Автор Тема: Голосування й коментарі - пояснення  (Прочитано 4625 раз)

Оффлайн novak

• Будемо жити!
  • Бывалый
  • Расположение: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Ответ #75 : 21 Май 2019, 08:44:31 »
Вас же запрошували взяти участь в конкурсі. Чого ж так не зробили?
Неясно чому?
Це було б негарно, поставило б інших учасників в програшну ситуацію.
А що, Ви так зробили б і вважали б, що це Ваш ніж, власноруч Вами виготовлений?
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Оффлайн Юрий

• Эксперт
  • Расположение: Мариуполь
« Ответ #76 : 21 Май 2019, 08:52:13 »
ага, новачки (які ще не зробили і кількох ножів), якраз і клепають такі клинки 
Может у человека талант к этому делу. 
novak, можете хоть здесь не вонять?
Це було б негарно, поставило б інших учасників в програшну ситуацію.
Не поставило бы, т.к. у Вас руки из жопы и остальные участники просто бы оказались в выигрышной ситуации. {))}

Оффлайн seraotzt

• Moderator
  • Эксперт
  • Расположение: Одесса
« Ответ #77 : 21 Май 2019, 08:53:19 »
2 novak В моєму пості до Вас було 2 запитання. Чи у Вас монітор по 1 стрічці тексту за раз відображає?  ()

Оффлайн dimakole

• Старожил
  • Расположение: смт. Софіївка
« Ответ #78 : 21 Май 2019, 08:57:30 »
на свої ножі я клинки роблю сам. але мені в тому сильно допомагає сам господь бог. Чи можу я вважатись ножоробом чи просто перехідником/ посередником для творця? От що мене турбує у вівторок о 08:57
Слава Україні

Оффлайн Юрий

• Эксперт
  • Расположение: Мариуполь
« Ответ #79 : 21 Май 2019, 09:00:57 »
 ))) Ні в якому разі, бо то рука Бога!

Оффлайн Fes

• Администратор
  • Эксперт
  • Расположение: Дніпро
    • НОЖиК
« Ответ #80 : 21 Май 2019, 09:10:43 »
Может у человека талант к этому делу
А может это стодвадцатый нож этого автора - не приходило в голову?
Просто на этом форуме данный мастер впервые представил свою работу, и это его единственный нож, показанный здесь - что совершенно не противоречит условиям конкурса.
Что не так? Или тупо жаба задавила? Его это клин, не его - нет разницы, ибо мы видим готовое изделие, у которого есть конкретный автор.
Повторю всем радетелям отфонарного убеждения "в ноже главное клинок, а не общий результат" (или "в борще главное продукты, а не вкус") - создайте свой конкурс со своими условиями, а не засоряйте эту тему и этот конкурс.
Очень прошу!
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Оффлайн Punia

• Маю ключ та замок не знайду
  • Активный участник
  • Расположение: Київ
  • Хоббі як життя
« Ответ #81 : 21 Май 2019, 09:15:20 »
Дякую {tnx}
Стрибнути б ...

Оффлайн novak

• Будемо жити!
  • Бывалый
« Ответ #82 : 21 Май 2019, 09:27:25 »
2 novak В моєму пості до Вас було 2 запитання.
В мене до Вас було одне, чому не відповіли?
В мене, до речі, майнула думка зробити так (і умови конкурсу не були б порушені), взяти ніж Худенка (був один на приміті), накладки трошки згладити, підігнати під руку і горбик на клинку на міліметр-півміліметра зняти. Але ж є совість, і є розуміння того як це сприймалося б іншими.

А Ви що, вважаєте, що дійсно можна було так зробити і назвати ніж своїм, власного ви-ва та виставити на конкурс?

...Опа, виявляється я був неуважним ще від початку.
А может это стодвадцатый нож этого автора - не приходило в голову?
Просто на этом форуме данный мастер впервые представил свою работу, и это его единственный нож, показанный здесь - что совершенно не противоречит условиям конкурса.
Я цього якось зовсім не зауважив.
Звісно, якщо людина зробила вже сотні ножів, але є новачном на форумі і виставила свій ніж на конкурс ножів, виготовлених новачками, то це кардинально міняє ситуацію.
Вибачайте мене за цю неуважність. Я чомусь думав, що це конкурс для новачків у виготовленні ножів. Помилявся.

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • Расположение: Київ - Бровари - Шостка
« Ответ #83 : 21 Май 2019, 10:00:51 »
Вибачайте мене за цю неуважність.
А Ви частенько неуважні до питань у Вашу адресу, пане novak {wh}
Я чомусь думав, що це конкурс для новачків у виготовленні ножів.
Треба уважно читати правила конкурсу, в яких все обговорено гранично чітко, а не озвучувати власні фантазії.
PS. Я ніколи не вступав з Вами у полеміку, і зараз не збираюсь, просто дістало Ваше дивовижне вміння перекрутити все з ніг на голову та ще й через, вибачайте, дупу. (_23)
Надо понимать всю глубину наших глубин... © прапорщик Казаков,"ДМБ"
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Оффлайн BigWolf

• Участник
  • *
  • Расположение: Харьков
« Ответ #84 : 21 Май 2019, 10:58:51 »
Мое ИМХО - выставленные ножи соответствуют регламенту (правилам) конкурса. В правилах четко было сказано, что можно предоставлять ножи с клинками других мастеров. Поэтому считаю что дискуссия не имеет смысла. Если кто то считает что тот или иной нож заслуживает/не заслуживает победу, то просто голосуем за те ножи которые понравились (или по мнению голосующих заслуживают победу). Все просто как 5 копеек. Зачем разводить демагогию на предмет авторской/неавторской слесарки, стабилки дерева, ТО и прочего? Правилами это не было оговорено, а соответственно и не было нарушения правил.

PS Просто читая срач в теме обсуждения, как то не приятно становится. В первую очередь неприятно от того, что организаторы потратили свое личное время на проведение конкурса. Сформировали призовой фонд, собрали и повесили фотографии, но этого никто не заметил, и никто не сказал даже простого "спасибо".
Боишься - не делай. Делаешь - не бойся

Оффлайн Голова

• Активный участник
  • Расположение: Киев- Лютиж
« Ответ #85 : 21 Май 2019, 11:21:22 »
Не надо перекручивать и чересчур эмоционально воспринимать безобидные замечания по возможному изменению правил в будущем. Никаких претензий к организаторам нет. Но если изменений не сделать и  будет следующий конкурс, то мы в следующий раз просто не увидим ножей с клинками самостоятельно отслесаренными. Просто потому что их не будут выставлять на конкурс, так как не будет шансов на победу.

Оффлайн Воля

• Эксперт
  • Расположение: Глухів
« Ответ #86 : 21 Май 2019, 11:25:55 »
Так організуйте новий конкурс за своіми правилами. Прямо зараз. Хто заважа?

Оффлайн BigWolf

• Участник
  • *
  • Расположение: Харьков
« Ответ #87 : 21 Май 2019, 11:41:51 »
Перекручивать и эмоционально воспринимать?

Я ничего не перекручивал, а просто высказал свое мнение. Не более того.
А насчет правил - организуйте СВОЙ конкурс, и установите СВОИ правила участия. Если организуете конкурс - буду готов поучаствовать в формировании призового фонда  =)
Боишься - не делай. Делаешь - не бойся

Оффлайн novak

• Будемо жити!
  • Бывалый
« Ответ #88 : 21 Май 2019, 12:03:39 »
Вибачайте мене за цю неуважність.
А Ви частенько неуважні до питань у Вашу адресу, пане novak {wh}
Мова була про мою неуважність при читанні правил конкурсу, до того, кого названо новачками у конкурсі під назвою "Новачок"
Я помилився, вважаючи, що це люди, які новачки у ножоробстві і їх стаж у цій справі - не більше декількох ножів.
Виявляється, що новачками також можуть вважатися ті, хто вже давно ножороб і зробив десятки (сотні) ножів, але є новачком на форумі.
Ось в чому була моя неуважність.
Щодо запитань, то є такі, на які варто відповідати, є риторичні, є такі, на які не варто, є відверто дурнуваті, які краще взагалі оминати.
Ви ж, як модератор і людина із досвідом, знаєте це краще за мене, чи не так?

PS. Я ніколи не вступав з Вами у полеміку, і зараз не збираюсь, просто дістало Ваше дивовижне вміння перекрутити все з ніг на голову та ще й через, вибачайте, дупу. (_23)
Ну, Ви вже вступили, та ще і звинувачуєте мене безпідставно у якомусь перекручуванні. Але Ви модератор, тому Вам можна.

До речі, у Вас вистачить сміливості відповісти на запитання, перед яким спасував інший великоповчальник, seraotzt?

купуємо (замовляємо) ніж у Стерха (чи когось із інших відомих майстрів), але просимо накладки просто наживити на піни(стяжки, трубки), щоб була змога підігнати накладки під свою руку.
Ну а коли ніж прийшов, то робимо пару рухів наждачкою по руків'ю, або замінюємо пластинки фібри під накладками на тонші (товстіші) чи іншого кольору і... вуаля, руків'я сформоване, можна все з'єднувати і виставляти ніж як власного ви-ва? Ні, ну я всерйоз запитую: така робота буде вважатися виготовленням власного ножа?

seraotzt спитав мене чому я так не зробив.
Може Ви теж вважаєте, що так можна було зробити і вважатися учасником конкурсу?
« Последнее редактирование: 21 Май 2019, 12:20:03 от novak »

Оффлайн seraotzt

• Moderator
  • Эксперт
« Ответ #89 : 21 Май 2019, 12:13:05 »
великоповчальник, seraotzt
Влад. Фільтруйте, будь-ласка, базар. ОК?

Оффлайн Dima_atopol

• Местный
  • Расположение: Украина, Киев
  • Ножи НЕ делаю.
« Ответ #90 : 21 Май 2019, 12:18:09 »
купуємо (замовляємо) ніж у Стерха (чи когось із інших відомих майстрів), але просимо накладки просто наживити на піни(стяжки, трубки)
{))}
А ви запитайте у них, чи продадуть вони вам у такому вигляді ножа.  {))}
P.S. Грошей вистачить купити?  {_09}
P.P.S. Балабол. Там де склока, новак тут як тут...

Оффлайн novak

• Будемо жити!
  • Бывалый
« Ответ #91 : 21 Май 2019, 12:28:07 »
великоповчальник, seraotzt
Влад. Фільтруйте, будь-ласка, базар.
Фільтруйте теми від матюків, образливих слів, і т.п.
Слово "високоповчальник", в даному випадку, означає людину, яка повчає мене як правильно жити, на які питання відповідати і, одночасно, рекомендує мені виставити на конкурс роботу, яка явно не є авторською. Чи є авторською? Чому не відповідаєте на запитання пане повчальник?
Ви в змозі відповісти на запитання вище? Сміливість знайдете, чи просто забаните за те, що не сприйняв Вашу рекомендацію щодо такого способу участі в конкурсі?

Dima_atopol
, бланк під накладний, без клейма, не продадуть з набором накладок?
За Стерха не знаю, в нього і так замовлень купа і ножів в вільному продажі не бачив, але є такі що продадуть і запросто такий набір.
Зрештою, мова була про те, який об'єм праці, вкладеної в ніж, можна вважати таким, щоб назвати ніж авторським.
Який?
Купую крутий скелетник і намотую свою, авторську, намотку з паракорду на руків'я - все, це вже ніж мого власного виготовлення?
Чи не є?

Оффлайн break

• Старожил
  • Расположение: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
« Ответ #92 : 21 Май 2019, 12:33:31 »
novak,
А вам взагалі то що?
Ви ж там ножа не виставляли.
Не подобаються ножі з підозрою на клинки "від майстра"?
Так проголосуйте за інший. Можете навіть агітацію вести на кшалт - "а дивіться який класний тридцять восьмий на третій сторінці! Який гармонійний і функціональни!"
Хто заважає?

Оффлайн Dima_atopol

• Местный
  • Расположение: Украина, Киев
  • Ножи НЕ делаю.
« Ответ #93 : 21 Май 2019, 12:43:26 »
Зрештою, мова була про те, який об'єм праці, вкладеної в ніж, можна вважати таким, щоб назвати ніж авторським.
Який?
Вам сюди:
http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=53668.0
Є можливість про авторство посперечатись. {))}

Оффлайн novak

• Будемо жити!
  • Бывалый
« Ответ #94 : 21 Май 2019, 12:43:44 »
break, та я, нерозумний, висловився в підтримку думки одного із форумчан, що варто було б відділити ножі із готовим клинком від тих, в яких учасник виготовив клинок самостійно. Щоб розуміти відразу об'єм праці, вкладеної кожним із учасників: отой тільки накладки зробив, на клинок уваги не звертаємо, а отой весь ніж сам зробив, тому оцінюємо і клинок і руків'я і загальний вигляд.
Ви з погодитеся, що готовий клинок під накладний монтаж взагалі дуже звужує подальші можливочті, бо форма вже задана.

Ну от, я вивловився у підтримку думки і... понеслось. Дійшло до того, що мені закинули чому я не зробив так, як описано вище (про комплект клинка з накладками), щоб прийняти участь в конкурсі. І тепер ображаються, що я вважаю таку пропозицію неприпустимою... але роблять винним мене. Ну а кого ж ще?  {gig}

До речі, вже проголосував.

Оффлайн break

• Старожил
  • Расположение: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
« Ответ #95 : 21 Май 2019, 12:51:38 »
Між днем, коли було написано умови конкурсу і днем, коли ми побачили фотки - пройшло капець як багато часу.
Новак, чого мовчали впродовж всього часу?

Оффлайн Lopar

• Активный участник
  • Расположение: Киев
« Ответ #96 : 21 Май 2019, 12:55:53 »
Пане Новак, пробачте, але...
Купуємо звичайний клинок на форумі, звичайні накладки... Але потім - трохи змінили лінію по спинці, округлили, змінили кут нахилу кінчика, скорегували лінії руків`я, накладки обточили і підкрасили... і вуаля - на виході зовсім інший ніж, то вже творіння від автора НОЖА, і творіння сіє має всі можливості брати участь у конкурсі.
А заяви Ваші про купівлю готового ножа - дик все це є виключно рівнем нахабства участника і відфільтрувати це неможливо.
Ножі пиляю вже багато років, звичайні робочі ножі, але дивлячись на роботи, що виставляються на цьому сайті - кожного разу розумію що є новачком і мені рости і рости...
Пане Новак, дуже прошу, створіть нову тему і формуйте там подібні запити і основи для проведення конкурсів і їх участників. По даному конкурсу - основи формувались дуже давно і можливість висловити своє бачення були без обмежень. Критикувати основи вже по факту конкурсу - тупо...  =)

Оффлайн seraotzt

• Moderator
  • Эксперт
« Ответ #97 : 21 Май 2019, 12:57:48 »
Так, особисто для novak
 По-перше. Як Вам жити, що Вам робити по житті, кого куди виставляти і як потім з цим спати - мені, м’яко кажучи... не до цього.

По друге - щодо участі в конкурсі. Особисто Ви можете взяти будь-яку роботу, хоть Ловлеса, хоть Рассела, хоть Челсі Міллер, Стерха, ЛОМа, Спайдерко, Керш, що завгодно. І подати її як свою. Рівень розумових здібностей і особистої відповідальності правилами конкурса (-ів) не регламентуються.

По третє. Якщо Вам цікаво поговорити, що таке "ніж власного виготовлення" - створюйте окрему тему (або реанімуйте одну з існуючих) - і там задавайте будь-які питання. Регламент подачі робіт на цей конкурс було описано перед його початком. Якщо ви щось не так думали, чи не зрозуміли, чи ще щось в такому дусі - це ваші проблеми.

По четверте. Ще одне повідомлення в такому дусі
Чому не відповідаєте на запитання пане повчальник?
великоповчальник
Сміливість знайдете, чи просто забаните за те, що не сприйняв Вашу рекомендацію

І можливість бездумно стукати по кнопках на сторінках цього форуму я в Вас відберу. Добре подумайте, перед тим, як писати наступне повідомлення. Без образ. Включайте голову. Не підліток вже.

І по-п’яте, востаннє. Для всіх.
Ніхто не буде змінювати в проведенні цього конкретного конкурсу - НІЧОГО. Ніяких: "а давайте так, а може так, а чого в того так, а той мені піську показував."
 Не хочете приймати участь, вважаєте умови несправедливими, вважаєте конкурсантів нечесними а ножі не саморобними - створюйте власний конкурс, з власними умовами, і там придумуйте хоч що захочете. По мірі своїх можливостей особисто я з радістю допоможу.

На цьому крапка. Честь маю  =)

Оффлайн Голова

• Активный участник
  • Расположение: Киев- Лютиж
« Ответ #98 : 21 Май 2019, 13:02:25 »
Купуємо звичайний клинок на форумі, звичайні накладки... Але потім - трохи змінили лінію по спинці, округлили, змінили кут нахилу кінчика, скорегували лінії руків`я, накладки обточили і підкрасили... і вуаля
Это уже будет слесарка своя. Ну и у новичка вряд ли получится это сделать так, что бы изменения не отличались от первоначального качества отделки. Если например дамаск, то совсем не получится.
Никакой критики. Замечания на будущее.

Оффлайн novak

• Будемо жити!
  • Бывалый
« Ответ #99 : 21 Май 2019, 13:09:40 »
По друге - щодо участі в конкурсі. Особисто Ви можете взяти будь-яку роботу, хоть Ловлеса, хоть Рассела, хоть Челсі Міллер, Стерха, ЛОМа, Спайдерко, Керш, що завгодно. І подати її як свою. Рівень розумових здібностей і особистої відповідальності правилами конкурса (-ів) не регламентуються.

О, хлопче, та ти просто хам.
І ще і боягуз, бо саме ти запропонував мені так зробити, а я сказав, що це неприйнятно і спитав чи вватиметься такий ніж авторським.
А де Ваша відповідь? Повчати інших вмієте, рекомендувати чинити речі, які йдуть врозріз з порядністю - можете, звинувачувати хамськи потім мене (за неприйняття Вашої "рекомендації") - також можете. Що далі?

І можливість бездумно стукати по кнопках на сторінках цього форуму я в Вас відберу.

Так ось воно що  {gig}
Оце й усе?
А визнати своє хамство, свою невихованість у Вас сміливості теж же ж не має?
Ну, баньте, раз Ви такий гарний модератор, який матюків інших "не бачить", а тут побачив купу гріхів.
Красота!
« Последнее редактирование: 21 Май 2019, 13:23:14 от novak »