Майстерня > Изделия из кожи

Вопрос по обработке кожи

(1/2) > >>

Natashka:
Привет! Занимаюсь изготовлением сидения для мотоцикла. Используется неокрашенная кожа растительного дубления. В дальнейшем на коже будет тиснение. Хочу узнать у мастеров, какую краску лучше всего использовать (читала, что нужна краска на спиртовой основе), чтобы получить бежевый цвет, глянец. Какую фирму лучше использовать? И еще, какую финишную пропитку брать, чтоб предотвратить износ (все-таки сидение, постоянно 5 точкой будут об него тереться), сделать водостойким? Что скажете про аппретуру? Подходит ли она в качестве финиша?
Пробовали пользоваться воском, цвет получился слишком темный, и при сгибании кожи появлялись "трещины"...

ja)d.:
хм... не знаю чи є у нас досить досвідчені в цьому плані майстри, тим паче, котрі пробували різні фарби. Але, оскільки в Штатах і сьогодні дуже сильна ковбойська традиція, то там і досі роблять сідла, роблять їх вручну і зі шкіри рослинної вичинки :) отож, думаю, у них і будуть найкращі матеріали. Одна складність - вони там англомовні ))) тому щоб вивідати потрібну інфу - доводиться попаритися тим, хто не англомовний тут :)

serg_if:

--- Цитата: ja)d. від 07 Жовтень 2012, 23:43:10 ---сідла, роблять їх вручну і зі шкіри рослинної вичинки
--- End quote ---
Ну-у, навряд-чи... Скоріше їх роблять із сиром"ятої шкіри - вона набагато міцніша і стійкіша (судячи з мого невеликого досвіду із шкірою рослинної вичинки - якась вона рихла і нестабільна). З сиром"ятною  раніше частенько мав справу - для сідла (для коня, не для байка  :)) саме воно, хоча на ній орнаментів особливо не натиснеш  {kh}.

СТЕРХ:
Обтягував сидіння велосипеда шкірою рослинної вичинки від Вагранта, поки нарікань немає, міцності вистачає, правда не для падінь, на асфальті й дупа зтирається {beat}

Обробив фарбою на спиртовій основі шоколадного кольору (італійська), в деяких місцях фарба трохи витирається, що додає якогось шарму загальному вігляду сидіння {_11}

Natashka:
Мы тоже заказывали у него кожу! Сейчас ждем краску (Angelus), по-моему так называется, посмотрим, что получится! А Вы не покрывали свое сидение финишем?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version