Автор Тема: Вибір електричного тримера  (Прочитано 1468 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Palych

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1421
  • Розташування: Черкаси
Вибір електричного тримера
« : 26 Квітня 2020, 20:20:26 »
Самої назви теми явно не достатньо. Поясню. Є ділянка стандартних розмірів у садівничому товаристві. Вона розбита на кілька грядок, клумб та квітників, тому заростає травою та бур'яном не дуже рясно. Є з півдесятка плодових дерев, до десятка кущів смородини, якісь іще кущики. В сараї знайшов стару, але цілком робочу косу, з якою в цілому вправляюся, але з якою на цій площі просто розгулятися ніде. От і постало питання придбання чогось компактнішого.
Зупинився на електротримері з верхнім розташуванням двигуна. Серед того, що виглядає таким, що справиться з нескладними задачами обмеженого простору та відповідає доволі обмеженому поточному бюджету, надивився дві моделі:  Forte ЕМК- 420М (https://rozetka.com.ua/ua/forte_64484/p265994/) і Grunhelm GR-42S (https://rozetka.com.ua/ua/grnhlm_gr42s/p7764774/). Відгуків переглянув чимало, але реально корисних серед них не багато. В основному емоції розпакування, частково складання - і все. Крім того, багато таких, що насторожують людину необізнану: розбірна штанга - повне л*йно, бо це додаткове з'єднання; цільна штанга - повне л*йно, бо не влізе в машину; редуктор гріється, волосінь обривається, від ножа вібрує шо піпєц, шнур закороткий і взагалі акція закінчується, гіпс снімают, клієнт уєзжаєт (с).
Хто має реальний досвід користування таким інструментом? Не зупиняюся на цих двох моделях, є, звісно, певний "зазор" по ціні. Буду вдячний за пораду.
Якщо затупилася сокира, і якщо лезо її не буде загострене,
то необхідно докладати зусиль; мудрість зарадить цьому. (10 Еккл. 10)

Offline Алексей-13

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 816
  • Розташування: Київ
Re: Вибір електричного тримера
« Reply #1 : 26 Квітня 2020, 23:45:32 »
Кошу триммерами лет 10-ть, наверное. Последний Oleo-Mac на 600 Ватт, 4 года. Мощности в принципе хватает, но иногда хотелось бы помощнее. У брата такой же, только на 1 Квт, там вообше вопросов нет. Решение с верх ним расположением двигателя правильное, предыдущие триммеры сгорели моторы, нижнее расположение.
При правильном использовании (не перегревать, но у Oleo-Mac вроде есть защита от перегрева, сам, правда, до срабатывания защиты не доводил) прослужит долго. Вопросы возникают, пожалуй, только с правильной намоткой лески вручную. При направильной намотке не хочет самостоятельно вылазить из барабана.
Толщину лески в 1.6 мм считаю оптимальной. По словам брата, леска в 2 мм превращает траву в кашу, которая налипает на защитный кожух, который постоянно приходится чистить.
Мне лески хватает, но  знаю людей, которым приходится использовать металлические ножи.
И еще, понимаем, что электотримеер ограничен длиной провода, но иногда надо выехать и покосить где-то, где нет электричества.

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
Re: Вибір електричного тримера
« Reply #2 : 27 Квітня 2020, 10:54:34 »
При наличии газонов и ровных площадок, я бы не советовал возится с триммерами, а купить маленькую газонокосилку. При переезде за город сначала тоже купил себе триммер, потом понял, что это головная боль, лески рвутся, есть трах с их намоткой, сбором травы после покоса. Плюнул и купил маленькую электрическую  газонокосилку, 30-40 мин работы и никакой головной боли на неделю.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline axelT

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2645
  • Розташування: Erkrath - Киев
Re: Вибір електричного тримера
« Reply #3 : 27 Квітня 2020, 13:30:18 »
Поддерживаю електрогазонокосилку. Валера уже плюсы написал
У мня правда триммер тоже есть, для труднодоступных углов.
Обращайтесь ко мне на любом языке - я постараюсь Вас понять

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
Re: Вибір електричного тримера
« Reply #4 : 27 Квітня 2020, 14:18:49 »
Я трудно доступные места вдоль забора, углы, засадил какой то фигней  (цветы называются) так что триммер уже второй сезон ржавеет.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7355
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Вибір електричного тримера
« Reply #5 : 27 Квітня 2020, 14:45:32 »
Я маю досвід, але машинка посерйозніше Мотокоса Tatra Garden BCU-55 - отзыв
ІМХО бензинова версія зручнійша і мобільнійша, бо не треба тягати за собою "поводок"-кабель, хоча електотример простійше - не треба морочитись із бензином та маслом.
Можете звернути увагу на електротримери Tatra Garden, Китай, але Китай якісний. І потужніть вони, на відміну від переважної більшості кЕтаю, зазначають чесно. Так що їх тример 1 кВт скорійше за всьго реально має потужніть таку ж як і Форте 1,4 кВт. {))}
У мене особливих питань не виникало ні до названої бензокоси (3,5 сезони відпахала), ні до іхнього сучкорізу. Останній купив в минулому році навесні і поки користував мало.
Ні по Forte, ні по Grunhelm досвіду не маю. ((
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline axelT

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2645
  • Розташування: Erkrath - Киев
Re: Вибір електричного тримера
« Reply #6 : 27 Квітня 2020, 19:12:44 »
.... засадил какой то фигней  ....
Курить эту фигню можно? :D
Обращайтесь ко мне на любом языке - я постараюсь Вас понять

Offline wildss

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1086
  • Розташування: Киев
Re: Вибір електричного тримера
« Reply #7 : 27 Квітня 2020, 19:55:42 »
ІМХО бензинова версія зручнійша і мобільнійша, бо не треба тягати за собою "поводок"-кабель, хоча електотример простійше - не треба морочитись із бензином та маслом.
+1 Согласен  {y} Бензиновая версия удобней, что тример что газонокосилка. Возня с кабелем еще тот "гемор" особенно при работе на газонокосилке, уж лучше повозится с маслом и бензином.  По мощности брать  не меньше 1.5 KW. Имею опыт.

Offline Big Ben

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 514
  • Розташування: Генічеськ-Борзна
Re: Вибір електричного тримера
« Reply #8 : 28 Квітня 2020, 06:11:57 »
маленькую электрическую  газонокосилку,
+100, косил лет 10, участок 40 соток, сад, виноградник, клумбы, проблем с кабелем при определенном навыке никаких.

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
Re: Вибір електричного тримера
« Reply #9 : 28 Квітня 2020, 09:17:44 »
Хороший бензоагрегат  при
обмеженому поточному бюджету,
и
ділянка стандартних розмірів у садівничому товаристві.
Просто не выгоден, больше время потратишь на поиски масла и заправку бензина. Когда участок 10 соток и более газона или косить траву для скотины еще имеет смысл.
2. axelT пока на сигареты есть средства {23}  {))} а там посмотрим.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline Palych

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1421
  • Розташування: Черкаси
Re: Вибір електричного тримера
« Reply #10 : 28 Квітня 2020, 09:55:44 »
Про мототример (мотокосу) не йдеться, хоча річ, безумовно, корисна та необхідна, але для більших площ.
Якщо затупилася сокира, і якщо лезо її не буде загострене,
то необхідно докладати зусиль; мудрість зарадить цьому. (10 Еккл. 10)