Автор Тема: Ніж "Триглав"  (Прочитано 1020 раз)

Оффлайн KVV

• Участник
  • *
  • Расположение: м. Хмельницький
Ніж "Триглав"
« : 24 Июнь 2016, 23:41:53 »
Доброго здоров"я!

Як завжди байка!
Зараз пора канікулів, от в мене доця сидить та й в комп"ютері дивиться всі серіали підряд. Не пам"ятаю назву того містичного серіалу, але "торкнув" мене один символ з серіалу ;D. Почав я дивитись в інтернеті шо то за диво, та й найшов. Це старий слав"янський символ -"Триглав" (але зустрічається і в інших культурах під іншою назвою). Дай думаю "сваяю" щось в такому дусі. Ну от вам результат.

Загальна довжина ножа - 240 мм.
Лезо - сталь 95Х18 (59-60 HRC), 110х23х4 мм, спуски від обуха до 0,1-0,2мм, повздовжний сатин.
Руків"я - больстер: бронза, фібра, сувіль в"яза (думав, що в нас акація сама тверда деревина, помилився, вяз мабуть саме тверде дерево з наших), пін (сам "скльопав"), 130х25(30х34)х17(24), просякнуте маслом для полок, данішем, карнаубським  воском.
Ножни - безумовно  символ ТРИГЛАВ, шкіра чепрак 3мм, тонована морилками, просякнута сумішшю масла та карнаубського воску.
За фото сорі, фотоапарат здох (вживу ніж та ножни гарніші).

Це реальний колір дерева на руків"і.

Дооформил: поправил первую ссылку (для примера), поубирал мусор. Превью не трогал, хотя и надо. {bu}
« Последнее редактирование: 15 Июль 2016, 09:47:22 от Cynic »

Оффлайн VSk

• Эксперт
  • Расположение: Киев
Re: Ніж "Триглав"
« Ответ #1 : 25 Июнь 2016, 00:48:40 »
Не переношу, когда фото  {))} хуже моих. Если серьезно, вопросов много. Руки.... руки на месте.  {con}
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Оффлайн KVV

• Участник
  • *
  • Расположение: м. Хмельницький
« Ответ #2 : 25 Июнь 2016, 01:18:22 »
так фото трохи не комільфо, бо накрився фотоапарт.
Тому є відео.https://youtu.be/orps-kgtUKQ

Оффлайн wildss

• Бывалый
  • Расположение: Киев
« Ответ #3 : 25 Июнь 2016, 10:18:47 »
Слишком массивный тыльник...  Рукоять с этими гранями  {23} выглядит как  на этапе изготовления, пилить ее и пилить...

Оффлайн chestnok

• Старожил
  • Расположение: Eniseysk
« Ответ #4 : 25 Июнь 2016, 11:44:30 »
+1 к камраду wildss, добавлю, что клиночек слишком "травоядный". Выраженный дроп по всему обуху, добавил-бы агрессии и стремительности.