Ножі форуму > Конкурс "Присвячується..."

Конкурс "Присвячується..." - Старт!

(1/14) > >>

Nehai:
Отже конкурс «Присвячується…» відкрито.
  {_04}
На конкурс може подати свій виріб будь який зареєстрований користувач форуму. Кількість робіт, подана одним учасником не обмежена.
Роботи (вироби) приймаються в двох номінаціях:
1.   Кабінетний/кухонний набір – обов’язково ніж/набір ножів та підставка або футляр (коробка), піхви не обов’язково.
2. Робочий ніж з піхвами або складаний ніж – обов’язково ніж та піхви, для складаних ножів при наявності кліпси піхви не обов'язкові.
При поданні робіт на конкурс учасник вказує в якій номінації має бути представлено його виріб.
Виріб на конкурсі повинен бути показаний вперше!
Фіксація конкурсного виробу в будь-яких джерелах до дати дати подання роботи на конкурс та розголоження, що робота саме конкурсна, тягне за собою  дискваліфікацію учасника зо всіма його виробами!
Призових місць буде п’ять в кожній номінації, але можливо їх кількість буде зменшено до трьох, якщо конкурсних робіт буде лише на 20% більше, ніж початково запланованих призових місць. Остаточне рішення буде повідомлено при публікації робіт для голосування.
Призи з добровільного призового фонду буде розділено поміж призерами пропорційно зайнятому місцю. Конкретно принцип розділення призів буде повідомлено при публікації робіт для голосування.
Дипломи будуть всім за кожен виріб окремо!

Обов’язкові умови:
-    Клинок будь-який, не важливо, кований, слюсарений, чи «фабричний», не важливо виготовлений учасником, чи покупний;
-  Інші матеріали будь які, на розсуд майстра-виготовника;
-    Виріб має бути повністю виготовлено саме учасником конкурсу, виключаючи клинок. При не відповідності цієї умови – дискваліфікація учасника та всіх його виробів;
-    Власна назва виробу;
-    Описання виробу з зазначенням всіх матеріалів та основних розмірів;
-    Опис якій події/особі/символу/почуттю/географічній назві і т.д. виріб присвячений та як майстер розуміє і чим виказує саме це присвячення;
- Фото:
-    - для номінації «Кабінетний/кухонний набір» мінімум чотири фото: профіль, зверху чи/або знизу, підгонка больстера , в довільному ракурсі;
-    - для номінації «Робочий ніж з піхвами або складаний ніж» мінімум п’ять фото: профіль, зверху чи/або знизу, ніж в піхвах, підгонка больстера , в довільному ракурсі;
- Максимальна кількість фото по кожній номінації 10 шт. Розміщуватись фото будуть не всі, лише найвдаліші, так що прохання не робити безліч неінформативних фотографій.
-  Фото та описання виробів подавати на пошту nehaij@ukr.net з зазначенням «На конкурс». Обов’язково вказувати свій нік та ПІБ – дані будуть використані для дипломів.
- Кожен учасник конкурсу при поданні конкурсних робіт перераховує 50 грн за кожну конкурсну роботу.
-  Кошти будуть використані для розробки/друкування дипломів за кожний виріб, представлений для участі, та витрати по пересилці від типографії, та пересиланню на підписи (розсилка дипломів переможцям буде за рахунок отримуючої сторони). Тобто два вироби на конкурс - 100 грн., три вироби - 150 грн і т.д. Розрахунок зроблено, звичайно, приблизно, але запас є, повинно вистачити. Як кошти лишаться – використаємо їх, як вирішить громада.
-   Реквізити: картка Приватбанку 5168 7422 2883 0869 Одіяненко Сергій Миколайович. Картка не вимагає додаткового відсотку при зарахуванні. Але якщо поповнення через термінал, чи I-box, то прошу не забувати що там береться комісія в 2-5 гр за кожну операцію. Прошу уважно віднестись до цього, мені зовсім не цікаво потім докладати свої гроші за всіх.
- Мій телефон для зв’язку  (є у Viber та WhatsApp) - 067-57-57-610. Будь ласка, відписуйтесь у Вайбері про перераховані гроші, або пишіть на ту ж пошту, що і слатимете фото та тексти! І, будь ласка, нічого не перераховуйте заздалегідь - подали фото та опис по одній роботі - перекинули гроші.
-    Всі дипломи матимуть «живі» підписи організатора конкурсу (мій) та адміністратора форуму НОЖиК (Fesa).

Кінцевий термін подання робіт – 23.03.2021 о 24:00.
Чи буде проведено конкурс в два етапи (Відбір => Фінал), як минулий НОВАЧОК, чи в один етап, буде вирішено по визначенню кількості виробів для участі.
__________________
Конкурсі роботи будуть представлені анонімно, тобто чия саме робота -  {sm}.
Голосування по конкурсу буде зроблено відкритим, так як було на минулих конкурсах. Проголосувати матиме право будь-який зареєстрований користувач форуму НОЖиК. Звичайно, за свої роботи голосувати також можна буде. 8-)
__________________
Список писати не обо’язково -). Просто по мірі виконання робіт надсилайте фото та гроші і відписуйтесь у вайбері.
__________________
Якщо є питання - прошу писати в цій темі. {y}

Вніс поправки в кінцеву дату подання - 23.03.2021.
Більше переносу не буде, хто не встигне  {sm}

Nehai:
Для тих, хто вперше чує про конкурс, або ліньки почитати сусідні теми: ідея конкурсу розказана ТУТ в стартовому посту теми.

Nehai:
Поки жодної роботи на конкурс не надано.
І хоч я давав два місяці на виготовлення, якщо хтось не встигає, а має бажання - пишіть, будемо думати.
Лишилося всього два тижні. :)
PS. Нагадую, що якщо в номінації конкурсу буде представлено до участі менше 5 робіт - конкурс по даній номінації не відбудеться. {sm}

Майстер на колінці:
У меня есть пару работ, но до 31 авг точно не успею. Пропоную продовжити термін до 30 вересня.

Майстер на колінці:
И по условиям конкурса есть вопросы. Не знаю, можно ли их задавать тут. Если что - перенесите.
1. "Виріб на конкурсі повинен бути показаний вперше! Фіксація конкурсного виробу в будь-яких джерелах.."
С чем это связано? К примеру, человек похвастался своим изделием на совершенно не относящемся к ножевому ресурсе и теперь он не может участвовать в конкурсе?
У меня аватарка с ножа,, который я хотел бы предоставить на конкурс. Это тоже не проходит?
2. "Виріб має бути повністю виготовлено саме учасником конкурсу, виключаючи клинок."
Клинок, восстановленный из обломка, переслесаренный, пересведённый с новым хвостовиком - это как считается, мной виготовлено или нет?
По трудозатратам и квалификации ничуть не меньше, чем из пластины новый сделать.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version