Автор Тема: Вопрос по обработке кожи  (Прочитано 2367 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Natashka

  • Гість
Вопрос по обработке кожи
« : 07 Жовтня 2012, 23:24:51 »
Привет! Занимаюсь изготовлением сидения для мотоцикла. Используется неокрашенная кожа растительного дубления. В дальнейшем на коже будет тиснение. Хочу узнать у мастеров, какую краску лучше всего использовать (читала, что нужна краска на спиртовой основе), чтобы получить бежевый цвет, глянец. Какую фирму лучше использовать? И еще, какую финишную пропитку брать, чтоб предотвратить износ (все-таки сидение, постоянно 5 точкой будут об него тереться), сделать водостойким? Что скажете про аппретуру? Подходит ли она в качестве финиша?
Пробовали пользоваться воском, цвет получился слишком темный, и при сгибании кожи появлялись "трещины"...

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Вопрос по обработке кожи
« Reply #1 : 07 Жовтня 2012, 23:43:10 »
хм... не знаю чи є у нас досить досвідчені в цьому плані майстри, тим паче, котрі пробували різні фарби. Але, оскільки в Штатах і сьогодні дуже сильна ковбойська традиція, то там і досі роблять сідла, роблять їх вручну і зі шкіри рослинної вичинки :) отож, думаю, у них і будуть найкращі матеріали. Одна складність - вони там англомовні ))) тому щоб вивідати потрібну інфу - доводиться попаритися тим, хто не англомовний тут :)

Мова – душа народу

Offline serg_if

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6778
  • Розташування: Станіславів
    • мої роботи
Re: Вопрос по обработке кожи
« Reply #2 : 08 Жовтня 2012, 09:29:10 »
сідла, роблять їх вручну і зі шкіри рослинної вичинки
Ну-у, навряд-чи... Скоріше їх роблять із сиром"ятої шкіри - вона набагато міцніша і стійкіша (судячи з мого невеликого досвіду із шкірою рослинної вичинки - якась вона рихла і нестабільна). З сиром"ятною  раніше частенько мав справу - для сідла (для коня, не для байка  :)) саме воно, хоча на ній орнаментів особливо не натиснеш  {kh}.

"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"

Offline СТЕРХ

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5691
  • Розташування: Киев
  • Евгений 098-861-59-70
Re: Вопрос по обработке кожи
« Reply #3 : 08 Жовтня 2012, 09:39:17 »
Обтягував сидіння велосипеда шкірою рослинної вичинки від Вагранта, поки нарікань немає, міцності вистачає, правда не для падінь, на асфальті й дупа зтирається {beat}

Обробив фарбою на спиртовій основі шоколадного кольору (італійська), в деяких місцях фарба трохи витирається, що додає якогось шарму загальному вігляду сидіння {_11}
"Hавеpняка не пpилетит к нам добpый чаpодей.
Самим нам нужно сохpанить планету для людей!"

галерея работ: http://sterkh.io.ua/album

Natashka

  • Гість
Re: Вопрос по обработке кожи
« Reply #4 : 08 Жовтня 2012, 10:56:28 »
Мы тоже заказывали у него кожу! Сейчас ждем краску (Angelus), по-моему так называется, посмотрим, что получится! А Вы не покрывали свое сидение финишем?

Offline СТЕРХ

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5691
  • Розташування: Киев
  • Евгений 098-861-59-70
Re: Вопрос по обработке кожи
« Reply #5 : 08 Жовтня 2012, 11:46:44 »
покривав, блищало спочатку :D, але чи є сенс не знаю, таке враження, що фарба також захищає.

Фарба Kenda farben, 
toledo super, на основі розчинника, я налив у пластиковий стаканчик з під сметани і його роз'їло за декілька хвилин, не думаю що так спирт подіяв би. Пишуть, що для фінішу, щось про поліуретан й іншу хімію :), то ж має захищати
"Hавеpняка не пpилетит к нам добpый чаpодей.
Самим нам нужно сохpанить планету для людей!"

галерея работ: http://sterkh.io.ua/album

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Вопрос по обработке кожи
« Reply #6 : 08 Жовтня 2012, 12:10:01 »
Ну-у, навряд-чи

тут ще впирається в те, як його зробити, але те, що вони розважаються тисненням по шкіри (карвінгом) при оздоблені сідел, натякає на матеріали, які вони використовують.

Мова – душа народу