Автор Тема: Запустив нарешті пічку у майстерні  (Прочитано 6294 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Запустив нарешті пічку у майстерні
« : 19 Листопада 2019, 11:56:40 »
Нарешті я запустив у майстерні дров'яну пічку! {!!!}
Не пройшло і трьох років з того часу як ідея стукнула мені в голову.  {))}
Електричний обігрів дорого, та і грієє слабо, та і виходиш з майстерні - виключаєш обігрівач і майстерня швидко стигне. внаслідок цього дерево відсиріває (_23), а у мене дерево то основний матеріал...
Я в цьому році навіть купив собі керосиновий обігрівач Водограй KSP-231 на той випадок, якщо знову не встигну до морозів з пічкою:

Але встиг. Водограй навіть не розпалював для проби. Нехай буде про запас. Або може продам...
Наймаруднійша справа була з встановленням труби.
Не можу поставити трубу так, щоб вона виходила через стіну: з обох боків та ззаду упритул гаражі сусідів. Спереду над воротами у мене лежать на колонах з цегли дві бетонні Т-подібні балки які є опорними конструкціями для плит покрівлі. Тому пробурити їх то я можу, але не хочу. Лишався лише дах з плит пустоток. Зробив отвір у даху, постави у нього гільзу із 159-ї труби, у гільзу провів саму димову трубу.
Труба Ф109, з стінкою 4 мм, емальована, не фарбована, а саме емальована, всередині. Краще б було поставити трубі Ф120 мм, але в себе на підприємстві такої емальованої не знайшов, просто "чорну" ставити не хотів, а нержавійку довелось би купувати, а то ніфіга не дешево. Чому краще, про це нижче.
Це труба всередині майстерні:

Гемору ще і контрукція кріплення труби додавала. Цегла стін у мене пустотіла, ні дюбелі, ні анкери не тримаються, а труба висотою 2,7 м, не рахуючи півметрового оголовку з нержавійки з дефлектором... Довелось розкошелитись на дорогі хімічні анкери та на них і кріпити "рогач" для труби. Але воно того варто - стоїть "мертво".
Пічка.
Спочатку хотів поставити класичний булерьян. Класна пічка, у мого тестя таких дві -  {_11} . Але тут засада: перше - навіть найменший має такі габарити, що в гараж моя машина з ним на влізе . Друге - для булерьяну потрібна труба Ф120 мм, а у мене 100 мм, а завужувати димохід то наражатись на дим у майстерні.
І тут пару років тому побачив я в Епіцентрі пічку під назвою Теплун - маленька, піролізна, димова труба 100 мм... Почитав про неї - для майстерні мені її теплотворності вистачить. Зібрався вже купити... А потім те, се, так і не купив....
Потім подумав, наче не рукожоп, сам можу зробити таку... І не з 3-міліметрового металу, а з товщого.
Вирізав листи, звичайно, не сам, на плазморізці добра людина вирізала з розрахунком бартером.
Збирав до купи вже сам.
Процес:

Дно 10 мм. стінки, кришка, дверця 6 мм, діаметр дверки 200 мм.
Ну і результат:

Димохід утеплений труба Ф109 чорна емальвана + Ф110 наржавійка на якій поставлено дефлектор та іскрогасну сітку. Дефлектор, правда, з оцинковки 0,7 мм зроблений, тобто на один-два сезони максимум. Але тоді у мене не було тонкої листової нержавійки. Сезон попрацює, подивлюсь як працюватиме, як все добре зроблю аналогічний з нержавійки.
Скажу зразу тяга з цим дефлектором така, що полум'я запальнички затягує в край труби навіть коли запальничка в сантиметрах 10 збоку від труби. Може і нанадто... {dr} Але побачу по роботі в подальшому.

Тепер у мене дерев'яні відходи буде куди двівати і буде тепло. :)
Всім дякую за увагу.
« Останнє редагування: 11 Жовтня 2021, 16:54:25 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Maynard

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2323
  • Розташування: г.Хмельницкий
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #1 : 19 Листопада 2019, 13:32:38 »
Ух ты, круто! Молодчина, нормально заморочился))
 {_11}
"Баби на час, форева онлі рок'н'ролл!"
(с) Брати Гадюкіни

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #2 : 19 Листопада 2019, 13:48:21 »
Тепер тебе як самогонщика можна детектувати  {))}

Offline tericon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 928
  • Розташування: Чернівці
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #3 : 19 Листопада 2019, 13:51:33 »
Нормальний апарат. В мене ніяк руки не дійдуть до гаража.

Offline Алексей-13

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 816
  • Розташування: Київ
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #4 : 19 Листопада 2019, 13:58:50 »
труба висотою 2,7 м
Кхм... переживаю, не высоковато? Да, понимаю, тяга и всё такое, но как обслуживать дефлектор? Лестницу ставить? И, ветер ей ничего не сделает?

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #5 : 19 Листопада 2019, 14:20:27 »
А что ей ветер сделает? Крепёж внутри гаража видел? {))}
И 2,7 м это сама труба, целым куском, из которых сантиметров 80-90 внутри гаража + толщина кровли сантиметров 30. Эмалированная "сотка" на улице полностью спрятана под теплозащитный кожух. Сверху над ней ещё 50-сантиметровая нерж. труба и дефлектор. В итоге дефлектор примерно на уровне моей головы, ну может чуть выше, когда я стою на кровле.
А на кровлю по-любому время от времени залазить стоит - глянуть на окожушку труб, у меня там не только эта, дымовая, а ещё и труба вентиляции, посмотреть на состояние рубероида, скинуть разную фигню, которую вороны притаскивают и "добрые" соседи на крышу закидывают...
Тепер тебе як самогонщика можна детектувати
А от нифига  {_21} дым из трубы не значит, что я в мастерской. Печку разжёг, запустил стабильный пиролизный режим и можно сваливать. Я уже пробовал: вечером разжег, пару часов я в гараже, уходя заслонки на минимум и домой. Утром прихожу - печка чуть тёплая, внутри есть немного жару.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #6 : 27 Листопада 2019, 13:26:44 »
Трошки часу пройшло, є вже деякі враження про мою систему опалення.
Пічка.
Плюси:
- можна експлуатувати безбоязно в режимі буржуйки, я на те і розраховував використвши на дно сталь 10 мм, а на стінки 6 мм. В принципі перших хвилин 10-15 вона так у мене і працює, щоб швидко прогріти майстерню та димохід з товстостінної труби;
- економна в режимі тління. Чесно кажучи не готовий стверджувати, що вона працює в режимі газогенерації та допалювання газу, а точнійше сильно у цьому сумніваюсь (і це відноситься до переважної більшості пічок "а-ля булерьян", але не до всіх). Але в режимі тління майстерню таки гріє. Повної загрузки топки вистачає десь на 5-5,5 годин. Це при тому, що дрова я поки використовую вербу та сосну, до твердих порід ще не добрався. З ясенем, дубом та акацією, впевнений буде довше.
Мінус:
- є лише один. Таки малувато для мене режиму тління по часу. Бо завантаживши годин у 8 вечора повну топку прогрітої пічки вранці прихожу в гараж - топка повністю вигоріла. Жар у попелі ще є, але тепла при закритих заслонках вже не виділяє. Ну тут "винні" компактні розміри пічки, я хотів невелику - маю. {))}
Ще ньюанс - не так просто, як я думав, навчитись правильно запускати булерьяноподібну пічку в режив економного тління. Я поки навчився, та знайшов найкращий алгоритм намучився.
Димохід.
Тяга з дефлектором Вольперта-Григоровича, який я розраховував сам, цілком достатня. Незважаючи на те, що висота димоходу десь 4,0-4,1 м, а згідно рекомендацій виробників таких пічок має бути не менше 4,5 м.
Є засада - температура димових газів маленька. Тому димохід в режимі тління сильно "плаче" конденсатом. Зараз, коли температура близько 0 конденсату нема, а коли був мороз за ніч збиралось грамів по 150 мачмали...  :( Винна ота гола труба, довжиною 0,5 метра, що вверху над утепленою. Я думав "Та що там ті півметра, фігня", а воно не так. Буду замінювати той півметровий шматок на сендвіч-трубу. Це буде простійше, ніж утеплювати ту, що є.
Сендіч-трубу та ковпак-конус на неї вже замовив. Як прийде то перенесу з існуючої труби дефлектор та іскрогасну сітку і поставлю сендвіч замість "голої".
Пічку таки буду замінювати на повноцінний булерьян {_09}. Бо хочу, завантаживши ввечері повну топку, приходити у теплий, а не в "не холодний" гараж.
По габаритам він всього може міліметрів на 20 буде ширший моєї. Акщо правильно поставити.
А димоходу "сотки" вистачить. У мене сусід минулого року постави булерьян Canada 01 з варочною поверхнею. Гараж у нього здвоєний, булерьян великий. Підключений до димоходу Ф100 мм - проблем не має.
В зв'язку з цим питання до форумчан:
Хтось має досвід експлуатації булерьяну (з трубами підігріву повітря)? Порадьте толковий, на ринку їх зараз повно всяких різних, а от які хороші, а які не дуже ХЗ {23}. Бо я зараз в процесі вибору булерьяну розміру 00.
PS. Свою пічку буду продавати... як куплю булерьян... на який поки грошей ще нема...
Якщо що - віддам занедорого, пічка толкова, робив для себе.
« Останнє редагування: 16 Грудня 2019, 13:00:24 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline gorrets

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 234
  • Розташування: Бровары
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #7 : 27 Листопада 2019, 13:37:35 »
я покупал сделанный из газового балона, типа бубафоня, ну то мой выбор. по поводу конденсата, основная причина - сырые дрова, влага конденсируется в холодной трубе.
«Слава Иисусу Христу!»  «Во веки веков! Аминь!»

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #8 : 27 Листопада 2019, 15:04:22 »
Бубафоня мне не подходит.  -) Одно время я рассматривал её установку в гараже. Даже рассчитал её конструкцию с размерами и дымоход для неё... Но потом "переиграл".
Сейчас рассматриваю вариант исключительно классического булерьяна.
Если интересно почему - могу обосновать.
сырые дрова,
Исключено.  -) Сырых дров у меня нет.
Я ж с древесиной работаю  {sm}, и как сушить, и как хранить знаю. На полу дерево у меня не лежит. И все дрова минимум 1,5-годичной выдержки на стелажах. Этим летом я дрова уже не заготавливал, так как некуда ложить было так, чтобы сохранить в сухости.
влага конденсируется в холодной трубе.
Это я и сам знаю.  {aaa}
Гляньте на фото с трубой - вся труба утеплена базальтовой ватой толщиной 30 мм, сверху вата оклеена алюминиевой фольгой. Это гильзы, применяемые в теплоэнергетике. Сверху на утеплённую трубу надет кусок дымоходной нерж.трубы толщиной 0,5 мм. Мне надо было к чему-то искрогасительную сетку и дефлектор прикрепить. Сверлить эмалированную "сотку" я не хотел. Хотел купить кусочек нерж.трубы 0,25 м для этого. Да такой маленькой в Эпицентре не было, потому я купил наикороткую - 0,5 м. И поставил её... Труба снаружи на морозе стынет, а изнутри по ней идет дым с температурой градусов 60 на выходе... И, сука, конденсируется, касаясь холодной трубы. (_23) Вот эта "голая" фигня длиной всего 50 см и даёт конденсат. И это ещё сильных морозов не было... 

2 Виталий279
А чего "не создавать новую тему"?  (_19) Меня просто "умиляет" это фраза...  {_18}
Не только в твоем посту, это, наверное, самое распространённое словосочетание при ответах в чужих темах...
Запретов никаких на это в правилах нет.
Да и вопрос у тебя немного другой. Отрезаю твоё сообщение в новую тему.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline gorrets

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 234
  • Розташування: Бровары
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #9 : 27 Листопада 2019, 15:28:03 »
если интересно, сфоткаю свою трубу, на неё смотреть страшно ))), но конденсата вроде не было, и она наружная утеплял ватой с фольгой и скреплял скотчем ))) временно по холоду в прошлую зиму. Тепла мне хватает +15 на 5 часов, правда мастерская маленькая не более 10кв.м.
«Слава Иисусу Христу!»  «Во веки веков! Аминь!»

Offline tericon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 928
  • Розташування: Чернівці
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #10 : 27 Листопада 2019, 16:02:09 »
а акумулятори тепла, типу ребра з цеглою, водою, піском, не вирішать питання + 2-4 год напиклад? Чи по розмірам немає куди?

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #11 : 27 Листопада 2019, 16:17:33 »
Ні, місце ще і під них викроювати не хочу.  -) І так того місця мало...
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #12 : 06 Грудня 2019, 11:06:21 »
Замінив оголовок труби. Зняв голу нерж.трубу та замість неї поставив сендвіч нерж./утеплювач/нерж. Бо задовбався кожен день зливати по 100-150 мілілітрів конденсату з труби. Ну і ковпак зверху. Дефлектора вирішив не ставити, бо тяга достатня, а дим конденсуючись на ньому так загадив трубу зовні, що капець. {kh}
Іскрогасну сітку також не ставив, бо не бачу сенсу - трохи потопивчи свою пічку побачив, що іскри навіть при форсованому режимі прогріву труби при розтопці до верха труби не доходять. А у режимі тління їх і подавно не буде.
Питався у пожежників  {_26-}, є у мене один знайомий. Відповідь" "Іскра "живе" 7 метрів. Зазвичай менше, це максимальна відстань. Іскрогасні сітки потрібні на трубах буржуйок, камінок, саун, цегляних печей - на опалювальних пристроях основний режим яких форсоване спалювання та однокамерна топка. На трубах булерьянів та інших пічок, що мають двокамерну топку, не обов'язкові, можеш не ставити."
До речі в Ответе #5 я був не точний... Труба на рівні моєї голови закінчується та, що утеплена фольгованими гільзами. Зараз верх ковпака знаходиться на висоті 2,3 м від рівня покрівлі - я ледь достаю рукою, злегка ставши навшпиньки.
Ретельно переміряв висоту димоходу... Бо ранійше просто прикидав "приблизно". Висота труби приблизно 4,7-4,8 м. Висоту труби рекомендують рахувати від колосникої решітки, або від рівня поду пічки. У мене виходить трохи менше рекомендованих для булерьяну 5 метрів, але більше рекомендованих для пічки типу "Теплун" 4,5 м. :)

« Останнє редагування: 11 Жовтня 2021, 16:55:53 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline tacha79

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 543
  • Розташування: Киев, Харьковский
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #13 : 06 Грудня 2019, 11:42:46 »
Може трохи не в тему, але уточню.
При розтопці з холодного стану, двері майстерні відчиняєте, коли 2-3 доби не топить? Чи на холодну тяги достатньо?

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #14 : 06 Грудня 2019, 12:19:09 »
Поки у мене не було так, щоб 2-3 доби не топив. {sm}
Повітря вистачить. Двері не відчиняю - у мене зроблена і витяжна, і приточна  вентиляція.
На холодну я спочатку прогріваю димохід спалюванням невеликої кількості тонких дров в форсовіаному режимі. У мене товстостінна труба, тому так прогрівати доводиться. А потім вже запуск тліючого (піролізного  {23}) режиму. Тяги вистачає в усіх режимах {y}
Попервах двері майстерні відкривав  {gig}, бо поки навчився правильно пускати піролізну пічку то напускав дим у майстерню.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #15 : 16 Грудня 2019, 13:42:28 »
Трохи апгрейдив свою пічку.
Все було класно, але мені не подобалось, що пічка фактично працює лише в двох режимах:
- або форсований з повним полум'ям і трошки відкритими дверцятами, бо шибера спереду не вистачає для підсосу повітря в цьому режимі, від аж гуде, як ракетний двигун;
- або мінімальне горіння в режимі тління, коли КПД найвищий.
Середнього режиму з невеликим горінням піймати не виходило, або він запускався дуже ненадовго і переходив в режим тління.
Напряг я одного знайомого компьютерщика, не безоплатно, звичайно. Знайшов він мені на просторах інтернету програму розрахунку дров'яних печей тривалого горіння. Програмуліна не наша, і на Вінді працювати не буде, написана для Mac OS (у того чувака ноут Aрple).
Там можна ввести, розміри, висоту, ширину, кількість, розмір та місцерозташування інжекторів і ще багато чого... Класна штука.
Коротше, посиділи ми з ним кілька годин і вияснили, що інжектори, які я поставив з товстостіннох імпульсної трубки Ф14 мм не забезпечують поступання достатньої кількості кисню для підтимування "середнього" режиму. Треба було мені робити з труби 1/2 дюйми. (_23)
Але "ліки" також знайшлись - додавання аналогічного інжектору в передню стінку. Можна було і в задню, але мені біло ліньки знімати кожух, тому зконцентрувались на фасаді. Розрахували точку, де той інжектор повинен бути.
В минулу суботу зібрався я його врізати... Просвердлив отвір, де треба. Але поки не свердлив не на діаметр труби, а зробив трошки меншим, на 12 мм. Це виходить трохи більше внутрішнього діаметру трубки 10 мм. І вирішив спробувати без вварювання трубки...
І о диво {_07} - "середній" режим запрацював. Більш того - повністю вигоряють всі дрова в режимі тління, бо у мене бувало, що по кутках лишались недотлівші шматки. І в форсованому режимі можна дверку зачинити - "ракетного" гудіння переднього шиберу майже нема. І гріти пічка стала краще.
Так і не став вварювати трубку.  {_09} Ліньки - і так же працює.
PS. А програмуліна цікава. Жалко, він мені аналог для Вінди знайти не зміг... Я навіть назву її не зберігав, щоб не розстроюватись... Згідно неї потужність моєї пічки від 2,4 кВт в режимі тління до 3,8 кВт в режимі інтенсивного горіння.
PSS. До речі, за замовчуванням там паливом "забитий" клен. Якщо сосну забити - потужніть падає на 18%, якщо гікорі (американський горіх) - зростає на 6%, якщо дуб - зростає на 11%, якщо акацію - зростає на 26%. Там можна було гратись ще і з торфом (різним, але забиті американські та канадські стандарти), брикетами з тирси, кукурудзиння, лушпайок насіння, горіхів та багато чого. Це вже не пробували за непотрібністю.
PSSS. До речі переважна кількість булерьянів мають форму циліндра, що лежить на боці. Не даремно - така форма дозволяє дровам сковзати по стінкам в одну точку дна і має найвищий КПД. Це якщо порівнювати пічки одного об'єму і конструктиву. Квадратна форма, згідно цієї програми, має КПД менший. І циліндр, що стоїть також - менший КПД.
Дякую за увагу. =)
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #16 : 16 Грудня 2019, 14:11:41 »
Був недавно у хлопців в лазерному цеху. Думаю, що там, бляха, тарахкає - а то тверде паливо по графіку по гнучкому шлангу засипається в булер’ян. Навпроти нього - бочка з тими штуками (макаронинами) . А дозується паливо черв’ячною передачею, типу як в м’ясорубці, і потім по гнучному шлангу тарахкає в піч.
 До чого це я - а до того, що там плата незалежна стоїть. Схожа на Adruino Nano. І моніторчик монохромний розміром з пачку сірників. Не знаю, чи самі писали, чи те їм комплектом встановили, але зручно - нема прив’язки до гаджетів. Врубав в розетку і забув.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #17 : 21 Грудня 2019, 07:11:07 »
Похвастаюсь {_09}
Мені Миколай також подарунок приніс:


Те фото десь проклепав {_09}, тому фото аналогічного булер'яну з мережі.
« Останнє редагування: 11 Жовтня 2021, 17:00:56 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Лука

  • Володимир
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5823
  • Розташування: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #18 : 21 Грудня 2019, 18:01:23 »
 :) Я знав, що Миколай, Є!
  Поздоровляю.
 :)  А тема, між іншим, називається "запустив...". Тож чекаєм поправок і доповнень  {tnx}
О вкусах не спорят. По вкусам судят.
"Ирония-непременная эстетическая составляющая мышления"

Offline lenpeh

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2309
  • Розташування: г.Сумы
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #19 : 21 Грудня 2019, 19:03:03 »
     Поздравляю. {_11}
Хорошая топка, должно влезть 4-6 шампуров с мясом. Как раз для душевной компании, даже на улицу мангал выносить не нужно {gig}. Главное при запуске не забыть, что на "немытый" товар гарантия не распространяется.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #20 : 22 Грудня 2019, 12:33:05 »
називається "запустив..."
Так я ж і запустив. {aaa} Ту, що зараз гріє, саморобну.
До речі, буду її продавати. Звичайно, бажано по Києву, бо пересилання недешеве буде...
Як цього булерьяна запущу замість неї...  {y}
Завтра зварю до нього підставкку, бо на підлогу ставити не хочу. Як шліфую стаббруски, то підлога пилюкою, як мукою присипана - все підніме теплим повітрям вгору.
Мясо в булерьяне жарить... {23} Не пробовал.
"Сдача в эксплуатацию" запущенного объекта будет проходить, как положено.  8-) Я в капитальном строительстве энергетики работаю с 2002 - в курсе "что и как". {))}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Palych

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1421
  • Розташування: Черкаси
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #21 : 22 Грудня 2019, 14:05:05 »
Останнє речення сьогодні є визначальним ;). З Днем енергетика (__3)
Якщо затупилася сокира, і якщо лезо її не буде загострене,
то необхідно докладати зусиль; мудрість зарадить цьому. (10 Еккл. 10)

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #22 : 22 Грудня 2019, 14:38:36 »
 (__3) (__3) (__3)
Я справжній енергетик - у мене ще і в доньки сьогодні День Народження... {_09}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Лука

  • Володимир
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5823
  • Розташування: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #23 : 22 Грудня 2019, 14:41:35 »
 От три події разом і відмічай.  :D Наразі й зекономиш  (__3) (__3)
О вкусах не спорят. По вкусам судят.
"Ирония-непременная эстетическая составляющая мышления"

Offline Waleriy.K

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 139
  • Розташування: Запорожье
Re: Запустив нарешті пічку у майстерні
« Reply #24 : 22 Грудня 2019, 20:07:51 »
Булер'ян тягне в трубки пилюку,вона осіда всередині й чадить, якщо у вас там в повітрі пилюки багато, то не дуже добре