Автор Тема: Освітлення в майстерні  (Прочитано 4464 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Освітлення в майстерні
« Reply #25 : 18 Жовтня 2017, 14:02:28 »
Ви моє повідомлення читали? В мене в одному з приміщень - а) рознесені три джерела світла на світлодіодах, б) таки 3000К, в) з матовим розсіювачем. Не допомогло. Картоплю чистити - можна. Працювати з дрібними металевими деталями - ні.

Offline Lopar

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 587
  • Розташування: Киев
Re: Освітлення в майстерні
« Reply #26 : 18 Жовтня 2017, 14:15:42 »
Якщо то є рознесено 3 джерела - недостатньо потужності, Вам потрібно збільшити потужність, бо вказані 1100 Лм - то в якому режимі??? питаю бо більшість виробників вказують максимальні значення світлодіода, а реальні зовсім інші...  потрібно потроїти кількість таких світильників а то і в 4 рази збільшити.

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Освітлення в майстерні
« Reply #27 : 18 Жовтня 2017, 14:22:37 »
Три по 1100лм, номінально. Тобто, на робочій поверхні аж ніяк не менше 500лк освітленості. Про габарит кімнатки я писав вище.
Взагалі - це все індивідуально, судячи з того, що пишуть люди в інтернеті. Одним - комфортно. А я - нічого не бачу. Освітлення достатньо, а через 15 хвилин вже нічого не хочеш.
Про те, що "а може багато навпаки світла" - теж писав вище. Під кіловаттом галогену на відстані від столу до ламп з рефлекторами в 3...3,5 метри багато не було, іноді ще місцеве світло вмикав (при роботі з мікроскопом).

Offline Геннадій Григорович

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Розташування: м. Чернігів
Re: Освітлення в майстерні
« Reply #28 : 18 Жовтня 2017, 14:26:29 »
У мене на роботі (майстерня з ремонту побутової техніки) замінили люмінесцентні лампи на діодні, причому в стандартний офісний світильник поставили дві білі та дві жовті діодні лампи. Пройшло три місяці польот нормальний.