Рынок > Барахолка

Новорічні подарунки під ялинку 2020

<< < (2/24) > >>

Nehai:
Мої:
1. Стабілізовані накладки шпальту бука в жовтому прокрасі. Розміри 99(коротка сторона), 116(довга)х30(57)х11,5(12) мм.
2. Стабілізований бук. З одного краю просвердлено отвір Ф4 мм та глибиною 40-50 мм. Довжина 129 мм, діаметр 45 мм.
3. Обрізки фарбованого (не стабілізовагого) грабу. Радикально чорні, хоч на фото виглядають коричневими (фото смартом). Розмір 130х40х5 мм +- 1 мм. Мажуть руки! Є п'ять шлтук.
4. Диск для наждачок-липучок під "болгарку", Діаметр 125 мм, товщина 20 мм. Новий. В комплекті штифт з різьбою для можливості використання цього диску затискаючи в патрон дрелі.
5. Проставочний набір: стаб. шкаралупа горіха в шоколадному полімері; стаб.сувіль клену в коричневому; стаб.кістка мамонта в білому полімері; стаб.шовковиця в природньому кольорі.
6. Проставочний набір: стаб.шкаралупа горіха в суміші полімерів з перламутром; стаб.кап лоха в прородньому кольорі; стаб.кістка мамонта в білому полімері; стаб.сувіль ясену в чорному.
Фото в прикріпленні.

[вложение устарело и удалено администратором]

Фішермен:
1. Точилка костиль, титан ВТ-6
2. Сувіль ясена (200 мм), сувіль берези
3. Равлик, для обдува буржуйки, тихий
4. Сокира на реставрацію, піднята на в/ч РККА
5. Підставка під ніж, дуб

[вложение устарело и удалено администратором]

Lopar:
Лот№1
- 2 шарових крана на 3/4 дюйми, нові. 3 хомути для встановлення на цільну трубу із засвердлюванням, один клапан на 3/4 дюйми. Все нове.

Лот№2
- 2 клинки, калені. один - булат, потребує доробки. другий - ШХ15, новий.

Лот№3
- Новенький клинок із ШХ15СГ, заточний брусок, трохи попробував, купляв як із КК, на 5000 псі...

Лот№4
- Риболовне. Моножилка, нова, відмотав пару метрів. Силікон - залишки, майже всі нові. Набір грузиків.

paskuch:
1. Велошолом btwin 320 liloo. Розмір 52-56 (одягався 1 раз, стан нового)

2. Фотоапарат Olympus FE-47 (працює від 2х акумуляторів/батарейок), карта памяті 4Gb, чохол, арядний пристій для акумуляторів типу АА/ААА Varta

3. Шуруповерт Black&Decker CD12C, 2 акумулятори (під заміну), зарядний пристрій, ліхтар

Завчасно прошу вибачення, але у зв"язку з непередбачуваними обставинами відправити зможу 23.12 {_26-}

Slesar V:
Мої  {_09}
1)Екзоти які лежать без діла

2)Автосигналізація без інструкції так мені дісталась і без реле ( я його приватизував {))})

3) Пічак під реставрацію

4)Динаміки від якогось домашнього мігнітоіону і сітки нові

5) пояс і кобура

6) ножни тактичні

7)Віск для дерева

8) ретро динамометричний ключ

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница

Перейти к полной версии