Потрошки про все > Увлечения и хобби

Каталітичні бензинові грілки Zippo, Kovea, тощо...

(1/4) > >>

Nehai:
Хоч я вже років з сім дуже нечастий рибак, але мабуть саме в рибаків треба і питати ...
Хоч тема не лише рибалки стосується, а і мисливства, і копу, та і просто обігріву.

Восени, коли приморозки, на копі руки таки мерзнуть. Одягатись можна (і потрібно) тепло, взуття також можна тепле взути. А от рукавиці, або товсті печатки не вдягнеш - чутливість пальців втрачається. А вона таки потрібна, щоб не пропустити найменший фрагментик, бо на поселеннях ЧК та КР таки частенько трапляється дрібна металопластика, по кілька міліметрів розміром, яку гріх було б пропустити. І хоч маю толкового пінпойнтера, але чутливих пальців він не замінить. Та і просто в товстих перчатках не зручно. Ну, я по собі суджу. {sm}
Тому особисто я копаю в тоненьких перчатках з нітритовим (може не так зветься, на гуму схоже) покриттям на пальцях та долонях і час від часу засовую руки в кишені та відігріваю їх.
А оце мене торкнула думка щодо каталітичної бензинової грілки, найвідоміші у нас Zippo, Kovea.
Ніколи не користувався такою.

Звичайно я читав відгуки по ним, і хвалебні, і лайливі... Але однозначного висновку для себе не зробив. Купувати для "спробувати" якось  f.g , бо коштує фірмова грілка таки не двадцять гривень, а приблизно 1000, а то і побільше. А не фірмову купувати не варто, бо головне в ній то каталізатор, який у дешевих підробках може спрацювати пару раз і все.

Може хто має досвід, панове?  (_24)
А саме:
- чи правда, що засунута в кишеню грілка тухне?
- наскільки є від неї сенс, якщо знаходиться у внутрішній кишені куртки? Чи підходить лише для зігрівання рук?
- наскільки зручно нею користуватись?
- взагалі толкова то штука, чи варто купити?
- що краще із двох названих мною, Zippo чи Kovea? Чи може інший виробник?
Буду вельми вдячний за розгорнуту відповідь. (_3)

Лука:
 Про хвірмові не знаю. В мене колись були совдепівські. Класна шука. Але!. Який би бензин не був, він всеїдно пахне. У грілки принцип- чим їй тепліше, тим більше тепла вона виробляє. Тобто, на морозі, в рукавиці, в зовнішній кишені, та ще й гріти нею холодні руки, то вона взагалі погасне. А повторно, на морозі, її розкочегарити може й неможливо. Її в теплі розганяють. Найефектніше їх, одразу пару, запхати під одяг на білизну в район нирок.

влад-ч:
В продаже сейчас полно перчаток, стелек, курток, одеял и прочей утвари с электроподогревом.
Может это более удачный вариант?

Mentor:
Я тебе так скажу, по опыту отогревания в полях Лугандона,- если хочется автономной обогревайки, тогда только химические грелки. Одноразовые порошковые были хороши, даже украинского производства - от 3 до 5 часов тепла. Только нужно следить за сроком годности и герметичностью упаковки, а то слеживаются и каменеют. Есть еще солевые/жидкостные, те многоразовые. Прокипятил пару минут и опять готовы к работе.

Grab:
Туристичні та рибальські магазини - Грілка для рук Lifesystems Reusable Hand Warmer. Грілки для рук і ніг Зігрівайка 2 x 25 г. Термопакет для тіла Зігрівайка 100 г.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version