Автор Тема: Tramontina  (Прочитано 5193 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

eugenepo

  • Гість
Tramontina
« : 09 Січня 2011, 10:59:27 »
Добрый день, уважаемые форумчане!

Хотелось бы услышать ваше мнение о складных ножах Трамонтина.
Ибо я о них ничего не слышал и не нашел в сети.

В частности интересует качество стали.




Offline Мутний

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 521
  • Розташування: Переяслав
Re: Tramontina
« Reply #1 : 11 Березня 2011, 00:05:39 »
Навіть не смішно :D, в смислі- окрім кухонників і мачете- не варто їхнього брати нічого....в принципі можна брати, але все люфтить, а сталь...ну вона м'яка, а так звичайний дешевий- типукитай. Краще нейві або щось поцікавіше глянути- дуже сумніваюся, що трамонтиновські складні- залишать приємні враження {g}

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Tramontina
« Reply #2 : 11 Березня 2011, 00:08:50 »
окрім кухонників і мачете- не варто їхнього брати нічого...
Вважаю й цього брати не треба  8-)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Bizzy

  • Раби до раю не попадуть
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2903
  • Розташування: Україна Одеса - Жари Польща
  • Я українець і пишаюсь цим
Re: Tramontina
« Reply #3 : 11 Березня 2011, 00:18:08 »
Ну придбай мачете іншої фірми за 50 грн? :D А нозі гівно , ще й рідке. Більш менш профі-кухоні і на цьому тверда крапка!

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Tramontina
« Reply #4 : 11 Березня 2011, 00:46:16 »
Я придбав мачете Трамонтіни не за 50, а за 28 грн (по блату, від постачальника  {_21})
Покоритсувавшись вважаю, що зробив дурнЮ - це мачете не коштує навіть собівартості. (Ні, нехай буде - бур"ян стреже як самашеча! {_24})
"Ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі" - чув про це?
Але - "кожному - своє"  :D
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Мутний

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 521
  • Розташування: Переяслав
Re: Tramontina
« Reply #5 : 11 Березня 2011, 01:43:42 »
В принципі, коли до рук потрапить, щось із складнів цієї фірми- то питання відпадуть самі...а може й деталі ножа {_08}А мачете для- виживальщиків на дивані, для полички- не таке й погане-особливо для подарунку)
Хоча активно тягаю, відкриваю і розрізую- всілякі упаковки і тому-подібне малявкою(типу міні спайдерко), візуально приємний, комбо заточка- але люфтить страшно і у закритому стані у руків'я рк упирається не слабо (=- а так прикольний малюк... а більш нічого цікавого у них не бачив (_11)

Offline SASHA

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4844
  • Розташування: Киев
Re: Tramontina
« Reply #6 : 11 Березня 2011, 10:01:51 »
Покоритсувавшись вважаю, що зробив дурнЮ - це мачете не коштує навіть собівартості.
Я этим летом Трамонтиновской мачетиной дох...я намахался, брательник тоже - для вырубки кустов прекрасный инструмент. Покупал их гривен по 35..40 примерно.

5Vadim

  • Гість
Re: Tramontina
« Reply #7 : 27 Січня 2015, 16:22:20 »
 Имхо, Мачете Трамонтина средненькие, но в принципе функциональные и цена бросовая. Складники крутил в руках-не понравились. Дорогие модели трамонтины вообще считаю не стоит покупать.

Point37

  • Гість
Re: Tramontina
« Reply #8 : 21 Травня 2015, 12:37:34 »
Добрый день!
   За складники Трамонтина не скажу, но скажу на счет стали. Купил  три года назад в супермаркете три кухонных ножа Трамонтина , ишли они в блистере 3 штуки, лезвие полусеррейтор , то есть половина лезвия серерйтор, половина прямое , рукоять дерево . Сразу после покупки подправил прямую часть лезвия. За три года ни разу не затачивал, лезвие острое, режу им хлеб, колбаску , сырок и т.п., рукоять за три года не потеряла своего вида, такая же красивая и качественная, сам нож очень качественно сделан, нигде не заусенца, ничего , короче идеальный, материал лезвия полированная нержавейка.
 За свою цену(в то время 15грн. за три ножа) это идеальный нож, еще раз повторюсь сделан идеально и качественно.

Offline igorluk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3930
  • Розташування: Львiв
Re: Tramontina
« Reply #9 : 21 Травня 2015, 12:41:50 »
точу в середньому раз на мiсяць ножi, тим кому вже точив i котрi вже "пiдсiли" на гостроту, в основному колегам по роботi.
а якщо Ви ту трамонтiну 3 роки не точили ... то в мене просто слiв немає якi то є файнi ножi.

Offline pam999

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1191
  • Розташування: чернігів
Re: Tramontina
« Reply #10 : 21 Травня 2015, 12:51:55 »
Щоб не точити Трамонтіну 3 роки, треба взагалі нею не користуватися  -). У мене є дві, точити треба 2-3 рази на місяць, одним взагалі вже не користуюсь - кромка сідає за день користування #8

Point37

  • Гість
Re: Tramontina
« Reply #11 : 21 Травня 2015, 12:59:35 »
точу в середньому раз на мiсяць ножi, тим кому вже точив i котрi вже "пiдсiли" на гостроту, в основному колегам по роботi.
а якщо Ви ту трамонтiну 3 роки не точили ... то в мене просто слiв немає якi то є файнi ножi.
Я говорю так как оно есть, может такая комбинация лезвия полусеррейтор и дает такой результат.

Offline ukt

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2106
  • Розташування: днепр
Re: Tramontina
« Reply #12 : 22 Травня 2015, 09:00:39 »
может такая комбинация лезвия полусеррейтор и дает такой результат.
-это скорее даёт такой результат комбинация реальной остроты (и вообще режущей способности)ножа,и представления об "остроте" и выполняемости им (ножём) задач-хлеб отрезать(отпилить),сырок,яблочко и т.п. его владельца и оператора.Если эта комбинация положительная-то нож хороший,режет.Если нет-плохой,не режет.Есть и другое-"я этим пользоватся не буду-только в руки взял-и сразу режешься,плохой нож!".Мне как-то расказывали (и не раз)как очень давно купили чудо нож самодельный,который много лет без заточки режет всё,только рукоять разбили,притащили на ремонт.Что сказать,нож по моим меркам тупой,но за счёт весьма неплохой стали,тонкого сведения и линзы от обуха-он таки резал,в отличие от другого кухонного ножевого хлама с дубовыми спусками и пластилиновой сталью.Ну а "трамонтиновский" серрейтор позволяет неплохо пилить продукты,если его конечно совсем не убить.