Первый Украинский ножевой форум - НОЖиК
Майстерня => С => Ножі, які ми робимо самі (а також клинки, мечи, бритви, сокири...) => СТЕРХ => Тема розпочата: СТЕРХ від 20 Травня 2011, 22:51:12
-
З рогом буйвола
Х12МФ, в обусі 4,8мм, спуски на колесі 400мм зведені в 0,5, ширина клинка 28мм, довжина 97мм, на руків'ї притини з нержі, латунь, піни від Віктора Михайловича =), ріг буйвола, довжина руків'я 117мм
(http://io.ua/18148485i.jpg) (http://io.ua/18148485p)
(http://io.ua/18148448i.jpg) (http://io.ua/18148448p)
(http://io.ua/18148450i.jpg) (http://io.ua/18148450p)
з рогом оленя
довжина клинка 95, ширина 22, товщина 4,8
(http://io.ua/18148486i.jpg) (http://io.ua/18148486p)
(http://io.ua/18148451i.jpg) (http://io.ua/18148451p)
(http://io.ua/18148452i.jpg) (http://io.ua/18148452p)
з горіхом
ттх ті самі, що і у буйволячого, лише на руків'ї горіх та штифти з нержі
(http://io.ua/18148455i.jpg) (http://io.ua/18148455p)
(http://io.ua/18148453i.jpg) (http://io.ua/18148453p)
(http://io.ua/18148454i.jpg) (http://io.ua/18148454p)
(http://io.ua/18148456i.jpg) (http://io.ua/18148456p)
(http://io.ua/18148458i.jpg) (http://io.ua/18148458p)
"шеф"
клинок вже колись показував, Х12Ф1 від Циркача, спуски на колесі 500мм, зведені в 0,3, твердість 56-57, ріже як не знаю що, страшно разом з капустою пальці пошинкувати ))), на руків'ї горіх
(http://io.ua/18148487i.jpg) (http://io.ua/18148487p)
(http://io.ua/18148459i.jpg) (http://io.ua/18148459p)
(http://io.ua/18148461i.jpg) (http://io.ua/18148461p)
(http://io.ua/18148462i.jpg) (http://io.ua/18148462p)
(http://io.ua/18148463i.jpg) (http://io.ua/18148463p)
пробував правити гладким мусатом {_11}, як не продам на виставці, то залишиться улюбленцем на кухні, ще б йому компанію зробити :)
Це не всі, але інші може ще після виставки буду перероблювати, саморобна мікарта там не дуже {kh}
За фото велике спасибі Джаду =)
-
забув додати, що фініш клинків на 600-й стрічці, залапуються так само як і поліровані, та не так блищать, на фото фініш виглядає більш грубо 8-), міг відполірувати, та в крузі войлочному абразив, лише все паскудить, то ж треба нормальний круг, а цей викинути до біса
критикуйте =)
-
Весьма и весьма {_11}
-
Клинок на "шефі" 195мм
-
На мой взгляд ножи {_11}!
-
{_11} =)
-
клинки супер ! орех на последнем просто бомба ,А клинком из стали х12мф с кабана шкуру снимали? =)
-
Завтра сподіваюсь побачу і потримаю. Горіх супер.
-
Сподобалися всі 8-), а найбільше "Шеф" {_11}.
-
Добрячий шмат роботи зроблений {_11}. Молодець {cli}.
-
А клинком из стали х12мф с кабана шкуру снимали? =)
я взагалі не мисливець, хоча хотів би попрактикувати, щоб знати на рахунок правильних форм, а поки роблю як уявляю
а ножами з Х12МФ вже багато звірів розібрали, начебто нічого в роботі)
-
Горіх взагалі казка {_11}
-
Посмотрим сегодня.
-
я с х12мф не работал ,практики разделки именно кабана этой маркой стали нет,козлика может разделывать запросто а по кабану по шкуре и салу не тянет ,шх15 тянет по 2кабана ,кто имет опыт работы по раздеке х12мф дайте отзыв =)
-
Ножи все супер {cli} правда первый если б в зеркало было бы вообще улет. Тоже надеюсь увидить на выставке если успею.
-
Добре підготувався...
-
Так это Джад виноват,что фотоке не видно? {no}
-
сервер io.ua лежить з ранку. ((
-
перший раз за який час... почекаємо :)
біля 7-8 годин ранку ще працював
-
Вже ожив... :)
-
Увидел,КЛАСС!!!
-
Евгений,ножи великолепные {_11} Рог буйвола думаю лучше полировать. Один ножик держал в руках на выставке, просто не хотелось выпускать из рук. Настолько приятно ножик лежит в руке. Молодца!
-
http://www.youtube.com/watch?v=PvWB2t4xcWc&feature=player_embedded
я в "шефах" практично повний нуль, може хтось прокоментує різ сиру, чи відрізняється, судячи з відео, від різу ножем з прямими спусками? у мене лише невеликі кухонники вдома, більшістю сир різати не зручно, тоненьку рівну скибочку відрізати не виходить, з овочами зрозуміло, лише з кавуном не зрозуміло, кажуть лопати буде при такій товщині обуха, та гадаю, що це може трапитися лише при першому різі.
-
Ножі сподобались усім і всім =)
-
ще декілька відео
http://www.youtube.com/watch?v=lhhLWICBMPA
http://www.youtube.com/watch?v=tvgcxUR8ToA&feature=mfu_in_order&list=UL
http://www.youtube.com/watch?v=FOJz9wL2l70&feature=mfu_in_order&list=UL
ножі будуть показані окремо, але пізніше, коли деще дороблю
-
Класні ножі!
чи відрізняється... від різу ножем з прямими спусками?
З мого досвіду - не відрізняється. Я пробував вдома різати всілякими ножами - найбільще впливає фініш і ширина клинка(товщину чіпати не будемо - в межах розумного, вплив незначний). До полірованих клинків сир прилипає, до сатинованих - ні. Ну і ширина (особливо для полірованих): більша ширина - більша площа контакту (більший опір при різі).
Трохи відчувається різниця при різанні клинком з лінзовидними спусками - трохи краще (напевно лінза розтискає сир в сторони і площа контакту менша).
Так що, якщо робити ніж для сиру, моє бачення, - вузенький (бажано ще і не товстий) сатинований клинок з низькими лінзовидними спусками і прямоюлінійною РК (для кращого контакту з дощечкою).. десь так.
-
Ножі дуже сподобались {_11} мав можливість потримати в руках :)зроблені дуже добре {_11}Респект {_11} {_11} {_11}
-
Видео посмотрел - жду пока вернутся фото... (io.ua по привычке отвечает "500 Internal Server Error".)
-
Отличные ножи! Понравились все. {_11}
-
Ореховый кухонник
(http://2knife.com/sites/default/files/imagecache/557x380/knifes/4_2_0.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/knifes/4_2_0.jpg.crop_display.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/imagecache/557x380/knifes/4_4_0.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/knifes/4_4_0.jpg.crop_display.jpg)
(http://2knife.com/sites/default/files/imagecache/557x380/knifes/4_1_0.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/knifes/4_1_0.jpg.crop_display.jpg)
Охотничья классика
(http://2knife.com/sites/default/files/imagecache/557x380/knifes/3_2_0.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/knifes/3_2_0.jpg.crop_display.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/imagecache/557x380/knifes/3_4_0.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/knifes/3_4_0.jpg.crop_display.jpg)
(http://2knife.com/sites/default/files/imagecache/557x380/knifes/3_1_0.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/knifes/3_1_0.jpg.crop_display.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/imagecache/557x380/knifes/3_3_0.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/imagecache/557x380/knifes/3_3_0.jpg)
Грибной
(http://2knife.com/sites/default/files/imagecache/557x380/knifes/2_1_0.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/knifes/2_1_0.jpg.crop_display.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/imagecache/557x380/knifes/2_2_0.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/knifes/2_3_0.jpg.crop_display.jpg)
(http://2knife.com/sites/default/files/imagecache/557x380/knifes/2_3_0.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/knifes/2_3_0.jpg.crop_display.jpg)
Буйвол
(http://2knife.com/sites/default/files/imagecache/557x380/knifes/1_1_3.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/knifes/1_1_3.jpg.crop_display.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/imagecache/557x380/knifes/1_2_4.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/knifes/1_2_4.jpg.crop_display.jpg)
(http://2knife.com/sites/default/files/imagecache/557x380/knifes/1_3_3.jpg) (http://2knife.com/sites/default/files/knifes/1_3_3.jpg.crop_display.jpg)
-
Ага... Вот теперь есть над чем медитировать.
Почти всё сказанное ниже - на уровне "тонких эффектов". Неидеальностей.
Кухонник.
• Прямая РК. А ведь и на шефах и на сантоку РК немного выпуклая.
• Пяточку можно было скруглить перпендикулярно - сейчас там немного непонятная фаска.
• Скругление больстера выходит на полосу не одинаковой ширины...
• Чёрная полоса между больстером и деревом... Фибра? Цвет и толщина вызывают лёгкую задумчивость: или совсем убрать или чуть толще и другого цвета? {23}
• Плоские участки боков рукояти возле тыльника можно было сделать чуть вогнутыми... Для пикантности.
Охотничья классика.
• Возле пятки - смотрелось бы лучше (и было бы практичнее) как на грибном - линю рикассо чуть ближе к больстеру.
С адекватной поправкой наклона - низ чуть-чуть к тылу.
• Можно подумать над формой от пятки до больстера. (Неоднозначное решение.) Выровнять ширину по пятке и по упору.
И между ними прогиб не "каплей", а по окружности - как-то с подпальцевой не совпадает - нет "масштабирования"/подобия.
• Между латунной проставкой и деревом - чернота.
Грибной.
• На третьем фото - чернота в углу больстер-клинок-накладка.
• Пин "чёрно-красный" (выпадает из почти монохромной гаммы), а трубочки и больстер блестяще-серые.
• Развальцовка парных трубочек коническая, а тыльной - криволинейная?
• Линия рикассо немного непараллельна больстеру - верх можно было к нему подтянуть.
• Излом линии брюшка - "а смысл?".
Буйвол.
• Может быть чуть-чуть + к брюшку... {23}
• Ширина "ленточки" подвод-РК в зоне подъёма кажется более узкой, чем у кончика и на прямой части РК. (То же и на грибном.)
• S-образные отблески на спусках сигналят о хитрой геометрии спусков. (По сути - ни на что не влияет.)
• Недостаточно чёткое клеймление. Оно должно резче, акцентированнее "отрываться" от фона.
• Сатин по некоторыми углами равномерно матовый, но на значительной части кадров - "ливень по стеклу".
=> Глубина/ширина рисок сатинирования несколько неравномерная.
-
Спасибо, списал себе код 8-)
-
Спасибо за критику =)
буду исправлять что смогу
-
Бачив ті ножі і ще деякі на СГ. В руках тримав. Сподобалися всі, а особливо сподобався рівень, як виведення зпусків, так і форми, й обробка руків'я на високому рівні. Здається мені, що Женька скоро буде доволі зірковим найфмейкером, причому заслужено 8-).
Все йде у вірному руслі {ok}. Думаю найкраще побажання для Стєрха - здоров'я і нехай у нього воно буде крепким, а він нас вже порадує, будьте певні (_22)