Автор Тема: Knife #3 (джутовий скінер)  (Прочитано 4675 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Vladimir M

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1695
  • Розташування: Київ
Re: Knife #3 (джутовий скінер)
« Reply #25 : 09 Жовтня 2015, 02:10:06 »
приспособи-опуси з темляками
 Але то для "потренуватися".
Потренувалися i вистачить... - не вiшайте того темляка на скiнер (якщо цей нiж дiйсно буде ним). Це суто моя думка, але то зло : з одного боку темляк заважае, з iншого - забрудниться у кров т.д..., i нiчого доброго з того не вийде.

Offline Garun

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1972
  • Розташування: Украина. Владимир - Волынский
  • Дорогу одолеет идущий.
Re: Knife #3 (джутовий скінер)
« Reply #26 : 09 Жовтня 2015, 06:08:42 »
... i нiчого доброго з того не вийде.
+100! Взагалі темляк це аксесуар шаблі чи шашкі, на крайняк його можна вчепити на полочник. На робочому ножі, а тим паче на скінері ця приблуда ні дочого.

Offline Cynic

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 19274
  • Розташування: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
Re: Knife #3 (джутовий скінер)
« Reply #27 : 10 Листопада 2015, 19:29:34 »
не вiшайте того темляка на скiнер (якщо цей нiж дiйсно буде ним).
Ну, нож дааалеко не чистый скинер. [Ну, то таке... {don}]
Но и так - темляк, как "практически полезный элемент конструкции" - практически не востребован.
(Хотя я и не исключаю возможности его полезности в некоторых [теоретически возможных] ситуациях.)

Т.е. я отношу его (темляк) к декоративным элементам. {sm}

(А кто использовал его практически/функционально - отпишитесь, pls. (_3))
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!

Offline Flipper.UA

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 616
  • Розташування: Київ
Re: Knife #3 (джутовий скінер)
« Reply #28 : 10 Листопада 2015, 19:50:47 »
На цьому ножі темляк виконує переважно декоративну функцію (хоча на крайняк тим карабіном можна ніж пристебнути до чогось, у разі потреби). Хоча поряд з декором, я ще й потренувався трошки у виконанні цього елементу ("темляк-ефес"). Все ж третій ніж, треба вчитися.

Ну і не дарма ж я змальовував (намагався) цей ніж у Матсуди. Хотілося за майстром повторити.

Offline Cynic

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 19274
  • Розташування: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
Re: Knife #3 (джутовий скінер)
« Reply #29 : 10 Листопада 2015, 20:03:30 »
Ну, повторять линии контуров за ним (Kiku Matsuda) - как идти за ледоколом. (И проще, и правильным путём.)

Но аккуратность линий (и как элемент повтора, и как показатель навыков) - пока ещё говорят: "догонять и гнаться!"
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!

Offline Ches

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2279
  • Розташування: Славутич-Киев, сейчас Чернигов
Re: Knife #3 (джутовий скінер)
« Reply #30 : 10 Листопада 2015, 20:04:51 »
На рыбалке иной раз надо срезать намотанные сети с лодочного мотора. Поздней осенью (примерно как сейчас) когда водичка довольно бодрящая, руки немеют довольно быстро и есть риск упустить нож в воду. Мне известна пара-тройка таких случаев проё*** ножа среди моих знакомых рыбаков. Темляк одетый на руку решает эту проблему. Это единственная область применения темляка в рыбацко-туристических работах которые я выполняю ножом. Долгое время ради этой редкой функции таскал нож с полноценным таким темляком на рыбалку, но в итоге отказался (темляк мешается-цепляется) в пользу вот такого ультрабюджетного ножа, который всегда легкодоступно прицеплен на карабин на рыбацкий ящик. Данный нож для варварских работ, для "дать товарищу", для "не жалко потерять". Как ни странно - примерно за 5 лет поюза не потерялся и не убился. Я даже как-то к нему уважением проникся. (фото из сети)

 

Я самый добрый человек на свете. Если найдется кто-то добрее, я убью его и опять стану самым добрым!

Offline Cynic

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 19274
  • Розташування: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
Re: Knife #3 (джутовий скінер)
« Reply #31 : 10 Листопада 2015, 20:27:46 »
Это единственная область применения темляка в рыбацко-туристических работах которые я выполняю ножом.
Зачёт!

Как ни странно - примерно за 5 лет поюза не потерялся и не убился. Я даже как-то к нему уважением проникся.
А что странного? Это же Rapаla!
Дизайнер у них свой (и - толковый), а изготавливает - вроде бы Mora.
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!

Offline Emfitemzis

  • emfitemzis@gmail.com
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1210
  • Розташування: Вінниця
  • (063) 494-88-44;........... (068) 001-2000
Re: Knife #3 (джутовий скінер)
« Reply #32 : 10 Листопада 2015, 20:39:10 »
Нож сподобався, як для 3-го - бомба!

Щодо темляків: я буває роблю трохи плотноваті ножни (ну коли формовані, щоб з часом розношувались і з роками не переставали тримати добре) от саме в таких випадках темляк буде допомагає (особливо коли глибока посадка ножа) бувало таке, що без темляка не витягнеш перших пару раз, хвостик руків"я дуже короткий, а воно поліроване ))) от за темляка відмінно витягається.
Мої роботи
Фотоальбом
Музыка — это самый сильный вид магии!
Я благодарен за то, что у меня есть два средних пальца, хотя неплохо бы иметь еще пару. (с) М.Мэнсон

Offline Лука

  • Володимир
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5823
  • Розташування: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
Re: Knife #3 (джутовий скінер)
« Reply #33 : 10 Листопада 2015, 20:46:09 »
   Мене теж смішать темляки на "робочих" і "баєвих" ножах. Але признаюсь, що на ножах,які беру на висотні роботи, короткі темлякі таки є. Часто буває потреба "кинути" ніж на карабін.
О вкусах не спорят. По вкусам судят.
"Ирония-непременная эстетическая составляющая мышления"

Offline Ches

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2279
  • Розташування: Славутич-Киев, сейчас Чернигов
Re: Knife #3 (джутовий скінер)
« Reply #34 : 10 Листопада 2015, 21:06:20 »
А что странного? Это же Rapаla!
Дизайнер у них свой (и - толковый), а изготавливает - вроде бы Mora.

Дизайн и правда толковый. Делает Marttiini, дешевые модели - в Китае. Удивили вогнутые финские спуски. :)
Я самый добрый человек на свете. Если найдется кто-то добрее, я убью его и опять стану самым добрым!

Offline Hameleon

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 199
  • Розташування: Черкаси
  • (093) 162-05-83 Сергій
Re: Knife #3 (джутовий скінер)
« Reply #35 : 10 Листопада 2015, 22:11:54 »
З темляком досить цікава ідея, вперше з таким зіткнувся. А що до переробленого ножа, то ви дали йому друге життя {y}