Автор Тема: Зареєстровано законопроект "Про вогнепальну зброю цивільного призначення".  (Прочитано 100190 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро
На мой взгляд даже чуток круче.
Перед голосованием Аваков распускает дозвильну и объявляет о формировании новой,
тем самым демонстрирует как ему глубоко пох, что там наголосуют в Раде, ни в какой МинЮст он разрешиловку не отдаст и уже сейчас сформирует подконтрольное себе МРЕО для оружия, с законом или без закона.

вот тут обсуждение про роспуск дозвильной http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=62243.0
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

Offline Oliver

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4514
  • Розташування: Буковина. Вижниця
Та в мене взагалі складається враження, що останній рік країною керує Аваков  {gig} + їздить собі по світу, міжнародні питання рішає.  {mem}
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Та все нормально - с короткоствол имеют право носить менты и бандюки.
Остальное быдло не имеет никаких прав....

С самого начала было ясно что никакой нормальный закон не пройдет, одна формулировка опросов и статей забивает гвозди в крышку гроба - "Легализация оружия" (_23) (_23)
Какая в жопу легализация? Речь о разрешении на КС и не более того - все остальное оружие давно легализовано! Но то таке... Гондурас, бл....
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро
Верховный суд отменил пункт 12.20 Инструкции 622
Цитувати
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98#Text
12.20. При проведенні кримінального провадження тимчасове вилучення чи накладення арешту на вогнепальну зброю (на основні частини зброї - за наявності), бойові припаси до неї, пневматичну, холодну і охолощену зброю, пристрої та патрони до них, а також нагородну зброю, що належать особам, здійснюється в порядку, установленому статтями 167-175 Кримінального процесуального кодексу України.
подробнее тут
https://zbroya.info/uk/partner/oklegal/blog/20263_u-superechtsi-pro-kliuchovii-punkt-instruktsiyi-622-verkhovnii-sud-postaviv-krapku/
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро
https://interfax.com.ua/news/general/730927.html
Цитувати
В Украине с четверга, 18 марта, восстанавливается процесс оформления, выдачи разрешений и перерегистрации разрешенных видов оружия, сообщил глава Национальной полиции Украины Игорь Клименко.
...
Кроме того, создается Единая база данных зарегистрированного оружия.
и срать с высокой горки хотел Аваков на Закон или его отсутствие.

Цитувати
Как сообщается на странице Нацполиции в Facebook, сейчас завершается формирование нового подразделения с другими сотрудниками, "которые будут должным образом выполнять эту работу", и в ближайшее время оно будет представлено обществу.
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро
очередное милицейское чучело взялось писать закон
https://interfax.com.ua/news/interview/766226.html
Цитувати
Есть ли уже у вас видение того, что может сделать МВД и вы лично как министр, чтобы люди чувствовали себя безопаснее, с учетом того бесчисленного количества неучтенного оружия и боеприпасов, которое есть на руках у украинцев?

У нас отсутствует закон об обороте оружия, один из тех базисных нормативных актов, который должен урегулировать процесс выдачи, регистрации, оборота оружия в стране.

Я являюсь одним из соавторов закона об оружии и сторонником того, что такой закон необходим. Но при этом я не сторонник легализации гладкоствольного огнестрельного оружия в стране – собственно говоря, раздачи пистолетов.

Думаю, этой осенью мы сможем выйти на повторное голосование в Раде, и МВД однозначно будет поддерживать принятие указанного закона. Речь о наведении порядка в этой сфере: создании реестра законного оружия, введении нормального сервисного порядка покупки оружия и продлении разрешения на охотничье оружие.

А если мы говорим о незаконном оружии, то не стоит переоценивать: по сводкам, количество преступлений с использованием оружия не настолько велико, оно просто является пиковым в общественном сознании: "где-то взорвалась граната".

Тут помогут только профилактика и так называемые месячники добровольной сдачи оружия. Те, кто держат у себя привезенное из АТО оружие, не могут его отдать, опасаясь, что это угрожает ответственностью им и их семье.

И еще одна проблема – посттравматический синдром у людей, которые вернулись из зоны боевых действий. У нас идет седьмой год войны, и, как показывает практика международных конфликтов, именно к седьмому году начинаются самые серьезные, пиковые проявления этого синдрома.

К сожалению, я должен констатировать отсутствие системной работы с ветеранами. У МВД есть несколько инициатив в этом плане, потому что, если мы не наладим такую работу, вопрос незаконного оборота оружия и ужасных ситуаций, которые возникают, останется острым.
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро
И это целый Министр МВД, соавтор закона об оружии
Цитувати
Я являюсь одним из соавторов закона об оружии и сторонником того, что такой закон необходим. Но при этом я не сторонник легализации гладкоствольного огнестрельного оружия в стране – собственно говоря, раздачи пистолетов.
где они это чучело откопали?
он пистолет от охотничьего ружья отличить не в состоянии
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Опередил... :)
А современный гладкоствольный пистолет весьма любопытно было бы посмотреть  :D
ЗЫ - а неужели кто-то ратует за раздачу оружия?  {_07} Он действительно идиот?
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро
лупара или хауда наверное
как у Бандераса

и музычка такая "а я я я, а я я амор, а ми морена, де ми коразон"
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

Offline reclean

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 112
  • Розташування: Полтавська обл., м.Лохвиця
Чи не єдина тема на форумі, де всі мають білше менше єдину позицію по сабжу. {_14}

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
34 нагородження на добу: Міноборони з початку року видало зброю майже 5 500 громадянам - https://zbroya.info/uk/blog/20934_34-nagorodzhennia-na-dobu-minoboroni-z-pochatku-roku-vidalo-zbroiu-maizhe-5-500-gromadianam/

Цитувати
Йдеться як про вогнепальну, так і про холодну зброю. У той же час Міноборони приховало число нагороджень за міністра Тарана та його попередника Загороднюка.

У період з 1 січня по 28 серпня 2021 року Міністерство оборони України видало нагородну зброю 5 482 громадянам. Про це йдеться у відповіді відомства на запит Фокусу.

Йдеться як про холодну зброю, так і про вогнепальну.

"Повідомляю, що в 2021 році заохочувальними нагородами Міністерства оборони України нагороджені 5 482 особи", — йдеться у відповіді на запит, під яким стоїть підпис директора Департаменту кадрової політики Міноборони Олега Яцини.
Якщо вважати, що нагороджують зброєю тільки в робочі дні, то кожну добу заохочувальну відзнаку отримують у середньому близько 34 людей.

Перелік громадян, які отримали зброю, у відомстві надавати відмовилися, пославшись на те, що оприлюднення цієї інформації може обернутися загрозою для життя та здоров'я цих людей — йдеться, зокрема, про тих, хто брав участь у бойових діях на сході України. Також у відповіді згадали, що інформація містить персональні дані.

Примітно, що в запиті Фокус прагнув з'ясувати кількість одиниць зброї, а також кількість людей, які отримали ці нагороди, окремо в період, коли відомством керував Андрій Загороднюк (29 серпня 2019 — 3 березня 2020 року), і з моменту, як його очолив Андрій Таран (з 4 березня 2020 року). Однак в Міноборони надали інформацію лише за 2021 рік.

У другому запиті Фокус повторив питання, трохи доповнивши їх. У відомстві заявили, що в попередньому своєму листі вже дали "вичерпну відповідь".

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро
УАВЗ, как бы это сказать, манипулирует ответом в котором их запросом мерзкие чинушки МОУ подтерлись в нужнике.
в ответе МОУ указано
Цитувати
...що нормативно-правовими актами Міністерства оборони України не передбачено ведення окремого обліку нагородження осіб відомчими заохочувальними відзнаками за посадами та видами нагород, що унеможливлює надання такої інформації за вказаний період, зокрема щодо осіб, яких нагороджено заохочувальною відзнакою Міністерства оборони Украни "Вогнепальна зброя".
ну и дальше чинушки съезжают на захист слжебной информации и персональных данных
и даже закон про борьбу с терроризмом притянули
Цитувати
Враховуючи зазначене, бла-бла-бла, слід відмовити в зв'язку з бла-бла

ну и собственно из чего получились арифметические 34 в сутки
Цитувати
Крім того повідомляємо, що у 2021 році заохочувальними відзнаками Міністерства оборони України нагороджено 5482 особи.
Фокус только в том что "Вогнепальна зброя" и "Холодна зброя" это два нечастых вида заохочувальних відзнак
основная масса это грамоты и подяки из плотной бумаги и нагрудные цветные побрякушки, все то что любят раздавать генштабовские гниды.
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро

Цитувати
Чи знали ви, що в Україні вже давно дозволено володіти короткоствольною вогнепальною зброєю? Але є одне "але".

Володіють нею не військові, не працівники силових структур і навіть не охоронці ювелірних магазинів. Тисячі нагородних іменних пістолетів знаходяться в руках депутатів, політиків та бізнесменів, їхніх жінок та коханок.

Нагородити може не лише Президент. За 7 років перебування на посаді міністра МВС Арсен Аваков видав більше 3000 "іменних стволів". І це лише офіційно.

Залишається лише два питання: кому і за що?

Чому нагородну зброю в Україні отримують люди далекі від війни та від державних справ в цілому?

Дивіться в сюжеті журналістського відеопроекту розслідувань ТІНІ.
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

Offline dimakole

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2142
  • Розташування: смт. Софіївка
Рада розглядатиме законопроект про право на цивільну вогнепальну зброю
Цитувати
17 лютого голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що парламент розгляне законопроект про зброю. При цьому міністр оборони України Олексій Резніков виступає за якнайшвидше прийняття закону про обіг зброї для цивільних..
Слава Україні

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Прийнято за основу проект Закону "Про право на цивільну вогнепальну зброю"
Ось посилання на сайт ВР -
https://iportal.rada.gov.ua/news/Novyny/219896.html
Суууууки!   {_01}
За основу приняли "ментовський" проект 5708, а не розроблений УАВЗ 5708-1. Тобто це "узаконений" Наказ 622 і ні на крихітку більше. Навіть менше ...

Цитувати
При цьому законопроєкт залишив для цивільної зброї виключно нішу мисливського і спортивного інструменту, за носіння якого в спорядженому вигляді за межами мисливських угідь або стрільбищ передбачається кримінальна відповідальність.
...короткостовол для населення fuk
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Aleks

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 382
  • Розташування: Киев
Я даже не сомневался что так будет.
Даже сейчас на грани полного коллапса, когда рушится все  они все еще думают о бабках. Негодяи и подлецы (чтоб выразится культурно и не нарушать правил форума).

Offline Shveik

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1369
  • Розташування: Глобинський район - Міжгір'я
  • Memento mori
    • Memento mori
Біда, коли людина раптом заходиться філософствувати - це завжди пахне білою гарячкою. (Йозеф Швейк)

Lingua Latina non penis canina.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Shveik

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1369
  • Розташування: Глобинський район - Міжгір'я
  • Memento mori
    • Memento mori
Цілком секретно  {))} . Я перекопав скрізь де міг і не знайшов.
Біда, коли людина раптом заходиться філософствувати - це завжди пахне білою гарячкою. (Йозеф Швейк)

Lingua Latina non penis canina.

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Українці в "Дії" можуть розповісти, який варіант володіння зброєю вважають доречним Джерело: https://censor.net/ua/n3343748
Цитувати
Кожен із вас може поділитися думкою щодо володіння зброєю. Долучайтеся до нового опитування в застосунку. У розділі Послуги клікніть Опитування та обирайте 1 із 3 варіантів.

- Для спеціальних потреб

- Для особистого захисту

- Я проти", - йдеться у повідомленні.

Читайте на "Цензор.НЕТ": 39% українців вважають, що лише вступ до НАТО може забезпечити безпеку країни, 42% погоджуються на гарантії безпеки, - опитування КМІС

Опитування триватиме тиждень. Взяти участь можуть тільки повнолітні користувачі мобільного застосунку "Дія".

За второй вариант птичку поставил.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Хочу пістолет. Для спеціальних потреб  {))}
Але голосую за другий пункт
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline John

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2438
  • Розташування: Заставки Красилів Хмельницький
  • люблю любити
Не потрібно побоюватися кінця свого життя, потрібно боятися того, що воно так ніколи і не почнеться.

Offline Nicola

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 441
  • Розташування: Харків
    • mail.ru
Вибачте панове! Ви вважаєте, що ваше голосування буде мати якийсь вплив на наше керівництво?  Особисто я в це не вірю. Пригадайте відомі слова, - никто не дасть нам избавления, ни Бог, ни царь и не герой. Добьется мы освобождения своею собственной рукой. И винтовка рождает власть (Мао Цзедун). Тому кому попала в руки зброя- не віддавайте її і не випускайте її з рук, боріться за свої права зі зброєю в руках. Випустите з рук зброю, знову загонять в ,,рабство,, як баранів...