Ринок > Заказы мастерам

Шукаю майстра на ніж.

(1/7) > >>

СЕРГІЙ999:
Доброго дня. Шукаю майстра який би зміг виготовити ніж на замовлення з таким клинком і спусками як на фото. Фото це щоб майстер зрозумів що я хочю.Головне це форма клинка і спуски, руківя буде змінено у формі під накладний монтаж і без отвора на пятці, виямки під палець на ріжучій кромці небуде. Матеріал і все інше обговорим з майстром.

seraotzt:
Там виямка на ріжучій зроблена, бо як не старайся - різати там не буде. Через оте плавне рікассо (зроблене, доречі, на ЧПУ). А виямка - більше для краси. Бо є шанс подерти палець  {gig}.
 Коротше, як маєте бажання - можу допомогти з кресленням. Воно, слюсарі кажуть, дуже допомагає. 

Mentor:

--- Цитата: СЕРГІЙ999 від 23 Січень 2021, 18:55:06 ---щоб майстер зрозумів що я хочю
--- End quote ---
Повірте, ви того не схочете, коли хоч раз ним попрацюєти, чи спробуєте нагострити {sm}

VSk:
Бросьте эту затею, это  {23} как высокая мода. Когда звезды Голливуда покупают на показах, а ходят на самом деле в джинсах.

СЕРГІЙ999:
Креслення я зробив під свої розміри і свій смак.Руківя під накладний монтаж. Такщо лишилось тільки найти майстра  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version