Автор Тема: Зареєстровано законопроект "Про вогнепальну зброю цивільного призначення".  (Прочитано 100174 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Це опитування. Просто комусь захотілося провести таке опитування або просто "відмити"  гроші.
Ви вважаєте, що ваше голосування буде мати якийсь вплив на наше керівництво?
Може не буде мати, а може і буде. Хто зна. Але, якщо є можливість висловитися з цього питання, не відходячи далеко від смартфона, то чому ні?  :D На зараз 66 % за другий пункт, по 17% за перший і другій.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Міністр оборони України Олексій Резніков:
Цитувати

💬 У мобільному додатку «Дія» розпочалося опитування громадян щодо їхнього ставлення до обігу зброї в Україні.

Ті, хто слідкує за моїми висловлюваннями, знають, що я давно є послідовним прихильником лібералізації обігу зброї. Тому я підтримую ідею цього опитування і збираюся взяти у ньому участь.

Я дам відповідь не як міністр оборони. І навіть не як людина, що з задоволенням відвідує стрільбища і тири, давно стріляє як на снайперські відстані, так і навчається володіти зброєю ближнього бою.

Я відповім як юрист.
По-перше, я хочу відразу відкинути побоювання, мовляв, обговорювати цю тему і ухвалювати рішення «не на часі», бо війна. Як раз саме тому, що війна, треба нарешті ухвалити давно назрілі рішення. У тому числі – і це.

Коли до України вдерлися російські окупанти, десятки тисяч наших громадян, підкреслюю – десятки тисяч – отримали автоматичну зброю для захисту своїх домівок у максимально «ліберальний» спосіб. Тому що іншого способу не було. У багатьох ситуаціях це стало вирішальним чинником.
Але так само виникли і проблеми, адже бажання володіти зброєю і вміння поводитись з нею безпечно, поважати зброю – це речі, які не завжди ходять разом.

В країні і до цього в обігу перебували мільйони одиниць зброї. У тому числі – незадекларованої.

Вважаю, що Україні потрібна не тільки лібералізація, але й легалізація обігу зброї.

Впорядкування. Формування культури безпечного і відповідального ставлення до зброї.
По-друге, закон дозволяє громадянам використовувати будь-яку зброю проти ворога. Я вважаю логічним не створювати заборони, а регулювати використання зброї через формування стрілецької культури.

Ефективне використання зброї – це не тільки особисті навички, це також певний стан свідомості і наявність відповідної інфраструктури.

Переконаний, що в Україні потрібно розвивати мережу стрільбищ, тирів, стрілецьких клубів, відповідних змагань. Щоб кожен громадянин, який відповідає розумним вимогам, мав можливість навчитися користуватися зброєю, підтримувати навички і – головне – сприйняти певну культуру.

Мій інструктор в тирі кожне заняття завершує фразою «Дякую за безпечну стрільбу!». Ті, хто тренуються регулярно, знають цю фразу. Це не формальність і не ритуал – це нагадування, що зброя вимагає відповідальності.

У даному випадку – відповідальності і держави, і суспільства, і кожного озброєного громадянина.
Побутує досить поширена фраза, що зброя робить людину вільною. Я переконаний, що зброя повинна робити людину в першу чергу відповідальною.
Вільні і відповідальні громадяни зроблять Україну нездоланною.
Закликаю усіх висловити свою думку.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Shveik

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1369
  • Розташування: Глобинський район - Міжгір'я
  • Memento mori
    • Memento mori
У мобільному додатку «Дія» розпочалося опитування громадян щодо їхнього ставлення до обігу зброї в Україні.
І де воно те опитування в Дії? Щось не знайшов.
Біда, коли людина раптом заходиться філософствувати - це завжди пахне білою гарячкою. (Йозеф Швейк)

Lingua Latina non penis canina.

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Ось коли генеральська донька, прокурорський синок будуть рівними перед Законом як і електрик дядько Микола або двірничиха баба Нюра, ось тоді я голосуватиму за закон про зброю.І не забувайте шановні, корупція ні куди не ділася. Вона замаскувалася війною.
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline маньяк

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3598
  • Розташування: г.Киев
В тому то і справа, що у "генеральскої доньки" є зброя і без усіляких законів. А бабі Нбрі неположенно...
З повагою!

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Значить, не однакові перед Законом.
І ще. Якщо в таких відносно кримінально благополучних країнах як Австрія, Німеччина, Чехія тощо дозволено тримати у квартирі але заборонено виносити з дому (ну хіба що у розібраному вигляді на стрільбищі здається Бєзик  разповідав)то з якого ляха ви вирішили, що нам дозволят зі зброєю бродити по вулицям?
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline маньяк

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3598
  • Розташування: г.Киев
ХЗ, але ще місяць-півтора тому бачив дуже багато цивільного люду з автоматами...
Навіть в ізраїлі стільки не бачив військових на вулицях.
Все змінюється так, чи інакше...

З повагою!

Offline ukt

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2106
  • Розташування: днепр
"Чехія тощо дозволено тримати у квартирі але заборонено виносити з дому"- про Чехию вот это вот точно не надо.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
І де воно те опитування в Дії?
Послуги => Опитування.
Опитування там поки одне, саме про зброю.

Я голосував за п.2. Чого всім і раджу.

Основна небезпека у вільному володінні та носінні короткостволу на думку аваковських жополизів була в тому, що нарід "самі себе перестріляють"...
Десятки тисяч АК теробороні видали, люди з автоматами/пістолетами на кожному кроці: у черзі, в транспорті, в магазинах, на вулицях... І дивно, щось перестріляних не спостерігається...
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline маньяк

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3598
  • Розташування: г.Киев
Головна проблема "людства" - що вважати зброєю...
Давайте просто порахуємо, скільки людей загинуло в ДТП. А права на володіння "засобом вбивства" скільки відсотків населення мають???
З повагою!

Offline Shveik

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1369
  • Розташування: Глобинський район - Міжгір'я
  • Memento mori
    • Memento mori
Біда, коли людина раптом заходиться філософствувати - це завжди пахне білою гарячкою. (Йозеф Швейк)

Lingua Latina non penis canina.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Головна проблема "людства" - що вважати зброєю...
Нагадаю ще - скільки в суспільстві кухонних ножів? А скільки ними скоїно вбивств? І нічьо, не зброя.
Справа в іншому - озброєна людина - захищена людина, гідна людина, . А влада сцить мати таке суспільство і видумує різну маячню типу "перестріляють один одного"
Проти Австріїї/Німеччкині можу навести безліч других країн, да картина зовсім протилежна. А самий показовий приклад - Молдова. З досить азартним і заводним населенням. І щось там теж ніхто нікого не перестріляв, хоча закон про вільне володіння зброєю там діє з початку 90-х
Йдеться про короткоствол, саме про короткоствол і тільки про короткоствол - це розуміють ті, хто проводить ці опитування (і навіщо вони скрізь пишуть "зброя" а не пістолет/револьвер) і ті, хто відповідає? Ті, хто вирішує - усвідомлюють на всі сто без сумніву, бо рушницю/гвинтівку/нвпівавтомат в нас можна (й завжди було можна) придбати без проблем хоча власне Закону про зброю ніколи й не було...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Трошки помрію  {:(!)=}


 Чи такий:


Або хоч такий, хоча цей важкуватий:


Та в принципі і на Форт-12 згоден... Аби можна було придбати легально.
« Останнє редагування: 28 Травня 2022, 11:21:37 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.
Може, хтось нагадеає.
Не можу знайти, але пам'ятаю світову мапу з володінням зброєю по країнах і таку саму мапу з кількістю вбивств на 1000 мешканців. Дуже наглядно. Іноді є бажання  всунути її опонентам "у пику".

Offline Palych

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1421
  • Розташування: Черкаси
"Дія" запустила опитування щодо володіння зброєю.
https://t.me/diia_gov/2124
Зайти поки що не вдалося.
Якщо затупилася сокира, і якщо лезо її не буде загострене,
то необхідно докладати зусиль; мудрість зарадить цьому. (10 Еккл. 10)

Offline Shveik

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1369
  • Розташування: Глобинський район - Міжгір'я
  • Memento mori
    • Memento mori
Біда, коли людина раптом заходиться філософствувати - це завжди пахне білою гарячкою. (Йозеф Швейк)

Lingua Latina non penis canina.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
З добрим ранком, Палич!  ))) Проглянь Ответ #571 - так, з цікавості ;)
Воно вже закінчується, це опитування. Чи буде результат - малоймовірно на мою думку...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.
Зайти поки що не вдалося.

Дивно, усі мої проголосували без проблем.
ЗМІ пишуть про підтримку біля 80%, дія показує 61%.

Але Фес правий, нічого вони не дозволять.

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Іноді є бажання  всунути її опонентам "у пику".
Давай для початку я тобі "всуну в пику".
"Согласно последним обновлениям Gun Violence Archive, онлайн-сервиса, который фиксирует случаи насилия с применением огнестрельного оружия в США с 2013 года, почти все показатели насилия с применением огнестрельного оружия в 2021 году побили антирекорды за весь период отслеживания, проводимого данной организацией.

К 31 декабря насилие с применением огнестрельного оружия привело к 44750 смертям, из них 20660 были убийствами и 24090 -- самоубийствами. Среди погибших 1533 были детьми и подростками в возрасте до 17 лет. Число раненых также достигло рекордно высокого уровня -- 40359 человек, включая 4107 детей в возрасте до 17 лет."...
http://russian.news.cn/2022-01/02/c_1310405778.htm

Если не веришь ИА Синьхуа в Москаляндии то вот тебе "Голос Америки":
"Число умышленных убийств и убийств по неосторожности в США в 2020 году выросло почти на 30% по сравнению с 2019 годом, что стало частью общего роста числа насильственных преступлений в стране"...
https://www.golosameriki.com/a/murders-of-usa-fbi-rewport/6258429.html

Якщо не віриш "Голосу Америки", то ось тобі ВВС.
"Более 11 тысяч американцев были убиты в США в 2016 году из огнестрельного оружия. Это составляет около двух третей всех случаев насильственной смерти, в число которых входят умышленные убийства, а также убийства по неосторожности."...
https://www.bbc.com/russian/features-41496242
А насамкінець я тобі ще одну цифру скажу.
"Протягом 2019 року в Україні було зафіксовано 160 тисяч 675 дорожньо-транспортних пригод. Внаслідок цих аварій загинуло 3454 особи. Про це повідомили у Патрульній поліції України."
"2020 року на українських дорогах сталося понад 168 тисяч ДТП, з яких близько 26 тисяч – із постраждалими. За цей же період загалом загинула 3541 особа, у тому числі 168 дітей, 1198 пішоходів та 235 велосипедистів."
Ми, блять автомобілями так і не навчилися керувати та вбиваємо один одного цілими пачками, а ти зброю хочеш роздати всім охочим?
Чи ти тільки за себе відповідаєш? - Я не п'ю, не курю, психічно здоровий. Мені можна довіряти.
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Пане Kirill66 в курсі, що в США в кожному штаті окреме законодавство, і в деяких можна придбати вогнепал як пачку цигарок? В курсі, що в переважній більшості штатів нема навіть вимоги тримати зброю в сейфі, під замком, тощо? В курсі, що більшість вищеназваних злочинів скоєно за допомогою або НЕЛЕГАЛЬНОЇ, або КРАДЕНОЇ (або взятої без дозволу) зброї?
І головне - якого біса ти наводиш статистику по США, а не по будь-якій іншій країні? Взірець і орієнтир?
Наведи статистику по МОЛДОВІ - слабо? Ну тоді по країнам Балтії або по Франції чи Італії - теж нє? Канада чи Іспанія також не підійдуть?
В США почалася стрілянина - усьо, це наш приклад? Гівно збирати можем?
Так що не треба "всовувати в пику" таким чином повторюючи мантри влади, яка насамперед НЕ ХОЧЕ і БОЇТЬСЯ давати короткоствол народу.
Дочекаються, блін, що народ сам візьме таке право...

ЗІ - і головне питання до тебе, радєтєля народу без зброї - чому в нас, в Україні при наявності величезної кількості зброї на руках (як легальної, так і "лівої") щось за вісім років нема ні масових вбивств, ні перестрілок між подвір'ями, ні навіть п'яних вбивств? Невже саме короткоствол змінить цю картину радікально і народ почне палити направо й наліво?  {_07}
Ах, блін, забув - ти навіть дозволяти машинами керувати не прибічник...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Ми, блять автомобілями так і не навчилися керувати та вбиваємо один одного цілими пачками, а ти зброю хочеш роздати всім охочим?
Абсолютно згоден.
Купа нервових, неврівноважених людей, які легко кидаються в бійку через дурниці.
А тут дай таким пістолети і почнеться. Не  доросли ми, як суспільство, до носіння короткоствольної зброї, моя думка. Не кажучи вже про те, що дуже скоро така зброя перекочує в інші руки (буде відібрана, вкрадена) і ...
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Ще один береться судити про те, в чому не розуміється.... Певен що в обох навіть пневматичної рушниці не було, ан нє - знають як людина буде поводитись з і стволом.
Втретє спитаю - поясніть про Молдову. Чому обидва вперто оминаєте цей момент? Народ там гарячиший, чим в нас, вина п'ють більше, ніж ми. А в кожного може бути пістолет/револьвер в кишені - і щось не чути про "перестріляли"
Ну і як завжди - підміна понять. 
Що значить "роздати зброю всім охочим"? Хто й де писав про "роздати"? Багато бачили людей, яким роздали водійські посвідчення? В мене було п'ять стволів - чомусь на них мені не роздавали свідотства про реєстрацію - там дещо інший шлях.
Ну і для довідки - в нас майже мільйон легальних власників зброї на руках у яких значно більше мільйона стволів. МІЛЬЙОН! ОФІЦІЙНИХ! Арсенал уявляєте? А тепер швидко скажіть - скільки загиблих від вогнепалу за минулий рік? А за позаминулий? І т.д.
Нє, бляяяяядььььь, короткоствол все змінить і люди почнуть вбивати один одного {_18} Ідіотизм інакше не назвеш....
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
ЗІ
Не  доросли ми, як суспільство
Суспільство наше вже давно доросло - воно нічим не гірше тих же поляків чи литовців.
А от деякі його представники - таки точно не доросли. Буває... Так таким і мати зброю дозволяти не слід - все просто.
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
 ))) Це просто капець! С резинострела можно спокойно завалить человека! На смерть! Спокойно можно преобрести нарезной карабин , который в сложенном виде можно носить под курткой. SAB2000  у него даже патрон пистолетный.  Да даже помпу можно возить в машине и отстреливаться. Не ожидал, что на ножевом форуме найдутся уникумы.