Ножовий світ > Право

Методика криміналістичного дослідження холодної зброї...

<< < (32/32)

break:

--- Цитата: Володимир Д від 29 Листопад 2019, 14:27:04 ---на вокзалі сховайте його в наплічник, а вже в горах розміщуйте як вам подобається.
--- End quote ---
і ідуча назустіч група здасть вас поліцейським, які потім просто на зворотному шляху на вокзалі попрохають показати наплічник. І поїдите не додому, а за грати.

Лях:

--- Цитата: break від 29 Листопад 2019, 14:43:08 --- Тобто можеш носити з собою абордажну шаблю і моргенштейн в другій руці - це не є злочином.

--- End quote ---
- як мені сказали, що все ж відкрито носити не рекомендують... Просто дотримуватись адекватних норм поведінки - на природі/в лісі/у горах  -це одне, а в торгівельному центрі - інше.

Володимир Д:
Тамагавк чи ніж сприймають зовсім по-іншому на природі, для них там є робота.
І не потрібно видумувати, що турист який приїхав відпочити побіжить шукати поліцію.
Людину з сокирою на плечі і ножем на поясі в трамваї будуть сприймати по іншому

break:

--- Цитата: Лях від 29 Листопад 2019, 15:42:52 ---Просто дотримуватись адекватних норм поведінки -
--- End quote ---
Так, звісно.
Та вдома ви можете тримати будь-яке залізяччя і ніхто вам за те не дорікне. І при перевозці в машині пари шабель - ви чистий перед законом. (мається на увазі Чехія)
Взагалі - холодна зброя нонсенс. Хай в літаку чи в кінотеатрі людина з сокирою виглядає не того...
Та до чого тут "ознаки холодної зброї"? Закони в нас створені через дупу. Бо маючи в користуванні ножик в 12см з "ознаками холодної зброї" - ви злочинець. А з шефом в руках - доброчинний громадянин, да?
Я не маю статистичної інформації, та більш ніж впевнений, що з ХЗ вчиняють злочинів настільки мало, що їх і пригадати важко. 99% злочинів з ХЗ - це володіння нею або виготовлення.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version