Автор Тема: Цікавлюсь Майстром для виготовлення накладок на фултанг  (Прочитано 3692 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline hold.fast

  • Новичок
  • Повідомлень: 16
  • Розташування: Самбір
Доброго шановне товариство та пани Майстри.
Знайшов недавно в тумбочці старий ніж-копію Chris Reeve "Professional Soldier", яку купив ще до війни на сусідньому форумі. Виглядає вона як на цьому фото нижній (полірований):

(Ліричний відступ: це не копія, яку зараз можна за 300 грн. купити, а якась лімітована серія індійського виробництва - так казав шановний пан, у якого був куплений ніж, і цей пан заслуговує на повагу і довіру у моїх очах. На той час [сам початок 2014 року] при тій ціні долара ніж обійшовся мені в 550 грн. Сталь, як казав пан продавець, 440с ковка та термічка).

Коротше, знайшов її на дні тумбочки, та захотілось мені зробити на неї накладки, бо у вигляді "скелетона" не подобається категорично, як і різні плетення з паракорду. Так ось, тепер питання-пропозиція до панів Майстрів.

  • Скільки би коштувала така робота з мого матеріалу? Знайшовся би бажаючий таким зайнятися? Я би сильно не прискіпувався до якості, хоча, звичайно, відверта халтура теж не варіант.
  • По матеріалу. Наприклад, я би хотів накладки з акрилу. Я можу вислати майстру брусок, і він його сам розпиляє на накладки, чи зразу потрібно шукати накладки тонкі? Я просто дилетант в створенні ножів і не розуміюсь. Наприклад, такий брусок, як тут, підійде, чи це для всадного монтажу такі продають?
  • Для скріплення накладок використовуються піни, я правильно розумію? Чи піни це тільки декорація і заглушка? Якщо в рукоятці має бути два піни, то два куски по 50мм вистачить (товщину руків*я не питайте - на Ваш розсуд, просто щоб зручно в руці було)? Я би хотів поставити якийсь з люмінофором, такий наприклад:
  • Якщо зробити третій пін темлячний (трубочний), то це сильно здорожить роботу? Чи просто темлячний отвір зробити і не паритися піном?
  • Було би добре, якби майстер зміг би виготовити ще і піхви (ножни) зі шкіри. Ніяких вивертів, прості піхви, звичайний підвіс на пояс.
Здається все вказав, що потрібно. Матеріал би я прислав разом з ножем (піни та накладки чи брусок). Як варіант - можуть бути матеріали Майстра (повністю чи частково), але хочеться чогось такого яскравого та аляповатого, шоб "по-багатому" і в "ріднім селі" оцінили за "яркість" {_11} Можливо, червоно-чорне чи синьо-жовте. (__10) (__8)

Звичайно, хочеться не за всі гроші, бо ніж має бути робочий, а не полочник.
Чи я прагну фантастики недооцінюючи складність і краще взагалі забити на цю ідею, бо обійдеться надто дорого?

Якщо бажаючий пан Майстер знайдеться, то прошу писати в лічку чи в темі з пропозиціями. Якщо десь понаписував дурниць чи недооцінив складність/вартість - ще раз прошу вибачити дилетанта і наставити на путь істинний.

П.С. На форумі це моя третя реєстрація, перші дві видалили за неактивність. Якщо це має якесь значення  {dr}

Offline Leo Lexx

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 4102
  • Розташування: Київ
  • Ми,українці, народ роботячий...
 () прочитайте уважно правила форуму, які Ви підмахнули не читаючи
Бо третього "китайского попередження" уже небуде =)

Offline hold.fast

  • Новичок
  • Повідомлень: 16
  • Розташування: Самбір
Leo Lexx, читав першого разу, але то було років 5 тому :) Цього разу я чесно написав на запитання "чи читав правила при реєстрації?" відповідь "ні", але форум почав сваритися червоним шрифтом і довелось збрехати.  {y} А шо ше залишалось робити бідному нонконформісту... {_21}

Та знаючі люди підказали в лічку де я маху дав (дякую їм за це =)), тож зараз виправлюсь. Вибачаюсь за порушення правил.

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
знаючі люди підказали в лічку де я маху дав
Караюча рука дотягнеться і до них  {bu} {gig}
По роботі- завдання поставлені чітко, що вказує на не зовсім дилетантність ТС( злукавив, егеж  {aaa} ).

Offline hold.fast

  • Новичок
  • Повідомлень: 16
  • Розташування: Самбір
Караюча рука дотягнеться і до них
Та капець як тут все строго з правилами :)

По роботі- завдання поставлені чітко, що вказує на не зовсім дилетантність ТС( злукавив, егеж   ).
Та ні, просто вершків нахапався на форумах та ютьюбі :) Здається очевидним, що без чіткого формулювання "хотілки" марно сподіватися на успішність у пошуку Майстра.
А так я живого гріндера в житті не бачив, як і ножа, дорожчого за 100 уо, в руках не тримав. Звичайний дилетант-обиватель навколозбройних форумів {y}.

Сподіваюсь модератори не сприймуть моє повідомлення за флуд чи флейм: вважав нечемним не відповісти панові Волі.

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
А чи не перетинались наші шляхи у світовій мережі ?

Offline hold.fast

  • Новичок
  • Повідомлень: 16
  • Розташування: Самбір
Воля, напишу Вам в лічку, щоб не гнівити модераторів у Барахолці.

Offline А.М.

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1889
  • Розташування: Киев
Ни чего фантастического, день-два потратить. По сути вопросов-
1) От "даром" и до "очень много".  Если даром, то это будет стоить от 300  грн.  ( Если по минимуму-накладки 100-150 грн., стяжки 3шт. х 20 грн+60 грн, пины 50-грн., ленты 50 грн., Даниш 20 грн., + смола  и пр....)
2) Дерево и только дерево.
3) Для соединения нужны стяжки. Пины - это только украшение.
4) А зачем Вам вообще темляк? Вы им пользуетесь?
5) Ножны лучше отдельно купить готовые, под заказ слишком удорожат   работу.

Offline hold.fast

  • Новичок
  • Повідомлень: 16
  • Розташування: Самбір
Ни чего фантастического, день-два потратить.
Дякую за розгорнуту відповідь, пишу в лічку.

Offline Мутний

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 521
  • Розташування: Переяслав
По грошах вигідніше вибрати готовий ніж з піхвами, буде і сталь краща і не чекати виконання роботи і вибір більший, а цей всерімно різати норм не буде)

Offline hold.fast

  • Новичок
  • Повідомлень: 16
  • Розташування: Самбір
По грошах вигідніше вибрати готовий ніж з піхвами, буде і сталь краща і не чекати виконання роботи і вибір більший, а цей всерімно різати норм не буде)
Розумію, логіка у Вашому твердження є, безперечно. Та викидати не хочеться, хай це і невигідно по грошах.

Пан А.М. не може взятися за роботу в найближчі місяці, тож "вакансія" для Майстра все ще відкрита. Зрештою завдяки консультаціям трохи коректую і візуалізую завдання. Отож, потрібно приблизно таке (кілька варіантів):

Варіант "1" вигядає привабливим тому, що товщина накладок на ньому може бути найбільшою (наймасивніші).
Варіант "2" зі сторони візуально гарніший (на мій смак).
Варіант "3" на крайній випадок, якщо перші два складні.

Мій пріоритет в порядку нумерації (1 найбільш бажаний, 3 найменш). Але фахова оцінка Майстра по складності виготовлення важливіша. Колір акрилу на картинці довільний, з інтернету.
По оцінках в лічці, я би запропонував, нехай, 500 грн. за саму роботу. Пани пишуть, що це на пару днів роботи.

Offline Мутний

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 521
  • Розташування: Переяслав
1 холодний варіант
2 нормальний
3 хз що)

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Мені перший сподобався. Хоча і стрьомно.

Offline hold.fast

  • Новичок
  • Повідомлень: 16
  • Розташування: Самбір
Бійтеся Бога, зарізяку якогось з мене робите   (__9)
Малюк розміром з мою долоню, а лезо взагалі в зубах длубатися, та й то хіба в передніх, бо до задніх не дістане.
Прошу не переживати за його температуру. Теплий, аж гарячий  {y}

Offline А.М.

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1889
  • Розташування: Киев
Тепер візуально видно, що він у будь якому виконанні ХО не буде.

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Прикольний малюк. Можемо поспілкуватись.

Offline hold.fast

  • Новичок
  • Повідомлень: 16
  • Розташування: Самбір
Можемо поспілкуватись.
В плані замовлення? Добре, пишу Вам в лічку.

Offline Мутний

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 521
  • Розташування: Переяслав
таки деталі вирішують питання :D

Offline hold.fast

  • Новичок
  • Повідомлень: 16
  • Розташування: Самбір
таки деталі вирішують питання
Не зрозумів Вашу думку :)

З паном Воля співпраця не склалась, тож далі чекаю пропозицій  {y}

Ви таки погано Правила форуму читали.
"п.ІІІ.8. Запрещено полностью цитировать сообщения и фотографии в своих ответах, если это не несет смысловой нагрузки..."
Яке смислове навантаження несе повне цитування посту, безпосередньо вслід за яким Ви пишете?
Дав би Вам "гірчичника", та у Вас він і так є, тому усне попередження! {pun}
« Останнє редагування: 07 Листопада 2019, 11:32:41 від Nehai »

Offline Мутний

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 521
  • Розташування: Переяслав
я про те, що чім більше ввідних даних, тим швидше знайдуться охочі зробити, хоча на готовий ніж щось вчіпити, чомусь не сильно великі черги завжди були.

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Чергі невеликі, тому  що, ціна питання 500 грн. Я за такую работу из материалов заказчика, если предлагают меньше 1000 грн. просто не берусь. Это просто шабашка. :)

Offline hold.fast

  • Новичок
  • Повідомлень: 16
  • Розташування: Самбір
Мутний та я вже не бачу куди детальніше... Я купляю матеріал, висилаю разом з ножом, майстер робить і показує мені готовий ніж, я висилаю оплату за роботу, він мені готовий ніж. Що потрібно є на фото, пару варіантів.
Ціна вже вказана - 500 грн. за саму роботу. Які ще деталі невідомі? Не можу зрозуміти  (( Зрештою, вже не важливо.

Nehai я в одному повідомленні відповідав пану Мутному та писав месседж до всіх гостей теми. Тому процитував його повідомлення в першій частині свого, щоб було зрозуміло, що відповідаю цією фразою саме на нього, а наступна вже для всіх. Там, бляха, чотири слова цитати, а сваритесь, як би я пів Кобзаря процитував.

Так, я знаю, я знову порушив правила, яких не читав, бо обговорюю дії модератора. Додайте тих 15 процентів штрафних балів та заблокуйте з кінцями. Який у вас тут нервовий форум, просто капець. Мені вже і охота до замовлення пропала. Пошуки закриваю, прошу адміністрацію її видалити чи перенести в архів, чи яка там доля неактуальних тем на форумі.

П.С. Поки писав, з*явилось повідомлення пана Юрий. Що ж, дякую за фахову відповідь, моя здогадка підтвердилась. Тепер зрозуміло, що ідея була не надто розумна.
Вибачаюсь, якщо когось образив і за те, що створив незручності адміністрації своїм системними порушеннями правил.

Offline tericon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 928
  • Розташування: Чернівці
1. Акрил липка, холодна пластмаса, яка дряпається.
2. Дерево при такому монтажі покрутить в пропелер. Якщо це не айронвуд, кокоболо або стабілка, тоді шанси без щілин виростають. Поставте мікарту чи г10 і не будете мати проблем довіку.
3. Відкритий темлячний отвір - порочна практика, наминає долоню по повній програмі
4. Монтаж на стяжки - позбавляє Вас від найбільшого плюса фіксів - гігієнічності. Через тиждень там збереться темна масна жижа, яка потім ще і пахнути почне. Це суттєво спрощує майстру монтаж, але глухий монтаж на мою думку практичніше.
5. За таке візьметься або хоббіст або початковий майстер, підвищіть ціну до 1000 грн разом з піхвами кайдексними чи шкіряними, можливо це підвищить шанси
6. Купіть на ламнії Manly Patriot D2, а цей ніж обмотайте паракордом і самі пошийте ножни зі старого шкіряного пальто. Manly набагато більш толковий ніж, лиш треба переточити.
7. Купити готовий ніж завжди дешевше, ніж вигадувати щось своє
8. На цьому форумі - Ви щось налажали, Вам пояснили. Є правила, дізнались - дотримуйтесь. На Bladeforums грохнули б тему, акаунт забанили і ніхто б слова не написав.

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
4. Монтаж на стяжки - позбавляє Вас від найбільшого плюса фіксів - гігієнічності.

Это как?  {_07} Может путаете с винтами?

Offline tericon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 928
  • Розташування: Чернівці
Я маю на увазі ось це.

http://knifemaker.com.ua/materialy-dlja-rukojatej/stjazhki-pritiny-dlja-nakladnogo-montazha/stjazhki-vintovye-dlya-rukoyati-nozha/Pivot-Rivet-Socket-SS-UA-5mm-01.html

Так, два гвинти, які закручуються у втулку з нарізаною різьбою з протилежних боків - вроді би і є одним із багатьох різновидів "стяжки".