Автор Тема: Конкурси: думки, пропозиції, побажання.  (Прочитано 14467 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Володимир Д

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 57
  • Розташування: Львів
Re: Конкурси: думки, пропозиції, побажання.
« Reply #50 : 26 Травня 2021, 07:54:39 »
Людей які роблять ножі багато, але тих в кого я б купив десятка не набиреться, це люди в яких є стиль. От з такими майстрами хочеться змагатись на конкурсах, хоча їх залучити буде важко, в них робити ножі це вже робота, відповідно зобов'язання, і мінімум часу на творчість.
Як їх залучити?

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Re: Конкурси: думки, пропозиції, побажання.
« Reply #51 : 26 Травня 2021, 08:24:10 »
Приз бутылка вискаря островного лет так 18-ти. :D И сразу оговорить условия, что профи типа Стерха к участию не допускаются.
Все на того бедного Женю собак сваливают!  {))}
 Он и сам участвовать не будет за тот 18-летний шмурдяк. А от если Оливеровку включить в призовой фонд - не остановить ни тебя, ни меня, ни Женю. Вообще никто не устоит перед таким призом  {_01}  {))}

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
Re: Конкурси: думки, пропозиції, побажання.
« Reply #52 : 26 Травня 2021, 09:05:24 »
А от если Оливеровку включить в призовой фонд -
Когда там  {))} следующий конкурс?
Как по мне, пусть все участвуют, при условии не выставлять серийные модели.
Тема конкурса "Ножи из фильмов" мне кажется будет интересна, во всяком случае, самое пока интересное предложение.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline wildss

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1086
  • Розташування: Киев
Re: Конкурси: думки, пропозиції, побажання.
« Reply #53 : 26 Травня 2021, 21:58:57 »
Так в большинстве фильмов в основном холодняк. 
Хотя прикольно было-бы посмотреть на копию ножика, Чарли Шина, с фильма "Горячие головы 2" (там он с моторчиком)  {_11}

Offline wildss

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1086
  • Розташування: Киев
Re: Конкурси: думки, пропозиції, побажання.
« Reply #54 : 05 Червня 2021, 14:02:50 »
Я вылетел, "ура". Теперь мысли по поводу
В любом конкурсе должна быть заинтересованность и смысл победы в конкурсе. Мне было по фиг, какой будет приз. Для меня лично главное было осознание того, что я могу сделать нож на уровне мэтров
+лимон! Это была главная мотивация и для меня, и по фиг было какой приз, пусть бы его вообще не было бы, главное признание  {_09}
Но не всем это надо, в смысле признания, кому то хочется  приз, а все остальное по фиг.. Иначе чем объяснить что чел. зарегистрировался (притом не по правилам) проголосовал  и больше на форуме ни-ни. Это то что я чисто случайно заметил. Может у меня старческий маразм, {23} может {sm}
Поэтому если  будет денежный приз, или нож, к примеру от Стерха, то я представляю сколько появится новых "форумчан" однодневок...
Или-же ввести правило что голосовавший должен отметится в теме что он проголосовал и за сколько работ. За кого именно не обязательно.


Offline Greg Verizhnikov

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 587
  • Розташування: Львов
Re: Конкурси: думки, пропозиції, побажання.
« Reply #55 : 05 Червня 2021, 17:43:58 »
Моя скромна думка така, тезисно:
Треба більше «пафосу» по типу « ліпший ніж України» 2022»  {gig}
Призові місця, 3000,2000,1000 баксів
Номінації фікс, Фолдер, художнє оформлення
Попередня домовленість між майстрами про участь
Всі ножі висилаються організаторам в термін, Про кожен знімається високоякісний ролік в ютуб, в ательє організатор робить професійні фото
Піар конкурсу по соц мережам
Мінімальний внесок 100$ може бути більше
Друк журналу для учасників конкурсу, «ліпший ніж України», та продаж всім бажаючим
Тоді може підтягнуться люди і форум оживе



Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Re: Конкурси: думки, пропозиції, побажання.
« Reply #56 : 05 Червня 2021, 19:19:34 »
 {_11} Но только это профессиональный уровень. Форум не оживёт. Ну может будет временный движ. Лично я считаю, что форум ещё жив и будет жить вопреки всему.
Тоді може підтягнуться люди і форум оживе
Тоді може підтягнуться люди і форум оживе
Для начала надо выставлять свои работы сначала на форуме, а потом уже в разных соц.сетях. Нет?

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Конкурси: думки, пропозиції, побажання.
« Reply #57 : 06 Червня 2021, 02:00:36 »
Призові місця, 3000,2000,1000 баксів
...Мінімальний внесок 100$ може бути більше
Тобто щоб назбирати тільки на призи повинно бути мінімум 60 (ШІСТДЕСЯТ {_26-}) учасників - я вірно порахував?
Так у нас за часів найвищого підйому й розквіту форуму стільки жодного разу не збиралося, а на сьогодні - навіть голосувавших не набагато більше...
(Доречі - форумний ніж коштує $100, набралось аж одинадцять бажаючих...)

Навіщо ти все це написав, Гриша? Покепкувати, підколоти, познущатися чи для чого?
Я дійсно не розумію... ((
Чому б тоді головним призом не запропонувати, наприклад, Мерседес? Все одно що твоя
скромна думка
що Мерс як приз, що політ на Місяць з однієї серії - нездійсненного...
Чи ти вже настільки "оторвался от коллєктіва" і крутишся в таких високих колах, що писав це на повному серйозі?  {_07}
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Конкурси: думки, пропозиції, побажання.
« Reply #58 : 06 Червня 2021, 02:41:40 »
Неодноразово був свідком того, що аматорські заходи, які іноді збирали людей з половини Европи, при приході спонсорів/обовязкових внесків/реклами тощо спочатку трохи росли (один рік), а потім вмирали. Цілком і повністю. І через 5 років навіть згадки треба шукати довго і нудно, а живі учасники сприймаються мисливцями на мамонтів або баронами Мюнхгаузенами...

Offline Greg Verizhnikov

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 587
  • Розташування: Львов
Re: Конкурси: думки, пропозиції, побажання.
« Reply #59 : 06 Червня 2021, 09:08:16 »
Призові місця, 3000,2000,1000 баксів
...Мінімальний внесок 100$ може бути більше

Навіщо ти все це написав, Гриша? Покепкувати, підколоти, познущатися чи для чого?
Я дійсно не розумію... ((
Чому б тоді головним призом не запропонувати, наприклад, Мерседес? Все одно що твоя
скромна думка
що Мерс як приз, що політ на Місяць з однієї серії - нездійсненного...
Чи ти вже настільки "оторвался от коллєктіва" і крутишся в таких високих колах, що писав це на повному серйозі?  {_07}

Написав тому ще це так бачу, тема як називається?
Можливо колись так і буде а можливо і ні.