Автор Тема: Tuff Lite by Vlad-Ch  (Прочитано 3856 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline woodman

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 194
  • Розташування: Lviv
  • www.knife.org.ua
    • www.knife.org.ua
Tuff Lite by Vlad-Ch
« : 24 Серпня 2021, 17:30:16 »
Розповім про мій старенький Cold Steel – Tuff Lite про який я писав раніше. В армії я безцеремонно угробив сірейтер перерізаючи армійську польовку. Ніж пішов надовго в шухляду, доки не догадався його віддати в руки знаного фахівця.



Майстер, що врятував мій Tuff Lite, добре вам відомий під псевдонімом Vlad-Ch. Владислав Джола мешкає в Чернігові і робить кастомі леза для ножеманів з усієї України.

Клиночки від Владислава мають хорошу славу і провокують неабиякий ажіотаж серед поціновувачів. Щоб отримати в руки моє скромне замовлення довелося почекати в черзі понад рік. Відразу забігаючи на перед, скажу, що результат вартувало чекати.

Мені не хотілося буквального повторення заводського леза. Можна просто придбати новий ніж, щоб мати цілий, неушкоджений екземпляр, зрештою я так і зробив. Маю тепер два.



Ідея полягала в новому прочитанні образу цього компактного робочого ножичка. За основу стилю була взята впізнавана обробка лез гріндером від Borka Blades, ножового майстра Себастьяна Беренджі з Аризони. Звісно Владислав втілюючи мої «референси» створив ніж в своєму прочитанні. Власне такий результат і має цінність.

Хоч для мене питання сталей не є пріоритетним, в цього ножа тепер на озброєнні супер-сталь Uddeholm Elmax. Влад працює лише з топовими залізяками, що і є наріжним каменем його невеликого бізнесу. Клієнт іде за новими супер властивостями їх звичайних ножів. Серед замовників надзвичайно популярними є нові леза для Opinel чи китайських підробок Spyderco. Це є основою потоку виробництва. Моє замовлення скоріше ішло в розріз налаштованому процесу, сподіваюся цей експеримент був цікавий і майстру. Я ж повністю задоволений результатом.

На контраст до такої брутальної текстури, полірована крайка леза виблискує на сонці. Ріже ніж до слова пречудово.



Для гармонійного вигляду ножа, Влад окрім леза обробив в одному фініші кліпсу і коромисло замка.



В кутку леза майстер розмістив своє клеймо. На жаль при відкритому ножі воно ховається під накладками руків’я і добре видно лише в проміжному положенні при відкриванні. Можливо це через надмірну скромність.

Сподіваюся колись відвідати Чернігів і при можливості особисто познайомитися з таким чудовим майстром. Без вагань рекомендую оновити якийсь свій старий ніж у Влада, якщо ще є такі на цьому форумі )))

Оригінал статті в моєму блозі http://knife.org.ua/tuff-lite-by-vlad-ch/

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Re: Tuff Lite by Vlad-Ch
« Reply #1 : 24 Серпня 2021, 18:51:10 »
Отличный обзор! Шикарные фото! {_11} Влад конечно клиночек сделал суперский. {_11}

Offline Jericho

  • Удалить
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 9899
  • Нагадил как вшивая шавка - в результате забанен
Re: Tuff Lite by Vlad-Ch
« Reply #2 : 24 Серпня 2021, 19:11:44 »
добре вам відомий під псевдонімом Vlad-Ch
Я понимаю, что статья копи-паст, но

здесь на форуме это влад-ч 8-)

Спасибо что поделились {_11}

Offline Mentor

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3593
  • Розташування: г. Калуш
Re: Tuff Lite by Vlad-Ch
« Reply #3 : 24 Серпня 2021, 20:38:56 »
Очередной повод вспомнить Влада добрым словом. Модель ножа одна из самых любимых!
Кому я понадоблюсь - ищите на Фейсбуке

Offline MACH1

  • Михайло
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1061
  • Розташування: Одесса
  • Qirim - Україна!
Re: Tuff Lite by Vlad-Ch
« Reply #4 : 24 Серпня 2021, 22:56:14 »
вспомнить Влада добрым словом
Зачем вспоминать? - Здоровья и успехов Мастеру. У самого было семь складников от Влада. Сталей, правда, пока три...- М390, CTS-XHP, CPM20CV. Доволен и я, довольны и те, кому подарил. И сыновья, и на Восток. Ну и себе оставил, один. Он тут первым: https://youtu.be/jlv9BBjhIdo =)
"...подают хромым и нищим и не подают философам, - хромыми и нищими они еще могут стать, а мудрецами никогда."©

Offline axelT

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2645
  • Розташування: Erkrath - Киев
Re: Tuff Lite by Vlad-Ch
« Reply #5 : 24 Серпня 2021, 23:41:56 »
Отличный нож.  {_11} Спасибо за обзор. =)
Обращайтесь ко мне на любом языке - я постараюсь Вас понять

Offline Big Ben

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 514
  • Розташування: Генічеськ-Борзна
Re: Tuff Lite by Vlad-Ch
« Reply #6 : 25 Серпня 2021, 09:07:28 »
Чудовий ніж! Майстру здоров"я й успіхів! Теж володію його виробом, дуже задоволений!

Offline Metrolog

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7838
  • Розташування: Odessa
  • http://2knife.com/users/metrolog
Re: Tuff Lite by Vlad-Ch
« Reply #7 : 25 Серпня 2021, 10:38:55 »
 {_11}
с уважением. Metrolog.

Offline Мутний

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 521
  • Розташування: Переяслав
Re: Tuff Lite by Vlad-Ch
« Reply #8 : 25 Серпня 2021, 12:46:10 »
Удосконалений та врятований- такий ніж виглядає цікавіше й цінніше, для власника, результат по картинках {_11}