline corsar_s

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 718
  • Розташування: Харків, Україна.
iurii soldatko, не льстите себе. А то прямо Донецк уже пуп земли...
С уважением, Сергей!

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Одне не розумію: і як вони там грілися?

певно самонавіювання :)

Мова – душа народу

vook

  • Гість
2 corsar_s У вас в Харькове тоже цеховики работают не хуже чем в Донецке.  :D
Начал курить Parliament Carat, выпускают в России, так говорят в Украина весь Харьковский, несмотря на акциз.

Offline corsar_s

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 718
  • Розташування: Харків, Україна.
vook, Вы хоть раз были на табачной фабрике?  ;)
С уважением, Сергей!

Offline пгупгу

  • Шах и мат.
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2962
  • Розташування: Рівне
Палю з 14 років. Виріс худий як велосипед і злий як собака. Останнім часом іде 1 пачка на два дні проти 2 пачок на день ще роки два тому. Не виношу прокурених приміщень, не палю в хаті, пяним пропускаю перекур задля зайвих 50 гр. Може я алкоголік?
Голова носорога придает ножу художественный образ, а лезвие, зоб и сквозная удочка гарантируют оптимальное распределение веса