Автор Тема: Ножи ТМ "Біла Зброя"  (Прочитано 68647 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Mentor

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3593
  • Розташування: г. Калуш
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #475 : 12 Квітня 2021, 13:15:40 »
и как гордо, да красненькими буквами - СПЕЦНАЗ {cenz} {fp}
Кому я понадоблюсь - ищите на Фейсбуке

Offline Oliver

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4514
  • Розташування: Буковина. Вижниця
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #476 : 12 Квітня 2021, 15:45:38 »
І шо характєрно, барани хавають  {))}
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/

Offline Jan

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 500
  • Розташування: Киев
  • Za wasz? wolno?? i nasz?
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #477 : 12 Квітня 2021, 15:57:51 »
Тобто 3 полк спецназу ви щойно баранами назвали ?
Как говорила моя бабушка, лучше выстрелить перезарядить и снова выстрелить, чем светить фонариком в темноту и спрашивать кто тут ?

Offline Лука

  • Володимир
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5823
  • Розташування: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #478 : 12 Квітня 2021, 16:51:15 »
 Не бачу ніякої вини Яна. Ми, з диванів, дуже нтелєктуальні і патриотични. А, оті, на передку, темні й москвороті. То, може нам помінятися з ними місцями, або хоча б, з Яном?.
О вкусах не спорят. По вкусам судят.
"Ирония-непременная эстетическая составляющая мышления"

Offline Oliver

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4514
  • Розташування: Буковина. Вижниця
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #479 : 12 Квітня 2021, 17:03:36 »
Тобто 3 полк спецназу ви щойно баранами назвали ?
Ви навіть зрозуміти не можете хто кого і ким називає. Не дивно, що і визначитись не можете що писати російською, а що українською.
Трохи б думали  - не було б цих дурних тем.

Спецназ - специальное назначение. Це російська мова.
 Не може бути в Українській Армії ніяких назв мовою країни - агресора. Це не шарашкіна контора, і не кабак, котрий тримає якісь ватнік - "біженець" з Донєцка. Це державна установа, а отже і всі назви там мають бути державною мовою.

Якщо це третій полк СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ - то тільки так, і не інакше.

2 Лука. Володь, Ян за ці ножі заробляє бабки. Це його бізнес, робота. Так що не "надо ля ля".
Я свого часу теж не один ножик на АТО зробив і бабки ніякі за це не брав.
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/

Offline Jan

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 500
  • Розташування: Киев
  • Za wasz? wolno?? i nasz?
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #480 : 12 Квітня 2021, 17:42:07 »
А звідки Ви знаєте ,за що я брав гроші ,а що ні ,а тим більше щоб мене в чимось звинувачувати.  Зприводу великого прапору 3 ОПСпП, можливо просто їм було не до того в той час щоб назву свою міняти. Я його отримав з великою подякою. Чи може треба було відмовитись ?, бо там назва не так написана.
Как говорила моя бабушка, лучше выстрелить перезарядить и снова выстрелить, чем светить фонариком в темноту и спрашивать кто тут ?

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #481 : 12 Квітня 2021, 18:41:46 »
Зприводу великого прапору 3 ОПСпП,
на скільки я знаю, такого прапору, як ви виклали картинку, не існує в природі (щоб це був офіційний символ підрозділу).
Подібне - так, продається в неті в навальному виді.
це третій полк СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ - то тільки так, і не інакше.
згоден на 100500

https://www.facebook.com/3po1k/photos/a.1969364536636387/1969374533302054/

Offline Jan

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 500
  • Розташування: Киев
  • Za wasz? wolno?? i nasz?
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #482 : 12 Квітня 2021, 19:11:46 »
А Ви шо вважаєте що хлопці з 3 ОПСпП мали мені передати офіційний прапор свого полку ?
« Останнє редагування: 12 Квітня 2021, 19:40:36 від Jan »
Как говорила моя бабушка, лучше выстрелить перезарядить и снова выстрелить, чем светить фонариком в темноту и спрашивать кто тут ?

Offline Oliver

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4514
  • Розташування: Буковина. Вижниця
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #483 : 12 Квітня 2021, 20:55:15 »
 {mem}
Пане Ян? Ви взагалі в адекваті? Ви (чи Ваші підлеглі) виставляєте тему з ПРОДАЖІВ ножів на цьому форумі і разом з тим питаєте мене звідки я знаю чи платять Вам за ножі чи ні. Ви виставляєте фото якогось незрозумілого прапора з написами російською мовою, стверджуючи, що це прапор підрозділу Української Армії і тут же кажете, що Вам ніхто справжнього прапора не дасть.  {))}

Ви щось пишете, потім, через пару хвилин пишете щось зовсім протилежне. Може Вам варто відпочити трохи?   :)
 
« Останнє редагування: 12 Квітня 2021, 21:14:28 від Oliver »
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/

Offline Jan

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 500
  • Розташування: Киев
  • Za wasz? wolno?? i nasz?
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #484 : 12 Квітня 2021, 21:36:00 »
Пане Олівер. Дякую за Вашу пораду. Але не маю в тому потреби. З приводу прапору я думаю людині з мозоком все буде зрозуміло ,але я бачу Ви того типу людей не відноситесь. Тому не бачу подальшого сенсу ,щось Вам тут пояснювати.  Подзвони в 3ОПСпП і запитай чому і як.
« Останнє редагування: 12 Квітня 2021, 21:57:24 від Jan »
Как говорила моя бабушка, лучше выстрелить перезарядить и снова выстрелить, чем светить фонариком в темноту и спрашивать кто тут ?

Offline Oliver

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4514
  • Розташування: Буковина. Вижниця
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #485 : 12 Квітня 2021, 21:50:48 »
 {fp}
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/

Offline Mentor

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3593
  • Розташування: г. Калуш
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #486 : 12 Квітня 2021, 23:44:35 »
Мда.....
Кому я понадоблюсь - ищите на Фейсбуке

Offline Jan

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 500
  • Розташування: Киев
  • Za wasz? wolno?? i nasz?
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #487 : 13 Квітня 2021, 08:04:06 »
Мда.. - Ментор , це той випадок, коли ти робиш свою працю отримуєш за це від людей подяку , а потім маєш ще за це перед кимось тут виправдовуватись. Особливо  цікаво чути -«та вони це за гроші роблять» . Так дійсно , люди які працюють , за свою роботу отримують грош. А по вашому вони мають це робити за пайки, як при Сталіну. Чи може у нас гармати  та танки МО в Укроборонпромі за сало купує (шось я цього не бачив).  «Ах бачте красьниньким написано ха-ха-ха» ,да по фіг мені яким написано ,коли я знаю звідки то написане і хто написав. Ще раз повторюю, там на прапорі є позивні і якщо деякі індівідууми ,тут мають сумнів, то як кажуть вперед і з піснею в 3 ОПСпП.
Как говорила моя бабушка, лучше выстрелить перезарядить и снова выстрелить, чем светить фонариком в темноту и спрашивать кто тут ?

Offline Jan

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 500
  • Розташування: Киев
  • Za wasz? wolno?? i nasz?
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #488 : 13 Квітня 2021, 08:52:14 »
P.S. За час існування ТМ «Біла Зброя» багато чого було. Є ножі , які звісно продаються , є які йдудь з знижкою ,а є які безкоштовно передаються. ????  ,були офіційні замовлення ,а також і не офіційні. Більшість купує за свої гроші, хтось отримує,як подяку. В чому питання.
Как говорила моя бабушка, лучше выстрелить перезарядить и снова выстрелить, чем светить фонариком в темноту и спрашивать кто тут ?

Offline Mentor

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3593
  • Розташування: г. Калуш
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #489 : 13 Квітня 2021, 08:59:20 »
Ви так і не зрозуміли про що мова. Значить марно і пояснювати, що всі ці неформальні прапори підрозділів з кажанами, черепами, усякими "МолонЛабе", Спецназ, Морпех - відрижка совка. Так само, як і випендрьож та саботуваня із заміною кольору беретів не так давно. Те, що в армії ще повно ностальгуючих за "расплескалась синева..." - одна біда, і зовсім інша, коли їй потакають і випускають продукцію з цією хохломою.... Справа ж не стільки в мові та провописанні, скільки в наративах
Кому я понадоблюсь - ищите на Фейсбуке

Offline Jan

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 500
  • Розташування: Киев
  • Za wasz? wolno?? i nasz?
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #490 : 13 Квітня 2021, 09:11:31 »
Ментор Нам подякували за нашу працю , ми мали від цієї подяки відмовитись ?
Как говорила моя бабушка, лучше выстрелить перезарядить и снова выстрелить, чем светить фонариком в темноту и спрашивать кто тут ?

Offline Mentor

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3593
  • Розташування: г. Калуш
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #491 : 13 Квітня 2021, 09:40:18 »
Ні, було б добре вказати їм, що варто трошки підкорегувати атрибутику, бо якось не тойво, коли на нулі, бодаються два СПЕЗНАЗА и два МОРПЕХА {_18}
Кому я понадоблюсь - ищите на Фейсбуке

Offline Jan

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 500
  • Розташування: Киев
  • Za wasz? wolno?? i nasz?
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #492 : 13 Квітня 2021, 09:57:04 »
)
« Останнє редагування: 13 Квітня 2021, 10:14:11 від Jan »
Как говорила моя бабушка, лучше выстрелить перезарядить и снова выстрелить, чем светить фонариком в темноту и спрашивать кто тут ?

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #493 : 13 Квітня 2021, 10:14:19 »
що всі ці неформальні прапори підрозділів з кажанами, черепами, усякими "МолонЛабе", Спецназ, Морпех - відрижка совка.
Давайте не будем лезть не в свои дела и давать характеристики тем кого Вы не знаете. Время пройдет, уйдут голубые береты и все забудут про летучих мышей и начнут гордится совами и бордовыми беретами, а пока служат еще те кто их носил. Я ношу на кепке летучую мышь, носил и буду носить и мне абсолютно плевать, кто и что по этому поводу думает.
Ян, не хочешь еще на тест ножи представить? И все вопросы с этой темы сами по себе отпадут или  {))} не отпадут и появятся новые.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline Mentor

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3593
  • Розташування: г. Калуш
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #494 : 13 Квітня 2021, 10:47:49 »
1. А давайте без давайте. Свою оценку событиям, явлениям и вещам я могу и буду давать без оглядки на то, нравится это кому-то или нет. Это форум, это специализированная тема именно для ОБСУЖДЕНИЯ продукции, компании, и людей, связанных с ними.
2. Всякие пенсионеры "силовых органов" и конголезийских котлов могут сколько угодно фапать на свои кокарды, шевроны, или отрезанные уши туземцев в коробке... А действующий военнослужащий обязать носить установленный образец формы, отличительных знаков, идентификаторов и пр... У нас нет подразделений морской пЕхоты, нет Спецназа, нет голубых беретов у десанта и черных у морских пехотинцев. Точка. Что тут можно обсуждать-то? И чему оскорбляться? Вот всплыло фото с той ПЕХОТОй, ну производитель спокойно должен был объяснить, мол фото старое и с 2014 года все ножи маркируются правильно, так что зрады нет, фотку на сайте поменяем, всем спасибо. Все. Инцидент исчерпан. Но нит....
Кому я понадоблюсь - ищите на Фейсбуке

Offline Oliver

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4514
  • Розташування: Буковина. Вижниця
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #495 : 13 Квітня 2021, 11:29:29 »
Женя, спасибо.  {con} Красиво разложил по полочкам те же мысли, которые я пытаюсь донести до некоторых уже вторую страницу. Я так не умею.  :)
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/

Offline Jan

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 500
  • Розташування: Киев
  • Za wasz? wolno?? i nasz?
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #496 : 13 Квітня 2021, 12:57:23 »
Валера , вопросы с наших ножей не снимутся никогда. Особенно это касается форума. По поводу тестирования. Тут же станет вопрос как ,где ,кто и какое резюмирование .хорошо или ху...ня. Не подходит. Если хорошо то в чем ? Если х...ня то где ?  А если от смотрите у них кинжалом колбасу нарезать нельзя ,та их ножи это полная х..ня. Мне это зачем? Я с конца 18 по середину 20 практически делами фирмы не занимался (Укроборонпром) .Сейчас, по стольку-поскольку. У меня сейчас есть другой проект которым я занимаюсь. Я поговорю с ребятами на счет твоего предложения. Спасибо.
Как говорила моя бабушка, лучше выстрелить перезарядить и снова выстрелить, чем светить фонариком в темноту и спрашивать кто тут ?

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #497 : 13 Квітня 2021, 15:47:45 »
1. А давайте без давайте. Свою оценку
8-) они сами разберутся без нас. Оценки давать может тот, кто в этой каше варится.
Ян, 
.хорошо или ху...ня. Не подходит.
Так, вроде разговора никогда не было, насколько я помню. Тесты  {23} , так они мне особо тоже не нужны, по поводу военных ножей у меня уже давно сложилось  свое мнение.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #498 : 18 Квітня 2021, 21:03:29 »
Женя, спасибо
Плюс много!
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #499 : 18 Квітня 2021, 21:46:37 »
Не в тему конечно, но хоть Fes. :)