Автор Тема: Небезпечні бродячі собаки  (Прочитано 3841 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Big Ben

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 514
  • Розташування: Генічеськ-Борзна
Re: Небезпечні бродячі собаки
« Reply #25 : 18 Серпня 2019, 19:48:54 »
А також "Тур" в Агромаркеті,шановний,а Ви особисто бачили як помирає собака від тубазиду,тим більше якщо це Ваша собака,друг,помічник.

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Небезпечні бродячі собаки
« Reply #26 : 18 Серпня 2019, 20:03:56 »
Переконаний- особистий друг і помічник на вулиці повинен бути на повідку і у наморднику. Все інше - бродячі пси. Некеровані, жорстокі.  Приклади нападу на людей навіть не хочу наводити. Тому я за жорсткий контроль.

Offline Big Ben

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 514
  • Розташування: Генічеськ-Борзна
Re: Небезпечні бродячі собаки
« Reply #27 : 18 Серпня 2019, 20:21:36 »
І тому Ви готові піддавати тварину,провина якої в тому,що вона народилася не від планової в"язки,а вільною,смерті,якої не побажаєш найлютішому ворогу,смерті,коли ти задихаєшся при повній свідомості,уявіть щоВи вдавилися шматком м"яса та не можете не вдихнути не видихнути.

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Небезпечні бродячі собаки
« Reply #28 : 18 Серпня 2019, 20:37:30 »
Нє, нехай воно людей кусає, сере де попало і таке інше. Потрібно було Вам приїхати і пожити рік тому у моєму дворі. Бачив я таких сердобольних, поки їх не торкалось. Потім готові були самі собак гризти.   

Offline Big Ben

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 514
  • Розташування: Генічеськ-Борзна
Re: Небезпечні бродячі собаки
« Reply #29 : 18 Серпня 2019, 20:57:19 »
Ні, Ви невірно зрозуміли мою позицію з приводу даної ситуації,я як ніхто з цього форуму знаю цю проблему,був покусаний собаками,в.т.ч. й бродячими,безкінечну кількість разів,й на жаль,мій особистий рахунок застрелених та приспаних псів,мабуть сягає кількості виловленої Вами риби.

Offline Oliver

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4514
  • Розташування: Буковина. Вижниця
Re: Небезпечні бродячі собаки
« Reply #30 : 18 Серпня 2019, 23:16:54 »
Тут здається форум здорових, адекватних мужиків, а не "сєрдобольних старушек", підгодовуючих бродячих псів  :)
Покажіть дієвий, дешевий, без лишніх шмарклів спосіб вирішення проблеми - і я буду тільки радий подякувати Вам.
а Ви особисто бачили як помирає собака від тубазиду,тим більше якщо це Ваша собака,друг,помічник.
Бачив і не раз. Свиня від ножа теж помирає не в один момент, але всі ми любимо сало і ковбасу, чи не так?  ;)
Мій друг і помічник апріорі не може  померти від тубазиду, тому що не жере те, що валяється на вулиці.
До речі, за допомогою цих недорогих таблеток, в лісах навколо мого дому в останні роки розвелсь багато зайців і козуль, і що характерно, домашні собаки в вольєрах і на цепах в людей живі і здорові, а от бродячих якась непонятна пошесть косить  {gig}
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/

Offline влад-ч

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3782
  • Розташування: Чернигов
  • 063 71-68-263
Re: Небезпечні бродячі собаки
« Reply #31 : 19 Серпня 2019, 00:32:01 »
І тому Ви готові піддавати тварину,провина якої в тому,що вона народилася не від планової в"язки,а вільною,смерті,якої не побажаєш найлютішому ворогу,смерті,коли ти задихаєшся при повній свідомості
А мышей и крыс вам не жаль, умирая несколько суток от внутренних кровотечений вызванных антикоагулянтами они явно не эйфорию испытывают.

И вы скорее всего немного путаете, удушье при полном сознании это миорелаксант дитилин, изониазид же вызывает гипогликемическую кому.
Цитувати
Особенно чувствительны к препарату псовые, в том числе собаки (LD50 50 мг/кг живого веса) они не в состоянии эффективно метаболизировать изониазид (из-за малой активности N-ацетилтрансферазы). Образование комплекса изониазид-пиридоксин приводит к недостаточности пиридоксина, снижению биосинтеза ГАМК и, в результате, к гипогликемической коме, судорогам, от которых животное и погибает.   
     

Offline Big Ben

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 514
  • Розташування: Генічеськ-Борзна
Re: Небезпечні бродячі собаки
« Reply #32 : 19 Серпня 2019, 08:33:46 »
Да,согласен,потому пиридоксин и является специфическим антидотом,при своевременном введении собака выздоравливает,но зрелище,поверьте,еще то,а относительно-съест или не съест,случаи бывают разные.Относительно "сердобольности"- выпил вчера,возвратясь с охоты,накатило,засентиментальничал,но все равно-травить их не стоит,тем более если не уверены,кто съест эту приманку.

Offline Михайло

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 331
  • Розташування: м.Чортків Тернопільська обл
Re: Небезпечні бродячі собаки
« Reply #33 : 19 Серпня 2019, 09:33:47 »
 Одного разу  стикнувся з проблемою,  в сусідів в сучка " загуляла". Це був пізд.ц !!!. Краєм було те що здоровий   псіна  недавав вийти  з дому ( приватний дім) ,  вирішив проблему радикально, в притув  вистрилив з " помпи"..... . Після цього сусід  стерелізував сучку.
 Нерозумію людей які жаліють " дворняг", вони загроза.Брата в дитинстві покусав собака,  це було  страшно, шрами залишились до цього часу.... .Собака -   в вольєрі,  на подвірї, на повідку або в наморнику.Все інши це  потеційна загроза  здоровю  і житю.А гумано , негумано... це філософія.Людей вбивають і більшість " стурбований".
  Нажаль  крім" тубазіду " нічого   більш доступного  і безшумного незнаю... .+ протирвотні із  аптечки хімзахисту.
 
 

Offline Big Ben

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 514
  • Розташування: Генічеськ-Борзна
Re: Небезпечні бродячі собаки
« Reply #34 : 19 Серпня 2019, 09:40:58 »
+100,решили радикально,и собаку не мучили и хозяйка поняла,я сам решаю подобным образом.