Автор Тема: Запрошую до обговорення проекту  (Прочитано 20667 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Metrolog

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7838
  • Розташування: Odessa
  • http://2knife.com/users/metrolog
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #25 : 15 Листопада 2013, 17:10:09 »
...Собака, то, в евросоюзе порылась. [/i][/b]:D...
Собака, она просто так не роется, она делает это посрамши... {))}
« Останнє редагування: 15 Листопада 2013, 19:10:42 від Mentor »
с уважением. Metrolog.

Offline А.М.

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1889
  • Розташування: Киев
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #26 : 19 Листопада 2013, 00:30:24 »
 
Наскільки я знаю, самого Проекту як раз нема. У всякому разі мені не вдалося його знайти.
А це що - http://zbroya.info/uk/kb/zakon-pro-zbroiu ?
А це ніщо.  Нет там законопрооэкта. Уже давно захожу на тот сайт с надеждой наконец его прочитать.
Вообще - хренею  {_18}
Один не может найти проект, ссылка на который висит в заглавной теме,
Тот словарь терминов и прочее, что открывается по ссылке, надерганные со справочников, постановлений ПВС и пр. ты называешь законопроектом?

- непонятна форма этого "движения". Законопроекта/проекта (альтернативного существующему) нет.
Конечно нет - он только создается. Неужели и это нужно объяснять?  {_07}
При том,  что я не особо отслеживаю этот вопрос, только мне известно о 4  (четырех) законопроектах за последние 15 лет. Более того, один даже прошел первое чтение.
ЗІ - а про внески я щось не чув (переглянь перелік модераторів та партнерів - я нічого не платив)
Можливо ти плутаєш з "Асоціацією"? Так то зовсім інша кухня...
Естественно я говорю о Ассоциации.

Offline Jan

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 500
  • Розташування: Киев
  • Za wasz? wolno?? i nasz?
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #27 : 21 Листопада 2013, 21:35:30 »
Есть конкретное предложение, ввести вместо термина ХО - термин небезопасные инструменты (как это сделано в соседней Польше), а за термином ХО оставить кастеты и п...ец.  А ну можно еще всякие штрыкалки скрытого ношения  {wh}
Как говорила моя бабушка, лучше выстрелить перезарядить и снова выстрелить, чем светить фонариком в темноту и спрашивать кто тут ?

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #28 : 22 Листопада 2013, 09:14:36 »
А невже так важко відмовитись від терміну "холодна зброя" чи типу "небезопасные инструменты"?

Offline Jan

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 500
  • Розташування: Киев
  • Za wasz? wolno?? i nasz?
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #29 : 22 Листопада 2013, 09:42:29 »
Да не сложно, но как тогда прописать в законе сабли, мечи, ножи, кинжалы  и так далее или просто промолчать, чтоб было, так как сейчас. Термин холодное оружие в данный момент сидит в мозгах людей и его от туда нужно как-то убрать и самый лучший способ - это заменить на другой и менее категоричный . И описать что эти самые - небезопасные инструмент, могут быть в свободном обороте  {tnx}
Как говорила моя бабушка, лучше выстрелить перезарядить и снова выстрелить, чем светить фонариком в темноту и спрашивать кто тут ?

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #30 : 22 Листопада 2013, 14:30:44 »
но как тогда прописать в законе сабли, мечи, ножи, кинжалы  и так далее

боевое клинковое и метательное оружие.

Мова – душа народу

Offline А.М.

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1889
  • Розташування: Киев
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #31 : 22 Листопада 2013, 14:58:33 »
В одном из проектов  Закона «Об оружии» зарегистрированных в Верховном Совете, на мой взгляд, нормально урегулирован вопрос ХО.  Там сказано, что разрешение на нарезное автоматически дает право на гладкое и на ХО, разрешение на гладкоствол автоматически дает право на ХО. И не нужно ни какие документы и разрешения на ХО оформлять, ни куда его вписывать, достаточно, что у вас есть разрешение на гладкое.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #32 : 22 Листопада 2013, 17:25:07 »
 -) Не то.
Как тогда быть тем у кого нет разрешения на гладкоствол?...
У меня, к примеру, его нет - не ощущаю надобности. А вот разрешение на ХО заимел бы... И на короткоствольный огнестрел тоже...
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #33 : 22 Листопада 2013, 19:29:17 »
В одном из проектов  Закона «Об оружии» ...
Ты до сих пор не врубился, что здесь тема о создании нового Закона?
Ты же юрист - вот и напиши хотя бы одну статью, хотя бы одно положение, хотя бы одно определение, а не рассказывай о зарегистрированных проектах (на которые давно положили с прибором), и об Ассоциации с ее взносами...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Jan

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 500
  • Розташування: Киев
  • Za wasz? wolno?? i nasz?
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #34 : 22 Листопада 2013, 22:19:13 »



боевое клинковое и метательное оружие.
Реч идет о том, что-бы уйти от формулировок "холодное","оружие" и тут же вводим термин "боевое" {mem}-не вмер Гаврило, так болячка задавила, А дальше выдавать дозвИли на уже боевое, а не на холодное. {beat}На шО вообще себе парить мозги при таком раскладе. {sm}
« Останнє редагування: 22 Листопада 2013, 22:21:11 від Jan »
Как говорила моя бабушка, лучше выстрелить перезарядить и снова выстрелить, чем светить фонариком в темноту и спрашивать кто тут ?

Offline igorluk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3930
  • Розташування: Львiв
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #35 : 22 Листопада 2013, 22:49:03 »
на мою думку вiд термiну "холодна зброя" треба вiдмовитися взагалi i назавше. То є виключна тупiсть навiть не знаю якi початки тої тупостi.

По питанню вогнестрiла усякого то вже важче, з точки зору прав людини поняття заборони мати атомну бонбу це порушення таких прав а отже, треба дозвлоити. Думаю в цьому питаннi потрiбно тiльки обмежити придабання i носiння "розумними" межами. Ну наприклад автоматичну зброю заборонити, оскiльки це є абсолютно вiйська рiч.

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #36 : 22 Листопада 2013, 23:10:03 »
что-бы уйти от формулировок "холодное","оружие" и тут же вводим термин "боевое"

оо, я не просек изначально, что мы хотим холодное оружие представить в виде инструмента )) а подумал, что мы хотим выделить в отдельную группу именно боевое клинковое оружие (и прочее смежное), а уйти от термина ХО в отношении ножей, более-менее адекватных.

но даже если заменить на "небезопасные инструменты"... Я за возможность владения КС, но также за то, чтобы это контролировалось, чтобы стволы были зарегистрированы и был учет и экзамен на понимание того, как с оружием обращаться и хранить, контроль тех, кто их может купить и всё такое. И в этот же момент пытаться выделить вакидзаси, или какой-нить нож с клинком под 200 мм и рукоятью с развитой гардой и междупальцевыми упорами в отдельную группу, чтобы их носить свободно и бесконтрольно? Или что имеется ввиду?

кстати, что Польше дало выделение в группу "небезопасных инструментов" всего перечисленного? Только возможность избавиться от надоевшего термина или еще чего-то, или там теперь можно свободно ходить с катаной или саблей?

т.е. - не понял, зачем избавляться от определения холодного оружия, или боевого оружия, если оно всё равно является оружием? Я бы больше выступал бы за некоторую адекватизацию ножевого критерия. И это меня интересует сугубо в эстетическом смысле - немного расширить простор для полётов фантазии в контексте дизайна, т.к. в функциональном контексте, откровенно, претензий у меня нету.
Ну, коллекционеров я понимаю. Кстати, возможности коллекционирования оружия в рабочем состоянии стоит тоже учесть, ибо это маразм - собирать снайперские винтовки, которые больше не являются оружием, ибо сломаны. Это как коллекционировать машины без двигателей.

а по остальном - не понимаю, почему человек на КС должен иметь разрешение и процедуры всякие, а на вакидзаси нет.



кстати, я за автоматическое и штурмовое оружие, и снайперское, соответственно, во владении, но только за КС в ношении.



вiд термiну "холодна зброя" треба вiдмовитися взагалi i назавше

чому? якщо ми про зброю, то чому відмовитися від терміну "зброя"? І як нам після цього називати козацькі шаблі чи японські катани - небезпечними інструментами, на кшталт газового ключа?
« Останнє редагування: 22 Листопада 2013, 23:15:26 від ja)d. »

Мова – душа народу

Offline igorluk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3930
  • Розташування: Львiв
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #37 : 22 Листопада 2013, 23:19:36 »
ja)d. ну глянь, наприклад на визначення термiну "холодна зброя" яке дiє зараз.
що про це можна сказати?

не однократно у вiтках тут обговорювалося що навiть у тi часи коли це була єдина зброя, нею по сутi в бою не користувалися. А це було задооовго до винайдення пороху.

це є глупiсть i забезпечення, скажiмо так, суспiльства вiд її вжитку... так невже нiхто ножа не тримав в руках i невже при триманнi не ХО не можна завдати смертельних ран? Та запросто.
Отже пошо такий закон який нi вiд чого не захищає? Показуха?  i тiльки.

Лом не є ХО, з ним ходити можна по мiсту, завдати з одного маху смертельного удару, та запросто.

а похолєри поняття "небезпечний iнструмент"
праска теж може бути таким.
пороблено тут щось, нiхто не вникає в суть i всiм пох.
« Останнє редагування: 22 Листопада 2013, 23:22:19 від igorluk »

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #38 : 22 Листопада 2013, 23:26:37 »
Думаю, в ідеалі до холодної зброї потрібно віднести ріжуче-колюче-метальне з фунціоналом, "заточеним" саме на ураження живої цілі. Тобто трошки зменшити вимоги і конкретузувати їх. А то підпальцева на 1мм більша і всьо, тюрма.
А КС взагалі продавати всім без розбору. Наприклад, за такою схемою: приходиш в лавку, вибираєш, залишаєш паспортні данні, а через три дні платиш гроші і забираєш після короткого інструктажу. Ну, хай з умовою протягом тижня-двох відвідати тир і свого дільничного - здати типу екзамен. А за ті три дні продавець реєструє на твоє ім'я той ствол і як він те все робить - то тобі до спини.Все ж про всіх відомо, ніяких перешкод на встановлення психологічної адекватності, відсітності судимостей, місце і умови проживання. От хай держава тою інформацією і займається, а громадяни власними справами.

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #39 : 22 Листопада 2013, 23:27:10 »
навiть у тi часи коли це була єдина зброя, нею по сутi в бою не користувалися.

це катанами і шаблями? )

глянути де, в методичці? Так я ж кажу - по відношенню до ножів поняття холодної зброї має змінитися. Хоча б тому що навіть банальним шеф-ножем можна відправити на той світ значно ефективніше, ніж деякою холодною зброєю. Що ж до клинкової зброї, то вона такою і мала б лишитися, імхо, бо вона і є зброєю. Тому термін "бойовий" (або створити кілька спеціалізованих, типу, довгоклинкової бойової зброї, тощо) якраз і в тему - він вказує саме на військову клинкову зброю для бойового застосування.
« Останнє редагування: 22 Листопада 2013, 23:29:22 від ja)d. »

Мова – душа народу

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #40 : 22 Листопада 2013, 23:32:11 »
А КС взагалі продавати всім без розбору. Наприклад, за такою схемою: приходиш в лавку, вибираєш, залишаєш паспортні данні, а через три дні платиш гроші і забираєш після короткого інструктажу. Ну, хай з умовою протягом тижня-двох відвідати тир і свого дільничного - здати типу екзамен. А за ті три дні продавець реєструє на твоє ім'я той ствол і як він те все робить - то тобі до спини.

угу, на таких умовах у мене завтра буде пів вагона зброї, яка не буде мати до мене ніякого відношення ))) що і як з нею я буду робити - то вже мої питання.

імхо, такі умови зарано.

Мова – душа народу

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #41 : 22 Листопада 2013, 23:38:52 »
Ну ми ж закон обговорюємо в правовій державі?  {wh}
А взагалі, навіть в запропонованій мною схемі можливо створити механізми по запобіганню
Цитувати
буде пів вагона зброї, яка не буде мати до мене ніякого відношення

Offline igorluk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3930
  • Розташування: Львiв
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #42 : 22 Листопада 2013, 23:47:18 »
Панове...
вили, знаєте таку рiч? як по вашому то круче рекон танту?
Таки я переконаний що поняття ХО не те що застарiле а просто архiчне.

щодо КС я поки що не можу навiть власної думки сказати бо маю тiльки те що "чому нi?"
« Останнє редагування: 22 Листопада 2013, 23:48:42 від igorluk »

Offline Jan

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 500
  • Розташування: Киев
  • Za wasz? wolno?? i nasz?
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #43 : 22 Листопада 2013, 23:54:48 »
На пример в той же Польше к холодному оружию относятся кастеты , нунчаки  биты,и скрытое колющее оружие Все остальное не является оружием хотя-бы по тому что идя с саблей ты себя обнаруживаешь как идущего с небезопасной веСчъю. Ходить с такими веСчами можно , но только после 18 лети с условием что ты не несеш угрозы окружающим. Оружием оно сейчас не считается в виду того, что этими предметами уже как правило не воюют ,для этого есть автоматическое и другое огнестрельное.


а похолєри поняття "небезпечний iнструмент"
праска теж може бути таким.
пороблено тут щось, нiхто не вникає в суть i всiм пох.
Это шО ,Вы посты выше читаете , зачем нужно понятие "небезпечний інструмент"??
Как говорила моя бабушка, лучше выстрелить перезарядить и снова выстрелить, чем светить фонариком в темноту и спрашивать кто тут ?

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #44 : 22 Листопада 2013, 23:56:23 »
Згоден з тим, що поняття холодної зброї застаріло повністю. Володіння дворучним мечем ніяких бонусів порівняно з скромним кухонником не дає хоча б тому, що меч з півкілометра видно буде. Тому й писав, що можливо потрібно регулювати володіння "холодними" засобами, які створені виключно для ураження живої сили. Наприклад, яка-небудь штука типу моргенштейну нікуди, крім бити по голові супротивника, не придатна. Кинджал з повною заточкою - беззаперечно зброя. А от вакідзасі і для шаткування капусти підходить.

Offline igor.cononow

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1994
  • Розташування: Сумская область
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #45 : 22 Листопада 2013, 23:57:02 »
Цитувати
імхо, такі умови зарано.
А когда будет не зарано?  в 2398 году ?  {_11}  8-)
Какое ХО? какое боевое ХО?  Вы посмотрите с чем в атаку ходят современные солдаты ( практически в рукопашную) а потом можно делать выводы... В современных атаках гранатомет и автомат - лучшее ХО ...

Offline igorluk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3930
  • Розташування: Львiв
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #46 : 23 Листопада 2013, 00:20:25 »
а похолєри поняття "небезпечний iнструмент"
праска теж може бути таким.
пороблено тут щось, нiхто не вникає в суть i всiм пох.
Это шО ,Вы посты выше читаете , зачем нужно понятие "небезпечний інструмент"??
ну як можливiсть "мати" без наслiдкiв, пане Jan, не знаю може не вiрно зрозумiв  ((
але все рiвно, пошо таке поняття?
як тут казали, нiхто у свiдомому розумi не буде розгулювати з мечем чи шаблею.

Offline Jan

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 500
  • Розташування: Киев
  • Za wasz? wolno?? i nasz?
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #47 : 23 Листопада 2013, 00:22:51 »
Цитата: break link=topic=38917.msg607577#msg607577 date
Кинджал з повною заточкою - беззаперечно зброя. А от вакідзасі і для шаткування капусти підходить.
Акак Вам это - Примечание. Действие 4-й части настоящей статьи не распространяется на хранение и ношение холодного оружия в местностях, в которых ношение холодного оружия связано с условиями быта и является принадлежностью национального костюма. [10 мая 1935 года (СУ N 14, ст.146)].

УК УССР 1960 г.
Таки кинжал даже при совдепии какоето время признавали реальным хозбытоми частью костюма . Нуи что, что он с двух сторон заточен-это , что мешает колбасу резать?
Как говорила моя бабушка, лучше выстрелить перезарядить и снова выстрелить, чем светить фонариком в темноту и спрашивать кто тут ?

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #48 : 23 Листопада 2013, 00:30:11 »
Це ви розумієте, я розумію, що ковбасу різати можна... Але певних людей треба ж заспокоїти. Тому хоч щось з залізяччя треба віднести до категорії зброї. Хоча б за такими параметрами, як функціональність і зовнішній вигляд. Блящянку або пляшку пива відкривати зручно? - значить не зброя. Нунчаками, до речі, груші з дерева збивати зручно (а ще збіжжя молотити :) )

Offline Jan

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 500
  • Розташування: Киев
  • Za wasz? wolno?? i nasz?
Re: Запрошую до обговорення проекту
« Reply #49 : 23 Листопада 2013, 00:30:57 »


але все рiвно, пошо таке поняття?
як тут казали, нiхто у свiдомому розумi не буде розгулювати з мечем чи шаблею.
Да понятно,что разгуливать не будет,но в законе надо ведь как-то описать все эти Опасные штуки,потому как если не описать,то начнется двойное трактование, а за этим снова неразбериха и разрИшения и.т.д. Это называется-ели,пили все нормально,- обос....ь капитально.Извините за каламбур.
Как говорила моя бабушка, лучше выстрелить перезарядить и снова выстрелить, чем светить фонариком в темноту и спрашивать кто тут ?