Автор Тема: Зареєстровано законопроект "Про вогнепальну зброю цивільного призначення".  (Прочитано 100108 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
І ще напишу, бо я теж зовсім не очікував, що на нашому форумі є ті, хто проти легалізації кототкоствола  (_23)
Зброя - окрім всього того, на що вона здатна - це насамперед самодисципліна й відповідальність. Ти ніколи не маєш права залишити зброю без нагляду, ти не можеш кинути її на призволяще, дати доступ до неї іншим особам і т.д. Правила поводження зі зброєю досить жорсткі і ти зобов'язаний їх виконувати. П'яна драка з застосуванням зброї? Так в усіх інструкціях, вимогах і правилах заборонено користуватися зброєю у нетверезому вигляді. Порушив? Розпрощайся з дозвілом назавжди.
За кермо теж деякі сідають п'яними - але ніколи й ніде це не було підставою заборонити сідати за кермо всім підряд без розбору.
Зброя це той же автомобіль/мотоцикл за ступеню безпеки для оточуючих, і навіть менше - нею не користуються кожного дня. І нічого - володіють і тим, і іншим.
А от саме короткоствол (ну, типу, мопед) - усьо, суспільство з'їде з глузду, почне палити направо й наліво, вбивати всіх хто не подобався і в країні настане хаос. Той, хто таке пише - реально при тямі?  ;)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Там було два моменти:
- люди неврівноважені частенько трапляються
- якщо буде дозвіл на носіння, то відібрати таку зброю і заволодіти нею без купівлі в магазині буде спокусою для криміналітету (і не тільки)
Якщо ж мова про тримання вдома - це дещо інше питання.
Ну і, ясна річ, недолугими виглядають контраргументи, що "обріз рушниці теж можна носити приховано". Ну до чого тут такий аргумент?
Мова про ЛЕГАЛЬНЕ носіння КС і наслідки такого носіння.
Ну а те, що в когось там є мільйон стволів, то це ж не на вулиці ці стволи постійно носяться, чи не так? А якщо хтось і носить, то це людина, якій зброя потрібна для виконання службових обов'язків, чи не так?
Ну а "вбивчий" аргумент назвати опонента "ідіотом", "не при тямі" і т.п. - це якраз і антисвідчення.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Не пробиваемый. {))}
- якщо буде дозвіл на носіння, то відібрати таку зброю і заволодіти нею без купівлі в магазині буде спокусою для криміналітету (і не тільки)
Шедевр! {_11}

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
- Чому зараз ці неврівноважені люди не стріляють один одного? І до 2022 не стріляли? :_)
Якщо Ви не в курсі, то я поясню: при отриманні дозволу на придбання зброї потрібно надати медичну довідку, в числі інших лікарів її підписують в обов'язковому порядку психіатр та нарколог. Аналогічну довідку необхідно надавати при кожному подовженні реєстрації зброї, тобто раз на три роки.
- Для криміналітету неймовірно простіше купити нелегальну зброю, ніж намагатись пограбувати на неї громадянина, який може виліпити кулю межи очі. Може скажу неймовірно неочікуване, але до цього часу так криміналітет і робив. Для бандюганів купити пістолет абсолютно ніякої проблеми не складало ранійш, в тому числі при союзі, і не складає в даний час.
- Наслідки ЛЕГАЛЬНОГО носіння короткостволу - кожен злочинець, гопник, та навіть тупориле хамло буде мати на увазі, що на будь-яку агресію відносно пересічного громадянина, "терпили", на сленгу гопників, може отримати кулю. Бо не знає, є ствол у "терпили" чи ні...

Я з 2014-го не їзджу в машині до батьків, до тещі, чи ще кудись (далі ніж 50 км від Києва) без помпи 12 калібру на задньому сидінні. З 2019 на задньому сидінні переважно лежить Mauser M18 в 308-му.
А з 24 лютого я і по Києву їзджу з карабіном. Про всяк випадок...

Знаєте що зміниться, якщо у мене не карабін на задньому сидінні в чохлі лежатиме, а буде пістолет у кобурі під рульовою колонкою? Я зможу зробити постріл у відповідь на збройову агресію протягом 10 секунд після неї: опустив руку => руків'я лягло в долоню => взяв пістолет => пересмикнув затвор , зняв запобіжник => постріл. {_13} А не протягом 2-2,5 хвилин : дотягтись до чохла на задньому сидінні => відкрити його => взяти карабін => витягти один патрон з патронташа на прикладі => відкрити затвор => вкинути туди патрон (бо зараз карабін возити не можна не лише з патроном у патроннику, а навіть із патронами у магазині) => закрити затвор => постріл. Вже мовчу про зручність розвороту карабіну в машині... (_23)
Але хоч щось! Я на збройову чи силову агресію до мене, чи моєї сім'ї не чекатиму поки зволить прибути поліція, чи ТРО, чи ЗСУ, або не кричатиму "Споможіть!!!! ((())) ".

2 Kirill66
 {fp} Арсене, ти не правий!
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Zmey

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 206
  • Розташування: Черниговская обл., где-то на севере.
Голосував за пункт "зберігання вдома", як за хоча б перший крок нашої держави до захисту тих, з кого ця держава власне складається.

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.
Голосував за пункт "зберігання вдома", як за хоча б перший крок.

Дуже, дуже цікаий пункт голосування. Але поміркувавши, вважаю що це пункт який просто приховує варіант заборони на володіння зброєю.

Це дуже схоже на варіант "я маю сучасний і класний автомобіль, але, нажаль, не маю права виїжджати на ньому із двору свого ЖК."

Сутність володіння зброєю - захист власного життя і свободи, а також членів своєї родини. Якщо я можу це робити тільки в межах своєї нерухомості... це перетворюється на безглуздя. Тобто в медах моєї квартири моє життя має цінність, а поща межами - вже ні. Буду радий якщо ви аргументовно зміните мою думку.

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.
Іноді є бажання  всунути її опонентам "у пику".
Давай для початку я тобі "всуну в пику".
Йой, шановний, може менше емоцій? Мій віслів був  про гіпотетичного опонента (ну, ти ж їх особисто не бачив). Але якщо від гіпотетичного переходимо в особистий діалог, може, краще, будемо стриманішими?
Тим більще що статистстика - така цікава річ, що окрім холодної голови вимагає робити стриманні, і тричі обмірковані висновки.

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.
"Число умышленных убийств и убийств по неосторожности в США в 2020 году выросло почти на 30% по сравнению с 2019 годом, что стало частью общего роста числа насильственных преступлений в стране"...

Ну давайте думати.  З 19 року до 20 зріст  вбивств у США на майже на 30%. Це погано. Але звідки це прийшло і володіння зброєю тут до чого? Який логічний ланюг ви можете провести з володінням зброєю?
1. Може, у 20 році у штатах продано аж  на 30% зброї приватим покупцям?
2. Може, у 20 році у них зброя подешевшала на 30%?
3. Може, у 20 році значно спростились психічні вимоги до користувачів зброї?

Я чомусь впевнений що відповідь на всі три питання - ні.
Може ви знаєте як зріст вбивств пов'язаний зі зброєю. Розкажіть, будь ласка, як за 1 рік показник зростає на 30% і чому. Я бачу що це однозначно пов'язано із іншими чинниками, про які автор тексту або мовчить, або не знає.

Так само можна написати, наприклад,  що у 22р в Українаі кількись подорожуючих сімей значно зросла.

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.
...то ось тобі ВВС.
"Более 11 тысяч американцев были убиты в США в 2016 году из огнестрельного оружия. Это составляет около двух третей всех случаев насильственной смерти, в число которых входят умышленные убийства, а также убийства по неосторожности."...

Абсолютні цифри не несуть інфи для пересічного громадянинина. 11000 американців це, звісно, велика кількість. Між тім, американців 340 млн. Питомі цифри вже дають якусь уяву, але теж мало що здатні прояснити.
Але, але, ми ж розмовляємо про дозвіл на вільне носіння вогнепальної зброї і порівнюємо цей гіпотетичний крок із сьогоднішньою ЗАБОРОНОЮ на таке носіння. Отже, треба порівнювати якісь адекватні дані, або адекватні відповідні країни, а не штати 19го із штатами 20, де зброя була, є і буде навіть у 2030-му. буде, навіть якщо перестріляють усі усіх.

Я пару місяців назад із загальних джерел узяв інфу. ось такі є цифри:

США - 4.2
Канада 1.6
Швецарія 0.7
Россія 9.3
Україна 9.2
Казахстан 8.8

Спостерігаєте тенденцію?
Це кількість умисних вбивств на 100000 мешканців.
Так, це питомий показник. Це не якісь "тисячі у вакуумі", це конкретна цифра на конкретну популяцію.

І ця проста виборка однозначно показує, що в країнах із вільним володінням зброєю імовірність бути вбитим пересічному громаданину в середьному в 4,2 рази НИЖЧА ніж  у країнах без більного володіння.
Ідемо далі: чи означає це, що в Україні кількість вбивств зменшиться в 4 рази після закону про зброю? - ні. Але ніякого статистичного підгрунття для гальмування закону не існує - ось що ми бачимо на прикладі країн зі зброєю і прказниками криміналу по них. Може, краще впроваджувати ті закони, яки поступово створили безпечне суспісльство на зразок Канади і Шейцарії, ніж лякатися збільшення прав і свобод  громадян та створювати дещо схоже на Казахстан і Росію?

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.
Ми, блять автомобілями так і не навчилися керувати та вбиваємо один одного цілими пачками, а ти зброю хочеш роздати всім охочим?
Я взагалі не бачу сенсу в такій паралелі. Це може пролунати на якомусь ток-шоу, де люди не встигають обробляти потік інфи і їх треба чимось "закидати".
Ми так чи інакше регулярно:
- ріжимо пальці кухонними ножами
- отримаємо удар електричним струмом. Ну, від електрики теж гинуть люди.
- можемо впасти на сходинках
І це приводи усе це забороннити?
Ні, це привід поширювати інфу про побутову, транспортну безпеку.

Ви давно бачили соціальну рекламу, чи просто популярно-просвітницькі ролики про безпеку на автотранспорті? Я дуже давно, майже ніколи. От нам і відповідь - істотам у владі до дупи наша з вами безпека і наше життя. А  статистику вони викручують тільки коли ім потрібна підстава для вже вирішених власних питань.

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.
Ну, і дещо філософське.
Вважаю що право на захист власного життя і свободи - таке  саме святе право Людини, як і права на життя, на працю, на віру, на освіту.
Навіть, у ПДР є пункт "Водій має право: - відступати від вимог законодавства в умовах дії непереборної сили або коли іншими засобами неможливо запобігти власній загибелі чи каліцтву громадян."
По аналогії, я саме у такому сенсі і розглядаю зміст приватної зброї. Адже життя - то найвища цінність.
« Останнє редагування: 30 Травня 2022, 01:08:12 від Alex-sk »

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Краще і не скажеш  {_11} =)
Але сторонникам фантазій "Аааааа!!!! Стрілятимуть на кожному кроці. І зброю відберуть зразу гопники" або "Бандюгани напали - розслабся та намагайся отримати насолоду. Та чекай поліцію" то все до дупи.  {don}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Nicola

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 441
  • Розташування: Харків
    • mail.ru
Более 11 тысяч американцев были убиты в США в 2016 ......Абсолютні цифри не несуть інфи для пересічного громадянинина. 11000 американців ...
А може всі ці 11000 це злочинці, які намагалися заподіяти шкоду, допропорядочним громадянам???

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
І ця проста виборка однозначно показує, що в країнах із вільним володінням зброєю імовірність бути вбитим пересічному громаданину в середьному в 4,2 рази НИЖЧА ніж  у країнах без більного володіння.
Такі прості висновки можна заперечити вашими ж словами:
Я бачу що це однозначно пов'язано із іншими чинниками

А от я бачу інший висновок: якщо в росії, в казахстані і в нас такий великий відсоток умисних убивств в даний момент, БЕЗ вільного носіння зброї, то йснує велика ймовірність, що він стане ЩЕ вищим після того, як громадяни будуть розгулювати вулицями з КС зброєю за поясом.
І заперечити цей мій висновок навряд чи є об'єктивні підстави.
Бо, як я і говорив вище: ми, суспільство, не готові до такого володіння зброєю, я так вважаю.
А зараз, під час такого стресу для психіки, який принесла війна, тим паче.
Ви (ми) ще просто не знаємо статистики росту умисних смертей навіть через такий фактор, як використання зброї проти громадян не на фронті. Читали про те, як патруль тероборони в одному з наших міст зупинив автівку за порушення правил і почав щось доводити водію, а той витягнув пістолет і перестріляв їх? Йому, теж військовому, здалось неприпустимо образливим те, як з ним РОЗМОВЛЯЛИ. Думаєте подібні факти поодинокі?
Мій знайомий просто йшов собі по вулиці о 8 вечора в приватному секторі міста, коли на нього ззаду напали, схопили за шию, кинули на асфальт і почали копати ногами. Потім скрутили руки за спину, стягнули стяжкою і почали вимагати розблокувати телефон. Це був ... патруль тероборони. Спочатку він почав голосно обурюватися, на що отримав ще стусанів і погрозу, що якщо він не розблокує тел, то вони викличуть поліцію і скажуть, що затримали його в той момент, коли він намагався перелізти паркан одного з приватних будинків і тому був затриманий. Він сказав щоб викликали. Отримав ще стусанів, але поліцію, на диво, викликали. Передали поліції і відразу пішли собі. Коли той описав ситуацію поліцейським, то ті зітхнули, поспівчували і сказали, що заяву приймати не будуть, військовий патруль зараз недоторканний, і що йому пощастило, бо могли просто пристрілити на місці і такі факти ВЖЕ Є. Факти збільшення смертей МИРНИХ громадян не на фронті вже є, через те, що зброї на вулицях стало більше.
А тепер просто додайте собі до цього те, що купа мирних ще носять з собою КС, очікуючи нападу від інших мирних, які теж носять з собою КС. Що настане? Зменшення смертей?  {no}
« Останнє редагування: 30 Травня 2022, 08:28:11 від novak »
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Розумію, що картинками "стіну не прошібєшь", але...  {))}
Колись давно картинка по фейсбуку гуляла... Дуже мені сподобалась, скачав:


І ще така:
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Бо, як я і говорив вище: ми, суспільство, не готові до такого володіння зброєю, я так вважаю.
Тоді, за Вашою логікою, повинні бути готові як я написав вище, "розслабитись та намагатись отримати насолоду".

А зараз, під час такого стресу для психіки, який принесла війна, тим паче.
Вам напевне не спадало на думку, що саме після війни на теренах країни буде неміряно нелегальної зброї. Думаєте, криміналітет тим не скористається?  ;) От щоб захистити себе та свою сім'ю від цього "валу" і треба легальний дозвіл на носіння і використання при нагальній необхідності короткостволу.

мирних ще носять з собою КС, очікуючи нападу від інших мирних, які теж носять з собою КС. Що настане? Зменшення смертей? Агеж...
Неадекватних Оленів відстріляють в перших же півроку.  {don} А далі буде саме зменшення смертей від насильницьких нападів.

Тут вже писали ...
Просто нагадаю, що найбільший відсоток вбивств вчиняється кухонними ножами. КУХОННИМИ, Карл! Давайте їх заборонимо. Зовсім. Може криміногенна обстановка в країні покращиться... {wh}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
про США, від знайомих, які працювали в готелі, прибираючи помешкання.
Ми часто помилково формуємо своє уявлення про США, дивлячись фільми, де актори гатять один одному по мордах, потім переміщаються в іншу локацію і далі бійки і так день за днем. "Там страшне повсякчасне насильство" - таке складається враження.
Ось епізод з реального життя. Один із жильців готелю був не в дусі і образив прибиральницю номера, жорстко послав її матом. Вона, будучи дурепою, покликала свого чоловіка, який працював в цьому ж готелі, теж прибирав номери і поскаржилася на те як її образили. Той, будучи дурнем, пішов до того жильця і почав виясняти стосунки, заступатися за свою жінку. У відповідь отримав вказівку куди йому йти разом з дружиною. Здогадуєтеся що було далі? Наш "захисник ображених" дав тому в пику, несильно, але відчутно, слід залишився. Той відразу викликав поліцію. Результат: наш отримав декілька місяців тюрми. За несильний удар по пиці людині, яка була неправа.
Тобто: там чітко знають яка відповідальність за навіть елементарний прояв фізичного насильства, можуть лаятися, але руки не спішать розпускати. Закон жорсткий і тримає людей в рамках, привчає їх тримати себе в рамках. І навіть в таких умовах там тисячі смертей від вогнепальної зброї.

тепер про Україну. Моя ситуація (одна із) з автомобілістами (вони ж всі з довідками від психіатра, правда ж?))
Об'їжджаю на велосипеді припарковану машину і водій раптово відкриває двері прямо переді мною. Я встигаю ухилитися від дверей, але це було настільки небезпечно (для мене), що роблю зауваження водієві (без матів), що треба дивитися в дзеркало, коли відкриваєш двері. Воно виходить, спочатку не розуміє чому до нього претензії, потім презирливо кривиться і питає "а ти хто такий?", а коли я йому відповідаю, що я учасник руху, які він, то це чудо нахиляється в салон витягує здоровенний гаєчний ключ і кидається на мене з криком "я тобі  {cenz} зараз покажу правила вуличного руху, {cenz}!!" Я встигаю втікти, різко натиснувши на педалі, і бачу як мимо мене по асфальту скаче той гаєчний ключ. Потім зупиняюся і бачу як воно кричить як несамовите і розмахує руками, біжучи в мій бік.
Щось я не хочу щоб у таких і подібних неадекватів в салоні лежав не ключ/сокира, а пістолет. З довідками в таких все в порядку, а з головою явно ні.

Кількість неадекватів під час і після війни зростає в рази, на жаль.
« Останнє редагування: 30 Травня 2022, 08:49:23 від novak »
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
В аналогічній ситуації як би вчинив я, якби у мене був пістолет - прострелив би козлу коліно, замість тікати. Бо здоровенний гаєчний ключ може спричинити тяжкі тілесні ушкодження та каліцтво. Без пістолета або аналогічного "ключа" під рукою таки довелось би тікати.

Знаєте, яка між нами різниця? Вам краще тікати, а не прагнути мати засіб себе захисти. Мені - саме захистити себе. Або іншу людину, до якої поставились аналогічно неадекватно.

Пару років тому, ще до покупки карабіну, я собі замовив килимок для чистки зброї. Знаєте, що я попросив вигравірувати собі на тому килимку?
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Nehai, ну, мене життя вчить, що краще замирити побутову ситуацію, або втекти, замість йти на загострення. Крові і жертв менше.
ну прострелили б Ви неадеквату ногу, нехай. Не факт, що це б визнали законним застосуванням зброї, але, навіть якщо так. Що далі? Неадекват буде мати Ваші дані, через поліцейсько-судову тяганину, в т.ч. і місце проживання. Що заважатиме йому (а він неадекват) потім підстерегти Вас, чи когось із ваших домашніх, біля дому, у під'їзді і відімстити, простреливши спину, підпаливши автівку і т.д. і т.п? Маховик насильства, будучи запущеним, важко спинити.

А щодо носіння зброї, то... якщо життя вимагає (викликає бажання) постійно носити з собою зброю, що щось тут не так. Або зі мною, або з умовами життя.
« Останнє редагування: 30 Травня 2022, 09:50:18 від novak »
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
"вбивчий" аргумент назвати опонента "ідіотом", "не при тямі" і т.п.
Не приміряйте сказане про гипотетичного, узагальненого опонента на себе - як би Вам цього не хотілось, але то я сказав не про Вас особисто, що повинно бути зрозумілим з контексту ;)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
А от я бачу інший висновок: якщо в росії, в казахстані і в нас такий великий відсоток умисних убивств в даний момент, БЕЗ вільного носіння зброї,
Вибачте, але все-таки примірте на себе сказане вище, бо я (і не тільки я) сотні разів повторював - у нас Є ВІЛЬНЕ НОСІННЯ ЗБРОЇ!!! Є, ІСНУЄ така норма й такий дозвіл - розумієте, чи ні??? (_4)
Якими ще літерами написати, щоб дійшло???
Навіщо хапати зі стелі вигаданий аргумент і навколо нього плести теорію???? (_23)
Всі ці балачки точаться тільки навколо КОРОТКОСТВОЛУ!
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Фес, вибачте, що не вказав у тій фразі, але, звісно ж, мова про короткоствольну зброю.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.
А може всі ці 11000 це злочинці, які намагалися заподіяти шкоду...
{))}   {_11} і справді!

Offline Maynard

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2323
  • Розташування: г.Хмельницкий
Є такий відомий вислів: Озброєні люди - ввічливі люди.
"Баби на час, форева онлі рок'н'ролл!"
(с) Брати Гадюкіни

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.
Такі прості висновки можна заперечити вашими ж словами:
Я бачу що це однозначно пов'язано із іншими чинниками
А от я бачу інший висновок: якщо в росії, в казахстані і в нас такий великий відсоток умисних убивств в даний момент, БЕЗ вільного носіння зброї, то йснує велика ймовірність, що він стане ЩЕ вищим після того, як громадяни будуть розгулювати вулицями з КС зброєю за поясом.
І заперечити цей мій висновок навряд чи є об'єктивні підстави.
Для того щоб заперечити такому висновку нам би теба знати такий параметр:  кількіть вбивств з використанням офіційно придбаної зброї (при умові що це не самооборона). І його співвідношення до кількості вбивств з використанням незаконної зброї. Але такого, здається, немає. Пошукайте. Може пощастить знайти і ми одразу побачимо об'єктивну картину. Я тільки за дослідження і висновки.

Але я однозначно стверджую, що тупо зріст вбивств на 30% за рік НЕ спичинений зброєю. Осткільки правила володіння зброєю не змінювались. Нема чинників - нема наслідків.

І, оскільки нам не доступний параметр "вбивства та поранення від законної зброї" - от нам і доводиться порівнювати статистику двох суспільств. Те суспільство, яке володіє КС давно і громадяни якого себе активно захищають у кожному магазині, лісі, дорозі, і те суспільство яке ніколи не володіло. Показники загального криміналу на душу населення і показники кількості зброї на душу населення.   Це ж просто і логічно. Це значно логічніше ніж фанатазувати: "а от ми зараз дамо зброю тим, хто і так себе не захищає і у кого здоровий рівень криміналу, що воно буде" - невідомо, але якщо все зробити правильно, є надія що з часом буде так як у країн із вільним КС в усьому світі, тобто показники злочинності мають покращуватись.

От тому мені і цікаво знайти мапу світу про яку я почав говорити. Здається, вона була на цьому форумі дуже давно.