Автор Тема: Голосування й коментарі - пояснення  (Прочитано 5400 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Голова

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 282
  • Розташування: Киев- Лютиж
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #50 : 20 Травня 2019, 16:38:49 »
Давайте тоді виділимо ножі із несамостійно застабіленим матеріалом на руків*ях.
Как раз это и не важно. Материал и работа разные статьи.  Происхождение материалов никак не отображают уровень мастерства автора.. а происхождение готовых основных деталей показывает уровень автора.

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #51 : 20 Травня 2019, 16:48:35 »
А литво на больстері? Або мозаїчний пін? Ми можемо зараз наплодити номінацій, що аж страх.
происхождение готовых основных деталей показывает уровень автора.
Яким чином? Знаю цілу низку видатних  майстрів, які самі не виготовляють клинки, але їхні ножі мають дуже високий рівень.

Offline bot_

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 295
  • Розташування: Прилуки
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #52 : 20 Травня 2019, 16:50:36 »
Голова
доля правды в ваших словах есть, именно клинок у меня больше всего отнял времени и сил.
Ку.

Offline Punia

  • Маю ключ та замок не знайду
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 331
  • Розташування: Київ
  • Хоббі як життя
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #53 : 20 Травня 2019, 16:53:18 »
Не зусилля важливі, а майстерність і вміння зробити річ, а не хлам. Шкода, що Ви цього не розумієте...
Шкода, що Ви не зрозуміли про що було написано. Я вже не вперше бачу, тут на форумі, що люди читають "між пальців" - нахіба! Думка одна і дивитись в поле, щоб знайти зайця не треба. Оце багатозначність, і розумійте як Вам хочеться!
А ще це
Не зусилля важливі, а майстерність і вміння зробити річ, а не хлам.
Для мене зусилля, вміння, майстерність не одне і теж, але щоб зробити якийсь виріб вартий уваги - без кожного з них не обійтись. А тепер поясніть мені тупому, як Я маю оцінювати чиюсь роботу, незнаючи, що саме початківець робив в тому чи іншому виробі?
Тож повторюю.
Саме тому опис вважав доцільним, щоб оцінити роботу новачка, що саме він зробив
Досить читати те, що зручно, читайте все або нічого. Довотити щось комусь Я не збирався (то була власна думка), не хочу і не буду, тож не змушуйте.
А це було образливо:

Якщо для Вас зробити ніж і придбати готовий одне й те саме - то, вибачте, Ви помилились форумом.
Стрибнути б ...

Offline Голова

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 282
  • Розташування: Киев- Лютиж
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #54 : 20 Травня 2019, 16:58:46 »
Яким чином? Знаю цілу низку видатних  майстрів
Ну как же. Если вы сами слесарите клинок, вырезаете рукоять и собираете нож  то можно определить ваше умение в слесарке, а не только как монтажника и дизайнера. Если вы клинки не слесарите, то определить ваше мастерство в этом деле не возможно.
Когда формировались правила конкурса, этот момент был не учтен. Теперь ясно видно, что нож  новичка, купившего клинок, явно выигрывает у ножей новичков, которые сами слесарили клинки.. как по дизайну, так и по качеству изготовления. По этому они не смогут претендовать на первые места.

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #55 : 20 Травня 2019, 17:00:04 »
Головне в цьому конкурсі -готовий ніж. І вміння майстра комбінувати готові матеріали і втілювати своє розуміння концепції ножа. Готовий клинок? Ну і що? Треба мати кебет в голові, щоб придумати до клинка гармонійне руків’я і втілити задумане у життя. Такий конкурс, з такими умовами. Буде інший, з саме самостійно виготовленим клинком. І може бути таке, що клинки будуть класні - а ніж в цілому не дуже  :). Бо ковалі і слюсарі не зобов’язані бути ножовиками. І навпаки  ;).
 При власному голосуванні керувався саме концепцією і ідеєю роботи в цілому. Чистота роботи над клинком мала далеко не найважливішу роль.

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #56 : 20 Травня 2019, 17:03:15 »
Голова А конкурс був на кращу майстерність по виготовленню окремих елементів чи на кращий ніж? Я ж кажу, що "..шо...опять"?

Offline Punia

  • Маю ключ та замок не знайду
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 331
  • Розташування: Київ
  • Хоббі як життя
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #57 : 20 Травня 2019, 17:04:40 »
2 seraotzt Ну це хоч на відповідь схоже  {_14}
Стрибнути б ...

Offline Голова

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 282
  • Розташування: Киев- Лютиж
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #58 : 20 Травня 2019, 17:13:51 »
І може бути таке, що клинки будуть класні - а ніж в цілому не дуже  . Бо ковалі і слюсарі не зобов’язані бути ножовиками. І навпаки  .
Да, конечно, и сейчас видно как несколько клинков с клеймами мастеров испорчены рукоятями, даже по сравнению с новичковыми работами. Но лидерами то идут ножи, против которых у новичков-слесарей нет шансов совсем.
На первой странице этого обсуждения можно найти, кто выиграет и понять почему. Нет интриги. А ее нет, потому что не равны шансы. Но концепция конкурса конечно очень полезна и для форума и для участников. Немного правила подоводить и будет отличная не затухающая тема.

Offline KRG Roman

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1271
  • Розташування: Украина, г. Кривой Рог
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #59 : 20 Травня 2019, 19:20:30 »
Так , буде прикольно коли перше місце отримає- ніж  зі слюсаркою яка всіх вразила , а слюсарка буде не "авторська". Та це не робить конкурс не цікавим і не важливим. Конкурс - це подія,  в якій приємно прийняти участь.

Offline Vorias

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 314
  • Розташування: Гостомель
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #60 : 20 Травня 2019, 19:56:27 »
Доброго вечора всім. Читаю коментарі і хотів би дещо сказати,  не адресуючи  нікому,  а так,  загалом.  Конкурс майже відбувся,  залишилось голосування та оголошення переможців. І от,  хтось виказує  невдоволення тими чи іншими обставинами...,  навіщо? Всі учасники,  які спромоглися виставити свою роботу,  кому не завадили об'єктивні,  а комусь не зовсім причини,  зірки,  настрій,  погода та протяги ,  отримали позитивний досвід,  впевнений,  що кожен вже переосмислив  свою роботу і знає,  що наступного разу зробить по іншому,  а це головне - досвід! Я так точно,  бо в своїй роботі робив майже все вперше. Не потрібно думати,  що хтось самостверджується за рахунок когось,  це 100% не так. Всі роботи цікаві,  і ТОЧНО кращі ніж мій перший ніж)) І,  думаю,  всі нюанси,  побажання,  бачення потрібно було оголошувати до того як,  а не під час того як,  і точно не після того як, майте гідність. Особисто мені було дуже цікаво. Всім успіхів. Організаторам подяка =)

Offline космос

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 10947
  • Розташування: Украина, Донецкая обл.
  • Все будет хорошо!
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #61 : 20 Травня 2019, 20:35:08 »
ніж  зі слюсаркою яка всіх вразила
да не вразила она, просто выглядит не по-новичковски, человек не в тот конкурс попал. :)
мои работы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?board=561.0
канал
https://www.youtube.com/user/MsDtkbh/featured?disable_polymer=1
отзывы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=14606.0
Если вы не умеете радоваться  жизни, то вы старый пердун (с)

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #62 : 20 Травня 2019, 21:28:51 »
Все таки разделить ножи с  клинками, сделанными полностью своими руками с поковки и с клинками от мастеров, было бы не плохо. Как бы 2 номинации получилось бы.
8-)
Питання трудового вкладу в ніж мало б бути, для ясності, більш чітко описано в умовах конкурсу.
Ножі з готовими клинками (інших майстрів) добре було б розглядати окремо.
А то ж можна замовити клинок під накладний монтаж, замовити накладки (і не одні, а пару комплектів), а самому тільки вкрутити стяжки.
Трудовий вклад є? Є  {gig} Ніж авторський?  {wh}





Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Weltkind

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 100
  • Розташування: Мариуполь
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #63 : 20 Травня 2019, 22:18:23 »
В нашей стране не совсем понимают слово "дизайн", не понимают часто до такой степени,  когда начинают обижаться на автора который не хочет делиться точными чертежами и эскизами))
Отслесарить клинок, подогнать накладки, другими словами - сделать всю грязную работу это одно, а придумать красивый дизайн, при этом еще и функциональный - это совсем другое и как показывает практика не каждому дано.
Узнаю! Узнаю брата Колю!

Offline космос

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 10947
  • Розташування: Украина, Донецкая обл.
  • Все будет хорошо!
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #64 : 20 Травня 2019, 22:26:56 »
такой дизайн я часто видел в ф.б.
подобный строй клинка , это далеко не диковина.
мои работы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?board=561.0
канал
https://www.youtube.com/user/MsDtkbh/featured?disable_polymer=1
отзывы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=14606.0
Если вы не умеете радоваться  жизни, то вы старый пердун (с)

Offline alexdron

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 153
  • Розташування: US, San Jose, CA
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #65 : 20 Травня 2019, 22:46:20 »
Согласен, дизайн не новый и исполнение не уникально. Я кстати за него и не голосовал. А несколько номинаций все таки следовало учредить, в будущем. Оскар например тоже не вручают за просто "лучший фильм".

Offline Oliver

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4514
  • Розташування: Буковина. Вижниця
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #66 : 20 Травня 2019, 22:49:46 »
Ще на стадії обговорення правил конкурсу я пропонував, щоб клинок (слюсарка) був авторським, а не виробництва стороннього клиночника. Моє вперте ІМХО - рівень слюсарки = рівень майстра, як ножовщика. Тільки не треба починати про власну виплавку сталі, власну ковку і т.п.  :) Ми тут оцінюємо візуальні якості ножів, а не крутість ковки чи термічки.
Якщо №7 в третій групі буде з клинком конкурсанта - я буду дуже радий.
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/

Offline wildss

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1086
  • Розташування: Киев
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #67 : 20 Травня 2019, 23:26:08 »
Ну не знаю, я понимаю условия конкурса все такое {23} но я бы не посылал на конкурс нож не со своей слесаркой  {kh}

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #68 : 21 Травня 2019, 07:03:53 »
Правильно!  {_11} А тех, кто продает клинки - к анафеме, к полному запрету деятельности, ибо из их клинков получаются не ножи, а какая-то фигня, недостойная внимания!  {))}

А тепер поясніть мені тупому
Я вже пояснював і не раз - перечитуйте.
Чи як завжди?
Звісно, що як завжди.
Умови конкурсу були оголошені грець знає коли - чому тоді не настояли на "хто робив клин"? (Хоча я б тоді відмовився від проведення, чому - див. вище і нижче)
А зараз почалося - і те не так, і се не так, і давайте зусилля оцінювати, і хто клин зробив, і т.д.
Навіщо?
Всі мої пояснення - до лампади, всі мої питання - "не помічені"
Знаєте, таке ставлення й такі "дебати після драки" відбивають вщент будь-яке бажання проводити й далі конкурси, займатись організацією, збирати фото, тощо.
Вам не подобаються (вже тепер, опісля) умови? Так створіть інший конкурс, на своїх умовах - ніхто ж не заважає!
(Хоча в нас навіть тему нову бояться створити - "даби не плодіть нових тєм" читаю раз одразу).
В мене своє ставлення не тільки до ножа, а й до будь-якого виробу - я завжди оцінюю кінцевий результат, а не хто зробив підошву (якщо мова про взуття), хто формував цеглу (якщо мова про будівлю), хто викопав яму (якщо мова про басейн) і т.д.
З ножем - те саме, й на підставі саме таких поглядів і був оголошений цей конкурс.
У вас інше бачення? Вам важливіше не те, що вийшло, а як робилось? Прапор в руки - оголошуйте новий конкурс на своїх умовах. Вам важливіша слюсарка, а не кінцевий виріб, його дизайн, лінії і т.п.? Проводьте конкурс слюсарів, а не ножовщиків - також ніхто не заважає.
Я ж цей конкурс доведу, а далі - вибачте, пас. Ну просто не хочу витрачати свій час, і в результаті отримувати "борщ не такий, бо невідомо хто чистив картоплю"
(Була ідея провести конкурс піхов, далі - конкурс клинків, але перехотілося, бо певен - з піхвами почнуть з'ясовувати хто робив отвори для нитки, з клинками - хто робив ТО і т.п. Так що зась...)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Костя кот

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 182
  • Розташування: Киевская область . Вишнёвое.
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #69 : 21 Травня 2019, 07:17:37 »
Не нервируйте администрацию кому не нравится. А то перестанут проводить конкурсы.

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #70 : 21 Травня 2019, 07:33:28 »
.
я бы не посылал на конкурс нож не со своей слесаркой 
Я б пішов далі: заборонив би виставляти клинки без власної ТО, дерево без власної стабілізації, куплені мозаїчні піни і литво на больстерах,  а також ножі, схожі за дизайном. Гулять так гулять.
створіть інший конкурс, на своїх умовах - ніхто ж не заважає!
Ага...шас... Це ж потрібно шота дєлать, організовувати, а потім доводити все до пуття... Нє, ми, місцеві аристократи, на такоє пойті нє могьом. Нам давай постогнати про всьо нє так і всьо муйня

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #71 : 21 Травня 2019, 08:14:29 »
Якщо №7 в третій групі буде з клинком конкурсанта - я буду дуже радий.
{))}
ага, новачки (які ще не зробили і кількох ножів), якраз і клепають такі клинки  {gig}

Шлях до перемоги у створенні свого (авторського ножа): купуємо (замовляємо) ніж у Стерха (чи когось із інших відомих майстрів), але просимо накладки просто наживити на піни(стяжки, трубки), щоб була змога підігнати накладки під свою руку.
Ну а коли ніж прийшов, то робимо пару рухів наждачкою по руків'ю, або замінюємо пластинки фібри під накладками на тонші (товстіші) чи іншого кольору і... вуаля, руків'я сформоване, можна все з'єднувати і виставляти ніж як власного ви-ва? Ні, ну я всерйоз запитую: така робота буде вважатися виготовленням власного ножа?
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #72 : 21 Травня 2019, 08:17:00 »
Вас же запрошували взяти участь в конкурсі. Чого ж так не зробили? Там роботи на 2 години  ;)
І ще одне. Я за своє життя зробив від сили 2 клинки. Можна вважати мої роботи, ті що показані тут на форумі,  ножами, чи то так, забави з конструктором?

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #73 : 21 Травня 2019, 08:31:06 »
Судячи з текстів вище - ні, то не ножі, і робив їх не ти.
Головне ж - клинок, все інше неважливо. Невже не зрозуміло?
От якби ти зробив сам, власноруч шикарний клин, а далі - присобачив на руків'я необроблену сосну з больстером з люміня й тильником з ебоніту (або просто обмотав ізолентою) - тоді б було про що мовити. А так - збиральник ти й не більше  :D
Зі - дивно, що досі й мені не закидають, бо з усієї маси зроблених мною ножів невідомо як назвати виробів тільки з десяток з власними клинками, всі інші - з клинками сторонніх майстрів.
Так що я теж не ножовий майстер, а просто халтурщик, котрий заробляв на чужій майстерності {_21}
Хоча чомусь купляли, й часто за дуже дорого - мабуть були не в курсах, що то не ножі...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #74 : 21 Травня 2019, 08:35:50 »
Без синьої ізолєнти то шо - ніж? Фігня то а не ніж  {))}