Автор Тема: Столярний куточок  (Прочитано 2191 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Алексей-13

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 816
  • Розташування: Київ
Re: Столярний куточок
« Reply #25 : 01 Жовтня 2021, 12:27:52 »
То не жадібність, а ощадливість, бережлива економність.
А ще, пан має час і надхнення... мабудь...

Offline gogakot

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1031
  • Розташування: Днепропетровск
Re: Столярний куточок
« Reply #26 : 01 Жовтня 2021, 20:29:27 »
Пан просто запустив у роботу стрічкову пилу. А про всяк випадок пан має кілька японських пилок - 4 типу ріоба, 2 катаби (поперечне та повздожне пиляння) та 1 дозуку (точний запил, шипи).

Offline Алексей-13

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 816
  • Розташування: Київ
Re: Столярний куточок
« Reply #27 : 01 Жовтня 2021, 20:36:32 »
По доброму заздрю панові, бо дійсно, іноді саме таки пилки в роботі і потрібні. Підтримую напрямок розвитку пана!

Offline wildss

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1086
  • Розташування: Киев
Re: Столярний куточок
« Reply #28 : 01 Жовтня 2021, 22:48:41 »
От залишки вже підуть на шашлик.
Сосну на шашлик?  {kh}

Offline gogakot

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1031
  • Розташування: Днепропетровск
Re: Столярний куточок
« Reply #29 : 01 Жовтня 2021, 23:10:21 »
На шашлик йде все, що нефарбоване - сосна, вільха, ясен, клен - цим розпалюється, а потім деревне вугілля. Все, що фарбоване (трапляється інколи) - йде на приготуванні в казані.
Спалюються залишки з якими вже нічого ніззя зробити. Тому що в Дніпрі найдешевшою столярною деревиною є сосна суха столярна необрізна - 10000 гривнів за куб. Дуб сухий столярний необрізний 50 мм - 36000 гривнів за куб.
Головне - прошу не вказувати ціни у ваших містах, я їх знаю, але ж вартість доставки та мінімальні обсяги купівлі {_18}
А так, за бажанням вельмишановного панства можу зробити шашлик з редхарту, амаранту, лайсвуду, кінгсвуду. Найсмачніший, як мені здається, буде з капів палісандру, амбойни та з ебену.
Вартість дров сплачує замовник за цінами на зазначені породи деревини в Україні. Мнясо й косорилівка - мої. {sm}

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
Re: Столярний куточок
« Reply #30 : 02 Жовтня 2021, 08:32:17 »
З капу амбойны шашлык буде мабудь добрий, фото де?
4 типу ріоба, 2 катаби (поперечне та повздожне пиляння) та 1 дозуку
Я таких слів не чув ніколи.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline Shveik

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1369
  • Розташування: Глобинський район - Міжгір'я
  • Memento mori
    • Memento mori
Re: Столярний куточок
« Reply #31 : 02 Жовтня 2021, 19:07:17 »
Пан просто запустив у роботу стрічкову пилу. А про всяк випадок пан має кілька японських пилок
До мене вже наближається наша національна зелена тваринка, яка часом може дуже давити  f.g
Біда, коли людина раптом заходиться філософствувати - це завжди пахне білою гарячкою. (Йозеф Швейк)

Lingua Latina non penis canina.

Offline gogakot

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1031
  • Розташування: Днепропетровск
Re: Столярний куточок
« Reply #32 : 02 Жовтня 2021, 21:48:02 »
Пане Shveik,

Національна зелена тваринка прийде до вас завтра, може післязавтра. Просто сфотографую усі пили, що є у майстерні. Ручні пили. Ну й зроблю фото головної героїні - стрічкова пила Makita LB1200F яка з отого обапілу, що сфотографований на попередній сторінці, зробила сьогодні десятків три планочок завтовшки 6 мм і шириною 27 мм.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Столярний куточок
« Reply #33 : 03 Жовтня 2021, 00:13:33 »
Макіта 1200 - чудова стрічкова пилка. {_11} Сам маю її аналог Метабо 318, тому знаю про що говорю.
Прийміть мої поздоровлення з обновкою! (__3)
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline gogakot

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1031
  • Розташування: Днепропетровск
Re: Столярний куточок
« Reply #34 : 03 Жовтня 2021, 10:12:15 »
Nehai, відверто кажучи це не обновка. Макіта в мене з 2010 чи з 2011 року. Принаймні номер пилки 18хх - одна з перших привезених до України. Просто вона дуже довго стояла без роботи, поневірялась чужими майстернями, стояла в мене у кутку вже моєї майстерні тривалий час....
Днів п'ять тому витягнув з кутка, відчистив, пропилососив, підключив через саморобний циклон-відро до пилососу і вуаля!
Вчора спробував нове полотно (брав полотно для мняса для чистого різу). Працює чисто, але за рахунок дрібного зубу та великого показника tpi при розпилюванні сосни треба досить часто мити полотно та гумові бандажі.

Нічого, ще трохи пограюсь, підберу комплект полотен і вперед.
Просто є багато нюансів при виборі полотна.

Коли продавав ебен та інші екзоти тут на форумі, під розпил екзотів для цієї пили підібрали полотно для металу, з біметалу, зі змінним шагом зубів та змінною висотою зубів.

Ще повторюсь - при виборі полотна є дуже багато нюансів - що пиляти (порода), товщина деревини, якість поверхні після розпилу, ширина пропилу (залежить від товщини пили та розводки), максимальна товщина полотна для цієї пили, припуски на подальшу чистову обробку, прямолінійні чи криволінійні різи, мінімальний радіус різу, ну й накінець дасте ви спокій власним ручкам - тобто чи намагатиметесь власноруч точити полотно чи заб'єте больт та просто купите нове.

Offline Shveik

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1369
  • Розташування: Глобинський район - Міжгір'я
  • Memento mori
    • Memento mori
Re: Столярний куточок
« Reply #35 : 03 Жовтня 2021, 15:09:56 »
Просто сфотографую усі пили, що є у майстерні
Ех... Хай давить. Але фото чекаю. Стрічкова пилка - моя давня мрія.
Біда, коли людина раптом заходиться філософствувати - це завжди пахне білою гарячкою. (Йозеф Швейк)

Lingua Latina non penis canina.

Offline KRG Roman

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1271
  • Розташування: Украина, г. Кривой Рог
Re: Столярний куточок
« Reply #36 : 03 Жовтня 2021, 17:12:07 »
Японська пилка , це кайф. В мене лише одна , та вже  зацінив цю штуку.  {_11}

Offline gogakot

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1031
  • Розташування: Днепропетровск
Re: Столярний куточок
« Reply #37 : 03 Жовтня 2021, 21:44:17 »
Почнемо, як і обіцяв. Фото верхнього ряду пилок - нижче 2 фотографії. Чого верхнього ряду - на другому фото праворуч видно такий боксік, в якому у 2 ряди в пропилах горизонтальних поличок висять пили.
Пояснення - зліва направо
 - Sandvik - японський зуб повернутий як на звичайній європейській пилці, калений, звичайна плотницька ножівка
 - пилка - спадок від дідуся дружини, висить, не розбирався
 - звичайна з гартованим полотном пасовочна поперечна ножівка для запилів
 - схожа на неї пасовочна ножівка з каленим зубом
 - третя пасовочна ножівка з каленим зубом
 - звичайна плотницька ножівка Stanley - як і Sandvik типа "япона наоборот"
 - поперечна ножівка з гартованим полотном переточена в поздовжну ножівку власноруч, таке собі, перший досвід
 - поперечна ножівка з гартованим полотном - кандидат у донори на переточку в поздовжну ножівку
 - Disston вінтажна американка, нещодавно приїхала, будемо розбиратись
 - William Greaves, чесна англійка, 660 мм, поздовжній розпил чурбаків, які не проходять в Макіту, тобто вище 165 мм, на частини, які потім в Макіту.



Наступні фото

 - поперечна ножівка "вовчий зуб" для розкроювання сирої деревини
 - катаба 270 мм- поздовжній розпил зуб з одного боку, калений зуб
 - катаба 265 мм - поперечний розпил зуб з одного боку, калений зуб
обидві пили вже років 10 у користуванні зуби підсіли, не точаться
 - дозука, дуже дрібний універсальний зуб, калений зуб, для точних запилів
 - ріоба Kijima 180 мм, поперечний та поздовжній зуб, гартоване полотно
 - ріоба Kijima 240 мм, поперечний та поздовжній зуб, гартоване полотно, поздовжній зуб підсів, буду замовляти напилки та точити
 - ріоба Kijima 300 мм, поперечний та поздовжній зуб, гартоване полотно
 - плотницьке японське стусло під катаби, взагалі під поперечну катабу, кути по вертикалі та по горизонталі від -45 до + 45, настроюються ну дуже точно для плотницьких робіт



Makita LB1200F
За нею на стіні полотна, праворуч - саморобний циклон з відра, підключається до пилососу.
Планочки на внутрішні вставки, вірніше заготовки під планочки, які напилякав Макітою. На минулих фото видно, з чого вони були напилякані.


Кава в обідню перерву та ескіз замовлення, яке в роботі.



Вдома ще є одна ріоба 265 мм, підсівша також, так, про всяк випадок, коли треба щось розпиляти терміново.
Ще 2 або 3 пилки по металу.
Лобзіки 1 - радянський, 1 - типу "як усі продають будь-де", 1 - трубчата рама, 1 - індійський GROZ, 1 - німецький швидкозажимний PEBARO, 2 - ювелірних, один з регулюванням розміру полотна на 150 мм, один 200 мм, без регулювання.
Це не фотографував.
А, згадав, ще десь лежить лучкова пила з барахолки, підлягає відноленню.
Тепер буду рахувати - без Макіти 28 одиниць.
Так, не дуже й багато.
Почну робити нормальний кабінет для пилок, від деяких буду відмовлятись, тому що висять без діла. Буду шукати людей, кому потрібна пила, але не має можливості придбати.