Автор Тема: Цікавлюсь Майстром для виготовлення накладок на фултанг  (Прочитано 3695 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Да это стяжка на винтах, так называемые pivot, обычно ставятся стяжки corby. Вы ж просто написали "стяжки" и тем более, что глухой монтаж практичнее. :D

Offline tericon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 928
  • Розташування: Чернівці
Просто саме такі стяжки зображені на макеті  =)

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
На макеті зображені взагалі то декор. піни. :)

Offline hold.fast

  • Новичок
  • Повідомлень: 16
  • Розташування: Самбір
1. Акрил липка, холодна пластмаса, яка дряпається.
Зато красіва. Можна і мікарту, я теж дивився на них, але думав, що її важче обробляти.
2. Дерево при такому монтажі покрутить в пропелер. Якщо це не айронвуд, кокоболо або стабілка, тоді шанси без щілин виростають. Поставте мікарту чи г10 і не будете мати проблем довіку.
Дякую за пораду. Серйозно.
3. Відкритий темлячний отвір - порочна практика, наминає долоню по повній програмі
Я не збираюсь ним мамонта білувати, Ви неправильно зрозуміли ідею. Скоріше на гриби до лісу. А там темляк доречний, щоб не губити і руки звільнити по потребі.
4. Монтаж на стяжки - позбавляє Вас від найбільшого плюса фіксів - гігієнічності. Через тиждень там збереться темна масна жижа, яка потім ще і пахнути почне. Це суттєво спрощує майстру монтаж, але глухий монтаж на мою думку практичніше.
Я не розуміюсь, може Ви і праві. Я просто хотів люмінофорні піни, ось і все. Так, дуже тупо :) Але хочу. ((
5. За таке візьметься або хоббіст або початковий майстер, підвищіть ціну до 1000 грн разом з піхвами кайдексними чи шкіряними, можливо це підвищить шанси
Я десь на таких Майстрів і розраховував. За роки на форумах бачив кількох людей (не тут), які починали робити ножі і росли на очах. Так ось на початкових етапах вони шукали за щоб взятися і як потім це продати. Експериментували і були готові не сміливі рішення. Десь такий Майстер мені цікавий (був). Без особливого ризику (оплата фіксована в любому випадку), невеличкий досвід. Чи халтурка від більш серйозного Майстра на пару днів.
Про піхви спочатку була хотілка, але в лічці переконали, що краще купити готові. Ціна в 500 грн виникла вже ПІСЛЯ відмови від піхов.
6. Купіть на ламнії Manly Patriot D2, а цей ніж обмотайте паракордом і самі пошийте ножни зі старого шкіряного пальто. Manly набагато більш толковий ніж, лиш треба переточити.
Ви знову не зрозуміли ідею. Мені ніж НЕ потрібен, в мене їх є декілька. Мені потрібно цього скелетона пристроїти! :) І не в паракорд. Як не вийде - то хай лежить до кращих часів.
7. Купити готовий ніж завжди дешевше, ніж вигадувати щось своє
100%. Але ідея в іншому, пунктом вище.
8. На цьому форумі - Ви щось налажали, Вам пояснили. Є правила, дізнались - дотримуйтесь. На Bladeforums грохнули б тему, акаунт забанили і ніхто б слова не написав.
Ой йой, який серйозний форум, ще серйозніший, ніж цей, я гадаю :) Та хай грохають, мені вже маловажлво. Моя тушка не представляє інтересу для професійних Майстрів, хіба що купив би щось час від часу (колись купляв точно, на своїй першій реєстрації). Як закриють цю тему - в інших я не маю що писати. Просто не маю ні кваліфікації, ні звички залишати свою думку де треба, і не треба.

Вам відповів із ввічливості, бо Ви старались донести до мене думку і потратили на неї час.
Прохання закрити тему залишається відкритим. В лічці мені написав ще один пан, і, можливо, співпраця вдасться (він написав ще зранку). А як ні то більше спроб не буде.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7354
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
і мікарту, я теж дивився на них, але думав, що її важче обробляти.
Мікарта та акрил обробляються приблизно однаково. Особисто мені мікарту обробляти краще, бо більш прогнозовано та риски від попереднього абразиву затерти легше, ніж на акрилу.
Трохи тяжче обробляти G10, яка є також мікартою, але на основі скловолокна.
Тяжко обробляти мікарту на основі карбону.

2. Дерево при такому монтажі покрутить в пропелер. Якщо це не айронвуд, кокоболо або стабілка, тоді шанси без щілин виростають. Поставте мікарту чи г10 і не будете мати проблем довіку.
Дякую за пораду. Серйозно.
Тоді тримайте ще одну пораду. Стабнакладки також може покрутити, якщо стабілізація виконана стаброзчином Loxeal. Також покрутить стабнакладки з березової сувелі, байдуже чим стабілізовані, хоч вони красивенні - тут "винна" властивість деревини.
Із звичайного, не стабілізованого, дерева нормально ще стоятимуть накладки з: горіху, ясеню, з маслянистих екзотів типу джатоба, палісандр, бубінго, тощо.


3. Відкритий темлячний отвір - порочна практика, наминає долоню по повній програмі
Я не збираюсь ним мамонта білувати, Ви неправильно зрозуміли ідею. Скоріше на гриби до лісу. А там темляк доречний, щоб не губити і руки звільнити по потребі.
(( Особисто мені темлячний отвір не заважає аж ніскільки. І рук не наминає. Хоч темляків на моїх ножах зазвичай нема, отвір під нього майже завжди роблю.
А так зрозумів, що ви збираєтесь темляк за кисть вчепити, щоб не губити ножа? А пробували? Бо це не зручно. А щоб не губити ножа потрібно піхви толкові до нього.

4. Монтаж на стяжки - позбавляє Вас від найбільшого плюса фіксів - гігієнічності. Через тиждень там збереться темна масна жижа, яка потім ще і пахнути почне. Це суттєво спрощує майстру монтаж, але глухий монтаж на мою думку практичніше.
Я не розуміюсь, може Ви і праві. Я просто хотів люмінофорні піни, ось і все. Так, дуже тупо :) Але хочу. ((
Хочеться то гірше ніж болить.  {))} Без підколів, по собі знаю. А взагалі це цілком достойна причина зробити саме так, а не інакше.  {y}

Чи халтурка від більш серйозного Майстра на пару днів.
Тоді бюджет підвищіть. Час серйозних майстрів недешевий.

Про піхви спочатку була хотілка, але в лічці переконали, що краще купити готові. Ціна в 500 грн виникла вже ПІСЛЯ відмови від піхов.
ІМХО найкращі піхви то зроблені індивідуально під конкретний ніж. Тоді він і не загубиться і не заважатиме.

Ой йой, який серйозний форум, ще серйозніший, ніж цей, я гадаю :) Та хай грохають, мені вже маловажлво.
Даремно іронізуєте. Bladeforums то лише приклад. Аналогічно зробили б на кизлярівському, мастер-ножі, ганзі... Я знаю про що пишу, повірте. {y} В кращому випадку - анігіляція теми без пояснення проичин, а в гіршому бан на аккаунт, як написав пан tericon. І там ніхо з адміністрації не опускається до пояснень своїх дій. ()

Прохання закрити тему залишається відкритим. В лічці мені написав ще один пан, і, можливо, співпраця вдасться (він написав ще зранку).
Та мені тему грохнути не важко. А раптом щось вийде у Вас... Чого ж поспішати. {sm}

Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline tericon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 928
  • Розташування: Чернівці
А там темляк доречний
Мова не про темляк, а про ділянку клинка на тильнику не прикриту накладкою. Вона гостра.

люмінофорні піни
В люмінофорних пінах нема нічого страшного. Стяжки корбі якби надійніші, якщо люки колоти. Мова йшла - клеїти на епоксидку накладки чи ні.

Мені потрібно цього скелетона пристроїти!
Ну мова завжди йде про гроші. Є 1200 грн за які можна пристроїти з непрогнозованим результатом клинок з китайсько/індійської 440, або купити прогнозовано хороший варіант з ножнами.

Як закриють цю тему - в інших я не маю що писати.
Того модератори щиросердечно не закривають її :)

Offline Jericho

  • Удалить
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 9899
  • Нагадил как вшивая шавка - в результате забанен
Цитата: Юрий
Як закриють цю тему - в інших я не маю що писати.
показал бы новый режик с двумя дульками :)

саме такі стяжки зображені на макеті
у меня там уже 404 (_23) сса@ный radiKAL  {angry}
[img]https://d.radikal.ru/d20/1911/38/28f65843aa30.jpg

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Сергей, то цитата не моя. {))}

Offline hold.fast

  • Новичок
  • Повідомлень: 16
  • Розташування: Самбір
В люмінофорних пінах нема нічого страшного.
Певно що нема, а в темноті світяться. Тому я їх і хотів. Ви щось точно не так зрозуміли.
показал бы новый режик с двумя дульками
Покажу, але чи вам то цікаво буде? Ні мене, ні мій ножик, Ви серйозно не сприймаєте, як я бачу. Давайте, гуморіть і знущайтесь з недолугого ніщеброда. Це весело. {_11}
сса@ный radiKAL 
Ніт. Ну, тобто може і ссаний, але цього разу пропажа картинок це моя робота - видалив в пориві праведного гніву на чергове зауваження модератора.

Offline Jericho

  • Удалить
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 9899
  • Нагадил как вшивая шавка - в результате забанен
, то цитата не моя
((



Покажу, але чи вам то цікаво буде?
Будьте трошки уважнішими 8-)

Offline tericon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 928
  • Розташування: Чернівці
Глюк. Натиснув цитувати виділене, втиснуло чомусь Юрія

Offline hold.fast

  • Новичок
  • Повідомлень: 16
  • Розташування: Самбір
А тим часом, я майже домовився з одним паном Майстром (на мікарту, а не на акрил), а ще два шановні пани запропонували свої послуги трохи пізніше по часу. Все в лічці, ніків не називаю (в темі ці пани не світились).
Може співпадіння, і я шукаю політику де не потрібно, але може це шляхетне панство теж зачепили кпини та відношення до мого недолугого малюка? {sm}

В будь якому разі дуже радий, що такі люди є на форумі. Справді. Замовив би прямо у всіх трьох, але, на жаль, ніж тільки один :(
Як домовимось і отримаю готовий ніж, то обов*язково покажу результат в темі. Комусь, може, цікаво. Хтось, може, знову посміється з мене.
Але цей ніж точно стане для мене особливим після цих пригод на форумі.  >:D
Всім приємної ночі і гарного завтра дня.

Offline Мутний

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 521
  • Розташування: Переяслав
а не розду ли б тему, було б мало тексту і коментарів, майстри б і пропустили тему, а так вже говорите черга таки є, вітаю)

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7354
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
а не розду ли б тему, було б мало тексту і коментарів, майстри б і пропустили тему
{plus1}
2 hold.fast
Можете глянути накладки з стабілізованого дерева мого виробництва. Вони не такі дорогі.
Фото з розмірами Ви видалили, а розмір накладок не вказали, тому даю посилання на всі що є.
Гарантую що їх точно не покрутить.
Раз
Два
Три
Чотири
П'ять
Шість
Сім
Вісім
Дев'ять
Десять
Одинадцять
Дванадцять
Тринадцять
Або ексклюзив, якого, гарантую, ніхто крім мене не запропонує:
Раз
Два
Три
Чотири
П'ять
Звертайте увагу на розміри, вони різні.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline hold.fast

  • Новичок
  • Повідомлень: 16
  • Розташування: Самбір
а не розду ли б тему
Правду кажете :) Все реклама, крім некролога :)
Можете глянути накладки з стабілізованого дерева мого виробництва.
Дякую, я трохи полазив по форумі за ці дні, ваші теми теж дивився. І другий майстер теж радив до Вас звертатися (за матеріалом). Але роботу буде робити перший (по часу) і з мікарти.
Так що вже, типу, неактуально. Хіба би щось непрогнозоване трапилось - тоді буду мати на увазі. Дякую за ділову пропозицію.

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
роботу буде робити перший (по часу) і з мікарти.
И, это правильно. Ваш клинок, именно под микарту. Стабилизированное дерево Сергея для других ножей. Все равно к весне будете искать себе новый нож.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline hold.fast

  • Новичок
  • Повідомлень: 16
  • Розташування: Самбір
VSk, дякую за Вашу думку. Схоже мікарта тут справді найкраща (в моєму випадку).